Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
25. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii ahoj, no to mám já přez internet přez firmu co tady sídlí, je to jen brigáda já jsem to sehnala přez internet, jak se normálně hledá práce...ale to už je cca čtvrt roku co hledali a už asi nikoho nehledají musí koukat já jsem na to taky narazila náhodou a měla jsem štěstí, že to tam bylo teprv 2den.... 😉

natulaaa
25. srp 2010

Ahojteee 🙂 už jsme domáá a unavení,tak jdem chrnět 😵 ,injekce jsou uplně v pohodě,dostali jsme na to pero,takže je to v poho,jen se přiloží jehla a zmačkne ten vch pera,jako u propisky a ono to střelí samo,vubec to nejde cítit 😵 ,
jdu se najíst a pak vás dočtu 😉

jahudka80
25. srp 2010

@natulaaa Tak to je supééér 😉

jahudka80
25. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii jo a kdypak si vemeš tabulku??? 😀 😀 😀

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................................................39DC
endie(23let, MA 3/2010)......................................................................................................................28DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..............................................................................................24DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).......................................................................................23DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)............................................................20DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...........................................................................................................19DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).................................................................18DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)........................................................................................................16DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).........................................................................................15DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)...............15DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800....................................................................................13DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel.............................................................................9DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )........................................................................................................8DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)....................................8DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, calibrum babyplan )..........................................6DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová ).......................................................................................................4DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)..............................................................................................................3DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)..........................3DC

natulaaa
25. srp 2010

HEEEEJ JÁA UŽ VAM NEBUDU RADIT ☹ ,PAK SI DĚLÁTE ZE MĚ SRANDU 😀 😀 😀 ,že jo HERBI 😀 😀
@veraakubik to se mi zdá hovadina,fáákt nevím teda,nikdy jsem o tom neslyšela,jen vím,že moje bývalá suseda otěhotněla přes přeušovaný,ten jeji frajer měl strach,tak si dával bacha a dělali to fáákt přerušovaně a ejhle,už 14 dní je maminkou 😲 ,ale to je jedna zmála,co měla to štěstí,že takhle otěhotněla 😖
@herbie a tys něco psala,že jak budeš mít mimi,že pojedeš zpátky do čech? 😕
@mv uplně tě chápu s tou tvou nejistotou a čekáním,ale budeš mít tak detailni vyšetření,že se pak zadaří,a je jedno,že přes ivf,ale bud vděčná za to,že vás tak vyšetřují po potratu,u nás co vím,tak takhle vyšetřují až po 3 pot 😢 ratech

zzzzuuuuzzzziiii
25. srp 2010

pracuje se na tabulce jahudko...

helcenka
25. srp 2010

Ahoj holky,
dnes jsem neměla pomalu ani co dočítat. Nějak nám řídnou řady.
Já jsem si právě dala dvacet s prckem, ale vzbudila mě hrozná zima a musela jsem letět na záchod, už jsem to nemhla vydržet, zpátky už jsem si nezalezla, jdu pověsit prádlo.

@natulaaa - tak už to je víc a víc aktuální a za tři neděle budeš vědět výsledek (pozitivní, samozřejmě). Jsem napnutá a moc držím palce.

Holky, já začínám být nějaká nervózní nebo co. Vůbec si nepřijdu jako těhotná, nic mi není. Tak se snažím každý den udělat kus práce, kdybych pak třeba nemohla a bylo mi blbě. Minule mi bylo špatně asi tak od konce 6.týdne a to fakt hrozně a úplně celý den. Na druhou stranu s Kubíkem jsem mi zase nebylo zle vůbec - teda jenom v autě, to jsem blila jako alík. Ale jinak nic. No a teď mi není vůbec nic, ani špatně v autě. Každý den čekám, že to přijde, mamka mi říká, abych byla ráda. No a nikdo jiný to kromě manži a mamky neví, vlastně taky vy, takže to nakonec ví hromada lidí. Kontrola se mi blíží, už příští čtvrtek...
Tak a dost řečí, trochu jsem se vypsala, snad vám to nevadí, ale už to ze mě muselo ven a trochu se mi ulevilo a vidím to zas v lepším světle, že bude všechno tak jak má.

lucie.krajcarova
25. srp 2010

@helcenka Heli, třeba ti nebude špatně vůbec, každé těhotenství může být jiné. mně prozatím nic nebylo, mohla bych být těhotná furt, teda fyzicky. psychicky jsem byla podrážděná hrozně, zvláš´t na začátku, úplně na zabití..

veraakubik
25. srp 2010

Holky co by jste si mysleli-testila jsem-pouzila dve znacky a udelala stejne a jeden je pozitivni se slabym duchem a druhej negativni..Mamatest je cistej a Unimark je pozitivni s peknym dusikem-skoda,ze mi to nejde vyfotit..No ale je na nem psano to,ze muze vyjit falesne pozitivne dva dny pred MC a v den,kdy se to ma dostat..Tak ja nevim.. 😢

zzzzuuuuzzzziiii
25. srp 2010

@veraakubik ja si myslim, ze je proste brzy. nema cenu zkouset to driv, nez se ma, protoze clovek pak muze akorat spekulovat, to uz tady vime vsechny... takze zatni zuby a vydrz jeste 4 dny a pak to zkus a uvidis, ze uz to nebude dusik, ale poradky dusak 🙂

jahudka80
25. srp 2010

@veraakubik co na to říct 😒 já vím jak jsem dopadla já 😠 tak raději počkej. Kdy to máš dostat? 😒

jahudka80
25. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii souhlas, testovat dřív nemá cenu ☹ člověk je pak zbytečně zklamanej, a nějaké dušíky 😀 prostě bych řekla že to ty testy dělaj, člověk na to nemá čučet prostě to vzít a vyhodit, je to drsný ale je to tak. Já vím, že se ze spousty dušíků vyklubalo těhu ale teky ne a o to je to pak horší já měla dušíka i slabou čárku a bylo z toho prd 😠 tak už budu zásadně testovat až když to nedostanu to tedy 29DC -přidelším a 27DC při kratším 😉

jahudka80
25. srp 2010

@natulaaa už je to zas tady se babička ptala jestli to nemám dostat jestli mě nebolí hlava ....že to mívám na stejno s maminkou a že ta to má dostat - sakra to nemaj nic jinýho na starosti než sondovat mou ms ☹ 😠 😠 😠 😠 do té doby dokud jsem se nesnažila otěhotnět tak moje ms nikoho nezajímala 😀 tak nevím pro teď když chci otěhotnět proč se furt ptaj 😠 😠 😠 😠 😠 😠 já jsem zas zdeptaná, chci bejt milá protože je babička strašně hodná, furt mi dává nějaké penízky pro malou , ale já nechci aby se mě někdo ptal na tyhle věci, a nemůžu jí říct ať se nestará 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 aaach joooo, já jim snad řeknu , že chci druhý dítě - no to rači né to se mě zas budou ptát a jsi těhotná, a už jsi těhotná a nemůžeš být těhotná když ti není dobře..........HOLKÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ POMOOOOOOC 😢 😢 😢 😢 😢 😢 JAK NA TO NEMÁM NEMYSLET KDYŽ MĚ TO VŠICHNI PŘIPOMÝNAJ. Jdu ven s malou musím vypadnout nebo bych tady něco rozmlátila.
@helcenka potřebuji zhubnout , jeden den mi je fajn jdu 3x za den na procházku , makám na zahradě jako divá , a pak příjde den jako dnešní a nemám na nic náladu ... pár dní jím zdravě nepřejídám se a pak mě to chytne sežeru na co příjdu zmatlám vše dohromady a věčer si říkám jaký jsem prase ☹ .

zzzzuuuuzzzziiii
25. srp 2010

@jahudka80 jahudko to je normalni, clovek kdyz ma blbou naladu tak nekdo si jde treba zakourit a my "zdrave zijici" sezereme na co prijdeme, o tom bych mohla vypravet...
co se tyce babicek, tak ty se proste musi brat s nadhledem. kazdopadne byt tebou, tak jim o nicem nerikam, protoze to by si teprve zazila vyslechy... a co se tyce ms jezis, na to se me nikdy nikdo neptal, to je snad tva soukroma vec. tak bych rikala, nevim. nebo neco neutralniho...
vem malou a odstresuj se, tohle nema cenu.

natulaaa
25. srp 2010

@jahudka80 jedině jim řííct,že ještě neplánujete mimi,že malá je ještě malá a že je brzy a myslím,že dá pokoj 😵
@zzzzuuuuzzzziiii jééé,hezká fotečka 😵 ,aspon už víme s kým máme tu čest 😀

martasl
25. srp 2010

ahoj.tak jsem se objednala na pátek na krev.říkala,že můžu i dnes,ale nechala jsem to na pátek,ještě udělám ten test a třeba už bude něco vidět.a taky to bude zase o něco dýl.

zzzzuuuuzzzziiii-slušíííí,hezká nevěstinka jsi byla. 😉

helci-tak se ti ta návštěva k doktorovi už krátí,co??úplně cítím tvoje nervy.já taky budu mít nerva v pátek.doufám,že se jí podaří mě hned najít žílu.už se mi stalo,že jsem měla 7 vpichů.mám holt žíly na prd. ☹

veraakubik
25. srp 2010

Tak mam uz 4 ks sbirku testiku-3 s dusikama a jeden negativ z cehoz je dnes silnejsi nez pred tema 2dnama,ale vzhledem k tomu,ze chodim sem mezi vas,tak si nedelam moc velke nadeje a ani se jeste neraduju..Za predpokladu,ze to dostanu po 28 dnech bych to mela dostat v nedeli..

mv
25. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii hm, pěkná nevěstinka.... 😵

Já dnes volala k mudrovi a stále tam nemá výsledek z té mutace na papíře.Tak jsem si pro něj musela do laborky dojít a zítra mu to zanesu.Kdybych nedělala v té nemocnici a mudru neměla u nosu, tak nevím, jak a kdy bych to všechno obíhala... 😠
Rovnou jsem tam narazila na trombocentrum, tak tam asi půjdeme na dovyšetření.

mv
25. srp 2010

@natulaaa já vím, jsem ráda, že mi vůbec všechny ty testy mudr nechal udělat, jen kdyby to v jádru netrvalo celé 3 měsíce.Strašně se to vleče... 😝
Tak fajn, že máte návštěvu za sebou. 😵

@helcenka buď v klidu, každé těhu je jiné.Ještě si nervíků zažiješ až dost během těhu, tak si nepřidělávej další. 😉

@martasl 7 vpichů, tak to je síla.To jsem snad ani sama v laborce nikdy nezažila, že bychom někoho tolikrát píchaly.Nejvíce si pamatuju náběr na 3x...Fuj 😝

mv
25. srp 2010

@jahudka80 to je fakt blbý, taky bych ji řekla, že zatím neplánujete další mimčo.Ale zase ne každého to odradí od dalších otázek,co??? 😀 😀

No nic, jsem to dočetla a musím jít poklidit, skoro týden jsem doma nic nedělala a víkend v sobotu razíme na vodu a rafty, tak bych zase nic neudělala.Mějte se... 😵

martasl
25. srp 2010

mv-já je neměla naráz.prvních 5-bezúspěšně a další pokus za 2dny-2 vpichy a to se už zadařilo.bylo vedro a já ve svetru,ruce jsem měla jak narkoman 😝 😝 😝 😝 modřin až hrůza.

veru-tak že by??to by bylo fajn,co??

lucie.krajcarova
25. srp 2010

veraakubik, tak vydrž, třeba je ještě brzy na testování..

veraakubik
25. srp 2010

@martasl no jak mi tady holky psaly-je jeste brzo-jsem teprve 24dc a nebejt manzi,tak bys netestila..Uvidime co z toho bude..Bylo by to fajn,ale i kdyby to bylo,nebo ne,tak bych prala prala vam vsem tady stesti a to,aby jsme se mohli vzajemne podporovat a radovat z rostoucich brisek..

herbie
25. srp 2010

ahoj holky.....natul delam si srandu vsak vis......jsem rada, ze nam tady nekdo muze poradit se vsim ......si se ptala ze az budu mit mimco jestli se prestehujem do ceska? neeeee to vubec max se tam poletim podivam to je jasny jako ted tam obcas litam ale to je vsechno bydlime tady a je nam tu dobre.......jinak dneska se ma milacek vratit ovulka je v hajzlu ale nevadi tak pristi mesic snad.....keeeeez by.....uz mi z toho hrabe nebo se spis lituju a to neni dobre 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angelina987
25. srp 2010

Holky, tak dneska dopoledne mi měli volat, pokud by bylo něco z krve po screeningu a hádejte co?? Nikdo nevolal, tak jsme to hned šli oznámit maminám - obě plakaly a já s něma 😀

fram
25. srp 2010

Ahoj holky,
@helcenka každý těhu je jiný,ale chápu, že nervuješ. Týden do kontroly uteče jako voda a uvidíš, že bude všechno v pořádku.
@natulaaa tak ty jsi teď takovej jehelníček 😀 😀
@martasl takže mršule nedorazila, to je dobře. Budu moc držet palce, ať je testík a krev v pátek pozitivní.
@veraakubik to jsem zvědavá, co z těch tvých testíků vyleze, doufám, že miminko 😀
@zzzzuuuuzzzziiii pěkná nevěstinka 🙂

fram
25. srp 2010

@angelina987 mám úplně husí kůži a jsem dojatá 😅 Moc gratuluju.

angelina987
25. srp 2010

@fram Děkuju moc, spadl mi malinkatý šutříček 😀

natulaaa
25. srp 2010

@fram jj tak něco,ale mám celkem strach z rána 😕 😕 ,jestli to zvládnem sami 😀 😀
@herbie jj mi se právě zdálo,že si jednou psala,že až budeš mít mimi,že se vátíš a furt mi vrtalo v hlavě ,že co tvuj manža 😕 😕 ,tak jsem to asi blbě pochopila 😝

Holky já se tak nasrala,tak manža šel na pivko,já hodila spšku a sedla k puzzlikum,dneska mi není nejlíp,mám nějaký stažený žaludek,ale to je z té cesty,jenom přece je to 400km a já nejedla,tak mi bylo bléé 😀 😀 a tak je mi prostě divně a jsem unavená,po 4hodině ráno jsem vstávala a na to já taky nejsem zvyklá 😵 ,no a tak si sednu a najednou zvonek a finanční poradce 😠 😠 ,on nám minulý týden volal,a manža mu to slíbil,ale pak jsme si řekli,že ho zrušíme,ale my zapoměli 😠 😠 😠 a tak tu sediěl aspon 3 hodky a kecal pi...ya fondy a duchod a hovadiny mi už šla hlava kolem,já mu kývala ani už nevím na co a jsem z něj uplně otrávená 🙄 a unavená,jdem chrnět,tak dobou 😉 🙂

natulaaa
25. srp 2010

@angelina987 no to se ti nedivím,já bych byla taky napnutá jak kšandy 😵 😵 ,to je super,bude to zdravé miminko 😵