Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
30. lis 2010

holky,kde jste kdo?za chvilku mažu do práce a tady nikdo.
jahudko-tak to by bylo super,kdyby jsi našla //.to už bude prosinec a konečně by se to s těma // mohlo rozjet.a pěkně ať je těch // víc,ať se nám to vynahradí i za listopad!!!

lucie.krajcarova
30. lis 2010

@martasl Marti, tak jsem ráda, že v tom nejsem sama.. do práce bych měla nastoupit v dubnu, mám kam, i když je to celkem daleko, jak jsme se přestěhovali do domku. ale říkám si, že leden bude konec snahám, pak se prostě soustředím na práci a na to, abych měla pro malého hlídání. kdybych to nechala být, tak bych mohla nastoupit těhotná, a to se mi moc nechce.. přece jen se budu učit zas něco nového, budou to nervy, nový režim dne a a tak, a to bude náročné i v normálním stavu, natož v těhu. a říkám si, až budu těhu, tak bych chtěla chodit do práce aspoň pár měsíců, abych se doma nemusela užírat strachem z kontrol...

martasl
30. lis 2010

luci-tak to je fajn,že to tak bereš.a neboj,zákon schválnosti funguje.takže nastoupíš do práce a hned otěhotníš. 😉

já se loučím.pěknej večer všem,ještě hezčí noc a papa zítra 😉

fram
30. lis 2010

Ahoj holky,
@lucie.krajcarova to mě mrzí,ta tvoje zatracená mrcha ☹ ale zase jsi měla normální délku cyklu, tak myslím, že teď je mnohem větší šance na otěhotnění. Držím palce, ať to vyjde a nemusíš do práce.
@marulinka já při ovulce taky žádnej hleník nepoznám. Vždy mě bolí prsa a začala jsem kontrolovat čípek, tak jsem poznala , že je otevřenej. Ale taky to nevím na 100%. Manžel stejně není skoro pořád doma, tak by mi to bylo k ničemu, vědět najisto, kdy je ovulace 😒
@martasl chápu dobře, že Simča to nemá špatný, ale ani úplně dobrý? Co když bude krvácet, to jí budou muset dát něco na srážlivost? vím,že tě teď čeká krutý období ☹ Držím palce,ať to ustojíš a rok 2011 je náš 😉
@zzzzuuuuzzzziiii i já byla na konizaci, ale měla jsem to jen na 2,ale měla jsem čípek dost poškozenej. Teď už je v pořádku a dr. mi po konizaci říkal, že to nijak nebrání těhotenství. Drž se.

Já pořád jen špiním, sakra, když už se má ta mrcha rozjet, tak ať se rozjede pořádně, tohle mi jen leze na nervy 😠

jahudka80
30. lis 2010

@martasl Ach jo , tak jen ať je Simča brzo v pořádku, to je děsné co vše existuje za nemoci já to ani neznám 😒
@lucie.krajcarova to že jsi bez nálady a ty tvé stavy, to je normální já to vidím u sebe když mám před ovulí a po tak je vše v klidu ani na malou neřvu nic pohoda, a jak to mám dostat a dostanu tak to odnese kolikrát manža a nebo malá ☹ pak mě to mrzí... to jsou ty zas... hormony teď jsem jak natrní jestli to dostanu nebo né 😖 zatím jsem v klidu tedy relativně, ale až ráno neměřím nízkou teplotu a začnu špinit tak budu zas nasraná 😠 kor když se blíží vánoce a já si v létě říkala no to budu už mít bříško (moje kam.mi to taky tvrdila hm ona už má půl těhu za sebou a já furt nic.

el29
30. lis 2010

Ahoj,jako obvykle,hlásim 1 DC 😖

jahudka80
30. lis 2010

@fram to je nějaké divné jak dlouho špiníš??? A dost??? A nemůžeš být těh. když tedy říkaj že se v těhu špiní??? Já tedy 100% vim že když jsem byla těhu tak jsem vůůůůbe ale vůbec nešpinila .A tím jsem poznala že jsem asi těhu pak tedy i podle testu. Ale když to mám dostat tak to většinou tak 3-2dny dopředu už poznám 😖

jahudka80
30. lis 2010

@lucie.krajcarova lucííííííííííííííííííííííí víš že jsi v tabulce 2x nahoře i dole a připiš si pod sebe le29 😉

lichtakova
30. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii moc držím pěsti, ať jsi brzičko úplně v pořádku a fit
@marulinka ahojda, vítej🙂
@fram čauky, jak se máš?

jahudka80
30. lis 2010

@lichtakova no ahoj já jsem tu takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀

lichtakova
30. lis 2010

@jahudka80 jahůůůůůůůůů, já vííííííííííííííííím, neboooooooooooooj, taková pěkná červeňoučká 😀
co v práci?

lichtakova
30. lis 2010

mě nějak bolí ocásek 😕

jahudka80
30. lis 2010

@lichtakova co tě bolí ocásek jo 😀 😀 😀 v práci dobré kšeftíky jdou tak byl šéf spokojen jen aby nám to vydrželo 🙂

herbie
30. lis 2010

zuuuzzziii neboj se vsechno dopadne dobre ja jsem na tom zazroku taky byla uz 2 a pokazdy jsem sla hned po tom zakroku domu ani to moc nebolelo nekrvacela jsem nic sex nemohl bejt asi dva tydny ale pak vsechno v pohode kamaradka taky mela 3 stupen taky byla na tom zakroku a ted je v pohode takze hlavu vzhuru miminku to vubec nebrani ma to spusta zen nestresuj se pa kocko 🙂

herbie
30. lis 2010

holky preju nam vsem at k nam cap brzy zavita a at mame pristi rok 2011 kazdej tento uzlicek u sebe 😅

jahudka80
30. lis 2010

@herbie jééé to je krásné

jahudka80
30. lis 2010

@herbie ty máš teď den viď 😀 😀 no já už jdu spinkat tak dobou noc 🙂

herbie
30. lis 2010

jj jahud mam ted pul dvanacty dopoledne mam o 11 hodin min jak vy v cesku 😎

lucie.krajcarova
30. lis 2010

@jahudka80 s tím pms syndromem to možná mám stejně, že jsem prostě podrážděná přes ms a během ní. ale nehorázně.. a nevím, co s tím..
tabulku zítra opravím 😉

lucie.krajcarova
30. lis 2010

@herbie to je krásný uzlíček 🙂 vroucně ho přeji všem snažilkám a čekatelkám.

jahudka80
1. pro 2010

dobré ráno všem 😉

lucie.krajcarova
1. pro 2010

pěkné ráno, my ho s malým prožili v posteli, bylo to moc krásný, přinesl si mlíčko, lehl na mě a pil. a pak si hrál s mým prstýnkem. doufám, že celý den bude takhle líbezný 🙂

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (33let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
meiki (31let, SP 7/2010, kys.listová ) - 11.10. //
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //

fram (35let, MA 2/2010,Femibion).....................................................................30DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................27DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ) http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a .25DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)...................................................24DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..............................................................22DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)....................................................19DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................8DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel)........................................................8DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..............................7DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan).......................................7DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová).................................................3DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listová,kontryhel,jeřáb ptačí)..........................2DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................2DC

jahudka80
1. pro 2010

@lucie.krajcarova 🙂 jé to je hezké 🙂 no malá u mě taky chvíli ležela a říkala maminko pinkej ale furt mě budila 😀

lichtakova
1. pro 2010

@jahudka80 nevím, prostě bolí, to mám asi ze stresu, já to teďka mám i často, musím na něj víc cvičit. Ale mužka dneska odatestoval, tak snad bude trochu klídek.
@herbie jůů, to je krásný 🙂

lichtakova
1. pro 2010

@lucie.krajcarova tak to máš krásný probuzení 🙂

marulinka
1. pro 2010

dobré ránko holky.my sme měly noc katastrofální,zase sme se dusily kašlem-holky trpí na laringitydu..ale ráno vždy vyskočí z postele..nevím,kde berou tolik energie 😕 Dnes je mi smutno-1den v měsících si asi neoblíbím-1.10.revize,1.4.termín porodu,ach jo ☹

lucie.krajcarova
1. pro 2010

@marulinka to je mi moc líto.. já si zase dala předsevzetí, že od prosince budu klidnější, vyrovnanější a než vybuchnu vzteky, tak si napočítám do desíti. prostě mám nějaký vnitřní problém, ale přenáším to i na své blízké a to se mi nelíbí. je třeba s tím pracovat.

marulinka
1. pro 2010

@lucie.krajcarova máš krásný předsevzetí 🙂

lichtakova
1. pro 2010

@marulinka nesmutni, třeba se to 1.1.11 změní a budou už // 😵

marulinka
1. pro 2010

@lichtakova snad 🙂
dnes sem se s holkama pustila na vánoční výzdobu,lepíme vločky na okna 🙂 poletuje nám tady sníh ale prý na vánoce hlásí bláto-ach jo,nemám ráda vánoce na blátě,není to ono...
klidně nemusí být sníh celou zimu,ale aspoň okolo vánoc a na Štědrý den jo 😕 😕