Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
3. čer 2010

mircisek: ahoj o mimi jsem nepřišla, jednu princeznu doma máme po dvouletém úsilí. Těď bychom rádi druhé snad to nebude taková doba 😒 a jak si to tady tak čtu tak mám strach z věcí z kterých jsem předtím ani neměla. Holky držím vám všem palečky 🙂 a brzké rostoucí pupíčky

el29
3. čer 2010

Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla,ale četla jsem vás poctivě každý den,jen jaksi nebylo moc co psát.Pohádala jsem
se s manželem tak,že už jsem chtěla zbalit kufry a jít od něj,ale pak se to nějak spravilo. Ovulka byla,znásilňování taky
a teď nastala doba čekání,tak uvidíme. Když to dostanu tak příjdou depky,znáte to,furt dokola 😀
Mějte se zatím hezky,pa.

petra.vavra
3. čer 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím zpět z kontroly. Máme 2,41 mm a odpovídáme přesně termínu 🙂 🙂 🙂 . Tak teda tfuj, tfuj, tfuj....teď už si to snad můžu dovolit, poplivat Vás tu všechny. Jsou to sice nervy, ale stojí to za to 😉

mikkisek
3. čer 2010

Silvii - ahoooj, tak doufám, že červen je náš 😉

Peťo - chytám plivanec a díky!!!! 😀 Drž se a moc gratuluju!!!!

breberuska
3. čer 2010

Peťo, tak to je fajn! Děkujem za těhu bacily 😉 opatrujte se a zase nám sem napiš nějakou pozitivní zprávu od vás!!

leheckova
autor
3. čer 2010

cusek holky Natul tak to je bombááááááááááááááááááá a co ten čáp u nas lital loni a byla jsem těhu holka od vedla maji 7dětí její mamině je asi něco kolem 50 možná už přez a volala na ni jeeeeeeeeeeeeeee mami hele letí čáp to budeme mit miminko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak to je dobré znamení kočko to mam radost...

vendulak
3. čer 2010

Ahoj holky! Prosím vás chtěla bych se zeptat za jak dlouho jste po revizi dostali ms? Já budu zítra od revize 6 týdnů a jakoby 43DC a po mrše jako ani stopy nikde 😒. Už z toho začínám být pěkně na nervy 😢.

leheckova
autor
3. čer 2010

Vendi je to 4-6 neděl tak to je divný ale většinou to přijde z ničeho nic ani tě prsa nebolí nemáš návali nic ani a co čípek zkontroluj si čípek ted večer

vendulak
3. čer 2010

Lehe a jakej by měl bejt? 😀 😔 Já totiž už jsem asi dlouhodobá snažilka a třeba teplotu už měřím pomalu 2 roky, ale s čípkem tedy zkušenosti nemám... ☹

leheckova
autor
3. čer 2010

no a teplotu už mas jakou ted ono první porevizni bude rozházená ale čipek by měl být nahoře a měkky nebo by jsi měla do něho jako strčit prst on se trochu otevírá před ms

vendulak
3. čer 2010

Lehe teplotu jsem měřila asi předevčírem jen tak zkusmo a byla pořád dole 36,2 😒. A tedy ten čípek zkusím prozkoumat, ale nevím nevím jestli tedy něco poznám 😀.
No každopádně v pondělí jdu na kontrolu do CAR po šestinedělí, tak se zeptám a jsem tedy zvědavá co mi kdyžtak řeknou. Já měla problémy s mrchou už předtím, bez vyvolávačky nebo nějakejch hormonů jsem to vůbec nedostávala 😒 ☹.

herbie
3. čer 2010

jj natul to je nejaky znameni ja porad rikam ze tu budes jako 1 tehulka nejak to cejtim pocasi hlasim mame krasny dneska ovulka se mi uz blizi tak zitra zacnu testovat ale milackovi ani slovo radsi o tom nemluvim tak je to lepsi 🙂

viky1984
3. čer 2010

Ahojky, já jsem první dítě potratila asi v 7.tt, nebyla jsem ani v nemocnici, bylo to bez problémů a šlo to samo. To víš, že jsem to obrečela... ale počkali jsme dva měsíce a pak jsem hned otěhotněla znovu a už v pohodě. A dnes mám skoro půlročního krásnýho chlapečka🙂 To půjde... držím palce!!! A hlavně, statisticky se říká, že 75% žen má zkušenost aspoň jednou za život s potratem. Buď o tom jen nemluví a nebo o tom třeba ani nevěděly (že dostaly pozdě MS...). A asi je to fakt. Je to celkem běžný, proto jsem se nenervovala.

gambrinuska
3. čer 2010

ahojky holky 😉
Vendul já to dostala skoro po 7 týdnech 😖 a když jsem byla v Natu na kontrole po 6nedělí tak jsem to zrovna měla, zato ted ta mrcha si zas dává načas 😝 🙄 no jo když se má něco dít, tak je ucouraná 😖

gambrinuska
3. čer 2010

peto gratulka ke kontrole a dík za bacily 😉

mikkisek
4. čer 2010

Vendu - já ji dostala přesně po 50dnech, už jsem byla objednaná na vyvolávačku a v tom si to přihasila. Naštěstí. Tak držím palce ať brzo přijde.

Jinak dnes u nás krásně, svítí sluníčko, tak snad to vydrží.

Hezký den

leheckova
autor
4. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................60DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................46DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................46DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 43DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................38DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................34DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................32DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................31DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 22DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................21DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................19DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................18DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................15DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................12DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................8DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

leheckova
autor
4. čer 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 krásný sluníčkový den

natulaaa
4. čer 2010

Dobré ráno holky 😉 🙂
Vendul já přesně 🙂 po 5ti týdnech 😉
Gam tys to ještě nedostala?a těhu test sis dělala? 😒 😒 😒 😒 😒

natulaaa
4. čer 2010

Lehe vy máte sluníčkový?tak my né,sice neprší,ale je zataženo 😠 😠

natulaaa
4. čer 2010

Holky mám silnou mrchu jak hrom,na wc ze mě padají uplné kusy,tak aspon jsem měla silnou sliznici,to budu další cyklus potřebovat 😵 ,ale motá se mi hlava,tak asi z toho,fuj je to nepříjemné 😠

breberuska
4. čer 2010

ahoj holky, tak jsem zpět od doktora - mám začínající zánět, takže jsem nafasovala jakési dryjáky, prý aby se to nerozjelo, když je tam teď prý všechno "takové citlivé" 😢 úplně mně to srazilo zase na dno - už jsem si myslela, že se z toho všeho vyhrabem a začneme znova a te´d se to takto sere...proč nemůže jednou jít něco jak má... ☹
a mrcha v nedohlednu...

herbie
4. čer 2010

breberusko netruchli to bude v pohode hlavne ze na to neco beres a nezanedbala jsi to viky dekuju za utechu to je super tak to jsme meli stejne skoro taky jsem nebyla v nemocnici nic slo to samo ja jdu ted spinkat doufam ze se probudim taky do krasnyho dne milacek ma v nedeli narozky juuupppiii 😉

natulaaa
4. čer 2010

Breber to bude dobré,bud ráda,že ti to zastihli v začátku,a že se to nerozjelo,než dostaneš mršulu,tak budeš mít i zánět pryč a pak v klídku mužete začít,,co kdyby tě chytl zánět až po MS a v době snažení,to by bylo horší pro tebe a tak si to vybereš při jednom,doufám,že jsem tě trošku uklidnila 😉 😉

Ted mi psal mm zprávu,že nad nim lítal čáp,kruci to už musí být nějaké znamení néééééééééééééééé 😵 😵

breberuska
4. čer 2010

Holky díky moc, já vím, že hysterčím...ale já jen už nějak nevím, kde brát sílu... ☹

leheckova
autor
4. čer 2010

Breber to bude OK hlavně že se na to přišlo v začátku hledej pozitiva,
my tu mame dnes jako v létě uplně mě to nabíjííííííííííííííííí jsem rada fakt jo tohle pršení jde na depku ...
Natul ja to měla tenhle cyklus taky tak uplný kusy a sedla jsem a teklo to jako z kohoutku

natulaaa
4. čer 2010

U nás už taky svítí ,to e uplně jiná nálada 😵 😵 ,poklidila jsem si venku,otřela parapety,byly zaprskané od pylu,deště,no hnus a ted si dělám obed i na zítra,mám v plánu se jít zítra opalovat ,konečně ,musím chytnout barvu trošku 😵

leheckova
autor
4. čer 2010

no jo láká to vid ja jsem ted seděla chvilku na terase v praci a hřeje to jako blázen už se těším na zitrek budu celý den venku jupíííííííííííííííííííí

natulaaa
4. čer 2010

Taky to máme v plánu,peta bude dělat ten plot,protože ted díky tomu počasí se nedělalo vubec nic,tak mu budu jen přicmrndávat,protože tahat nic nemužu ještě

breberuska
4. čer 2010

holky, já vím, že máte pravdu...je mám ted den, kdy se mi pozitivně nedaří hledět 😒 ale zas bude líp...zítra jdeme na svatbu (na Soláni), tak snad mi to spraví náladu.