Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

aagnes
17. zář 2012

@martinakl OBROVSKÁ GRATULACE, JE NÁDHERNEJ 🙂

maximka33
17. zář 2012

@kopretina22 ahoj, prima že ses ozvala, neměli jste nějakou dlouhou dovču, že o tobě nebylo slyšet?

tak jsem byla na utz, tak folikuly rostou, největší má 12mm. potřebuji velikost 18 mm, takže v pátek jdu zase. v pondělí už by to mohlo být. inseminaci dělají i v neděli, ale manžel nebude doma. tentokrát tam byla Mudr Slámová, taky moc sympatická.

martinakl
17. zář 2012

@froka Bude tu nejmíň do stredy. Pak asi dorazi mladsi segra, pac ma ještě prázdniny. Tak mi tu aspoň uvari a pohoupe rvouciho Kubího 🙂
@turcice Nic moc to nejde. V noci jsem se vzbudila, jak me bolely prsa, rano jsem se citila jak Dolly Buster 🙂 Ale zatím tece jen par kapek a Kubímu se asi nezamlouvaji ty kloboucky, nechce se moc prisat, takze to nejede 😒 Ale bez kloboucku to nejde vůbec. Zítra jdem k pediatricce, tak se zeptam, co s tim, pripadne zavolam laktacni poradkyni...

maximka33
17. zář 2012

@froka Tak ať je tatínek v nejlepších rukou, u své rodiny..

maximka33
17. zář 2012

@martinakl Marti, to je prima, že jste doma. tu poradkyni určitě zkus, stojí to za to. někdy pomůžou i po telefonu. mně třeba radili pít caro nebo meltu, že je to výborné na tvorbu mlíka.

aagnes
17. zář 2012

ahojte děvčátka, dneska jsem se vrátila z výletu. Byla jsem s tchýní na 4 dny v Uher. Brodě a podívala jsem se tam rovnou za stejdou a sestřenicemi 🙂 bylo to fajn. Musím tady pročíst co se tu událo.
Už tu máme čerstvou maminku a není tu nová těhulka?

martinakl
17. zář 2012

@maximka33 Jenze to ja asi nevypiju, nesnasim to a nevim, jestli to zvladnu pit 😒
Jdu si dat aspoň mliko... A zítra snad sezenu homeopatika, ty pry taky pomahaji. Uvidim, co mi rekne ta doktorka, kdyztak uz mam vytipovanou poradkyni tady na Praze 4.

pavlina26
17. zář 2012

testík- jako vždy negativní. Chjo ☹ a cyklus zase zlobí :( ...jednou 22 pak 36....pak zase 29....

turcice
17. zář 2012

@pavlina26 Pájí..asi bych zašla k Dr aby juknul vždy na ovulku...

turcice
17. zář 2012

@martinakl Martí..vlastní zkušenost..klouboučky néééé...proč je máš??na zapadlé bradavky??

turcice
17. zář 2012

@martinakl asi doma nemáš jen klasik video vid?,mám ůžasnou kazetu o kojení..když se narodila Terka tak mi hodně pomohla a to byla císařem

martinakl
17. zář 2012

@turcice Jj, presne tak. Bez kloboucku se malej ani nemá ceho chytit a neprisaje se vůbec... videorekorder nemame 🙂

lenka5731
17. zář 2012

@martinakl Marti, s těmi kloboučky je to špatné..., stejně tak s mlíkem to nepřeháněj, dost nadýmá a malýho by pak mohlo bolet břicho. Až budete venku z porodnice, tak hned volej tu vyhlídnutou laktační poradkyni, ať vám pomůže. Počti na kojeni.net, je tam zodpovězené snad všechno, co se kojení týká.

petulka19
17. zář 2012

@froka Jsem teď 5+0tt takže šestý týden. Na utz viděla dr jen váček, má starší přístroj, takže si myslím, že na tom utz záleží jaký je. Na chřípky pozor. Já už jsem chytla zánět nosohltanu, takže mám radost, navíc nasazeny atb, tak doufám že mimču neublíží 🙂

lenka5731
17. zář 2012

@martinakl marti a odsávačku máš? doporučuju sehnat a používat po každém kojení/pokusu o kojení. pokud malý účinně nesaje z prsou, mlíko se ti nemusí udělat... je to začarovaný kruh, přes ty kloboučky se prsa nestimulujou..

pavlina26
17. zář 2012

@turcice už jsem zase 29DC, tak jsem zvědavá, kolik dní to bude tentokrát...mně se blíží datum preventivní prohlídky, tak vznesu případné dotazy...a právě jsem se měla rozhodnout, jestli půjdu do nějakých těch vyšetření...mužský mě do toho tlačí, ale sám se vymlouvá, že na takové věci nemá čas....sobeček... ☹

leeena_4
17. zář 2012

@martinakl Marti a zkoušela jsi odsavačku? Někdo ji používá, že se tím rozkojí. Možná je to blbost, jen mě to tak napadlo 😉. Každopádně laktační poradkyně je super řešení 😉

leeena_4
17. zář 2012

@lenka5731 ha, teď to teprv čtu, že taky radíš odsavačku 🙂. Já si ji z druhé ruky pořídila a mám ji už sbalenou v tašce do porodnice, kdyby byla potřeba.

leeena_4
17. zář 2012

@froka cítím s tebou a s tvým tatínkem i maminkou. A přeju, a´t už ho nic nebolí. Drž se.

maximka33
17. zář 2012

@pavlina26 to je blbý.. mně na cyklus zabraly homeopatika.

jinak taky jsem malého kojila přes kloboučky, asi dva měsíce a pak normálně. byla jsem ráda, že kojím 😉

martinakl
17. zář 2012

@lenka5731 Z porodky jsme dnes dorazili. Zítra jdem k pediatricce, tak se optam ji a kdyztak zavolam i poradkyni.
@leeena_4
Holky, odsávačku mam elektrickou medelu. Asi ji zítra zkusim, pac ty prsa jsou nejspis dost nality. Takovy tvrdy. Tak at si ještě neuzenu i nejakej zanet... A kdyby to pomohlo i tomu, ze to zacne poradne tect, tak super. Zkousela jsem je ted ve sprse nahrat a pak jsem vymačkala z každého par kapek, takze se to snad rozjizdi dobře. Ted ještě primet malého, aby spolupracoval. Ted se prisal, ale necumlal, jen koukal. Asi si s tim klobouckem nevi rady. Zkusila jsem to i bez nej, ale to je uplne marny.

pavlina26
17. zář 2012

@maximka33 poradíš něco konkrétního z těch homeopatik? To Ti doporučil gynekolog? Nikdy jsem takové problémy neměla, až teď tak půl roku po kyretáži 😖

eva518
17. zář 2012

@martinakl Ahoj Marti. To je fajn, že už jste doma. Uvidíš, že Kubíček bude za chvilku pít jako o život 😉 Hlavně to nevzdávat a pořád přikládat. Mějte se krásně.

eva518
17. zář 2012

@froka Ahoj Kačenko. Je mi to moc líto. Cítím s tebou, holka. 😒

fykyska
17. zář 2012

Jo holky takže já mam dneska plodný den už sem zvracela asi 10x 🙄 ☹ ☹ ☹ chodim co hodina to blití ani ty pitomý rohliky suchá neudržim 😠 ☹

eva518
17. zář 2012

@fykyska Musíš aspoň dost pít, ať se neodvodníš tím průjmem a blitím zároveň.. Drž se, holka. Přeju ti, ať to máš brzo za sebou a jsi fit.

eva518
17. zář 2012

Holky, to snad není ani možné... 😢 😠 😠 😠
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/278968-...

fykyska
17. zář 2012

@eva518 😖 ze mě jde už i ten černej čaj 😔 uhli nepomaha smecta nepomáhá rohliky piškoty klid lžičky coca coly obyčejná voda 😖 😖 😖 😢 začínám být vyčerpaná ☹

eva518
17. zář 2012

To jsou ale zrůdy na světě, co? 😠 😠 😠