Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

happyfrog80
26. lis 2012

@kolino no my to este tak neriesime este chceme skusat tak rok a potom uz mam 32 r a muz 39 ale co narobime.Samozrejme ze ale kvoli ovulke pojdem doktorovi .Prvi krat po 4 rokoch ,ja som mala posledny cyklus 41 dnový tusim ,mala som bolesti maternice 2 tyzdne 4 tyzdne neustale bolesti hlavy a vsetko iba z posrateho stresu .Trocha sa liecim ,pracujem aj vikendy uz aby som sa nenudila ,zmena mi prospieva 😉 ,servirujem kafé 😀 tak uvidime ...Ten stress som mala z financii,zabukovala som holiday na velku noc a kopa penazi to vinde .Uz ziadna holiday po marci ani to mi uz nepomaha.
Kolko si po potrate?
Ja uz cakam piatu tusim ms ,ja to neratam ,cim dlhsie cakam tym sa mi to myli.Mala som SP myslela som ze to bude lahke hned otehu ale som sa zmylila.Lahke len pre niekoho nie pre mna.Vela uspechov a teda uz nech pride ked ma ms ,aj mne uz moze 😀 ,3ms som dostala na 27DC a stvrtu na 41DC .Uvidim tentokrat 😉 Opatruj sa

kolino
26. lis 2012

@happyfrog80 já jsem potratila loni v srpnu 2011 ☹ takže už je to fakt doba! tolik testů počůraných a stejně ta druhá čárka ne ane vykouknout, tak uvidíme co nám řeknou v CAR mě sice bude 24 let ale v 19 jsme si řekli ,že by jsme to mohli zkusit a po roce jsme se o to začala víc zajímat no a stejně je to k ničemu když miminko ne a ne si k nám cestu najít, tak mu musíme pomoct 🙂 držím palce ať to snaženíčko u vás nemá dlouhé trvání! 😉

mircisek
26. lis 2012

@ladydi @leeena_4 @aagnes Mám to úplně stejně jako Dianka. Teprve teď se odvažuju se trochu radovat, ale pořád jen tak skrytě. U Filípka jsem vystavovala bříško a teď se ho podvědomě snažím skrývat (i když už to teda nejde), co kdyby náhodou. A to už po dvou potratech čekám druhý miminko. A není to lepší, ani o trošku. ☹

luuc_2012
26. lis 2012

ahoj holky, po víkendu se hlásím, pěkně nabírám na váze a tenhle víkend byl pěkně náročný, včera jsme dokoupily poslední dárečky na vánoce a ted je jdu zabalit. Schovám je do skříně a pak už si budu užívat klidek a pohodu. Krásný den Vám všem

happyfrog80
26. lis 2012

@kolino vam taje nech to vide ,jak to vyslo Aničke a ostatnym ,asi pujdu do lekarne a optam sa co by mi odporucili bo nez mna doktor zobere to prejde tyzdeň ...drzim palečky

mircisek
26. lis 2012

@luuc_2012 Jojo, taky kynu. Snad se vejdu do svých obvyklých 10 kg. My jsme byli nakupovat dnes. Pro kluky už jsme to pořešili i za babičky, ale pro ostatní nám ještě nějaké dárky chybí. Třeba pro tchýni jsme naprosto bez nápadu. Teď hodně zhubla (má problémy se žaludkem), tak uvažuju o dárkovým poukazu do hader, ale nevím, jestli mě za to nezačne nenávidět 😀 a taky odhatnout sumu 😝 .

eva518
26. lis 2012

@froka Jasně, že to bude ok 😵
@terulin jj, už se pomalu blíží, já bych byla radši, kdyby už zítra byl čtvrtek. Jsem už zase strašně nervózní a začínám mít blbé myšlenky z toho, že už skoro tři týdny nevím, co se tam dole děje.. Zase mi bylo dva dny dobře, jen únava a prsa cítím, ale dneska mi zase bylo trochu zle. Tak snad je to dobré. Prostě musí.

luuc_2012
26. lis 2012

@mircisek tak uvidíš, žádnou ženu neurazí kosmetika, kabelka nebo oblečení, já teda tchyni koupila tři knížky od jejího oblíbeného autora, ráda čte tak to bylo lehké a pěknou svíčku, horší to bylo pro chlapy, jako je partner, tátá, tchán, ale nakonec jsem to vymyslela a ted uz je to zabalené a já mam od toho klííídeček.
No já se do 10kg asi nevejdu, už ted mám 8 nahoře a bude hůůůř 🙂 ale co je to pro miminko, pak to vyběhám. Strašně mě trápí kyčle a pánev mě bolí, když hodně sedím bolí, když hodně chodím bolí, když ležím tak to pak bolí když stávám, tak se to snažím střídat ale je to naprd, už jsem si koupila kojici postar a spim s nim, jooo mala uleva tam je, ale pořád jsem jak stará bába. ☹ kdy máš termín?

mircisek
26. lis 2012

TP mám 3.3. Tak doufám, že to zvládneme ještě v únoru. Filda je přesně na termín, Davča o tři dny dřív. Já přibírám stejně jako u kluků. V 8. měsíci jsem přibírala jen málo a v 9. jsem ještě skoro kilo shodila. O všech kloubních připojeních v oblasti pánve mi ani nemluv. Ale nejvíc mě bolí stydká kost, v noci už se přetáčím na pokračování. 😀
Když tchýni je už přes 70, takže je to taková babička, která všechno má a nic nepotřebuje.

aagnes
26. lis 2012

@m_artasek aha, z krve. Asi je to dražší, že to takhle dělají až je opakující problém. Jinak by to dělali asi hned.
@terulin děkuji 🙂 no říkala jsem si, že bych ani neříkala termín porodu (jen Romanovi) 😀 když oni jsou tajní jak prase, tak my taky.

@ladydi dneska, když jsem jela tak brzo do práce, tak mi lítají v hlavě myšlenky ☹ a nejdou vyhnat, říkala jsem si, že asi budu potřebovat toho psychouše.
@happyfrog80 můžou obsahovat nějakou plíseň 😖

aagnes
26. lis 2012

@mircisek tak to je asi normální, ty hnusné myšlenky a strach 😝 říkám si, zvládly to ostatní, tak já taky 😉

ppapajade
26. lis 2012

Ahojda holky ...tak vám jdu poreferovat že u mě se dole asi něco děje bohužel to nebude nic hezkého ..před 14dny jsem byla na kontrolních stěrech a doktor řikal že když tam bude něco vážnějšího do týdne mi zavolá ..dneska je to vic jak 14 dni a psal mi sms at se dostavím na kontrolu...tak jsem z toho v pr...nějaký papilomaviry a ja nevim co přesně všechno...tak si myslim jestli to nemělo spojitost ted s temi 2 nevydařenými těhu...chjo..můžu ja mít chvíli klid... 😒
@aagnes mooooc ti gratuluji a přeju z celého srdce zdravé miminko...

aagnes
26. lis 2012

@ppapajade děkuju 🙂

pavlina26
26. lis 2012

@ppapajade ahojky, takhle to nedávno měla moje kamarádka, pozvali si ji znovu a udělaly nové stěry a pak ještě po půl roce a nakonec to bylo v pořádku, nestresuj se, nemusí to nic znamenat! budu držet palečky!

aagnes
26. lis 2012

@ppapajade jen ti napsal smsku? psal ti o papilomavirech? přeléčí tě a bude to v pohodě, uvidíš. Přeji hodně štěstí 🙂

ppapajade
26. lis 2012

@pavlina26 já to měla právě asi už 3x po pul roce nic moc tak udělal nějakej drahej test co běžně prej nedělá jako rozhodující jestli se něco děje či ne a zve si mě na kontrolu...tak ve čtvrtek se u něj stavim...chjo dost se bojim...co mě čeká... a jak pokračuje těhu u tebe?? už jsi byla u nového lékaře??

ppapajade
26. lis 2012

@aagnes jo jen poslal sms ale o těch papilomavirech mi řikal při poslední kontrole..byly tam napsaný nějaký zkratky k k tomu ale ty jsem zapomněla..Alp nebo APL fakt nevim..

pavlina26
26. lis 2012

@ppapajade nu, té kamarádce šlo o to, že by ji dělali nějaký drobný zákrok na čípku, takže ne vyloženě konizaci, ale asi by se kousíček odebral...kočko neboj, kdyby to bylo vážné, určitě by s tím tak neoplendovali a hnali by Tě na zákrok hned...třeba si chce s Tebou o tom jen popovídat, co tam našli, jak to vypadá a tak nebo se chce mrknout, jestli se nález mění....já vím, že z toho musíš být nervozní ☹...ale neboj, třeba to opravdu nemusí znamenat nic hrozného. K novému Dr. jdu teď ve středu 🙂 jsem stráááášně nedočkavá 🙂...a zároveň se bojím...smíšené pocity...

aagnes
26. lis 2012

@ppapajade bude to v pořádku 🙂 Viš, my už asi v pohodě nikdy nebudem. Budem už mít pořád strach než otěhotníme, pak než porodíme a pak budem mít strach o naše děti 😒

ppapajade
26. lis 2012

@pavlina26 no on zase tak vstřícnej neni spíš si připadám že ho otravuju když tam 2x za rok přijdu...o popovídání o tom že mám čípek v pořádku určo nestojí...no uvidíme... vám pak poreferuju jak jsem dopadla...jinak popíjim už týden kontryhel jak mi tu některá z vás doporučila tim určo nic nezkazím🙂)

pavlina26
26. lis 2012

@ppapajade tu kámošku si předtím právě pozvali, aby ji povykládali o tom zákroku, ale nakonce na to nemusela. Určitě to bude v pořádku...budu držet pěstičky

ppapajade
26. lis 2012

@pavlina26 aha tak to jo....ale děkuju moc za informace kéž bych dopadla taky alespon tak dobře jako kamarádka... 😕

ladydi
27. lis 2012

@mircisek tak já pupík neschovávám, ostatně to ani není možné 😀 ale prostě ten strach v nás holt bude už na vždy. Musíme ale věřit, že už máme vybráno 😉

mircisek
27. lis 2012

@ladydi Tak já už ho taky neschovám. Ale vždycky se přistihnu, že když mluvím s někým, kdo to oficiálně neví, tak si bříško zakryju šálou, přitáhnu bundu... 😀 Prostě reflex. Stejně je mi to houby platný. 😝 Už jsem víc široká než dlouhá.

mircisek
27. lis 2012

@ladydi Možná ho spíš chráním i před pohledem ostatních. Jako že je drobek jen a jen můj. FAkt nevím. 😅

lukaslumbersky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fykyska
27. lis 2012

@lukaslumbersky 🙄 no to nemyslíš Vážně tyhle sračky !!!!!! Dávat na taková fora 😕

eva518
27. lis 2012

@lukaslumbersky Nejspolehlivější je těhotenský test v kombinaci s návštěvou gynekologie 🙂 Na online testy nevěřím. A trochu ses sekl ve fóru, ne? Příště mysli.

fykyska
27. lis 2012

@eva518 Hlavně tohle jo, Evko je nějaká sragora a když to vyplníš tak si musíš poslat placenou sms pro vysledky 🙄 🙄 🙄 jednou jsem na to narazila na internetu ještě v práci .....a navíc mladík napíše že jeho přitelkyně je v 6 měsíci no tak to teda nevím co dělala těch předchozích 5 že nevděla že je v jiném stavu a zjistila to až v 6 měs pomocí on-line testu 😀 😀

eva518
27. lis 2012

ahoj holky. Jak se máte? Já jsem zase úplně hotová z toho, že mi teď třetí den nebylo blbě.. Normálně mi z toho hrábne 😒 Já se prostě toho čtvrtka nedočkám 😖