Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
1. črc 2010

holky děkujíí,no tak nenadělám nic,holt aspon na to přišli,bylo by pro mě horší,kdyby se to pořád nedařilo,myslím tim IVF ,no on mi říkal,že nebudou riskovat a raději jeden cyklus odložit at je to prostě dobré,tak se budeme snažit znovu noo,naštěstí mám cykly celkem krátké,tak to snad vydržím 😵

breberuska
1. črc 2010

natu, to je moc rozumné, nejen kvůli zdraví, ale i kvůli financím a nervům, prostě neriskovat a počkat a pak "pojedete na jistotu" 😀

helcenka
1. črc 2010

Ahoj holky,
to je dneska zase na padnutí. Jsem úplně vyřízená, byli jsme s prckem v mateřském centru, pak vyzvedli fotky, nadlábli se a teď spí. Já na chvíli vytuhla s ním.

Natul, to je mi líto, ale ber to z té lepší stránky. A mé kamarádce na IVF říkali, že nejméně úspěšné jsou letní měsíce červen a červenec. Tak si alespoň užiješ léto a nebude ti s těma dvojčátkama v bříšku takové horko. 😀

Jahud, já taky teplotu neměřím, léky neberu, ale co je ovulace, tak to vím i ji každý měsíc bezpečně poznám. Myslím, že u mě právě probíhá, takže porevizní cyklus zřejmě mám normálně funkční.

Fram, no já musím ještě se snažením počkat. Čekám teprve první porevizní MS, takže o Vánocích doufám těhu budu, ale pokud to bude jako u prvního, tak na mě nebude ještě nic vidět.

Ach jo, já se nemůžu dočkat té kontroly. Jdu na ni 7.7., takový krásný datum a já budu dřepět u doktora a čekat na to, jestli je všechno jak má být, abych se nemusela nervovat a užít si léta.

jahudka80
1. črc 2010

@helcenka já jsem taky nic nedělala, jako teplota s ták , ale vy tedy naťul a jiné mě s tím tak zblbly že už měřím a zapisuji jak divá 😀 😀 😀 doufám, že mi to budem alespoň k něčemu dobré 😉 a vedro to tedy je ani se mi nechce ven 😝 dopoledne jsme s malou uklízeli a odpol.chcem jít aspoň taťkoj naproti ale nevím nevím ☹ 7.7.je krásný datum tak tfuj tfuj ať je vše ok, já jdu až 10.8. a 10 mi tedy štěstí nepřináší bojím bojím 😒 , chtěla bych být už těhuuuuuu 😢 ale to by byl asi zázrak a na ty tedy moc nevěřím 😅

natulaaa
1. črc 2010

jahud všimla sis mých vysokých teplot 😕 😕 😕 ,to mám zase co 😠 😠

breberuska
1. črc 2010

7.7. je krásný datum, samé šťastné sedmičky, to dopadne dobře heli...jo my máme zrovna výročí 😉

breberuska
1. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................34DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard).............................................................25DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).................................................................................................. 23DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................19DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion).......................................................................................................18DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)...................................... 18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................17DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) ..............................................................16DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)......................................................................12DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................12DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................11DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................8DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................5DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)...............................................................................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................2DC

fram
1. črc 2010

Ahoj holky,
natul, je to otrava takovej odklad, ale zase je fakt,že lépe o měsíc později a na jistotu.
Nemá zítra lehe kontrolu? To abychom všechny držely palce.
Hel, tolik sedmiček, to kontrola může dopadnout jen dobře 🙂

helcenka
1. črc 2010

Breber, super datum na výročí. My ho máme až 14.7., výročí svatby. A navíc 7 je moje číslo.

Jahud, pro mě měření a zapisování teplot zbytečný. Teda já si to myslím, protože ovu bezpečně poznám (alespoň do revize to tak bylo a vypadá to, že to bude i teď), jsou to vždycky tak 3 dny a nikdy jsem se nezmýlila. Mívám jí kolem 14 DC, ale stane se, že přijde dřív a to většinou, když jsem v nějakém stresu.

Teď jsme dorazili z venku, jsem úplně upečená, tak letím do vany, ale nevím, jestli to má cenu, protože mě večer čeká ještě žehlení. 😝

breberuska
1. črc 2010

Helci, to datum tehdy vybíral manžel, prý si to zapatuje každý blbec🙂 a stejně pak na to první málem zapomněl 😉

angelina987
1. črc 2010

Ahojky holky, zdravím při dnešním katastrofickém počasí, máme tady cca 35 stupňů a suchý vzduch, tak se mi špatně dýchá. Teď jsme byli zalít zahrádku a přinesla jsem si tak 20 štípanců od komárů, tak už tam dnes nejdu, ani na terasu se nedá jít. Co tady nového?

breberuska
1. črc 2010

Holky, asi si budete klepat na čelo. tak jsem prubla ten test🙂 jsem holt zvědavec zvědavý 😎 V termínu ani prd, sněhobílo, tak jsem ho nechala ležet na stole a po návratu domů hledím a je tam, jak říkala natu, kanálek, čili jsem to vyhodnotila, jakože negativní. čekala jsem to, ale mně ten hleník pořád vrtal, tak jsem si to potřebovala asi zkusit 😅

jahudka80
1. črc 2010

@natulaaa a čím to že ti ty teploty lezou tak nahoru 😒 to víš já tomu moc nerozumím 😅

jahudka80
1. črc 2010

@breberuska jé tak to vše nej k výročí 😵 no a mě už bude měsíc 30 😀 😀 😀 a vlastně za měsíc máme také výročí tedy my tomu říkáme den kdy jsme se poznali tedy 7.8.2004 jojo už to bude 6let jůůů kéž by nám vyšlo těhu byl by to krásný dárek 😵

jahudka80
1. črc 2010

@helcenka já jsem nikdy nepozorovala,že mám ovu-tedy před prvním dítkem, teď to většinou poznám, mám chuť na sex 😀 😀 😀 a podle hleníku 😀 😀 😀 , pak najednou bum, a už nemám na sex ani pomyšlení - prý to tak tělo zařídilo, právě kvůli otěhotnění 😉

angelina987
1. črc 2010

@breberuska Nevěš hlavu, třeba se ještě ukáže, mrkni na mého ducha 😀 a je z toho dálnice

jahudka80
1. črc 2010

@angelina987 ahoooj těhulinko, naprskej na mě bacilínky 😵 já chci být už taky těhulka 🙂 jo a počasí 😝 ani mi nemluv je tu tedy asi chladněji o 4C ale i tak je to hnus, ani nejsem těhotná a nemohla jsem dýchat a potim se jak prase 😠 koukám smutně k obloze a prosím ať zaprší 😉

angelina987
1. črc 2010

@jahudka80 fluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus flussssssssssssssssssssssssss fluuuuuuuuuuuuuusssssssssssss 😀

angelina987
1. črc 2010

@jahudka80 tak jsem nepoprskala, ale přímo poflusala a ono to zabere, uvidíš 😀

daniela699
1. črc 2010

Natu, ja jsem to nedocetla jeste cely az nakonec, ale to me teda mrzi. Clovek se tesi, ze uz dalce vidi svetlo, a takhle zase o kousek dal. Je ale dobre, kdyz budes uplne v poradku, a pak to klapne a vsechno dobre dopadne. Mesic je dlouha doba, ale zase mit vyssi jistotu, ze se nic nezanedbalo za to urcite stoji. I kdyz ... vlece se to, to joooo. 😠

daniela699
1. črc 2010

Jinak...
Dneska jsem si byla pro vysledky v nemocnici, tak pry vsechno v poradku, resp. delali mi HCG a zanety, takze to dopadlo dobre a tak nejak doktorka nevedela co dal, byla tam dneska jina a takova napruzena, no asi nemuze byt kazdej den posviceni. Tak jsem rikala o tom prolaktinu, a ona ze proc jsem to nerekla vcera te druhe, coz jsem samozrejme rekla, a ze ji to mam predvest. :D Takze jsem tam vytasila :D a kdyz to videla, tak mi hned vzali krev. Mam ted ruce jak fetak 😅 monokl na jedne, no na druhe snad nebude. Akorat vysledky az pristi patek, takze dalsi tyden navic, jen se modlim aby to bylo ono. Neco cemu bych mohla rozumet a dalo se to lecit. Protoze jinak teda nevim. A kdyz bude tak nez mi zaberou nejake leky, tak myslim ze se srpnem se muzu taky rozloucit. Tak doufam, ze aspon to zari. Chtela jsem byt uz za tim 12 tydnem kdyz prijde puvodni terminu porodu, coz mel byt prelom listopadu a pros. , abych to nejak lip zkousla. Takze ani nevim jestli se nazvat snazilkou, spis bych rekla ze jsem cekacka. :D

fram
1. črc 2010

angel, tak to bylo až z paty 😀 😀 - to se musíme některá nakazit, jinak to není možný
breber, třeba to ještě není beznadějný, a kdyby to nevyšlo, stejně jste se chtěli vrhnout na snažení v červenci - a to už bude tělíčko určitě zregenerovaný a připravený 🙂

fram
1. črc 2010

dani, to je dobře, že výsledky jsou v pohodě. Myslím, že v původní termín porodu už se budeš pyšnit pupíčkem 🙂

breberuska
1. črc 2010

holky, já hlavu rozhodně nevěším, spíš se mi i ulevilo, přesně jak píše fram 😀 červenec bude lepší ve všech směrech, tohle by bylo poněkud "nad plán" 😀

daniel, neboj, určitě se to brzo všechn vyřeší!!!a s tím srpnem ještě neházej do žita!
😉

angelina987
1. črc 2010

@fram kdyby z paty 😀 teď jsem si všimla, že mi už koník píše 6tt to je půlka toho nejhoršího 😉

daniela699
1. črc 2010

Angel, 😀 tak ten byl paradni. 🙂 Jak ti je?
Jahu, tak to se znate priblizne stejne jako my s pritelem. Nejak v lete jsme se poprve videli a za chvili to taky bude 6 let. 🙂
Helcenko, tak to by bylo super kdyby se to vsechno nastartovalo a mela bys klid. Tady to behani po doktorech je nanic. Ja jsem prave po vysazeni HA taky poznala ovulaci bezpecne, protoze me bolely vajecniky. Nic jsem nemerila a podarilo se ned. A po revizi jsem si myslela ze se to vsechno rozbehne, protoze tak zruba taky ten 12. den jako predtim, me zacaly zase bolet, trochu jsem i spinila, ze pry to muze byt ovulacni, dokonce i teplota mi pak klesla a pak sla nahoru, ale zrejme asi nic to nebylo.
Dneska mi jeste doktorka rekla, ze ta cysta by mela byt folikul, tak jsem fakt zvedava. Jsem nevedela ze muze mit az 20mm. 😕 Tak nevim, vcera rikala jina cysta, ale ve zprave jsem pak videla foliku. V tom aby se prase totok. 🙂

daniela699
1. črc 2010

Fram, kez by, kez by, keeeeeeeezzzzz byyyyyyy. 😀

daniela699
1. črc 2010

Breber, ja jsem prvni test taky mela skoro neviditelnej a po terminu, a za par dni to tam bylo krasne. A to jsem testila tak dva dny po terminu ms. Takze jeste bych to nevzdavala. A mas i nejaky jiny priznaky?

breberuska
1. črc 2010

dani lautr nic, jen mi 2x bylo blbě ráno u čištění zubů...a 10 a 11 DPO mně pobolíval podbříšek, dnes už nic.

angel, to to letí, že?

jahudka80
1. črc 2010

@angelina987 juuu děkujíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 🤐 🤐 🤐