Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

matysikovad
16. kvě 2013

@terite jj, já jsem to tak měřila, ale spíš z toho důvodu, že mi procházela doba použitelnosti na ovu testech 😀 ale bylo to tak, od skoro neviditelné čárky byla 25 DC čárka silnější než na opravdovém pozitivním ovu testu 13 DC.... 🙂 26 DC už jsem testovala těhulkovským

matysikovad
16. kvě 2013

@janiczka2011 Janičko teda ty to máš načtené!!! fakt super 🙂 ty už náhodou musíš mít kráásný pupíček 🙂 já ráno taky nic moc, ale průběhu dne a hlavně navečer hrůůza 😀

matysikovad
16. kvě 2013

@antana123 určitě jsi tlustá 😝 jasnéééé 😎 a jak se ti vede?

eva518
16. kvě 2013

@terite aha, to jsem fakt neslyšela, že by měl být pozitivní ovu test.. 😕 to jsou teda novoty 🙂 ale neházej flintu do žita, 10DPO je většinou na // brzo 🙂

kolino
16. kvě 2013

Ahoj holky...
tak jsem po kontrole hcg stoupá ale jen 10663 a měla bych mít podle něho kolem 15 tisíc! ☹ minule mi řekl ,že stoupá móc teď zase že málo....
na ultrazvuku už nic nebylo vidět ani hematom, ani váček co byl vidět minule...takže jsem jasná!!! měla bych být 5+2 dává mi šanci do 22.5. pokud nebude nic na utz tak vysadím léku y půjdu na revizi....nechápu co mě chce čistit ,když tam nic není!!!! ☹ je to boj, a mrzí mě jak to dopadlo. už na zázraky opravdu nevěřím...mrazáčky nemáme a na další ivf jen tak nenašetříme, když jsme si na toto půjčili peníze ☹ ach jo je mi nanic...

petulaho
16. kvě 2013

holky tak jdu až na 13:30,docent ted ještě vyšetřuje jednu maminku...hned se ozvu...

petulaho
16. kvě 2013

@kolino kolínku☹ to nééé☹ to je tak nespravedlivý..moc mě to mrzí zlatíčko,opatruj se...doufám,že tě ještě nechali na PN...

petulaho
16. kvě 2013

@terite bílý výtok může značit těhotenstcví,taky jsem ho měla...počkej do zítra a testni🙂

maximka33
16. kvě 2013

@kolino fakt? už je to tak??? ach jo!! bude ještě nějaké měření hcg, jestli to klesá?

antana123
16. kvě 2013

@kacernice držím palce at je u vás brzo líp 🙂
@cabalkova jak to s tebou vypadá testovala si??
@petulaho držím palce 🙂
@terite bílej výtok sem měla v těhu budeš testovat???

antana123
16. kvě 2013

@matysikovad no jsem 😀 mám se fajn dneska mi první den nebylo blbě 😀
@kolino je mi to strašně líto ☹

terulin
16. kvě 2013

@kolino Hlavu vzhůru, naděje ještě je. Znáš to, když je dno nejblíž, tak se s ním blíží i odraz ke štěstí.

kolino
16. kvě 2013

@petulaho co se dá dělat ☹ toto bylo do třetice nepovedené, věřím, že další už určitě vyjde a bude to v tu chvíli kdy to nejmíň budu očekávat.....čekám na výsledky od tebe 🙂
@maximka33 jj 22.5. budou měřit hcg a bude muset být minimálně 70tisíc.... :-/ jinak je to marné....
@antana123
@terulin jj jen já si připadám ,že na tom dni se neustále plácám, že ten odraz ne a ne přijít! no snad bude líp, zatím je mi mizerně.

Holky dávám si oddych od koníka, 22.5. se ozvu jak to se mnou vypadá...nejvíc mě mrzí to ,že mi končí zkušebka v práci 31. a můj gynekolog odjel na dovolenou takže mi ji nemá kdo ukončit jdu k němu až 4.6. ☹ takže budu jako netěhotná a ještě k tomu zase bez práce!!!!!!!!!!!!!!!!

janiczka2011
16. kvě 2013

@kolino to me strasne moc mrzi, ale jeste sance je, a pokud to orpavdu nedopadne, dej si pohov prestan na vse myslet a ono si to nejak poradi 😒 Neni vsem dnum i pokusum konec 🙂

petulaho
16. kvě 2013

holky tak je to v prd...-( protože mi nikdo nikdy nedělal hormonální profil a docent si myslím, že je opravdu zakopanej pes v té sliznici (protože v druhé půlce cyklu mám prý sliznici, která je v 1.polovině:-( takže 3měsíce musím 5.,15. a 22.den cyklu chodit na odběry-hormony (jestli mi správně stoupají a následně klesají hormony)Ú a teprve podle toho se nasadí léčba☹ mám takovej vztek, proč mi tohle beudělal někdo už dávno...☹já už fakt nemůžu☹

eva518
16. kvě 2013

@kolino beru, to mě moc moc mrzí ☹ ale ještě se 22.5.může všechno v dobré obrátit. Moc bych ti to přála 😵 dej vědět, budu na tebe celou středu myslet. Drž se!!!
@petulaho Peťo, já jsem myslela, že ti profil už dělali... To je teda nářez. Ach jo. To je teda na nakopání do zadku, fakt. Takhle tě nechat čekat dlouho. A musí se to měřit celé 3 měsíce? Moc mě to mrzí ☹

kolino
16. kvě 2013

@petulaho tak to je síla, myslím si že hormonální profil je číslo jedna co dělají!!! ☹ ach jo... to naše zdravotníctví!!! aspoň si tě pohlídají a podle hodnot můžou nasadit léčbu, takže hlavu vzhůru, ještě že na to přišli teď.

berusinka1
16. kvě 2013

@kolino Tak to mě moc mrzí ☹

berusinka1
16. kvě 2013

@petulaho Já jsem myslela, že už máš ten profil dávno za sebou. Třeba to nebudeš muset měřit celé 3 měsíce... Ty někteří doktoři jsou vážně síla, snad už pak ale budeš mít jenom štěstí.

matysikovad
16. kvě 2013

@kolino já jsem měla tak jen něco přes 10 000 hcg, to přece není nic ztracené, ne? ještě je tu šance, že se bojovníček zapojí, nebo už ne?

@petulaho Petruško, tak ještě jeden měsíc, kdy ti zkontrolují hormonky a pak už to pojede 😉 uvidíš, to bude dobré, moc na tebe myslím

kolino
16. kvě 2013

@matysikovad jenže on ani se nenaznačil, že by tam byl. a při takových hodnotách už má být....minule byl váček + ten velký hematom, a dnes tam nebylo vůbec nic a to jsem už nekrvácela jen trošku špinila. tak nevím kde se to odplavilo, když se mě nic nevyšlo. od toho utz. kde jsem to viděla....a hlavně hcg za dva dny stouplo o 4 tisíce, ale to je prý málo....zasrané tabulky....nemám sílu bojovat ani ten klidový režim se mi nechce dodržovat nemám pro co bojovat když neby ani náznak. ☹

matysikovad
16. kvě 2013

@kolino kolínku mně je to hrozně líto, nevím, co ti na to napsat - stojí to za hovno, tak jsem tomu věřila ☹

berusinka1
16. kvě 2013

@kolino Tak jsem se dívala do tabulky a podle tabulky bys pořád byla v normě, tak nechápu, proč se mu to zdálo málo.
28 dní (od početí) 42 dní (od PM, 6 tt) 1080 – 56 500
Třeba se tam toho 22.5. ještě ukáže...

kolino
16. kvě 2013

@berusinka1 jenže já jsem po ivf a jsem 20 den po zavedení 5tidení morulky.... 😒 no nechápu to. hcg stoupá a nic se tam neděje....nechápu pak z čeho to stoupá, když tam miminko neroste

berusinka1
16. kvě 2013

@kolino tak to jsem nevěděl, že se to pak počítá trochu jinak, ale jak píšeš, tak ten hematom, který by to hcg mohl zvyšovat zmizel, tak už nevím, od čeho jiného by Ti to stoupalo když ne od mimi, třeba ho tam jen přehlédl, budu na Tebe myslet, třeba to ještě dopadne dopbře

janiczka2011
16. kvě 2013

@kolino a delal ti vaginalni utz nebo pres bricho?
@petulaho treba je zrovna zakopany pes v tech hormonech, je neuvertielne ze Ti ten rozbor uz neudelali davno, ale treba z rovna tim to vsechno je, neves hlavu, mesic sem mesic tam, je to jedno, hlavne at najdou pricinu at je v cemkoliv 🙂

kolino
16. kvě 2013

@janiczka2011 jj vaginálni hrabal se ve mě 20 minut a nic.....no nezbyde nic jiného než čekat do 22.

cital
16. kvě 2013

@kolino Neztrácej naději. Život není nikdy podle tabulek a váček může být schovaný. Když jsem přišla k doktorce v 5-2 tt tak mi řekla rovnou bez prohlídky, že tam pravděpodobně nic neuvidí. Pak mě prohlédla a cosi tam viděla, ale nevěděla co to je. Držím palce!

cital
16. kvě 2013

@petulaho Tak alespoň víš co je špatně a hl. začne se to konečně hýbat!

winterska
16. kvě 2013

@cabalkova nojo, až moc brzo - o 3 dny dřív - uprostřed dovolené.. ale během 3 dnů jsem byla čistá.. uvidíme, jak to ted dáme, mám antibiotika na anginu a jsem doma - tak odpočívám
neboj, mrcha dorazí🙂

@eva518 byla jsem s kamarádkou na Kapverských ostrovech - úžasná klidná dovolená plná moře sluníčka, černochů... 😎 i těch 6 hodin letu se dalo