Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

cabalkova
18. bře 2014

@eliskav No a jak tam to tehu pocitaji, nepocitaji to az od ovu? To by totiz odpovidalo... jinak 4. tyden od posledni ms (tedy (3+0tt) se embryjko teprve zahnizduje (obvykle 5-8dpo) tak nevim, kde by vzalo placentu.

tsterinka
18. bře 2014

@kifsepixam
@cabalkova no a ještě něco,dělám i ovu testy a každý den je čárka jinak silná

tsterinka
18. bře 2014

@kifsepixam na nic netlačim a ani jsem se k tomu nevyjadřovala,a radost tak tu mám taky a obrovskou,jen si říkám aby to opravdu myslel vážně

cabalkova
18. bře 2014

@tsterinka A delas je az z te odpoledni moci, nejlepe kolem druhe odpoledne, jak se ma? Mne tam ta carka litala, kdyz jsem je nic netusic delala z ranni.

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova aha,tak to já je dělám ráno,,,,no jo,ale když já hrozně piju a hrozně po tom chodím na malou,,,,bručounek mi říká,že jsem močopůdní 😀

cabalkova
18. bře 2014

@tsterinka Chce to dve hodky predtim nepit a test delat vzdy ve stejnou dobu az odpol. Ten luteinizacni hormon totiz stoupa az behem dne, takze z ranni moci prd poznas.

cibka
18. bře 2014

@kifsepixam ahoj ja po utroši mela zavrate pokaždý kdyz jsem polykala proto mi dr rekla at zavadim takze to je normalní

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova to jsem ale blbka,tak děkuji za radu 😀 a mužu testnout ještě teď???

cabalkova
18. bře 2014

@tsterinka Urcite muzes, jen je vhodne testovat kazdy den plus minus ve stejnou dobu, tak jestli ti to ted vyhovuje, tak jdi klidne do toho. 🙂

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova no joo,ale já před chvilkou,asi tak půl hodkou pila ☹

cabalkova
18. bře 2014

@tsterinka Tak vydrz, at zbytecne neplytvas papirky, nech to uz na zitrek, od dvanacti nepij a ve dve na to vlitni, delala jsem to taky tak. 🙂

petulaho
18. bře 2014

@terite držím palce na zítřejší kontrolu
@nelamas jak jsi dopadla?

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova ty jo 2 hodiny nepít,to nevim jak zvládnu 😀 😀 nedělám si legraci,já za den vypiju,tak 5 litrů vody a jak mám žízeň a neni voda,tak se mi dělá zle,řešila jsem to i s dr a po odběrech a já nevim čem všem nic nezjistila 😒

petulaho
18. bře 2014

@kifsepixam a kolik jsi měla přesně dávku před tím špiněním?věřím, že to přestane,uvidíš...ale o neschopence bych nezapochyboval a šla na ní co nejdříve...ty musíš čekat až za 14dní,

petulaho
18. bře 2014

@eliskav klid,hlavně se uzdrav,dej si i třeba Paralen-ten se v těhotenství může a hlavně se uzdrav...miminko nemoc zvládne,dokonce se říká,že začátek těhotenství spousta holek odmarodfí,jak přirozeně klesá imunita v těhotenství....alkohol dokud nevíš že jsi těhot.nevadí:-)

nelamas
18. bře 2014

@terite
@petulaho
Holky pade na pade, od min tydne pokrok, vacek byl videt tot vse, ale neodpovida to stari těhotenství. Ptala jsem se dr a ta sama uznala ze kdyby se mela divat na to podle posledni ms tak to vypada na ne dobre se vyvijejici se těhotenství, ale ze tomu dame sanci takze kontrola za 3 tydny. Je mozny ze k oplodneni doslo pozdeji, ale asi ne az tak pozde. Moc se me už o tom nechce bavit, stejne vubec nic neovlivním.

eliskav
18. bře 2014

@petulaho To ani nevím, že by klesala imunita... No a myslíš že je lepší to zahnat paralenama, i když nemám horečky, jen teploty, nebo to nechat proběhnout, i když to bude trvat déle?

petulaho
18. bře 2014

@nelamas bude to dobré,moc tomu věřím...opatruj se....
@eliskav pokud se celkově necítíš dobře a máš zvýšenou teplotu, vzala bych si ho...neublíží ti a uleví se...

nelamas
18. bře 2014

@petulaho dekuju ..

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova teda já mám žízeň 😀 😀

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova děkuji 😉 Už jen čtvrt hoďky a jdu na to a pak se hned napiju,už mám uvařený kontryhelový čajík 🙂

cabalkova
18. bře 2014

@tsterinka Tak jsem zvedava, co na tebe z testiku vykoukne. 🙂

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova to já taky,jestli do tý doby neleknu žízní 😀 😀

cabalkova
18. bře 2014

@tsterinka Tak se jdi napit a vycurat, fakt nejde o minuty. 🙂

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova tak je to stejný jako ráno 😒

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova ty teploty mě fakt znekliďnují,příští týden v pátek jdu k dr,tak se jí na to zeptám

cabalkova
18. bře 2014

@tsterinka No z jednoho testu nic nepoznas, musis testovat vic dni po sobe, brouku.🙂 Ja mam ovu kolem 20dc, takze jsem pravidelne zacinala kolem 15dc a jela, dokud nebylo jasne, ze je po... Navic jsi dneska teprve 11dc, tys myslela, ze uz bude ovu? Mne pak carka vyskocila vzdycky ze dne na den, takze to, ze je dneska slaba, jeste neznamena, ze tam treba za dva dny nebude tlustice.

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova tento měsíc testuji poprvé.Testuji už od 6 DC tak uvidíme,nechci to prošvihnout,protože já se fakt snažím ale sama to asi nedám 😀 musí se snažit i bručounek už mám na den ovu plán na večer 😀 kopila jsem si na to pěkný prádlo 😀 já jsem pěknej magor,kdyby tohle věděl,tak se bude smát,jako se teď směju já 😀 😀

wosk
18. bře 2014

@eliskav jenom k těm horečkám, nad 38 bych brala paralen. Já potratila cca v 7 tt, dle mého proto, že jsem si nevzala ten paralen, měla jsem 38,2 a ten samý den, nebo den nato (už si nepamatuju), ustala srdeční akce i vývoj miminka, takže bych se paralenu nebála a vzala si ho. Dej na svůj pocit. Ať je brzo lépe.

tsterinka
18. bře 2014

@cabalkova tak jinak,,,,,,před chvilkou jsem se na test znovu dívala a čárka je jiná,,víc se vybarvila 🙂 Doufám že už brzy tam najdu pořádnou lajnu a budu moct uskutečnit svůj ovulační plán 😀 😀