Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

silvidee
5. dub 2010

teda já píšu : řeklá 😕

silvidee
5. dub 2010

zítra jdu poprvé znovu do práce, už se těším, jak se bude každej blbě ptát, no to bude něco☹ 😝

natulaaa
5. dub 2010

čauky Silvii,vítám tě 😵
Silvi takže už si byla na genetických testech? a výsledky budeš mít kdy,já bych taky nejraději všechno oblítala,aby se to podruhé nestalo,ale dr mi řek,že první vubec nic neznamená,takže s tím asi nic nenadělám 😠 .Holky a ještě prý je u toho duležitá srážlivost krve,ta kamoška co je těhu,potratila 3x a pak sama od sebe zašla na hematologii a oni ji zjistili špatnou srážlivost krve a ted otěhotněla a musí si píchat do břicha injekce na ředění krve.Já byla na předoperačním vyšetření,tak mi řekli že mám dobrou srážlivost,ale to ji řekli taky,ale až na te hematologii zjistili nějakou odchylku,která nejde vidět na tom všeobecném odběru u obvodního,tak nevím.Ale mě to žere,protože muže jit o blbost a dá se proti tomu zabránit lékami a je to,ale takhle zase čekat jestli se to stane podruhé je hnusné,určitě nebudu prožívat klidné těhu 😖 .
jinak já jako nemám manžílka ještě doma,já ho zabiju až příjde,podle toho jak mluvil,tak se spíš připlazí 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

silvidee
5. dub 2010

nat: ahoj, tu srážlivost mi udělají při tý genetice, při prvním potratu mi řekla doktorka i v nemocnici, že se testy nedělají, ale po druhém už jsem byla na doktorku nepříjemná, tak mi naapsala jen tu genetiku, tak jsem změnila mudr a ta mi nechala udělqat ještě další vyšetření z krve a ty dopadly dobře. Z genetiky se to dovím do konce dubna, tak dám vědět, sama jsem zvědavá.

kopretina82
5. dub 2010

Nat, ty moji chlapi se ted odplazili na 2. kolo tak zas mám na chvíli klid... 😀
Jo a hlásím se ke špatné srážlivosti krve,no zjistili mi ji v 18 za docela dramatických okolností, ale to už je pryč, takže 1. těhu od 8 tt ty injekce na srážlivost o kt. píšeš.1. těhu úplně bez nejmenšího problému (sice mi vyšly blbě triply, ale plodovka ok), u 2. těhu postup stejný-v 7tt jsem začala píchat, v 9tt přestalo tlouct srdíčko, 12tt revize (dle dr., ale potrat neměl souvislost se srážlivostí 😉 ).
Já jsem docela fatalista a myslím si, že co se má stát, to se stane a člověk se může třeba stavět na hlavu a odpichovat se ušima a nic s tím nenadělá.Takže nezbývá než doufat a věřit, že to špatné jsme si už vybraly... 😉 😵 😵
Silvi, držím palečky na zítra do práce 😉

kopretina82
5. dub 2010

Silvi a byla jsi po tom SP na dočištění, nebo to tělíčko zvládlo samo?

silvidee
5. dub 2010

kopret: 🙂 díky, budu to potřebovat 😝

silvidee
5. dub 2010

kopret: Já jsem začala krvácet v práci, tak jsem jela do nemocnice, tam ultrazvuk, to ještě bylo všechno ok, nechali si mě tam dali mi ascorutin a musela jsem ležet, každý ráno mi brali krev a pak HCG kleslo a mimi jsem potratila, tak mě vzali rovnou na dočištění, ale podle zprávy co dostala musr, tam už nic nebylo.

silvidee
5. dub 2010

já nesnáším doktory a učitele!!!!!! 😝

kopretina82
5. dub 2010

Silvi, proč?Ty doktory bych pochopila, ale učitele (to bych chápala u puberťáka 😉 )

silvidee
5. dub 2010

kopret: Stána už chodí do školy, do 3. třídy, no mají skvělou úču, ještě, že mají každou chvíli prázdniny🙂 Malej je trochu hyperaktivní, ale učí se výborně, jenom ona je z něj pořád hotová 😝

silvidee
5. dub 2010

proto si asi pořídím ještě aspon 3 děti, aby si užila🙂

silvidee
5. dub 2010

a to si užije, protože po mě bude mít napůl italskou krev a po otci napůl madarskou🙂

kopretina82
5. dub 2010

Aha, tak to jo, to je pak špatný, když se narazí na takovou učitelku, tak ještě 12 roky a mění se třídní, ne? 😀 😀

kopretina82
5. dub 2010

Sem chtěla napsat 2 roky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

silvidee
5. dub 2010

jj, 2 roky, to bude oslava🙂

natulaaa
5. dub 2010

Holky tak ten muj milý už je doma 😠 😠 😠 ,baby já ho v takovém stavu ještě snad ani neviděla,ono se sešli totiž tchán a dva bratři,tak to takhle dopadlo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kopretina82
5. dub 2010

Nat, tak ho dej spát a užij si v klidu zbytek Velikonoc 😉 😀

natulaaa
5. dub 2010

Kopre já se snažila ale on je jak nafukovací panák,já ho položím a vzápjetí sedí 😠 😠 😠 😀 ,kurnik mu se evidentně nechce spááát 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kopretina82
5. dub 2010

Nat, tak to máš náročný-já v tomhle stavu když toho mýho položím tak okamžitě chrápe 😀
Tak přeju pevný nervy. A nezapomeň kyblík k posteli, ať ještě nemusíš poklízet 😉 😀 😀 😀

endie
5. dub 2010

ahojík holky můžu se přidat? Ted v pondělí jsem přišla o miminko 😒

kopretina82
5. dub 2010

Endie, to mě moc mrzí... ☹
Jasně přidej se a napiš se do tabulky-viz min. stana 😉
Tuším jak špatně Ti teď je, ale přebolí to a bude líp, věř tomu.Mě třeba fakt pomohlo to ze sebe vykecat tady a zjistit, že spousta ženskejch je na tom stejně.
Zamlklý nebo spontání potrat?

endie
5. dub 2010

bez SP s navíc ve čtvrtek to bylo o týden starší a v pondělí zas o týden mladší a jelikož jsme s manžou jenom jednou za celý mesíc tak to nebylo možný, skoro žádna sliznice, naštěstí už jedno miminko doma mám tady ten brouček co měl být byla tzv. nehoda 😀 ale i tak moc bolí že není ☹

angelina987
5. dub 2010

Ahojky, můžu e přidat? jsem teprve cca 14 dní po revizi a čekám na první MS, ale třeba tady něco pochytím. Jinak ahojky Fram, jakobych tě pronásledovala, co? 😀

radusv
5. dub 2010

Ahoj holky, co to vidím nové téma - takže už se nevrátíte - ach jo
jestli můžu tak na vás občas kouknu a napíšu, přiznám se, že už takhle nestíhám dočítat ostatní témata
jinak všem přeji hodně štěstíčka ať to příště vyjde a hlavně co nejdřív 😉
Endie ahojky, tady ti bude dobře, holky jsou super 🙂

kopretina82
5. dub 2010

Angel, jasně, že můžeš.Přeju ať brzy dorazí ta 1.MS, pak už to poletí, nejdelší je ten 1. cyklus 😉
Radú, to se člověk nalítá mezi diskuzemi, co 😲 😉 😀 😀

endie
5. dub 2010

radu: ahoj 😀

angelina987
5. dub 2010

Kopre děkuju, no včera a ředevčírem mne šíleně bolely vaječníky, holky tvrdili, že to může být ovu, že po revizi fakt bolí. tak jsem štSTNÁ, ŽE TO BYLA OVU 😀

fram
5. dub 2010

Ahoj holky,
silvi, mrzí mě, co tě potkalo. Ale hlavu vzhůru, napotřetí to vyjde. Prostě musí. Ale asi bych taky čekala na výsledky z genetiky než riskovat. A stará ? Vítej do klubu 😉 Mě je 34, ale už to dlouho nepotrvá 😀 A jinak, jak píšeš, první těhu jsem si nádherně užila, sice jsem byla na plodovce, ale to byly asi jediný nervy. Jinak početí a celý průběh v podstatě bez problémů. Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla o mimčo přijít.
Holky, doufám, že jste si krásně užily Velikonoce. Já se totálně přežrala 😀 , takže paráda.

fram
5. dub 2010

angel,ahoj, ráda tě vidím 🙂
endie, ty to máš ještě hodně čerstvý, ale neboj, jde to zvládnout a tady na to nebudeš sama
natul, manžílka vyfoť nebo natoč, ať má velikonoční památku 😀