Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
15. črc 2010

@angelina987 já to vedro už skoro nezvládám a to nejsem těhu. Pro Tebe to musí být utrpení. 27.7. - budu držet palce a těšit se na fotečku. Ať můžu závidět (přejícně, samozřejmě) 😉

rozum
15. črc 2010

Já se tak těším, až mě bude blivno 🙂 . Dívám se směrem k oblakům a nevím, odkud by mělo příjt to krupobití, blesky a hromy!

angelina987
15. črc 2010

@fram jééé, doufám, že bude, jdu k nové dr. tak nevím, jak to bude probíhat, snad bude i fotečka 😀

fram
15. črc 2010

@rozum já se taky těším na nevolnosti. Když jsem byla těhu a bylo mi špatně, tak jsem byla ráda - myslela jsem, že to znamená prosperující těhu a ono prd, už když jsem věděla, že jdu na revizi, tak se mi zvětšily prsa a pořád mi bylo zle ☹ U nás bylo chvíli zataženo a to bylo všechno. Ani kapička a to jsem v Královehradeckém kraji, kde měly být ty bouřky. Se asi trošku spletli. 😠

fram
15. črc 2010

@gambrinuska ☹ 😢 ☹ teď jsem nakoukla do tvého fotoblogu. Moc mě to mrzí a přeju hodně sil do dalšího pokusu.

rozum
15. črc 2010

@fram Nevím, jestli tuhle otázku někdo Vám už nepoložil. Ale chci se zeptat, zda to není jednodušší, když už jedno dítě máte? Myslím v tom snažení, že já nebo holky čekáme, abychom měly alespoň to jedno - vítězné. Chápu, že chceš druhé, já si říkám, že dvě je tak ideál, ale ikdyž budu mít jen jedno a to druhé nepůjde, tak budu ráda, že jeden prcek doma je. Jak na to nahlížíš?

breberuska
15. črc 2010

licht, já nevím, jestli ten femigard v těhu vadí. na netu jsem se to nedočetla, spíš naopak ho některé ženské užívali první 3 měsíce, ale nějaký odborný názor jsem nenašla.
natu, zkusím sem dát tu fotku, je to 5 testíků, snad na tom jde něco vidět🙂ve zkutečnosti to vypadá docela slušně
😎

jinak holky 3D Shrek super, synovci se řechtali jak urvaní celou hodinu a půl 😀 a my s manžou taky 😉

breberuska
15. črc 2010

deniel, moc si nevsázej, ať nejsme pak zklamané dvě 😉

fram
15. črc 2010

@rozum určitě je to lepší, když už jedno dítě máš - může být útěcha. Ale mému synovi už je 12,takže tohle snažení je pro mě jako první 😀 a toužím po miminku možná víc než poprvé, protože tenkrát jsem to brala jako samozřejmost - těhotenství i otěhotnění bylo bez problémů(samozřejmě jsem byla hrozně šťastná nastávající maminka). Navíc mě teď už tlačí i věk, proto je ta touha tak silná - mám poslední šanci a moc času už mi nezbývá. Ale když jsem posledně brečela, že jsem dostala mrchu, tak manža řekl - tak prostě budeme mít jen toho jednoho, svět se nezhroutí - a asi měl pravdu. Ale já chcííííííí ještě jednou.... ☹

herbie
15. črc 2010

aha no tak mrchu mam uz ted 2 den takze jsem teda 2DC ? jestli je to tak dobre se nevyznam 😅

herbie
15. črc 2010

teda kecam dneska je to 3DC

rozum
15. črc 2010

@fram Děkuji za upřímnost. Tak to máte doma velké chlapisko.
@breberuska Teď jsem se dívala odkud jsi a ejhle, skoro sousedka.

breberuska
15. črc 2010

@rozum, no já jsem asi nepostřehla odkud jsi ty 😅

jahudka80
15. črc 2010

@breberuska 🙂 hm hezké testíky to já měla 2 čárky jen na jednom z 5ti 😠

rozum
15. črc 2010

@breberuska já nemám žádné info o sobě! Jsem ze Zlína.

breberuska
15. črc 2010

@rozum, tak to jo 😉 já tam jezdím do práce 😉
@jahudka80já myslím, že to nevadí, že jsi měla jen jednou dvě čárky, hlavně že se ti podařilo to zachytit. mně málem ne, kdybych včera neudělala ty testy dva 😖

a.j.a.
15. črc 2010

Ahojky všem 🙂 dneska kolem nás kroužila bouřka, ale nakonec z ní bylo jen pár kapek. Takže jsme celé odpo strávily na koupáku. Malá nadšená, jak nikdy 😵

a.j.a.
15. črc 2010

@rozum tak to budeme za rok sousedky 😀 my se budeme s největší pravděpodobností do Zlína stěhovat.

a.j.a.
15. črc 2010

@daniela699 Danielko, je mi to moc líto. Asi nejvíce člověka štve a mrzí, že to znamená zase další čekání ☹ nesnáším čekání ☹ čekání na ovulku, čekání jestli MS dojde či ne, čekání na první kontrolu, čekání na srdíčko... Ale je fakt, že holky mají recht, hlavně že se to zjistilo zavčasu a není to ni "až tak závažného". Zánět se přeléčí, cysta půjde ven a zase bude ok. Držím pěsti, aby to bylo co nejdříve.

a.j.a.
15. črc 2010

@breberuska Jee, Breber, 3D Shrek musel být super. To by se mi taky líbilo 🙂 už se těším, až budu s malou chodit do kina 🙂

rozum
15. črc 2010

@a.j.a. tak to je fajn, budeme pak moci spolu jezdit s kočárkama. Na kdy to máš naplánované? Já, to mám v plánu do 2 měsíců!!! 😉

a.j.a.
15. črc 2010

@rozum já příští měsíc a běda jak ne 😀 😀 😀 takže by nám pak to kočárkování mohlo vyjít 😉

helcenka
15. črc 2010

Herbie, nový cyklus se počítá ode den, kdy ti dorazí, takže te den, kdy dostaneš mrchu, jsi 1DC, takže jestli jsi ji dostala včera, jsi dnes 2DC.
Holky, my byli dneska k večeru venku a mně normálně byla zima, vyrazila jsem v kraťasech a tričíčku a naskákala mi husí kůže. Ono se teda u nás ochladilo. To asi po té 10 minutové bouřce. 😀 A zítra zase pařák, hrůza.
Já jsem posledních pár dní pěkně podrážděná a ještě k tomu jsme museli dát spravit auto. Zítra si pro něj jdeme, a když mi řekli, kolik to bude stát, tak jsem myslela, že mě odvezou. Ono už má sice svoje léta, ale tohle jsem si teda nepředstavovala. Manže pořád chodí, kdy jako pořídíme nový auto. No tak jedině, že se budeme chodit pást a ušetříme za jídlo, aby jsme mohli splácet půjčku za auto.... Když se to s..., tak se to s... . Ach jo.
Snad dorazí aspoň ta mrcha, nebo se z toho už taky zblázním.
A tenhle kůň mi taky blbne, tenhle příspěvek píšu už podruhý....
A jdu spát, třeba tu špatnou náladu zaspím.

rozum
15. črc 2010

@a.j.a. v poho, když budete o měsíc starší, mě to vadit nebude, ale o měsííííííííc, né dýl!!! 😠

breberuska
16. črc 2010

dobré ráno holky! u nás už je zase 22stupňů...bouřky nebyly a asi ani nebudou ☹

natulaaa
16. črc 2010

Dobré ránko,tak u nás je chládek,zataženo,doufám,že to aspon dneska tak bude,i když na internetu mi ukazuje,že v opavě bude přes 30 a sluníčko,ale zatím to tak nevypadá 😒

angelina987
16. črc 2010

Dobré ráno, u nás v noci konečně pořádná bouřka, za chvilku odjíždíme na promoce, tak držte palečky, ať to dobře dopadne 😉

daniela699
16. črc 2010

Dobre rano holky, vcera u nas taky konecne zaprselo, tak o trochu lepsi, ale rano uz zase to samy, vedro jako blazen.

@a.j.a - Ajo, diky moc, musim verit, ale to cekani taky nesnasim, kdybych aspon vedela ze se to podari, ale takhle cekam a nevim nic. Mam cekat az do pristiho tydne kde mi teprve reknou kdy, a pak cekat do kdovi kdy na operaci. A boli to cim dal vic. Mam hroznej strach, jestli mi treba vezmou vajecnik, nebo jak to vlastne chodi. A jak rikala Fram, tlaci me vek, a to nemam prave ani to jedno dite jako utechu, a kdyz bych chtela dve, tak najednou se zda, ze kazdej den cekani navic je ztracenej. Jsem si rikala, jak k tomu pristupuju rozumne, ze driv to neslo, a treba skoncim tak ze budu mlatit hlavou do zdi.

@gambrinuska - to je mi moc lito. Preju ti at se to priste uz povede. Mam jednu znamou, ktere se to tak podarilo a ma ted krasnou holcicku, ale nejdrive to taky nevyslo. Tak drzim pesti.

daniela699
16. črc 2010

Angel, promoce dopadnou urcite dobre, to uz je pohodicka, spis jen aby jsi nestala moc dlouho a nezatocila se ti sisa a neklesla k zemi. 🙂

Heli, ja myslim, ze ta mrcha dorazi a to ti urcite zvedne naladu. 🙂 To urcite prekona i to rozbity auto.

helcenka
16. črc 2010

Hezký den všem,
tady je zase pařák a obloha úplně bez mráčku. Po jednodenním "ochlazení" (asi tak o 4 stupně) je zase horko.
Holky, já se nechala ostříhat. Minulý týden jsem měla ještě vlasy až do pasu a teď tak k ramenům, no pořád musím tu změnu sledovat v zrcadle, je to sice v těch vedrech úleva, ale na ty dlouhé vlasy jsem byla roky zvyklá.
Manža šel pro auto, tak jsem zvědavá, jestli ta oprava alespoň za ty prachy stála. Ach jo.
Dančo, máme my to ženský trápení, co. Psala mi právě ta kamarádka, co má s mimískem taky problémy. Tak si pořídili štěňátko, aby na to nemusela pořád myslet. Tak má alespoň přípravu na mimi. 😀