Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
27. dub 2013

@ofina1 no teda? to musí být zajímavé...a finančně ohodnocené taky co? u nás v muzeu jak so točí pohádky tak taky přibírají ,jen já to vždycky prošvihnu když je konkurz....dá se to najít na nějakých stránkách?

matysikovad
27. dub 2013

@ofina1 týý jo, fakt ? to se někdo má 🙂

matysikovad
27. dub 2013

@kolino @petulaho Nemáte zač děkovat, hlavně když udělají radost.

Mám jich dost poskovávaných a tak budu podarovávat, kde bude potřeba 🙂 😉

Holky, mám na vás asi fakt úplně debilní dotaz, navíc, když to furt omílám dokola - je možné, abych nebyla těhotná a způsobovala to nějaká cysta neb o něco horšího??? Já se totiž hrozně bojím, že ty těhu testy nejsou zbarvené kvůli těhotenství, ale kvůli nějaké nemoci. Protože navíc nedošla MS, ale graf vyskočil klasicky na 37,2, tak to vypadá, že za normálních okolností, by do 2 dní MS přišla. No jsem teda zvědavá, toho úterka se bojím jak čert kříže ☹

petulaho
27. dub 2013

@matysikovad určitě těhotná jsi...proč bys nebyla?snažili jste se v době ovulky...tak žádné plašení s nemocemi....BT máš 37,2?tak to je dobře ne?

matysikovad
27. dub 2013

Holky 25 Intimed ted - z téhle večerní moči. Mně se chce úplně brečet!!! 😲 😲 😲 😲 😕 😕 😕 😕

petulaho
27. dub 2013

@matysikovad paráda 😵

matysikovad
27. dub 2013

@petulaho děkuji... už se těším, až budete dávat vy ostatní testy, ty moje už mě moc nebaví 😀

petulaho
27. dub 2013

@matysikovad no mě se dneska zdálo,že jsem našla taky //,tak uvidíme za pár měsíců🙂

kolino
27. dub 2013

@matysikovad áááááááááá kurec to je nádhera!!! píšeš 25tkový?! kurec tam budou určitě dva ♥♥ 😀 ale to není nemoc to je pouze těhotenství tak matko neplaš! 🙂 kdy jdeš k mudr.?

matysikovad
27. dub 2013

@kolino v úterý, minule jsem takhle silné testy měla nějak až hluboko kolem 40.DC, no snad tam něco bude, je to ještě brzy, ale chci se s Dr. domluvit, co budeme dělat s prací 🙂 jj, je to 25 citlivost 🙂ještě to dost ztmavlo, asi sem to fotila ještě brzo 🙂

@petulaho to samé se mi zdálo minulý i předminulý měsíc....tak třeba na tom něco bude 😉

petulaho
27. dub 2013

@matysikovad 🙂uvidíme,ted hlavně abyste vy byly v pořádku....

matysikovad
27. dub 2013

@petulaho no jo, ale víš jako to je, tohle neovlivníš, buď to pude, nebo to nepude... 😖

petulaho
27. dub 2013

@matysikovad ALE ONO TO U VÁS PŮJDE A DOTÁHNETE TO AŽ DO KONCE😉

kacernice
27. dub 2013

@terite já začínám měřit 10 DC, poprve v životě jsem si koupila ovu testy 😲 a mám ja zatím slabě pozitivní, ale to se prý jako pozitivní test nebere 😨 Doufám, že brzy zesílí a budeme se snažit, seč nám budou síly stačit 😀 😀 😀

antana123
27. dub 2013

@matysikovad tak to je luxus hele krutě mě doháníš a to jsem 39DC bud máš hodně rychlé miminko a nebo tam jsou dvě 😉

kacernice
27. dub 2013

@matysikovad určo jsi těhotná, já neměla také ani jeden příznak, když jsem byla sktečně těhu - ani nevolno, ani prsa, ani únava, cítila jsem se skvěle od samého začátku, než to po*ral ten slepák ☹

antana123
27. dub 2013

@matysikovad takovej test sem měla včera no snad to je u mě ok vždy když se uklidním hodíš sem test a mám pochybnosti 😀 zda rostem správně

matysikovad
27. dub 2013

@kacernice koukni ke mně do fotobloku, tak má vypadat pozitivní ovu test 😉

antana123
27. dub 2013

ono je asi lepší neporovnávat hold máme pomaleší miminko 😉

matysikovad
27. dub 2013

@antana123 jéééžiš, to je mi líto ☹nechtěla jsem tě znervoznit, nebo co . já to mám teď nějaké jiné, silnější, ale zase bez příznaků, buď v klídku ... ale néémáššš pomalejšíí dítě, já měla ovulu 13 DC, tak si představ, kdyby jsi ji měla ty třeba 25 DC, tak jsme na tom prakticky stejně... ne?

antana123
27. dub 2013

@matysikovad hele v pohodě 🙂 já to u Šími měla taky silné já měla dálnice na 26DC a na 28DC byl vidět na UTZ a na 38DC už měl i srdíčko odpovídal 6+3tt

antana123
27. dub 2013

@matysikovad hele u mě byl poslední sex 18DC a to si myslím že byla i ovu pozdějc určo né pokud to bude dle utz pozdějc tak to určo zase neroste jako minule
budu vědět na čem jsem po UTZ my jsme smíření i s tím že je možnost že to zase nevýjde aspoň by nám konečně udělali vyšetření 🙂

antana123
27. dub 2013

@matysikovad podivej já testuju od 28DC 11 dní a ty testuješ 3 dny a máš testy jako já už to je dost divný .....ale nechci se tím prostě nervačit bud ta naše bublinka je ok a bude růst a nebo prostě odejde jinné možnosti nejsou
každpodádně ty můžeš být klidná máš ukázkové těhu 😉

kolino
27. dub 2013

@antana123 co to jsou za řeči, hlavu vzhůru! ty máš jednu bublinku a Danka určitě dvě....má to v rodině tak má větší pravděpodobnost dvojčátek proto ty silnější testy...věř tomu drobečkovi co nosíš pod srdíčkem! nestresuj se zbytečně. 😵 všechno dobře dopadne!!!!! držím vám oběma palce!

antana123
27. dub 2013

@kolino jo ta možnost že Danča čeká dvě to sem už psala 🙂
hele pro mě je těžké být prostě v klidu já už tohle zažila a bojím se že to dopadne stejně já vím že s tím nic nezmůžu ale bojím se tak ráda bych tohle už chtěla prožít v klidu ale nejde to ☹ snad se trochu uklidním po UTZ
a co ty jak se cítíš????kdy můžeš testovat??

kolino
27. dub 2013

@antana123 jojo my všichni tady se budeme stresovat až to vyjde, všechny se budeme bát každého utz takže vaše obavy plně chápu...já budu stresovat za 10 dní! 😀 nebo dřív?! 😀 Na krev jsem objednaná 9.5.

antana123
27. dub 2013

@kolino tak to ti moc držím palce 😉
já myslím že právě těma // ten stres jen začíná

nessik
27. dub 2013

Ahoj holky 🙂

@antana123 určitě bude všechno v pořádku, testy máš krásné. Ale chápu moc dobře tvoje obavy, já jsme mezi holkama přišla o miminko, testy vůbec nesílely a v 7+0 konec. Ale měla jsem fakt pořád jen slabou čárku a zesílila minimálně. Jsem si jistá, že u tebe to bude v pořádku.
@kolino moc držím pěsti bojovníčkovi 🙂
@matysikovad Dani, ty snad fakt čekáš dvojky 😀
Holky, já když vás tady vidím jak stresujete ☹ , já se bojím, že jestli najdu //, tak budu šílet. Holky, já si snad přeju, abych tenhle měsíc neotěhotněla a zařekla jsem se, že jestli teď neotěhotním, tak už do dalšího těhu nepůjdu a nechám si zavést tělísko. Já už na to asi nemám nervy, asi bych měla být ráda, že mám dvě krásné děti a nepokoušet to dál. 😔 Už tak šílím, když jsou moje zlatíčka třeba nemocná, asi jsem málo psychicky odolná, ale cítím, že na to už fakt asi nemám nervy. I obě těhotenství s holkama jsem měla problémová....u obou mi vyšly špatně genetické testy a měla jsme hrozné nervy. Závidím všem, kdo si těh. užívají.

antana123
27. dub 2013

@nessik moc ti děkuju 🙂 a nic nevzdávej ono to za ty nervy stojí 😉

eva518
27. dub 2013

@ofina1 ale houby, tak jsem to nemyslela, jen to chce míň se nervovat dopředu. To by bylo aby nebylo! 😵 😵