Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
29. zář 2010

ja jsem uplne propadla nakupovani na mimibazaru

jahudka80
29. zář 2010

@a.j.a. 😀 😀 😀 😀 no vidíš to já to taky říkám

Holky natulce se sem nechce, že většina z nás už má dětičky a po tom nezdaru si prý nemá co psát, tak jí prostě musíme jen držet pěstičky. 🙂 Četla jsem že má 13 folíků před stimulkou minule jen 6. a tak to vypadá hezky, tak jí budem držet palečky ať jí to tentokrát výjde.
No já jdu na chvíli pracovat mm mě dnes nepotěšil a tak mi je tak nějak smutno ☹

jahudka80
29. zář 2010

@meiki 🙂 🙂 🙂 🙂 o tom mi povídej mi máme skoro vše s MMB nebo s MMA 😀 😀 😀 😀

jahudka80
29. zář 2010

@fram jojo bylo by to krásný 😉 i když já mám dnes tak blbou náladu po tom co mi manža řek že to nebudem zvládat ☹ tak už si říkám že by bylo lepří netěhotnět i když si mimí moc přeji 😵 😒

meiki
29. zář 2010

@jahudka80 co je MMA?

jane84
29. zář 2010

@meiki mimiaukce. Kolikrát se dá ulovit líp jak na tom bazaru. Já u toho taky pořád sedím, hledám věci pro synovce. Až budu těhu tak nevím nevím, mi snad přítel odpojí pc

a.j.a.
29. zář 2010

@pe_t však jsem litovala, že člověk hned dopředu neví, co čeká 🙂 aby věděl, jaké věci nakupovat. Na holčičky tam byly ty věci úplně úžasné a ty holčičí capačky 😵 na chlapečky se tam taky pár pěkných věcí našlo. No co už, tak snad na jaře budeme pořádat ještě další bazárek.

Já mám pro Klárku taky něco nošeného z MMB a něco nového taky většinou z MMB.

lucie.krajcarova
29. zář 2010

holky, připojuji se s vášní pro mma ammb. jsem šílená 🙂 ale když už nakoupím víc, tak prostě dál prodávám... občas se podaří koupit i nové věci za kačku 🙂 ale fakt se musím krotit.
Jahudko, to je fajn, že jsi v kontaktu s Natulkou. to je prima, že to hned zkoušejí znova!!!!!!! hlavně ví, do čeho jde"""

a.j.a, a šlo to dobře v bazárku? já taky u nás prodávala 10 krásných kousků, a nic se neprodalo.. ještě že jsem nedávala vstupní poplatek 🙄

jahudka80
29. zář 2010

@meiki no miniaukce 😀 je to hned jak máš minibazar já tam občas vyhrála krásné věci za pár kaček 😉

jojo písla jsem jí na emimi interní poštu 😉

snad bude brzo líp 😉

daniela699
29. zář 2010

Holky, tak jsem makala a az ted se vas snazim zase docist, abyste mi neutekly. 😀
Marti dekuju mockrat, samotnou me to prekvapilo, protoze jak jsem psala, myslela jsem puvodne, ze ovu ani nebyla. Vajecnik me sice bolel desne, i pri chuzi, fakt hodne, ale potom na UTZ byl folikul po tydnu jen o 3mm vetsi a to bylo uz 17 DC, tak jsem byla presvedcena, ze proste nic. Byla jsem na odberech na hormonalni profil, a rikala si, ze se akorat potvrdi, ze nic. Pak uz zacala dovca, tak jsem myslela na spoustu jinych veci, a kdyz jsem si pak volala na vysledky, takze pry vse v poradku, ze ovu byla. Muselo asi mezitim uzrat uplne neco jineho. No ale myslela jsem, ze jsme to treba stejne prosvihli. A pak uz jsme odjizdeli na dovcu, takze jsme se tesila a nemyslela na to. Byla jsem presvedcena ze prijde ms, takze potom ty dve carky me fakt dostaly. Hezky. 🙂

Jahu, no nejradsi bych to udelala – vyprdla se na praci – ale vis jak, kazda korunka dobra.
Koukala jsem taky na grafy a videla prave zrovna dost podobnej tvemu. A taky koukni na Kopretinu. Ten posledni uspesny vlastne vypada uplne stejne. 😀

Angel, Veru, dekuju. 😅
@angelina987 - Angel, urcite ty testy jsou v poradku, ale je to jak na potvoru,kdyz to chce clovek vedet co nejdriv, tak se tomu nechce. 😠

daniela699
29. zář 2010

Meiki a Marti, krasny pokojicky. 😀 Ty tapety se ted delaji tak zajimavy. Taky planujeme na jednu zed tapetu, uz ji teda mame doma, jen jsme se jeste nedokopali k tomu ji nalepit. 😎 Tuhle: http://www.tapetynasteny.cz/?p=productsMore&iPr...

jahudka80
29. zář 2010

já taky makala a teď jdu spinkat 🙂
@daniela699 tak se také hezky vyspi 😉 🙂

daniela699
29. zář 2010

Luci, no porad me boli spodni cast bricha. Nejdriv jsem myslela, ze to je nejaka mrchovska bolest, ale bylo to takovy zvlastni. Minule to takhle nebolelo.A boli me trisla, to uz i minule, to hlavne prave, a ted teda obe. Ale na druhou stranu, jak jsem byla minule vystrasena z ruznyho pichnuti, a pak zase kdyz me nic nebolelo, tak ted jsem nejak vic v klidu. Ani nevim jak to je mozny, ale beru to ze to tak je a dal nad tim nedumam. Ani nectu zadny stranky, nic. Asi taky ze timhle zacatkem jsem si nedavno prosla, tak to neresim a snazim se myslet na jiny veci. Samotnou me prekvapuje, ze to takhle beru, ale jsem za to rada. Nervu uz bylo dost. 😅

daniela699
29. zář 2010

Jahu, ty taky 🙂 a jukni na ten graf Kopretiny, uplne jak ten tvuj. 😅

daniela699
29. zář 2010

Holky, ja jsem si pred testovanim taky rikala, co kdyby, ale priznaky byly vlastne zhruba stejny jako na mrchu, takze jsem se pak na sledovani vyprdla. Az jen tesne pred ms, jestli teda uz prichazi, tak me zajimalo jak se bude menit cipek. A to me prekvapilo ze byl tak dole, no ale cekala jsem ze pujde nahoru a otevre se. Tak to jsem zkusila jednou za den par dni po sobe, abych vedela na priste. A merila jsem, taky kvuli mrse (Zuzi, ja jsem merila vzdycky jen v puse 😀, je asi jedno kde, kdyz to je porad stejny misto). Ale uz jsem nesledovala jestli me boli bricho nebo ne, protoze me stejne pobolivalo tak nejak ruzne porad. Je to tak nejak naprd zarizeny, ze oboji priznaky jsou hodne podobny. Holky moc na vas myslim a drzim pesti, protoze vim jaky to je. 😉

a.j.a.
29. zář 2010

@lucie.krajcarova bylo to náročné. Chodilo hodně maminek, takže než jsme vyždycky ty hromady věcí protřídily, sepsaly a ocenily, dalo to zabrat. Ještěže Klárka byla hodná, hrála si v herně, na hoďku pak šly s ostatními dětmi cvičit, takže se to dalo. Škoda, že zítra musíme jet do Zlína, docela ráda bych zase pomohla. Ještě zítra je odkup věcí a pak do neděle prodej. Tak jsem zvědavá, jaký to bude mít úspěch a kolik se všeho prodá.

a.j.a.
29. zář 2010

@daniela699 měření v puse je ok 😉 já měřívala taky vždycky tak. Teď to raz za čas vždycky ráno zkusím a furt mám stejně 37st nebo 37,1st.

@jahudka80 Jahud, já taky projížděla těhu grafy a říkala si, jak jsou kolikrát hezké, a že já ten můj mám naprd, furt to různě poskakovalo a ejhle byl z něho těhu graf 😅 takže to fakt není vůbec směrodatné 😉

Už valím do sprchy a chrupkat. Sotva vidím na oko. Od zítra do neděle budeme pryč, tak nevím, kdy se dostanu na net. Možná až v tu neděli, jak se vrátíme ☹ ale třeba se zadaří aspoň nakouknout. Tak se tu zatím všechny opatrujte 😵

Dobrou všem 😵

daniela699
29. zář 2010

@a.j.a. - Ajo, tak to mas uplne stejny teploty jak ja. 🙂 Taky uz nechci merit kazdy den, jen asi obcas pro formu, ze se teploty drzi, prece jen zvyk je zelezna kosile. 🙂 Tak se mej hezky a opatruj se.

A dobroooouuuu. Dlouho se nestalo, abych to tady zavirala 😀 (jestli teda nenakukne Herbie 😝)

jane84
30. zář 2010

Dobré ráno holky, u nás je šílená zima, před chvílí vykouklo sluníčko, ale zase se někam schovalo 😠 pořád slabě špiním, ale fakt jen lehounce, že to tak tak zabarví hleník, který je jinak takový bílý, hustý. Ale ten mám každý měsíc a pár dní před MS se pak ztratí, podle toho poznám MS. Nechme se překvapit, co přinese příští víkend

@jahudka80 přijde mi nefér, aby lidi museli přemýšlet jsetli uživí jedno nebo dvě děti. To bych si taky žádné nemusela pořídit. Nevím kam tenhle stát spěje. A už vůbec si raději nepředstavuji, jak náročné to budou mít naše, když budou muset platit ještě školné. Ale zase si říkám, že se to vždycky nějak zvládne, protože musí. Nebude to lehké, ale zvládne se to.

fram
30. zář 2010

Dobré ráno,
tak jsem si na netu přečetla příběh paní, co měla 2 děti, obě rodila císařem. Při tom druhém císaři si nechala podvázat vaječníky, protože už další dítě nechtěli. Otěhotněla potřetí. Opět císař a nové podvázání. Teď je těhotná počtvrté ☹ .Sakra , jak je to možný??? Je to nějaká supersamice nebo má chlapa plemennýho býka s turbospermiema??!! Já se tady snažím a nic ☹ Ještě je možnost, že ji špatně podvázali, ale to by dr. museli být idioti, aby to 2x pokazili 😕

fram
30. zář 2010

@jane84 ahoj, ty fakt vypadáš nadějně. Já taky nedočkavě čekám na příští víkend, ale žádný těhu příznaky ☹ ☹
Teď jsem četla, že každý by si měl spořit na důchod aspoň 10tis. měsíčně 😕 😕 😠 , ale úplný minimum by mělo být 2500,-Kč.Je to normální, a co by mi asi tak zbylo z výplaty??

fram
30. zář 2010

@jahudka80 chlapi se považují za živitele rodiny, proto mají vždycky větší obavy, jak se to finančně utáhne. Ale miminko za to uskrovnění stojí. Čekat pár let by taky mohlo znamenat, že už nikdy mimi nebude. Tak na to kašli a zkoušejte dál. Však ono to nějak dopadne.

jahudka80
30. zář 2010

Ahoj holky u nás konečně po 4dnech deště neprší a byla tu mlha a teď 😵svítí sluníčko

@a.j.a. já vím právě že mívám hezké grafy a prd z toho tenhle je taky hezkej a už se ani nějak ne to no hezkej graf nic neznamená , kosukám že jsou spíž takové rozházené a končej těhu tak ten můj tas zkončí mrchou 😉 ☹
@fram No to je dobrý mít 4děti a 2 přez podvázané vaječníky 😀 .No já ho chápu páč jsme si říkali že na tom už budeme lépe, doplatíme v létě leasing ....a když přišli s tím že bude jiná rodičovská o 3100kč a jemu sníží plat cca o to samé což je víc jak 6tis a to tedy nevím když jsme teď žili s mého rodičáku 7600kč mě to se.. ale nic s tím neudělám když nebude chtít tak mám smůlu ☹ 😢
No jdu udělat snídani pak jdem s kamarádkou za dětma do herny to zas bude, malá je jak klíště a jestli to tam probulí 😠 tak už tam víckrát nepujdu

pe_t
30. zář 2010

dobré ráno holky 🙂

pe_t
30. zář 2010

Ráno jsem vstala a cítila hodně mokro - a měla sněhově bílej hlen, hodně tekutý. Vůbec ani špetka elast. Jakoby vodověkašovitý barvě mlíka. A v noci jsem se vzbudila a měla jsem strašně citlivý bradavky,podbřišek jak při ms. Teď už je to zas dobrý. Omlouvám se za ten podrobný popis - jen jsem se chtěla zeptat, němáte to některá taky tak? Já takový měla v těhu, ale to mi nesedí - to by bylo ještě hooodně brzy.

pe_t
30. zář 2010

a v břichu pořád chvílema"divno" 😒

lucie.krajcarova
30. zář 2010

@pe_t že by takhle brzo? 🙂

pe_t
30. zář 2010

@lucie.krajcarova no to si právě nemyslím. To by bylo možný až tak za dva týdny ne? ale ne teď. Tak jsem z toho jakási pomatená. Jedině,že by ovu byla dřív. Ale vaječník bolel v PO...... ☹ 😒 já nevím...jak to máš Luci ty?

helcenka
30. zář 2010

ahoj holky,
jen na skok, zítra mi držte palce, jdu na UTZ a na krev. Nevím, jak se dostanu k PC, tak napíšu jak to bude možné.

@pe_t - nepozoruj se tolik, vyprdni se na to a ono to přijde samo. Je to nejlepší. Já jsem ti to taky už psala někdy před pár dny, že jsem vždycky otěhotněla, když jsem to nečekala, že by to mohlo vyjít a tím taky myslím to, že vždycky napoprvé a s tím asi nepočítá nikdo, že otěhu hned ten měsíc, co si řekne. Vlatně jo, s Kubíkem jsem si říkala, že b y to mohlo vyjít, protože toho milování v plodných dnech bylo víc. Ale podruhé a teď, při ovuli ani jednou... Proto jsem se nikdy nesledovala a říkala si, že pokud to nepůjde, začnu to nějak řešit. A další případ je teď Danča, která s tím tenhle měsíc taky nepočítala a těšila se na dovču a šup, je těhu. 😀
A s tím hlenem, holky mě tady zblbly, jak se pozorují a sledují hlen a tak, tak jsem si řekla, že to zkusím a většinou jsem měla třeba hlen úplně naopak, než měl být, žádné příznaky těhu jsem taky neměla... Je to případ od případu.

@fram - to není nic neobvyklého s tím podvázáním vaječníků, že se nepovede. Moje mamka měla dvě děti a pak byla těhotná potřetí, ale byla nemocná a o mimi přišla a lékaři jí další nedoporučili, že by to mohlo špatně dopadnout nejen pro mimi ale i pro ní. Navíc nesměla brát žádnou antikoncepci, tak nechtěla nic riskovat a nechala si přepálit vejcovody a šup ve 40 otěhotněla, ale o mimi přišla. Tak pak šla podruhé, ale to se teda už povedlo.

lucie.krajcarova
30. zář 2010

@pe_t u mně nic. ale já většinou příznaky nemám nebo o nich nevím 🙂 jen ten bolející vaječník a špinění.. už jsem se kvůli tomu objednala na gyndu. ale až po ms. jinak jsem tak hodně v pohodě.