Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petulaho
10. kvě 2013

@matysikovad bude to dobré,kdy bys měla TP?nevolnosti nemusíš mít pořád a nikde není řečeno,že nemůžou ještě přijít 😅 co ta PN?
@berusinka1 cyklus se srovná uvidíš,já i ted někdy má najednou cyklus 25 a pak zase 33,a to jsem nikdy na revizi nebyla a po potratu mám už skoro 9m...věřím,že Nosifol zabere jak dlouho ho bereš?

berusinka1
10. kvě 2013

@petulaho Tak teď ho budu brát 2. cyklus, snad to zabere. Musím se zase začít soustředit na něco jinýho, ale moc mi to nejde. A jak jsi na tom ty? Už se budete moct snažit?

petulaho
10. kvě 2013

@berusinka1 ještě čekám bohužel na výsledky...pak se uvidí...Věřím že Nosifol zabere..

berusinka1
10. kvě 2013

@petulaho A kdy máš mít výsledky?

lllllllllllll
10. kvě 2013

@maximka33 Lucy stale nic ,dam vediet ked pride 😉

petulaho
10. kvě 2013

@berusinka1 no to je právě to co nevím🙂hysteroskopii dělali 29.4. a dr.říkal,že výsledky by měli být do 10dní-ale mezitím byly ty dva svátky...hned jak budou výsledky k dipozici tak dají mamce vědět (pracuje v nemocnici).takže počítám že asi v pondělí....

terulin
10. kvě 2013

Ahoj holky, tak jsme zpět z kontroly. A všechno vzorný 😀 malá hlavou dolu si kousala prstíky, monitor prý ukázkový, váha 2,1 kg u miminka a +0,2 kg od minulé kontroly u mě. Odpovídáme přesně 33+1, takže se mám do porodnice balit na toho 27.6. Sestra prskala, že nechci vypsat mateřskou, ale pan doktor projevil víc pochopení, takže jsme s chválou odešli domů 😀 Pro tatínka máme fotku z ultrazvuku, kde už je definitivně jasný, že malá má můj příšerně bambuloidní nos 😀 Takže já jsem opět nadmíru šťastná maminka čekatelka (teda z toho nosu zas takovou radost nemám) 😉

matysikovad
10. kvě 2013

@terulin krásné, gratuluji, na nos se vyprdni 😀 určitě ho máš hezký 🙂

@petulaho mně tak spíš nejde ani o ty nevolnosti, jak o to, že mi povolil podbřišek. Ale aspoň zase zapnu kalhoty, které jsem minulý týden vyřadila 😉 už mám zase v čem chodit 😀 na PN jsem nastoupila včera.... 3 týdenní prázdniny 😀

@berusinka1 bereš Nosifol? slyšela jsem na něho samou chválu 🙂

maximka33
10. kvě 2013

holky, tak jsem si přečetla, že turčice jde rodit:

Tak hlásím že jdeme rodit..zavedli jednu tabletku..ta to pěkně připravila..a za chvilku mi píchnou vodu a udělají klystýr..držte mi palečky🙂

a fykyska je už taky v porodce!!! to je mazec 😀 😀

martinakl
10. kvě 2013

@maximka33 To je teda den natřískanej porodama 🙂 Snad všechno půjde hladce u obou..

A to naše sluníčko dnes spapalo svůj bobek 😀

matysikovad
10. kvě 2013

@maximka33 takže @turcice a @fykyska !!! držím pěsti!! těšíme se na fotečky miminke a spokojené maminky 🙂

eva518
10. kvě 2013

@terulin gratuluju 🙂 na nos se vykašli, určitě bude krásná 😵 já si zase přeju, aby nemělo tlusté krátké nohy po mě, ale krásné dlouhé štíhlé po něm.. 😀
@martinakl počkej... jak spapalo svůj bobek???!! Doslova??? 😲 😲

martinakl
10. kvě 2013

@eva518 Jo, doslova 🙂 Nechávám ho ráno chvíli na zemi si hrát s nahatou prdelkou, aby si ji provětral, odešla jsem udělat nám čaj a když jsem se vrátila, tak se tam válí bobky. Uklidim to, jdu ho přebalit, při té příležitosti mu dám pusu a všimnu si, že má něco hnědýho kolem pusy a uvnitř zbytek bobku!! Fakt lahoda po ránu 🙂 Dostal novou přezdívku - hovňousek 🙂

matysikovad
10. kvě 2013

@martinakl ten má chutě 😀

mircisek
10. kvě 2013

@martinakl A bude hůř. Teď ochutnává jen svoje, ale až začne lítat po venku...😀
Jojo, taky jsem to četla, že holčičky jsou na cestě ven. Už se na ně taky těším.
My jsme dnes byli v plném počtu v práci, to jsem zase slyšela chvály. Mé mateřské srdéčko se dmulo pýchou. 😀

martinakl
10. kvě 2013

@mircisek Nemusí ani lítat ven, stačí, když se začne plazit po bytě - máma psa a kočku 😀

mircisek
10. kvě 2013

@martinakl Chich, tak to bude mít náskok. 😀 😀 😀 😀 😀

matysikovad
10. kvě 2013

@martinakl máte kočičku? a jakého pejska?

martinakl
10. kvě 2013

@matysikovad Máme obyčejnýho kocoura bílýho s mourovatýma flekama a černou boloňačku 🙂

matysikovad
10. kvě 2013

@martinakl to máte doma veselo 😀

terulin
10. kvě 2013

@eva518 To je jasný, já s tím nosem taky celkem šťastně žiju. Jen je fakt charakteristickej 😀 Ale hlavně, že vypadá v pořádku, roste souměrně a pan doktor řiká, že by se podle ní dali kontrolovat tabulky... já to mimino fakt miluju!

kolino
10. kvě 2013

AHOJ HOLKY,
DNES JSEM BYLA U SVÉHO GYN. A TAK MI ŘEKL, ŽE SE MÁM HODIT DO KLIDU ,ŽE HCG JE KRÁSNÉ, A ŽE TO STEJNĚ NEOVLIVNÍM, TEĎ JE TO OPRAVDU HLAVNĚ NA BOJOVNÍČKOVI, JAK TO ZVLÁDNE. A PAK SE MĚ PTAL JESTLI MI DĚLALI UTZ A JESTLI CHCI ,ŽE MI HO UDĚLÁ! 🙂 TAK JSEM SOUHLASILA, NIC JEŠTĚ VIDĚT NEBYLO, JEN TAKOVÝ STÍN, A ON ŘÍKÁ, TADY JE STYDLÍNEK! 😀 JÁ TAM NIC NEVIDĚLA, ALE ON SI BYL JISTÝ. KONTROLA AŽ 4.6. UÁÁÁÁ JEŠTĚ ,ŽE 20. FRČÍM DO CAR. ....TAK TAKOVÉ NOVINKU ODE MĚ!
Jůůů dnes budeme mít tady dvě miminka?!!!! jupíííí 🙂
@petulaho Ahojky, díky...no dnes byli jsem řekla ,že jdu na kontrolu...a ani jsem ještě nebyla doma a už volala mamka jak jsem dopadla. tak jsem to zamluvila, odpoledne jsme tam jeli a taťka na mě jak u doktora? tak říkam, že dobrý ,že minimálně 4 roky nepůjdu do práce, a on nic. pak přišla mamka a to samé. a oni nic, tak jim to nedošlo, a když jsem nasedala do auta tak za mnou utíkala jak jsem to jako myslela. tak jsem ji řekla, že 20 se rozhodne jak jsem to myslela. nějak nemám sílu jim lhát jsou to miji nejbližší a mají asi právo vědět co a jak. jen si přeji doskrétnost. tak uvidím no jaký je na ně spoleh.
jojo dnes jsem kupodivu spala dobře, ale 6 ráno bylo moje vstáváni, já co vždycky měla problém vylézt v 10 z ložnice! 😀 jj nervy jsou nervy.

@eva518 no právě...už jako 5 denní mělo nějaké hcg ne? a 13 dní ve mě,,,tak roste bojovníček no. snad mu ta snaha vydrží! já mu moc věřím!!!

@matysikovad děkuji 🙂

petulaho
10. kvě 2013

@kolino tak to je super,že tě tvůj dr.uklidnil:-)...takže vaši to nepochopili 😅 ?

kolino
10. kvě 2013

@petulaho no nakonec jo ,ae trvalo jim to tak 40 minut.

petulaho
10. kvě 2013

@kolino tak jsi klidnějšíí,že to vědí a že nemusíš lhát?vaši ani nevěděli že se snažíte o mimčo?

maximka33
10. kvě 2013

@kolino tak paráda!!! jsi dobrá, že jsi to vašim řekla už teď . ono pokud věděli, že jste šli na IVF, tak by se stejně ptali, to se těžko tají. a hlavně ať je prcek zdravý! toho 20. už bude srdíčko.

kolino
10. kvě 2013

@petulaho no jako musím uznat ,že se mi ulevilo, nějak mě ty řeči ubíjely proč sem doma atd... jo to věděli ,že chceme prcka ,ale oni nevěděli ,že jsme šli na ivf.
@maximka33 no to právě nevěděli....nějak se mi to nechtělo říkat ,že se zadařilo, ale jako ututlávat to a vymlouvat se proč nechodím do práce a nadále marodím. minule jsem čekala na srdíčko, řekli jsme jim to v 10tt a za dva dny jsem volala ,že jsem potratila...takže jako nevím no co se má stát se stane.
samozřejmě nikomu dál to vykládat nehodlám. ale tady ví všichni o všech všechno,...to je hrůza. ☹

froka
10. kvě 2013

Ahoj holky, všechny vás tu zdravím. Vítám nově příchozí a přeji co nejdříve úsměv na tváři a na testu // 🙂
Snažilkám, které ty // už konečně našly moc gratuluji a držím pěsti, aby tentokrát těhu proběhlo v pořádku 🙂

Jak jste již četly, tak jsme se s manželem dočkali a dne 28.4.2013 se nám narodil malý Michálek, je drobeček, porodní váha 2770g, váha při propuštění 2560g, ale myslím, že to hezky doženeme 🙂 Od 33tt jsem si 14dní poležela v nemocnici, kdy nám porod zastavovali, pak nás pustili s tím, že už je vše v pohodě a když porodíme tak je to ok, dalších 14dní jsem vydržela, ale trápila jsem se stahy, tak pan primář uznal, že by už bylo dobré, kdybychom porodili a tak se tedy malý narodil 37+4tt. Porod byl rychlý, ale těžký. Malý se tam nějak šprajcl, tak ho museli tahat vexem, byla jsem vevnitř hodně potrhaná a na šití, které trvalo přes hodinu mě museli uspat. Jsme ale zdraví a to je nejdůležitější!
Mlíčka mám bohužel málo, takže malého krmíme Nutrilonem, pořád se snažím přikládat a doufám, že se kojení rozjede. Šestinedělí nezvládám psychicky, jsem vyčerpaná, smutná, nemám chuť k jídlu a mám někdy pocit, že se zhroutím. I to má možná vliv na tvorbu mlíčka ☹ Ale bojuju, tak jako vždy a věřím, že to chce čas a budu i já šťastná maminka 🙂 Máme přece malé štěstí, které milujeme!

Všem bych vám tady chtěla poděkovat za podporu v době po potratu a v těhotenství, které taky nebylo ze začátku lehké. Pro každého kdo prožívá těžké chvíle je vlídné slovo a pochopení tou největší pomocí. Takže "DĚKUJI"!

martinakl
10. kvě 2013

@froka Ahoooj 🙂 To mě mrzí, že sis porod moc neužila. Já taky ne a to jsme ho neměli až tak těžký jako vy. Jinak s kojením jsme taky dost bojovali. Plně jsem kojila až po měsíci a půl a kojím doteď. I kdybys to "nedotáhla", tka si z toho nic nedělej. Kolikrát je lepší spokojená maminka než kojení. Spousta dětí je na UM a jsou zdraví. Tak uvidíš. Každopádně držím moc pěsti, ať se máte co nejlíp a ty jsi v pohodě 😉

nessik
10. kvě 2013

Kočenky, moc zdravím a prosím upravit v tabulce na 2 DC, konečně mám 4. cyklus úplně normální, bez špinění před MS, trval 28 dní a nic mě nebolí, tak už se mi ty hormony konečně hodily do normálu a snad do toho srpna budou //. A když ne, tak zkusím se CAR. Novinky nedočítám, tehulinky jsou doufám všechny ok a snažilkám moc držím pěstičky 🙂 😉 Moc se mi po vás stýská, ale je fakt jak jsem tu pár dní nebyla, tak jsem na tom líp, že to tak nehrotím 😝 Poslední dobou jsem žila jenom snahou otěhotnět a to takhle nejde, chci mít zase radost ze života a ne pořádat honbu za //. Zasejc brzo nakouknu, držte se 🙂