Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
23. kvě 2010

Breber musite to se mnou do toho uterý rána vydržet,budu asi depkařit ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Breber zadaří se,když jste neměli potíže předtím,tak nebudou ani ted 😉

kasperli
23. kvě 2010

Natulko - copak tě čeká? zčeho máš obavy?

breberuska
23. kvě 2010

natu, to my vydržíme, to se neboj... 😀 😀 😀 snad máš jinak pravdu...manža mi tvrdí, že jsme si smůlu už vybrali...snad má pravdu 😉

leheckova
autor
23. kvě 2010

Tak hlasím opět rozbitý teploměr................ 😠 😠 😠 zase jsem ho chtěla sklepat vylítl mi a je kaput vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

blazenkaa
23. kvě 2010

ahojky Holčičky koukám že breberuska má obavi to nesmí š vím moc dobře že to je těžké ale nesmíš t ovzdávat
🙂

angelina987
23. kvě 2010

Ahojky baby, tak jsewm 34 DC a nic, test jsem dělalavčera a bílo, vzteky jsem ho vyhodila do popelnice, takže ani nemůžu zkontrolovat, jestli tam náhodou nějaký pidi dušík nevykouknul 😀 co tady nového? Vítám nově příchozí.

breberuska
23. kvě 2010

angel, a kdy to prubneš znovu? 😉
blaži, díky...

angelina987
23. kvě 2010

Brebe nevím, jestli mám, ale asi na to kašlu, kdybych byla těhu, tak se ro tam už podle mě ukáže, tak teď budu čekat pokorně na ms

kasperli
23. kvě 2010

@angelina987
nehaž flintu do žita 😉

natulaaa
23. kvě 2010

Angel a nevíš v kterém DC si měla ovulku 😉

fram
23. kvě 2010

Ahoj holky,
tady se trošku depkaří 😕
blazen, vítej, moc přeju, ať ti ten KET vyjde
natul, v úterý na tebe budeme všechny myslet, ani se nanaděješ a budeš to mít za sebou a pak už bude cesta k miminku volná
breber,neházej flintu do obilí
angel,to je nejhorší,co může být - negativní test a ms nikde, to je fakt na nervy 😒

angelina987
23. kvě 2010

Jéé DC fakt nevím, teď jsem se dočetla, ž emůže být brzo testit 2 dny po vynechání MS, tak počkám a uvidím 😠

blazenkaa
23. kvě 2010

Angelin já když jsem byla těhotná poprvé tak jsem to taky zjistula až když jsem byla 5 tt

breberuska
23. kvě 2010

angel, to fakt záleží na ovulce, takže jestli nevíš, kdy byla, tak ještě vydrž...a testík zkus zopáknout za 2 dny, protože se za tu dobu HCG zhruba zdvojnásobuje

angelina987
23. kvě 2010

Nechci si dávat plané naděje, proto to asi nechám tak do příštího víkendu a uvidím. Ale jak se znám, tak to vydržím maximálně do středy 😀 😀 😀

breberuska
23. kvě 2010

angel, tak my holt bude držet ty palce až do příštího víkendu....co už 😀 😀 😀 😀 😀 😎

angelina987
23. kvě 2010

Holky teď jsem mrkla na ten test a má citlivost 10 je tto málo, nebo dostatečné?

natulaaa
23. kvě 2010

Angel jak dlouhé míváš normálně cykly? a je fakt,že si ovulku mohla mít později a vubec nic si necítila,nějaké bolení nebo něco 😒 ,Jinak 10 ti ukaže veeeelice ranné těhu,měla by ti ukázat dřív než mamatest 25

jane84
23. kvě 2010

ahoj holky, Angel ještě s testem počkej a nebo si zajdi na krev a budeš mít jistotu. Mně třeba v srpnu přišla normálně MS, ale pro jistotu jsem si dělala test a negativní a za týden byl pozitivní, pak jsme tedy o mimi přišli, možná dostalo zabrat při MS.
Je spousta ženských, kterým se hCG neprojevuje moc v moči a je pro ně lepší jít na krev

angelina987
23. kvě 2010

Boleli mne asi před týdnem jeden den jakoby vaječníky, tojsem sem i psala. Normálně 30
😖 no uvidíme

angelina987
23. kvě 2010

Jane, teď si tak pročítám diskuze a spousta holek testovalo a sněhobílo a za týden už byly dvě//, jak říkám, necháme to osudu 😉

martasl
23. kvě 2010

angi-k sakru.doufala jsem,že aspoň ty to tady prolomíš.ale třeba to chce ten týden opravdu počkat a ty // tam budou 😉

blazenkaa
23. kvě 2010

Angelin držím palečky ať tam ty // jsou už brzo

natulaaa
23. kvě 2010

Angel tak je i možné,že si měla pozdější ovulku a jestli si ji měla až před týdnem,tak testík ti to ukáže až za týden 😉
holky kukáte na hokej ?já tady mám 4 chlapy ,Manžu,Bráchu,synovce 19 a synovce 15,to je na odstřel,doufám,že nám televize nespadne ze stěny 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,Pejska jsem odnesla k našim raději,chudák už tak je hluchý a tady by ohluchl ještě víc 😝

angelina987
23. kvě 2010

Holky díky za povzbuzení, každopádně budu průběžně informovat 😉

breberuska
23. kvě 2010

nat, u nás se sleduje...ale kdyby se nesledovalo, tak od sousedů je taky takový řev, že bychom bezpečně poznali, co se děje 😀

natulaaa
23. kvě 2010

Breber u nás taky,chlapi vytáhli slivovici 😀 😀 😀 😀 😀 ,televizi dali na plné,hukot jako blázen,aspon jsem na operaci na chvilku zapoměla 😀 😀

herbie
23. kvě 2010

natul drzim palce neboj se toho vsechno bude dobry......jj taky sleduju hokej jupiii kluci zlati 😉

angelina987
24. kvě 2010

Ahojky, taks radostí hlásím 1DC bez předchozích bolestí, nebo jiných příznaků - jsem šťastná jako blecha, aspoň nemusím čekat dlouho 😀

herbie
24. kvě 2010

ahoj angelino lepsi by byly // vid? ale gratuluju a mas pravdu alespon zacne snazeni 😎