Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
30. dub 2013

utz: sliz.děl.12mm,dutinka shyperechogenním lemem 4 mm, vpravo ov. 32x21 mm, s corpus luteum 13 mm, vlevo ov. 24x15 mm, cd bez tekutiny
res.gravid.incip. kontrola za týden

tak cooo???? 😀 😉

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad to je co?jsou tam dvě nebo ne?

matysikovad
30. dub 2013

@petulaho nee, je tam jedno a už docela veliké. říkala, že je to moc brzo, ale přece to viděla hned, jak dala UTz 🙂 krásně se tamv té bílé hmotě černilo. ať mi broučrk vydrží a roste 🙂

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad tak to je super,takže už věříš tomu že jsi těhulka?mám za tebe takovou radost...bude to silnej bojovníček.když je takhle brzy krásně vidět....jupíííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moc ti to přeju

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad a jak jste to vyřešili, napsala PN?

ppapajade
30. dub 2013

@matysikovad ty bláho to ti asi vážně hrabe ten je ukázkovej...moc moc moc moc ti to přeju mamko 🙂

kacernice
30. dub 2013

@matysikovad hurá gratuluju 🙂 tak si těch 40 týdnů užívej ve zdraví a těš se na voňavého mimíska 😅 😵 🤐

kolino
30. dub 2013

@matysikovad moc nerozumím těm odborným číslům...ale pokud jsem to dobře pochopila tak má 4mm? paráda!!!! 😵 nadále držíme palce!!! uááááá super! a napsala ti marodku?

antana123
30. dub 2013

@matysikovad moc gratuluju a který tt jsi???tak snad u mě taky něco uvidí 😉

matysikovad
30. dub 2013

@petulaho no zatím jo, ale bude to dlouhý týden jak sviňa 🙂 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ PN pokud bude příští úterý povyrostlý, prostě musí prospívat a dá mi zrovna rizikovku

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad to je jasný,že bude prospívat a budeš na PN🙂takže ted budeš mít ještě týden dovču?říkala jsem ti,že tě nenechá trpět 14dní...máš dobrou dr.vid?a dala ti aspon nějakej utroš nebo něco?

matysikovad
30. dub 2013

Holky já to tak barevně nevidím, dneska bílo a za týden může být černo. Buď a nebo, nic jiného tam nebude. Je tam jedna dutinka, krásná černá a docela veliká. PN příští úterý, pokud bude dutinky prospívat

@antana123 ještě to nepočítala, ale je větší jak minule a napočítala mi tehdy 5+2. Dneska bych měla dle data končit 1.měsíc ( 4+3) .

matysikovad
30. dub 2013

@petulaho říkala, že ještě počkáme, co bude ten příští týden a nadopuje mě... Možná se ale bojím ještě víc, jak před tím sonem, teď už mám co ztratit... ☹ hrozné, jak jsem ufňukaná a ukňouraná. MUDr. dobrá, ale ty sestry kolem, to byly čúzy hruza

antana123
30. dub 2013

@matysikovad no tak super to budem na tom podobně 😉

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad bude dobře,gynex ještě funguje a maličký ti ochrání,uvidíš...odpočívej,nic nedělej,práce počká..a věřím že když je to takovej silák tak s tebou vydrží až do porodu...moc myslím

matysikovad
30. dub 2013

@antana123 jasně, ty budeš mít možná ještě větší dutinku, uvidíš... 🙂

Všem moc děkuji za podporu, jste zlaté 🙂

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad takže jsi už jakoby velikostně 6tt?ak to je super,...bude dobře uvidíš...strach je pochopitelný,ten už budeš mít pořád...

matysikovad
30. dub 2013

@petulaho nene, nejsem velikostně - já vlastně nevím. Minule jsem je měla vlastně menší v tom 5+2, jak teď, ale to byly chuděry dvě se tam mačkaly.
taky mě napadlo, jestli ten gynex trochu i tyhladiny nevyrovnává - a proto mi není blbě jak minule... Každopřípadně žluté tělí¨sko je v pravém vaječníku, tzn. že asi odtud je mimoušek 🙂 ne?

eva518
30. dub 2013

@matysikovad no to je nádhera!! Tak vidíš, ne dvě, ale jedno pořádné 😵 😵 😵 moc moc gratuluju a opatruj se, ju? Máš nbeschopenku, doufám?

eva518
30. dub 2013

@matysikovad Danuš, schválně jsem mrkla do průkazky - když byla dutinka 5mm, tak to dr.napsala jako 6+1, takže jsi teoreticky 6tt 🙂 Nebooooj, týden se ti asi povleče, ale pak už bude vidět i srdíčko a bude to super 😵 😵

ppapajade
30. dub 2013

@matysikovad holka když jsem čekala syna tak mi nebylo skoro nic první 2 měsíce žádný příznaky..pak trochu špatně po ránu ale zvracení neproběhlo🙂) takže fakt je to pokaždý jiný🙂)

matysikovad
30. dub 2013

@eva518 nemůžu být Evičko v šestém týdnu 😀 mám teprve 4 dni po termínu MS, dneska budu uzavírat 0+0-4+3 ( budu si to tajně škrtat v pc ), takže v necelé půlce 5.týdne ..... stejně tomu moc nerozumím, nemělo tam byt nic vidět... co to je za hybrida?? 🙂 😉 na srdíčko myslím ještě tak 3 týdny, ale ten příští týden by mohla dutinka aspoň jednou tolik povyrůst...

matysikovad
30. dub 2013

@ppapajade noo joo, jenomže mně není vůbec nic, dneska mě vyjímečně trochu bolí břicho a levá strana.

ppapajade
30. dub 2013

@matysikovad to je super tak si to báječný nic užívej .... 😉

eva518
30. dub 2013

@matysikovad žádný hybrid!! 😀 😀 mohlo se usadit dřív než si myslíš, tak je prostě větší, no. Srdíčko jsem minule měla v 5+5 tak uvidíš. Minimálně za ten týden už bude vidět zárodek miminka 🙂

eva518
30. dub 2013

@matysikovad Dani, oprava - těch 5mm, to bylo až trošku později, až bylo vidět i mimi uvnitř. Ale stejně jsi těhotná, tak co! To je hlavní 😵 😵 😵

maximka33
30. dub 2013

@matysikovad Dani, tak to moc gratuluju, a je super, že už byla vidět dutinka!! příští týden bude srdíčkoa hezky zůstaneš doma.
@matysikovad 5 mm bude asi celá dutinka, miminko bude mít zatím méně, to se zatím nedá změřit. ale poroste jako z vody, uvidíš. a kontrola před dalším státním svátkem, to je super!!

petulaho
30. dub 2013

@matysikovad užíve si že ti je dobře,jen tak dál a mimoušek povyroste a bude srdíčko uvidíš....

nessik
30. dub 2013

@matysikovad Dani, bombaaaaa, gratulace 😵 😵 😵

matysikovad
30. dub 2013

@eva518 @maximka33 @petulaho kočky, to je v pohodě, já si to pamatuju z minula, jen jsem si bohužel užívala každý nárust dutinky a plůdku, srdíčka... Teď už je to takové, že se asi radovat nebudu, dokud nebudu toho mrňouse držet zdravého a živého za 8-9 měsíců v náručí.... Ach jooo

@antana123 Jak se cítíš před zítřejší kontrolou? Snad líp, jak já 🙂 😉

@kolino Takže budeš testovat v pátek nebo v pondělí???