Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

a.j.a.
13. črc 2010

@fram to je ale krásné 😵 akorát taky řvu jak želva, takže jsem to do konce nedala, pže jinak bych se ráno vzbudila ještě opuchlá.

a.j.a.
13. črc 2010

Valím spát. Dobrou všem 😵

herbie
13. črc 2010

dobre ranko holky teda mi tu mame dneska teplo to je des se neda bejt ani venku fuj.....hlasim ze mi dneska prisla mrcha jsem 26DC tak prosim zapsat tabularky dekuju 😉 musim vas docist jste toho nejak nakecali 😀

breberuska
14. črc 2010

krásné ráno holky, mně se ten kůň včera už nerozjel...tak dočítm teď🙂 marti, si jasný kandidát, natu a jahud taky, pak se budeme postupně všechny přesouvat do dubnového tématu 😉 to je plán, co 😀
@rozum, určitě nám pak dej vědět, jak to dopadlo s testíkem!

fram
14. črc 2010

Dobré ráno,
@herbie u nás taky teplo na zdechnutí 😖 Ta tvoje mrcha mě mrzí, ale už jsme tady s holka naplánovaly, že všechny skončíme ve společném termínu duben 2011, tak doufám, že se přidáš 😀 😀
@breberuska doufám, že ten duben vyjde aspoň někomu 😕

jahudka80
14. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)....................................................................................46DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)....................................................................30DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) .......................................................................29DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E)........................................................................26DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)........................................................................25DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................24DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..........................................................................................21DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) .......................................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová)....................................................................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010)..........................................................................................................15DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard)...........................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................12DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion)......................................................................................................2DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)........................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)..........................................................................................1DC

jahudka80
14. črc 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)...............................................................30.4. //
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...................................................................5.5.//
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová) ...................................................................................21.6. //
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan).............................................................23.6. //

mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010,kontryhel)......................................................................................................................46DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).....................................................................................30DC
gambrinuska (28let, MA11/2009,calibrum babyplan,puregon) .......................................................................................29DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E).......................................................................................................26DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................................................25DC
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).......................................................................................................................24DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).....................................................................................................................................21DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...........................................................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
jahudka80(30let,kys.listová).................................................................................................................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a
endie(23let, MA 3/2010).........................................................................................................................................................15DC
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard)...........................................................................................12DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..........................................................................................................................................12DC
fram(35let, MA 2/2010,Femibion)............................................................................................................................................2DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, Elevit Pronatal,čaj vitality a plodnosti)..................................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová).....................................................................................................................1DC

jahudka80
14. črc 2010

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 no budu to muset zkopírovat ze zadu a zítra dát znova tohle je fakt na nic,,,holky to vedro mě zabije, to je desný 😠

jahudka80
14. črc 2010

@natulaaa hm tak dnes podle teploty mě to ovuli přesunulo a ten den nebylo vůbec nic, tak se v tom vyznej včera se raduji že to vychází že jsem se trefila a dnes néééééééééé ☹ to aby fakt člověk v době kdýýýý asi každej den ..... 😝 no stejně to nemohou vědět, přeci ty teploty mohou být jinak a ovulace taky. Hm tak včera jsem měla skoré vysoky a dnes dobrý, tím víc už vim ,že to zas nevyšlo ☹ no nic musím běžet obléknout malou a sebe a jedem na chatu zas tam budu dřít a na oběd dorazím úplně vyřízená

breberuska
14. črc 2010

@fram, jak někomu? přece VŠEM 😉
my jsme dneska poctivě plodili už ráno a manža mně dostal tím, že nemám moc prudce vstávat, ať zase nevypadnou 😀 prý "víš, co mi dalo práce je tam dostat?" 😢

lichtakova
14. črc 2010

Ahoj holky, tak já mám dneska regulérní depku jako prase.
mám obavy, že už je to zas všecko v háji, po tom, co se to aspoň trochu srovnalo a byla ovulace, tak mám te'd strach, jak to bude dál, už třetí den slabě špiním, ale ms nikde, achjo, tak jestli budu zas nakonec muset na inj., ale to je zas až za 2 a půl týdne (7 týdnů od MA), tak já se snad mimina asi nedočkám........... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

rozum
14. črc 2010

@breberuska . to si piš, že dám, ale asi tozkusím vydržet až do pondělka. Už teď vím, že to bude boj!
@fram ten videoklip- delux, ale taky jsem se nedodívala, až do konce! Krásné
@lichtakova - chápu Tě, jako kdyby ms, když už sakra má dojít, nemohla přijít v termínu, tak jak má

natulaaa
14. črc 2010

Ahojte holky 🙂 ,dneska bude zase parno 😝 😝
Lichti neboj ,dočkáš se,ale já vím,člověka sere,že to prostě nejde všechno hladce 😉 😉
Jahud neboj ff je jenom program,třeba si měla ovuli,tak jak si to cítila ty

angelina987
14. črc 2010

Krásné dobré ránko holky, co nového? mě bylo včera zle jak psovi - musela jsem si jít lehnou. Dneska jdu dopráce až na desátou, ale už teď vím, že bude v autě opět 400 stupńů. Hezký den všem.
Joa dneska volám nové Dr, tak uvidíme, co mi řekne 😉

bezradna
14. črc 2010

Dobré ráno, tak dnes se dozvím ortel, za hodinu mám být u lékaře... Neustále špiním a trochu krvácím, takže už spíš přemýšlím,co si vzít s sebou do nemocnice...

natulaaa
14. črc 2010

Angel no já se ti nedivím v tom autě a nevím jestli si to tu už psala na neschopenku nechceš jít? já bych teda šla 😉

Bezradna držíím moc moc moc palce at ti to dobře dopadne 😔 😉 🙂

breberuska
14. črc 2010

licht, neboj mrcha se rozjede jak má. teď jsi který DC?
angel, já bych na tu neschopenku taky šla 😉
bezradna, hodně štěstíčka!!

daniela699
14. črc 2010

Dobre rano holky, vy jste toho od vecera teda jeste nakecaly. 😀 Ale me to bavi cist, takze ja jsem vlastne moooc radaa, akorat zase budu odpovidat pozadu, ale snad to moc neva. 😅 Mi to vcera uz moc nejelo, a pak jsme jeli jeste koupit nejakej dlabanec, tak jsem to pak uz ani nezapinala.

@a.j.a. – Tak to jsem rada, ze se pisnicka libila. Mne i docela zvedla naladu. Jo jo, psychika nic moc, nekdy to hazim za hlavu, ze stejne nemuzu nic delat. A nekdy to pak na me padne. Ajo a dekuju za podporu. 🙂 A samo ti drzim pesti at to snazeni vyjde, nejlepe hnedle. Stresu uz bylo dost. 😠

@fram – hehe, nestras. 😀 Ja si nedovedu predstavit uplne se vsim vsudy jak zvladnu jedno, a dvojcata? To radsi jedno a vyhru ve sportce. 😅 Jestli bych si teda jako mohla vybirat. Hehe, ja bych prosim pekne dravy vajicka taky chtela. 😀 A vajucha co si pak plivnou do dlani 😀 😀 😀 To me fakt pobavilo, uplne je vidim. 😀

@jane84 – to je skoda, tak hura do dalsiho kola. A tenktokrat uz budou vitezove. Hlavne ze to aspon jinak normalne funguje. Ty narozky, to by byl darek aspon, zazitkova agentura – priprav sve vlastni narozeniny. 😀 Klidne bych to tak udelala, co budes porad skakat. 😅

natulaaa
14. črc 2010

Holky já už mám doma zase příšerně,není mi až dobře a pomotává se mi hlava,už by to chtěla pár dní ochlazení,at nám vychladne střecha,bydlíme totiž hned pod níí 😝 .Dneska odbývám i oběd,včera jsem vařila a pekla a v kuchyni se nedalo vydržet,dneska vařím jen čočkovou polívku a na druhé udělám krupici 😵 ,to dlabu 😵

daniela699
14. črc 2010

@natulaaa – Natu, jo to si ted rikam taky. Treba to chtelo driv. Ale tak prece jen jeste ty proti mne mas fuuuru casu jeste na pet deti. :D Jak nad tim tak premyslim, tak si myslim, ze urcite nemam v poradku ty hormony, tim padem stitnou zlazu, a ze mozna I kvuli tomu to tak dopadlo. Ale me to teda vubec nenapadlo. Jsem si myslela ze jsem zdrava, a ono asi zrejme to neni uplne tak pravda. Skoda ze jsem to nevedela driv, a kdyz to bude ono, tak jsem se mohla lecit a treba si tohle odpustit. No co uz.
S tou ms do 17 hod to je zajimavy, ja jsem ji prave tenkrat naposled dostala k veceru, tak jsem radsi doktorovi rikala az druhej den, a vlastne jsem to teda rikala spravne. 🙂 Ale je mi to ted k cemu? K prdu. 😔

Holky, tak premyslim, ze udelame dvojice a budem tehulovatet po dvou, skakat do toho jak do bazenu. A basta. Proste jedna za druhou. Zadny takovy, jakoze ted neeee, nebo to je moc studeny, nebo tak neco. Pekne sup sup, a jen budem prepisovat tabulenku. To jsem nam to hezky naplanovala co? 😀 😀 😀

Ted jsem si vsimla ze vsechny pisete s diakritikou. Ja jak furt pisu v anglictine tak jsem si uplne odvykla, tak snad to moc neva. 😕

daniela699
14. črc 2010

@lichtakova - Lichti, ja jsem to mela taky tak. Nejak ve spravnem terminu a jen takove slabe spineni, ktere trvalo tak celkem pet dni, ale posledni dva dny uz jen kdyz jsem sla na zachod. Neco podobnyho, jako kdyz jsem brala HA a zhruba posledni rok to uz tak taky bylo. Skoro zadna ms. Holky rikaly, ze ma prijit poradna, ale nic. Tak jsem pak dalsi tyden sla k doktorovi a on ze to ms nebyla, nevim jak se to pozna, kdyz sliznice byla nizko jak by as po ms mela byt. No a dostala jsem agolutin na vyvolani. A ze pry jsem mela trochu krev v deloze a zacinajici zanet. Tak furt premyslim, jestli to treba nemuze byt nejak srostly a nemohlo to ven. Nechci te strasit, ale myslim ze pro klid duse za prohlidku nic nedas. No a pak jsem byla na dalsi prohlidce a dalsi atd. a ted v patek druha injekce a porad nic. Preju ti, aby to bylo vsechno v poradku a rekli ti ze to bylo treba jen tim, ze sliznice byla nizka, ale ja bych si zasla. Nervy jsou i tak, a je lepsi to videt a slyset nejakej dr nazor. Dost dobre chapu, jak ti je. Bohuzel, je to na pytel, ale treba budes v poradku. Nikomu bych tohle teda neprala.

daniela699
14. črc 2010

@bezradna - drzim pesti a budu na tebe myslet, at jsi v poradku. A kdyz uz budes muset zustat v nemocnici, takn at je to co nejrychleji za tebou. 😔

daniela699
14. črc 2010

@fram - Ja vam ten duben moooooc preju, a tesim se az budete tehule, ale holky prece me neopustite. ☹ To musi byt trochu sirsi rozpeti. 😨

natulaaa
14. črc 2010

@daniela699 no já si taky myslela,že jsem v pohoa kuk najednou štítka 😕 a předtím byl prolaktin a to vše muže být duvodem potratu,přitom je to tak banální vyšetření ,jen vzít krev a ještě jsem se domluvila s gyn.a veme mi krev na toxoplazmozu,už chci mít pozichrované vše,byla jsem strašně moc ve styku s kočkama a psama,ale hlavně s kočkama,kotat jsme odchovali desítky a ty prý jsou největší přenašeci,já tu toxoplazmozu mužu mít v sobě,aniž bych o ní věděla,nic to prý neděá člověku a někdo třeba vubec neví,že ji máá,ale v těhu to muže zpusobit potrat nebo postižení,tak ještě toto si udělám ,jdu na krev,až dostanu ms,to jsu na HP,tak mi to vemme prý u toho,

daniela699
14. črc 2010

@natulaaa - Natu, ja jsem o te toxoplazmoze taky cetla, mela jsem jeden cas (no uz to je 10 let) docela problemy, nejakou dlouhou virozu, a pak z toho unavovy syndrom. A v te dobe jsem si poridila kotatko. Chodila jsem pak na internu a kdyz mi dr delal krevni rozbor, tak mi zjistil zvysene protilatky na toxo. Cetla jsem taky po potratu o tom na netu, jestli to nemuze byt duvod, ale pry kdyz to clovek prodela pred tehu, tak je to lepsi nez kdyz vubec, protoze jak jednou ty protilatky clovek ma, tak uz to nemuze chytit znovu. Pak jde asi o to, ze pokud by to mel v sobe, tak aby to nepropuklo kdyz je clovek zrovna tehu. Snad to tak je.
Ja chci jit zitra do te nemocnice, a podle toho na co mi brali minule krev, protoze vlastne ani nevim, ale asi to nebyl ten HP, tak se chci na to domluvit. Tam urcite bude zakopanej pes. Chudak. 🙄

jahudka80
14. črc 2010

@breberuska mě duben určo ne, tedy podle jejich grafu, včera ukazoval že jsme se trefili do ovulace a dnes je všechno jinak 😠 takže ani s těhotenstvím nepočítám. Fuj dnes je vedro na padnutí a ještě mám blbou náladu 😠

jahudka80
14. črc 2010

@natulaaa 🙂 🙂 🙂 jojo si říkám že nějakej program do mě nevidí 😀

breberuska
14. črc 2010

holky vy mně děsít s tou krví a odměry. Mně HP Mudr dělala, když jsem jí kdysi řekla, že chceme mimčo, ale netuším, co všechno tam bylo, ale prý to bylo OK. Teď už ne...
jahud, jak psala natu FF je jen program, záleží jak si to cítila ty - nejen teplotu, ale i hlen, čípek, jestli a kdys měla nějaké bolesti a tak. neházej mimi do žita 😉
daniel, mně ty tvoje trable tak mrzí...no věřím, že to zítra na kontrole rozlousknete a začne se něco dít!!!

jahudka80
14. črc 2010

@natulaaa jů čočkovou už tu mám taky 2dny 😀 dnes ji dodlábnem, a máme od včera guláš 🙂 a to vedro 😢 hrůza je mi divně a nechce se mi nic dělat.

daniela699
14. črc 2010

Breber, diky. Ja uz bych taky moc chtela. Prece jen je prijemnejsi se snazit a ocekavat, nez kdyz se nedeje nic.
A ted mysliiiiiim, tusiiiim, ze ty jsi horka kandidatka, ocekavatelka. 😅 I kdyz chapu, ze to neni jednoduchy a mas i strach, prece jen to bylo celkem hrozny. Ale ja tak nejak citim, ze ted uz to bude v poradku. 😀 A mne ta intuice vetsinou vyjde. Takze to bude beran nebo byk, je to na hranici. 😀

Akorat bohuzel ted u me jsem zatim tusila jen ty spatny veci, ktery se pak potvrdily. Tusila jsem i to zamlkle tehu, a cetla jsem si o tom uz dopredu. Nekdy je intuice naprd, spatny veci radsi nevedet.