Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martasl
26. črc 2010

angel-jdu se juknout. 😉dalo se tam koupat??a jak je to cenově,vůbec nevím,jak je to na Slovensku s cenama...
jahudko-tak jsem na fb přidala poslední(zatím)fotky domku. 😉

martasl
26. črc 2010

angel-teda to vypadá super.jdu poslat odkaz kámošce.díky za tip. 😉

angelina987
26. črc 2010

já chci taky fáš fcb 😀 na Slonesku je to cca jak u nás, mi jsme byli tři v jedné části domečku a za noc jsme platili 600,- je tam jedno dítě za 50% slevy, druhé zdarma

martasl
26. črc 2010

no příští rok zase budou jiné ceny.ale vypadá to fakt zajímavě.

meiki
26. črc 2010

kopre: mooooc blahopreji, to je super

meiki
26. črc 2010

@kopretina82 : vy jste se zacali snazit hned po porevizni mrsce?

kopretina82
26. črc 2010

Meiki, mno, já jsem si řekla, že počkám tu 1. MS, pak to nechám osudu s tím, že opravdu snažit bych se chtěla až cca od června.Jenže hned po 1.PMS jsem otěhotněla, mímo odešlo s opžděnou MS 😢, tak jsme si řekli teď dáme měsíc pauzu a pak to zas necháme osudu, jenže ovulka se mi nejspíš o týden posunula a 3.PMS nedorazila 😉 😀

meiki
26. črc 2010

@kopretina82 ja jsem si rikala, ze az po druhe, ta prvni dorazila v terminu normalnich ms, pak mi rikala moje sestra (je mudrou)ze neni vubec duvod cekat, ze se do toho muzeme pustit hned, ze se to stejne hned na poprve nepodari. A kdyz jsem zkoukla tvoje albicko, tak jsem si rikala, ze to asi nechame osudu. Jeste jdu v utery za novym mudrem, ten by mel mit vsechny pristroje v ordinaci, tak doufam, ze me zkoukne i utztkem, ten muj dosavadni udelal jen klasickou prohlidku - bez pristroju. Takze tajne doufam, ze ten novy mudr rekne, ze nic nebrani se uz zacit snazit

mv
26. črc 2010

@meiki tak to jsme byly na revizi ten samej den. 😒 Mě dneska pobolívalo břicho, jako na mrchu, ale nic z toho ještě nebude.Měla jsem cyklus 28 dní.Docela už bych ráda,aby se dostavila.

mv
26. črc 2010

Jo ,a hlavně jsem chtěla napsat, že jsem si dneska byla pro nález z histologie a musím zítra na HCG.Z té tkáně, co mi vzali, tak nic nebyl plod.Tak teda nevím, co mi to sebrali.Pokud nebude HCG negativní, tak mě čeká další revize.Se picnu.... ☹ 😠 😒 Tak ráno razím na 7.hod k doktorovi.

mv
26. črc 2010

@daniela699 my Řecko taky milujem, posledních 6 let jsme vždy letěli tam na dovolenou..Ale na jaře letos jsme byli na Kanárech a ty nás uchvátily snad ještě více.Manžel už jinam nechce.... 😀 Ale časem se k Řecku určitě vrátíme. 😉

mv
26. črc 2010

Tak další, co dneska trpí samomluvou.... 😀 😀 😀 😀 😀

meiki
26. črc 2010

to tady mame ale dneska spolek samomluvcu 😀 😀 😀 😀 😀

meiki
26. črc 2010

@mv a jeste jsi nebyla na kontrole? Ja ani nevim jaky byl nalez na histolce, takze ani nevim, ale mrska dorazila, tak snad je to v poho, snad i tim, ze se telo zacalo plodu zbavovat samo

meiki
26. črc 2010

@mv no me pobolivalo bricho tak v pulce, normalne snad ovule nebo co 😀

meiki
26. črc 2010

ty jo to co dneska je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dneska si tu povidame na etapy a pak to vypada, ze si povidame sami 😀 😀

fram
26. črc 2010

Ahoj holčiny,
hned na začátku vás naštvu - asi před 2 měsíci jsem viděla jednu ženskou (znám ji od vidění), jak hulí cigáro a přitom je těhotná. Dnes jsem se dozvěděla, že její první kluk je autista = první dítě je postižený a ona při dalším těhu hulí 😠 😠 To je fakt na přesdržku. A takovýhle těhotněj a roděj bez problémů. Říkala jsem to manžovi do telefonu a skoro jsem brečela. Když pomyslím,na tu svoji promrhanou ovulaci a jak moc po miminku toužím... ☹ ☹ ☹ Škoda slov.
@kopretina82 obrovská gratulace k NT, teď už je to fakt na nejlepší cestě 🙂 🙂
@angelina987 zítra držím palce, jestli bude foto, hned nám ho sem hoď, ať se můžeme kochat 🙂
@mv budu na tebe zítra myslet, ať nemusíš na další revizi

fram
26. črc 2010

@daniela699 ahoj, takovej odpočinek, to bodne,viď?
@natulaaa když jsem plodili prvního kluka, tak taky jezdil, ale byl pryč 3-4 dny v týdnu a podařilo se hned napoprvé, jak jsme trefili ovulku (druhý cyklus po vysazení HA), ale holt jsme byli o 13 let mladší 😀
@daniela699 my byli v Řecku před 2 lety a paráááda 🙂 🙂

mv
26. črc 2010

@meiki já byla jen hned po tý revizi, pak už ne.Můj doktor měl dovolenou,a v nemocnici mi sami řekli, ať jdu pak až k němu.Źe jsem dle nich a nálezu v pořádku.Já si taky mylsím, že to bude o.k.,nemám žádné bolesti kromě těch v levým podbříšku a i ty už 3 dny nejsou.Tak uvidím zítra.

mv
26. črc 2010

@fram co na to říct, fakt škoda slov. 😠 😠 😠 😠 😠
@kopretina82 četla jsem album,tak držím palce a gratuluju k NT. 😵

angelina987
26. črc 2010

@fram Děkuju, doufám, že bude 😉

a.j.a.
26. črc 2010

Ahoj holky 🙂 Natul, Jahud, mrzí mě, že z těch vašich nádherných grafů nic nebylo ☹ takový krásný graf jsem snad neměla ani v těhu. To je ale nespravedlivé, že z toho nic nebylo 😒 ale to nic, pže Jahud hlásí // příští měsíc a Natul v září 😵 😵 😵

a.j.a.
26. črc 2010

@fram to je ale fakt hnus. Já to furt říkám, že lidi, co si svého těhu pořádně neváží si plodí a těhulí bez problémů 😠 a ti kteří po tom opravdu z celého srdce touží mají tolik různých problémů ☹ ach jo... kde je nějaká spravedlnost ?????

a.j.a.
26. črc 2010

Já se objednala na gyndu na příští týden, ať na mě dr koukne, jak vypadám po 3měsících od revize. Tak jsem zvědavá, co se dozvím. Jsem hlavně zvědavá, jestli roste dobře sliznice??

natulaaa
26. črc 2010

ahojte babeny 🙂 🙂 🙂 ,ted jsem přiletěla z venku,dodělávali jsme tu terasu 😵 a ted tu je už hodku paní z pojištovny 😠 😠 😀 Aji děkuji,no jo no,co naděláme,já mám krasné grafy furt a prrd z toho,mám ucpané potrubí no 😠 😠 😀 😀

meiki
26. črc 2010

@jahudka80 prosim Te, co znamena MA, nejak na to porad nemuzu prijit, v tabulce

natulaaa
26. črc 2010

to je zamlké těhu,je to po anglicky missed a..... nevím co,jak je to dál 😀 😀 😀

a.j.a.
26. črc 2010

@mv to je ale zvláštní, že nic nenašli ?? Tak snad nebude druh revize třeba. To už by se přece nějak projevilo, ne ? Bolestmi, krvácením ??

a.j.a.
26. črc 2010

missed abort ☹

a.j.a.
26. črc 2010

@natulaaa no jo, já vím, co z krásných grafů, když z nich nic není ☹ ale tak aspoň víš, že perfektně funguješ 😉 stejně by mě zajímalo, jak by vypadal zářijový graf 😕

meiki
26. črc 2010

aha tak dekuji holky, ja jen ze nekdo ma sp a nekdo ma