Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

wendissek
19. pro 2015

@xoriska u nas je to stejný manžel mi řekl ze i kdyz se tvari ze mu je to jedno tak neni a trápí ho to a jediný čim mi muze pomoct je jeho láska obejnuti a pohlazeni 😊 no poprvé sem chtela taky hned a podařilo se po druhé MS ale kdyz se to ted znovu opakovalo tak ted si potřebuju odpočinout ale neboj vám se povede a bude vše dobre

alicie_k
19. pro 2015

@xoriska Děkuju za povzbuzení... Mně tohle můj manžel napsal v sms do nemocnice, že se pokusíme znovu jak to půjde... A to předtím pořád neměl jistotu jestli už miminko chce. A když to přišlo, viděla jsem že je šťastný 🙂 Tak teď jen musíme doufat, že všechno zlé je nakonec k něčemu dobré. Jen to mi pomáhá jít dál a těšit se na další těhotenství 🙂

xoriska
19. pro 2015

@wendissek Oni to mají fakt trochu jnak 🙂 . To je mi líto, že se to opakovalo.. Já si myslím, že se to stejně nepovede a budu muset opět na IUI a nebo IVF , ale to nevadí , hlavně aby bylo miminko už zdravé 🙂 .
@alicie_k Ono někdy opravdu člověk zjistí , co chce až když to příjde... Manžel taky děti nechtěl ještě dlouho co jsme se poznali, ale já nemohu otěhotnět přirozeně, takže když to zjistil, šli jsme do CAR 5 měsícu poté , co jsme se poznali :D . A ted když jsme o druhé miminko přišli, tak se těšíme ještě víc a uršitě to nebudeme brát tak samozřejmě, uvědomili jsme si , jak je to velký zázrak, když se narodí zdravé miminko 🙂

ilonar
19. pro 2015

@alicie_ my se chceme zacit snazit az po prvni porevizni ms,jenze ta ne a ne prijit. Uz je to skoro sedm tydnu od revize. Sestinedeli jsme vydrzeli do ctyrnedeli 🙂

janarichla
20. pro 2015

Mi už se snažíme, porevizní ms proběhla, ale vzhledem k tomu, ze přišla až po 42 dnech, nevím jak vypočtat ovulaci🙂 tudíž chuti neporučíš :D

elishka87
20. pro 2015

já byla dnes na kontrole v nemocnoci (17 dní po revizi) a všechno prý vypadá v pořádku, dokonce už tam prý i viděla, jak zrajou nová vajíčka, takže super. 3 měsíce si klidně počkám (ale půl roku už teda ne). Ještě bych si chtěla říct u své doktorky o ty krevní testy na trombofilie

nikinovak
20. pro 2015

Ahoj holky, přidávám se k vám...v pátek jsem byla na revizi - 6 týden...překvapuje mě, že jsem krvácela jen ten pátek a trošku v sobotu...tak snad je to normální...sice jsem si říkala, že nebudu vyšilovat a s dalším zkoušením si dáme pauzu, ale už tedka vím, že to budu chtít zkusit hned po první MS.

romcar1
21. pro 2015

Ahoj holky..tak je to 8 dni od revize a je mi porad smutno...myslela jsem si , ze je to dobry, ale nejak to na me padlo pred temi Vanocemi...chjo

dany69
21. pro 2015

@romcar1 chce to čas 😉 pro mě bylo nejhorších asi prvních 14 dní.. týden je hrozně málo na to, abys byla úplně v pohodě

ilonar
21. pro 2015

@nikinovak Já to taky věděla, že nebudeme čekat. Krvácela jsem taky minimálně, první a druhý den, ale spíš špinění. Zle by bylo, kdyby byly bolesti a teplota, to by mohlo znamenat, že v děloze něco zůstalo. Ale to by jsi už poznala na těle. Tak se drž a ať přijde MS co nejdřív. Já furt nic, sedm týdnů od revize 😨

janarichla
21. pro 2015

@ilonar a byla jsi u doktora? Ja sem to prave taky nedostala dlouho a potom sem mela jeste to hcg...

alicie_k
21. pro 2015

Ahoj holky, tak včera a dnes jsem měla něco jako ovulační hlen, docela mě to překvapilo, ale asi to může být, říkala jsem si, že asi bude cyklus anovulační, ale aspoň trochu vím, kdy bych mohla čekat MS...

@romcar1 Ten první týden je nejhorší, pak už to bude jen lepší a lepší... 😉

ilonar
21. pro 2015

@janarichla na gyndu az v lednu jsem si rekla,pokud to do te doby nedostanu. Nechci tu injekci 😯. Zkousela jsem test prave kvuli tomu hcg a negativ,tak tim to asi nebude. Posledni ms byla v srpnu pred tehu,tak asi telo nechape,jinak nevim. Nemam ani zadne priznaky menstruacni. Ze by hcg zustalo tak dlouho? To se mi nezda.

ilonar
21. pro 2015

@alicie_k jj taky si myslim,ze jsem poznala ovulaci tri tydny po revizi. Urcite je to mozne.

nikinovak
22. pro 2015

Holky mám na vás dotaz, jak dlouho jste po revizi cekaly nebo spíš dodrzely šestinedělí?

elennka
22. pro 2015

@nikinovak dodržela jsem cca 3 týdny..

ilonar
22. pro 2015

@nikinovak čtyři týdny 🙂

alicie_k
22. pro 2015

@nikinovak My jsme to už včera nevydrželi 😒 Revizi jsem měla 5.12. 😒 Dneska si to vyčítám, že jsem slaboch...

xoriska
22. pro 2015

@alicie_k já vydržela po porodu dcery a to s 20 stehama tři týdny jestli vůbec a nic se nestalo, jsem 10 dní od revize a též tomu dávám maximálně ještě týden... 🙂

alicie_k
22. pro 2015

@xoriska Tak to se mi trochu ulevilo, děkuju, že jsi to tak popravdě napsala... 🙂

xoriska
22. pro 2015

@alicie_k doktor by mě asi nepochvalil, ale já se řídím svým tělem a pokud je vše v pořádku a cítíš se dobře, tak bych se tomu nebránila ;)

ilonar
22. pro 2015

@alicie_k Záleží na tvém těle, jak ti je a sama víš nejlíp. My to vydrželi, ale neříkám, že to bylo jednoduché 😀

kaciobst
22. pro 2015

Zdravim maminky já otěhotněla letos v létě , ale bohužel jsem též o miminko přišla.. Dodržela jsem 6ti nedelku a s přítelem jsme se téměř hned začali snažit o nové .. Dnes jsem v 10tt a zatím (musím zaklepat) vše probíhá bez komplikací a bez problémů na kontrolu jdu 28.12 tak uvidime co bude dal 🙂

ilonar
22. pro 2015

@kaciobst ahoj, to je super,at vse klape i nadale! Za jak dlouho ti dorazila po revizi ms?

kaciobst
22. pro 2015

@ilonar Děkuji moc, no dlouho mi nedorazila myslím že až tak po měsíci a půl a krvacela jsem normálně jen 4 dny a to jsem se bála , že budu krvácet víc, i v nemocnici strasili, ale zaplat panbuh vše v pořádku 🙂

ilonar
22. pro 2015

@kaciobst ja jsem sedm tydnu od revize a furt nic 😡 jenze bez ms neni ovulace. Tak snad uz brzy, nemuzu se ji dockat 😄

kaciobst
22. pro 2015

@ilonar já taky dlouho čekala, ale čekání se nakonec vyplatilo. Držím zi palce ať ti už brzy dorazí 🙂

verca1508
23. pro 2015

Holky, chtěla jsem Vám popřát krásné Vánoce, pokuste se všechny zapomenout na starosti z posledních měsíců a dní, užijte si krásné chvíle s rodinou a hlavně do příštího roku vše nej, hlavně to zdravíčko a aby se na nás všechny usmálo štěstí, abychom se koncem následujícího roku mohli těšit z ratolestí nebo s rostoucích bříšek.

ilonar
23. pro 2015

Krásné a pohodové Vánoce holky 😊

dvoracek
23. pro 2015

Taky preji vsem klidne Vanoce.ja jsem uplne vycerpana,porad neco nestiham,mozna je to i tim ze na jednu stranu chci mit vse jak kazdy rok,ale na druhou stranu se musim premahat protoze se mi vubec nechce,jsem hrozny konzervativec,takze me nervujou drobnosti, ktere nejsou dokonale tak,jak vzdy.pro nekoho prkotina ja to rozdychavam...chjo.papa holky ☺