Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fineva
7. lis 2012

@haaappy vino s colou, no kvalitni cervene bych ja osobne neredila, ale jestli fakt nepijes, tak ze me, budiz ti odpusteno 🙂 😀 😀 😀

fykyska
7. lis 2012

@matysikovad Určitě upečete tak jak máte - chce to hodit se do režimu PŘÍRODA VÍ CO DĚLÁ 😉 Chvilku to potrvá a až budeš těhotná budeš mít hroznej strach z každýho ,,prdu" jak se říká,ale čím dřív mysl přijde na to že jsou zkrátka záležitosti které se ději opakují a záležitosti se kterejma neuděláme nic ani kdybychom se na hlavu postavili tím dřív budeš mít dušičku ve vnitřní harmonii a těhu pro tebe nebude takovým ,, strašákem plným obav" ....Já třeba takhle prožívala druhé těhu hrozně jsem se bála pozorovala každý prd je teda fakt že jsem si tím ,,prdem" nekonec zachránila život ale ten stres kolem za to nestojí ...A teď smířila jsem se s tím že ano věci se můžou opakovat, bolest může být pěkná kurva,ale co chce příroda to nezměním 🙂 🙂 a hle dneska máme 15 týden já pevně věřím že příroda ví proč mě mučí zvracením a domácím vězením a totálně jsem vypustila ten stres ve stylu co by kdyby 😉 Já to nevím tak proč nad tím uvažovat 😉 Tím neříkám že nejsou chvilky kdy si vzpomenu a mám obavu - ale čím dřív přijde ta vnitřní harmonie tím dřív člověk vytěsní toho hnusného strašáka 😉 😉 😉
Možná se ti to bude znát všechno jako kecy,ale já doufám že ti to pomůže 😵 Prostě si říkej stát se může cokoliv a osud bejvá sviňka hlavně na ty co už si zažili,ale já se mu postavím a budu bojovat 😉 😉

matysikovad
7. lis 2012

@fykyska přesně tak JÁ SE MU POSTAVÍM A BUDU BOJOVAT 🙂
když jsme u toho boje, dneeska jsem bez Lexaurinu a už jsem bez něho v noci i spala...to je pro mě oooobrovský pokrok 🙂
no co, i kdyby jsme napekli až v létě, aspoň to budeme zkoušet a čekat, až se příroda rozhodne, že jsme ti správní, abysme byli rodiči...
bát se budu, už ted se bojím další ztráty, ale jak píšeš...ona příroda si stejně udělá co chce, jsme proti ni úplné nuly...
jo ale moc ti držím pěstičky, abyste to dotáhy s mimčem do konce jak má být a mi ti potom obdivovali tvoje kráásné miminko 🙂 no já jsem na to tvoje čertidlo celkem zvědavá 😀

matysikovad
7. lis 2012

fuj teda ale mám tam hnusné hrubky , fuj fuj MY

fykyska
7. lis 2012

@matysikovad Tak to tě chválím 😅 hezky hoď lexaurina na poličku a každej večer mu mávej 😉 😎 nějaka ouzkost tu hezky zakopem někam 20 metrů hluboko 😎 😎 Další ztráty se bojí každá z nás, ale jak už jsem psala nejednou tím strachem se nesmíš nechat pohltit je třeba se s ním seznámit a připustit si že ta ,,možnost" ať je hnusná blbá tady prostě je a žádná žena nemá vyhráno 5 -10-30 tt před narozením pri porodu po porodu.. To je přesně ta příroda... Nevýhoda nás popotratovek je že si to(riziko) uvědomujem intenzivněji než ty ženy které tuto ztátu nezažily....Ovšem lepší jééé jóó si dát ten zmrzlinovej pohár jóóó než přemýšlet že mě někdy v životě může potkat něco špatného - může ale také nemusí 😵 😵 😵 😵 😵 😵

matysikovad
7. lis 2012

@fykyska už nepotká, a běž si na ten pohár mamino 🙂 😉 😎

fykyska
7. lis 2012

@matysikovad No, ehm pohár ten snad bude příští týden když nebudu chíplá 😔 😕 😀

matysikovad
7. lis 2012

holky a co ta mateří kašička - co to je? co mám v tý lékárně říct? ? ? nebude na mě lékárnice hledět jak na blbečka? a pili jste při snažení taky listy maliníku? protože ten podporuje tvorbu ovulačního hlenu....

@fykyska prosímtě nechcípej, co bysme si tu bez tebe počali 😀 😨 😎 😠

fykyska
7. lis 2012

@matysikovad No nepočali nepočali 😀 😀 Téda já dycky myslela že maliník je dobrej až před porodem 😕

matysikovad
7. lis 2012

@fykyska no právě on se hlavně nesmí pít na záčátku a uprostřed těhu, proto se na ten ovul hlen může pít jen od MS do ovulace...nikdy potom, protože může vyvolat potrat hlavně v ranném stadiu těhu ( paradoxně když jsem se dívala na těhu čaje, tak tam vesměs ty čaje obsahovali maliník...což teda nechápu ). jo a pak jak píšeš dva týdny před termínem pomáhá uvolnovat svaly a při porodu je prej k nezaplacení...

fykyska
7. lis 2012

@matysikovad jo tááákhle ony ty byliny v těhu před těhu uměj kouzla, ale hromada jich může i ublížit četla jsem že taková máta není vůbec dobrá v těhu za to heřmánek ten je přínosný já jednou zkoušela pít kontryhel a ten mi nejel a nebo třezalka je prý dobrá...Já teda před těhu brala jen listovku 😕 a teď taky nezobu nic 😀 ještě do sebe lejt nějaký čaje 😀 😀

matysikovad
7. lis 2012

@fykyska kontryhel je chutově fajný 🙂 ovšem ten maliník nic moc blééé...vidíš, o mátě jsem to nevěděla a tak mi pomáhala na těhu nevolnosti tak jsem pila jen ji ... boože, kdyby tak měl člověk na všechno věřit, by se z toho musel asi zbláznit nebo tak něco

fykyska
7. lis 2012

@matysikovad No těm bylinám já věřím u jídla to je jiné to já si s chutí dala nivu nebo colu atd ,ale je teda zvláští že od určité týdne nemůžu maso v žádné podobě ani druhu - asi nějaká ochrana- máta je prý potratová ale spouta bab psala že pijou dva hrnečky denně a jsou spokojené... Ono asi zaleží na koncentraci - řekla bych že to co pytlíčkujou a my to louhujem v hrnku je jen slabý odvar oproti čerstvě nasušené bylině z louky 🙂 🙂 To je to samé jako nekoupejte se ve vaně a spouta holek se koupe - taky asi záleží na množství vody, teplota doba koupele týdnu těhu atd 🙂 Ono co si budem povídat všho s m mírou jak jinak ale dávat pozor zase na všechno co se kde šustne 🙄 😕

matysikovad
7. lis 2012

@fykyska já se nekoupala, měla jsem strach, že si mimino uvařím...a vidíš, jak jsem dopadla.... příště se budu normálně koupat, prostě abych se cítila v pohodě a fajn...a né to nesmíš, to musíš... blabla bla

fykyska
7. lis 2012

@matysikovad To já se taky nekoupu 😉 občas si dám po dně trošku vody ze všeho nejraději bych si šla zaplavat někam do bazénu jééé 😝 😝 😝
Raz dva pravá levá pravá levá 😀 😀 😀 glo glo glo 😀 😀

matysikovad
7. lis 2012

@fykyska hele glo glo ...utopit by se chtěla jít nebo co 😝 😎 nohy nahoru a koukej pěkně na Gilmorky 😉

turcice
7. lis 2012

ahojky holky...tedy dnes je fuj den....a co nového u Vás??

maximka33
7. lis 2012

@matysikovad díky za zprávičku.

maximka33
7. lis 2012

u nás je taky divný den. domlouváme se, jak si na šéfa budem stěžovat.. podle lunárního kalendáře je dost těžký den, tak pozor...

froka
7. lis 2012

Ahoj holky, předně vítám nové holčiny s nehezkou zkušenností, těžkým srdcem a bolavou dušičkou, které jsem ještě nepřivítala. Přeji vám, abyste brzy zase měly úsměv na tváři a v bříšku zdravé miminko 🙂

Jinak holky, řekla jsem si, že se naučím háčkovat 🙂 Včera jsem si koupila háčky, tak uvidíme, jak mi to půjde. 🙂

@eva518 Evulko, neboj se! Všechny tu na tebe budeme myslet, aby bylo vše v nejlepším pořádku! 🙂
@fykyska Verunko, tak zvracení do vany? Další těhu zážitek co? 😀

matysikovad
7. lis 2012

holky tak je to pěkně v pr....., protože přes dva brufeny i tak křeče už když jsem v klidu a zeleny výtok. já se z těch sraček nikdy asi nedostanu. zítra ráno k doktorce, jsem zvědavá, jestli se pujdu nastěěhovat zpátky do nemocnice nebo je to jen něco lehkého.... je mi zase do breku.

haaappy
7. lis 2012

@matysikovad Tak to neporadím, to slyším poprvé, raději zítra zajdi k té doktorce, ať jsi pod kontrolou... Snaž se být v klidu a odpočívat. A kdyby cokoliv, bolesti se horšily apod. tak raději jeďte na pohotovost. Radši 3x zbytečně, než pozdě 😉

kolino
7. lis 2012

@maximka33 měla jsem smlouvu na měsíc...prosloužili mi ji a pak za 2 dny přišli že končím i dalších 20 lidí 😒 já už si zvykla na tu práci náročná ,ale jsem byla ráda že nějakou mám...a dnes? sbalila si věci a ztra půjdu za mudr. jestli mě nechá marodit ať mám aspoň nějaké penízky!

maximka33
7. lis 2012

@matysikovad teda to jsou komplikace.. určitě zítra běž k doktorovi, to není normální.. je mi to fakt líto.. ale ráno moudřejší večera.

@kolino teda, to je hrozné.. a proč, nemají zakázky??

kolino
7. lis 2012

@maximka33 jj jak píšeš, byla velka zakázka tak smlouvu prodloužili a nakonec tu zakázku stornovali a tak nás propustili 😠 ach jo to zase bude náladička! 😅 říká můj spolubydlící

maximka33
7. lis 2012

@kolino tak to mě fakt mrzí ☹

terulin
8. lis 2012

@fykyska To je jasný, plán vymyslíme. Kde bydlíš? Jestli je u Vás nějaký místo, kde se dá posedět... tak mi fakt nedělá problém přijet. Viděla bych to kolem 5tý hodiny. Jestli by to vyhovovalo i tobě.

terulin
8. lis 2012

@kolino Tak to je teda nespravedlivej pech!

matysikovad
8. lis 2012

@kolino s tou prací to stojí za prd! čověk aby se bál každý den. utíkej marodit - ochranná lhůtauž je myslím jen 3 dny...nebo jakto je po proputění ze zaměstnání

matysikovad
8. lis 2012

jinak dobré ráno, nevím, co s tím biřichem, ale už tolik nebolí. ale stejně si radši zajdu k té doktorce, at mi dá aspoň radu nebo kdyby náááhodou tak nějaká antibiotika, nechci aby se mi tam udělali srůsty nebo tak něco ☹