Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
24. dub 2013

@matysikovad tak to jo, já myslela že si tak 9dpo...tak to jo, však mrkni k holkám na fotky, to tak přibližně bude 🙂 jéééé dnes se mi v noci bude dobře spát další dušička obdarována! ♥

matysikovad
24. dub 2013

@kolino Kolínku, tebe to čeká - už je to za rohem 😉 😉 😉

eva518
24. dub 2013

Holky, to bude úroda!!! Tak šup šup další 😵 😵 😵

matysikovad
24. dub 2013

já už zase brečím, tak jdu brečet do vany. děkuju holky, jste zlaté. ráno na mě myslete 🙂

eva518
24. dub 2013

@matysikovad si piš! Zítra na tebe a v pátek na @kolino 😵

antana123
24. dub 2013

@matysikovad Dančo to jsou super čáry to budou zase dvojčátka né???jinak moc gratuluju 😵

nessik
24. dub 2013

@matysikovad Danuško, ty blázínku, já ti dám cystu a podobné kraviny. To je těhu jak vyšité, krásné // a pokud jsi 12-13 DPO, tak úplně odpovídají. Jestli tě to uklidní, tak já měla pěknou čárku už 9 DPO a teď má ta čárka 3 roky 🙂
Zlatíííí, já mám takovou radost 😵

antana123
24. dub 2013

@matysikovad tohle není falešnej test ale krásnej těhu test doufám že budem spolu těhulit 😵 😵

nessik
24. dub 2013

@petulaho Peti, moc na Tebe budu celé pondělí myslet. Jsou to nervy, věřím Ti a i když ta revize nic nebyla, tak bych se stejně zase bála, ale já mám hroznou fobii z narkózy. Bude to dobré a v červnu budou určitě // 🙂

@antana123 nádherné čárečky, myslím, že to bude holčička 🙂 😉

antana123
24. dub 2013

@nessik hele je to jedno co to bude hlavně ať je vše ok a dobře to roste a je zdravé 😉
snad to roste dobře když vidím Dančin test před ms tohle sem měla po zpožděné ms

kacernice
24. dub 2013

@matysikovad já to věděla, už jak jsi psala o té holičce tak mi to bylo jasný, moc gratuluju 😵 😵 😵

nessik
24. dub 2013

@antana123 to je jasné, zdraví je nejpřednější. Jen mi prostě ta čárka přišla taková na holčičku, nějak mi to blesklo hlavou...ani nevím proč.

antana123
24. dub 2013

@nessik no to se dozvíme na vánoce 🙂

nessik
24. dub 2013

@antana123 jenže ty jsi asi nedělala ovu testy aa neměřila, že? Protože jestli ne, tak nemůžeš vědět, kdy přesně jsi otěhotněla, navíc v každém těh. je hladina hcg jiná a určitě bude hrát roli, jak dlouhá je luteální fáze, třeba já ji mám 12 dní a někdo 14 dní a to hraje taky roli. neboj se, vše je v pořádku, čárečku máš nádhernou 🙂

nessik
24. dub 2013

@matysikovad Danuško, prosím tě, co je to za značku ovu testů, co používáš?

antana123
24. dub 2013

@nessik né já nic nezjišťovala ale myslím si že dle posledního sexu jsem 17DPO díky snad to bude ok

matysikovad
24. dub 2013

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matysikovad/... ni graf neodpovídá, teploty jsou moc nízké ☹

@nessik měla jsem je z www.testydoma.cz

nessik
24. dub 2013

@antana123 Tak to buď v klidu, pokud jsi 17 DPO, tak je čárka naprosto luxusní, takovou jsem měla u obou holek 🙂

matysikovad
24. dub 2013

@kacernice nekecej 🙂 😉 děkuji

Holky - Negratulujte!!!! 🙂 🙂 🙂 😉 Zítra normálně dojde MS, jsem o tom přesvědčenááá ☹ A nechci zase obalamutit mozek 😝 Až uvidím srdíčko ve 12 tt, tak uvěřím.... 🙂

antana123
24. dub 2013

@nessik díky 🙂
@matysikovad nepříjde a budeš těhulit 😉

nessik
24. dub 2013

@matysikovad Dani, nepřijde, to vím na tuty 🙂

nessik
24. dub 2013

@antana123
@matysikovad holky, naplivte na mě taky nějaké bacily, já chci už taky. tento měsíc z toho zřejmě nic nebude, i dnes mám pozitiv ovu test a snažení bylo včera a už nebude, příští měsíc to samé ☹ ach jo, asi se nedočkám....

antana123
24. dub 2013

@nessik hele já si byla taky jistá že jsme se netrefili a divej 🙂určo se přidáš brzo 😉

matysikovad
24. dub 2013

@nessik @antana123 Zato my jsme s mojím dřeli jak bulhaři 😀 udělala jsem ještě třetí co jsem měla a čárka je slabší ☹ no já to prostě dostanu, se toho rána nedočkááám 😠 😠 😠 😠

antana123
24. dub 2013

@matysikovad když budeš testovat tolikrát za sebou a čůrat tak je jasný že je slabší udělej ráno a budeš se divit 😀

matysikovad
24. dub 2013

@antana123 já nepůjdu ani spaaaattt ☹
@nessik Nessíčku a mám plivat i já? Když u mě je to nejisté.... ale kdyby to bylo jisté tak plivu, ani by mi sliny nestačily 😉

kacernice
24. dub 2013

@matysikovad děvenko zlatá, jediné co dostaneš bude těhu průkaz 😀 😀 😀

mircisek
24. dub 2013

@matysikovad Ahoj Dani, myslím, že jsi jasná. 😵 😵 😵 Držím palečky.

Jinak všechny zdravíme, vůbec nedočítám, jste toho nakecaly. 😀
U nás jsou kluci parádně nachlazení, jinak nic nového. Posílám fotečku.

yourly
24. dub 2013

Ahoj holky, je tu skutečně už moc příspěvků na to, abych to četla všechno, tak se chci jen zeptat jestli se tady stále řeší téma diskuze? A to jak nastartovat znovu... Jak zapomenout :( a fungovat dál? Omlouvám se za chyby, ale moc přes slzy nevidím...

nessik
24. dub 2013

@yourly určitě pojď mezi nás. Téma je pořád aktuální. Je mi moc líto, že zase další smutná dušička je tady. Vyplakej se, teď to asi zní nepravděpodobně, ale brzo bude zase líp a budeš se moct snažit a do léta budeš určitě těhulka.