Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
7. dub 2010

endie ahoj 😉

natulaaa
7. dub 2010

Ahojte holky,já se sem dostala až ted,něco jsme doma dělali,tak jsem měla vyplý internet a stříhala a koupala jsem psa to je práce na pul dne 😝 .
Liptonek vítam tě 😉 🙂 a zadej datumy a dáme tě do tabulky jestli chceš 😉 😉
jinak u nás je zataženo a zima 😠

gambrinuska
7. dub 2010

Ahojky holky tak jdu taky mezi vás 😉
leheckova......31let.........5DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa...........28let........27DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi...............28let.........3DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram................34let........15DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82...28let.......3DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee..........35let.........27DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie..............23let........9DC.......MA 3/2010
gambrinuska 28let........8DC ....MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce

už jsem se dala i do tabulky
😉 musim vás ještě dočíst, ale s většinou se už známe 😅 držte zítra palce, jdu na kontrolu jestli narost po těch injekcích nějakej folík 😔 ☹ a jestli bude IUI 😔
všechny zdravim a přeju brzké // 😉 já bych je potřebovala jak sůl, v práci je to šílený ☹ 😠

liptonek
7. dub 2010

děkuji za přivítání. 🙂 V prosinci jsme přišli o dvojčátka ve 22tt. ☹ Po 3. MS máme povoleno ofiko snažení. Ale zkusmo jsme to zkusili už po 2. MS...tak uvidíme. Jinak mi je 26 a dnes jsem 29DC. a baštim femibion 🙂

natulaaa
7. dub 2010

Jejda liptonku ,co se stalo,jestli o tom teda chceš mluvit 😔 ,když né,tak to pochopím 😔
Gam čauky,vy už fakt zvažujete IUI?se mnou by se dr o tom ještě asi ani nebavil,to prý se řeší až po roce 😖

gambrinuska
7. dub 2010

natu, konečně jsem vás našla 😉
no nám už to trvá přes rok, problém je, že neovuluju ani po práškách ☹ to nevydařené těhu prý byla náhodná ovulka, před kterou jsme začli chodit do CARu, tak v tom jen pokračujem, aspon se něco děje, sledují mě a píšou léčbu, tak snad to neni tak ztracený
Jinak stou krví jste mě na začátku vyděsili já mam 0- ale nikdo se mě na to neptal 😕

natulaaa
7. dub 2010

Jo takhle je to s tou ovu 😖
Jinak ted nevím co myslíš s tou 0 😖 asi jsem něco přehlídla,nebo myslíš tu srážlivost jak jsme tu probírali?

liptonek
7. dub 2010

natula - z niceho nic jsem se otevrela...a už se to nepodarilo zastavit. Ale proc to tak bylo...nikdo neví. Týden předtim než se to stalo jsem byla na ontrole a vše bylo v naprostym porádku. Takže strach do budoucna je velký.

natulaaa
7. dub 2010

Lipto no to ti věřím,tomu strachu se u dalšího těhu asi nevyhneme,já byla sice na začátku ,byla jsem teprve v 8 týdnu,ale i to pro mě byl šok a tys byla už dost daleko 😔 .Takové věci by se neměly stávat 😔 .
A s tím snažením,myslím,že druhá MS jde,to už by mělo být v pohodě,my se nechránili už po šestinedělí,a v porodnici mi řekli pul roku dokonce a gyn, mi řek tři měsíce a vidíš,stejně jsme se nechránili a furt nic,ale já měla tu velkou cystu,tak možná ted když už je pryč to pujde líp 😖 .
Holky já věřím tomu,že do konce roku budeme fakt všechny těhu,uvidíte 😵 😵 😵

endie
7. dub 2010

nazdar děvčata konečně jdu za váma ale nevím na jak dlouho zachvilku budeme uspávat 😀

natulaaa
7. dub 2010

čauky Endi,ted jsem se dívala na tvoje album,máš krásné miminko 😵 😉

endie
7. dub 2010

děkuji 🙂 se budu červenat, je to moje sluníčko, jeden její usměv a všechno zlé je pryč

natulaaa
7. dub 2010

No to ti věřím,já bych chtěla taky,aspon jednoho prcka 😵 😵 ,už se nemužu dočkat,až mi skončí MS a konečně na to vlítnem,po pul roce jsem dostala konečně svolení 😵 😵

fram
7. dub 2010

Ahoj holky, u nás dnes bylo taky krásně, ale stejně jsem tvrdla v práci, tak mi to mohlo bejt ukradený 😉
liptonek, vítej, potkali jsme se na Revizi...
natul, snad máš pravdu a do konce roku už budem všechny nosit pupíky. Já mám pořád strach, že tady zůstanu poslední snažilka ☹
gambrinuska, držím palce, ať tam to vajco je a pořádně veliký 😀

endie
7. dub 2010

neboj abys jích pak neměla až moc, odříkaného největší krajíc 😉 , tak to je super zprávička tak to na tebe myslím a držím pěstičky 🙂

kopretina82
7. dub 2010

Ahoj holky,
jdu jen v rychlosti pozdravit.
Dneska jsme tu měli nááádherné počasí, takže jsme ráno vypadli k babi na vesnici a před chvilkou jsme se vrátili, bylo to super, malej si to užil a už spí jak mimino 😀 😀 😀 Já musím rychle nachystat něco k jídlu a aspoň umýt nádobí 😅
Peti, k tý školce, my jdem k zápisu po neděli, ředitelka mi při dni ot. dveří řekla, že šance, pokud mám potvrzení o zam. je veliká že mi ho vezmou (mmch školku mám taky u baráku), tak snad...Ale jinak je to s těma školkama fakt k ničemu 😠 😅
Ahoj Gamb 🙂 Držím pěstičky, ať to brzičko klapne 😵
Nat taky čekám na konec MS a jdem do toho-že bysme nakonec přece jen těhulily spolu? 😀 😵 😵
Přeju všem krásnou dobrou noc a zítra zase spíš až večer-má být ještě hezky, tak toho asi doma pobudem jen nezbytně dlouhou dobu 😅

natulaaa
7. dub 2010

díky moc endie,ale mám strach,aby mi to nepokazila psychika,každý mí říká,že po laparce to vyjde a já s tím začala tak trošku počítat 😵 ,ale mám strach z toho,že né a já pak začnu blbnout 😖 .Vždycky si říkám,že na to nesmím myslet ,ale v podvědomí to prostě je,ted mám doma ale hafo práce,tak snad se zabavím,a nebudu mít tolik času myslet na těhu 😵
Fram nebooooj,poslední nebudeš 😉 🙂
Jinak kde je Lehe,psala jsem ji i do IP a nic,to u ní není zvykem,byla na koníkovi denně 😒 😒 😒 😒 .

natulaaa
7. dub 2010

Kopre čauky,ty si taky furt v jednom kole co? 😕 😕 😕

endie
7. dub 2010

natal: psychika je potvora 😠 chceto fakt se zabrat do něčeho a nemyslet 😀 jo lehko se to mluví a težko dělá to znám

kopre: u nás už se taky spinká, musím poklidit malá si hrála s novinama 😀 a o nádobí ani nemluvě, ještě že manžel jezdí jenom na víkend

kopretina82
7. dub 2010

:Nat, jj, ale nestěžuju si-aspoň mi to líp utíká a člověk nepřemýšlí o hloupostech 😉 Večer vždycky v 9 padnu na hu*u a jen si řeknu, tak jsme zas o den blíž k mimču 😉 😀 😵 Jo a psychika je asi fakt mocná-podívej na mě, celý cyklus si říkám, ať si to dopadne jak chce a ono to dopadlo, i když nakonec to nedopadlo, ale víš jak to myslím 😉 😀 😀
Endie, MM jezdí sice každý den, ale většinou až navečer, takže to s Domčou tak nějak zvládáme, jenže dnes jsme byli pryč od rána, takže to fakt nešlo... 😅 Mmch, to je klid, když toi prcci zaberou, co? Já Dominička miluju nade všechno na světěm, ale když usne oddechnu si, že je chvilku klid 😅 😅
Jdu se najíst a hýpnout k Ozzákovi (Je to taková kravina, až je to k smíchu 😅 😉 😀 občas.Ale jako oddechovka dobrý)

leheckova
autor
7. dub 2010

ahoj nic se mnou neni jen jsem byla včera u kadeřnice a pak jsem měla serial ordinaci...a dnes cely den venku ted vas jdu do číst a dodělat tabulku 🙂 🙂 aby jste neřekli že jsem lajdak 😀 😀

kopretina82
7. dub 2010

Koukám, Lehe se nám vrátila... 🙂 ahojky, to mi připomína, žetaky musím ke kadeřnici... 😲 😔
Jdu na toho Ozzáka 😉

leheckova
autor
7. dub 2010

😀 😀 😀 ja neodešla jen nestiham

leheckova
autor
7. dub 2010

leheckova...........31let.........5DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa................28let........27DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi.....................28let.........3DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram......................34let........15DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82.........28let.......3DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee................35let.........27DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie....................23let........9DC.......MA 3/2010
gambrinuska .....28let........8DC ....MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce
liptonek................26let........29DC....SP12/2009 Femibion
petra.vavra...........30let........13DC....MA 3/2010 Femibion,kys.listová
angelina987........27let....... DC....MA
mikkisek.............. let.......27DC.....MA

natulaaa
7. dub 2010

Lehe co si dělala venku,si makala,nebo si byla někde na výletě venku? 😉

silvidee
7. dub 2010

ahojky všem, teda tady už nás je 🙂

leheckova
autor
7. dub 2010

ted jsem psala román a smazala jsem si to mě klepne

leheckova
autor
7. dub 2010

jj byla jsem venku s detičkama na prochazce v parku na zamku

endie
7. dub 2010

tak trošku pouklizeno, osprchovaná a mám padla 😀

leheckova
autor
7. dub 2010

Takže jeste jednou vítam tady všechny co přišli mam radost že jste tu a pokud něco ve vaší tabulce chybi dodejte mit o v IP zařadím vitam tu Raduš gratuluju k výsledkům a k dobrým zpravam moc moc ti to přeju.Gamb mě překvapila mile mam radost že nedala na blbý řeči a lži a dala na svůj usudek a přivítala mezi nas.Držím palečky a věřím že se ledy pohnou a ty mršky povyrostou a jeste co je to IUI to je vajičko oplodněné se vloží do tebe nebo co to je????
Vitam tu všechny statečný žensky co chtej přivist na svět miminko a doufam že vám naše diskuze pomůže jako pomohla mě v těch nejhorších chvilich