Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
30. zář 2010

a až ji najdeš, tak nám dej vědět a my se tam necháme taky zaměstnat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fram
30. zář 2010

jasně, a nezapomeň - pracovní doba 9.00 - 14.00 maximálně 😀 😀

meiki
30. zář 2010

@jahudka80 prosim Te, jak to myslis s tou jinou vysi rodicovske? Nikde jsem nenasla, ze by se mela menit vyse, jen se bude trochu upravovat ta ctyrletka

pe_t
30. zář 2010

@fram 😅 aha nojo, já ovu teda odhaduju, takže uvidíme. Ale zase jsem o něco chytřejší 🙂 🙂 děkujuuu

pe_t
30. zář 2010

@jane84 ale to by bylo ještě brzo ne? To testování v PO...

jane84
30. zář 2010

@pe_t jo to jo, i když Věrka taky testovala 24DC a měla ducha. Ale budu až v sobotu, teda pokusím se vydržet 😀

jane84
30. zář 2010

@meiki a jaké změny budou u té čtyrleté varianty?

a.j.a.
30. zář 2010

Ahoj holky 🙂 tak jsem se dorvala k netu 🙂 už jsme přesunuti ve Zlíně. Malá se teď s manželem koupe, tak mám chvíli na odpočinek. Cítím se ale tak strašně unaveně, že sotva lezu. To počasí je taky pěkně naprd. Taková zima. To v tu sobotu na té svatbě pěkně zmrzneme ☹ chjo.

@daniela699 jee, tak to je zajímavé, že máme teploty stejně. Teď už vážně nemá smysl měřit denně. Já si třeba jednou za týden vzpomenu, tak změřím popř. zapíšu do grafu a je to. Akorát teď naposled ten 70DC vypadal fakt zajímavě 😀

@jane84 to tvoje špinění vypadá nadějně 😉 kéž by to opravdu bylo zahnizďování 😵

@jahudka80 jo jo, máš pravdu v tom, že spousta rozházených grafů bylo těhu. Ale tak najdou se i ty hezké těhu 😉
Super, že paní se opravdu váš byt líbí a chce. A co vy teď, budete hledat nějaký dočasný pronájem ? A kdy se budete stěhovat ?

Jo, ještě jsem se chtěla zeptat, jak to, že by jsi měla nižší rodičovskou a ne už těch 7600 ?

meiki
30. zář 2010

@jane84 celkove se nedostane tolik, nebude se tak dlouho pobirat 7600

a.j.a.
30. zář 2010

@jane84 čtyřletou variantu chtějí od ledna 2011 snížit na celkovou úroveň dvouleté varianty. Tříletá má zůstat zachována.

meiki
30. zář 2010

@a.j.a. ja to nikde na netu nenasla, vsude pisou, ze zustane, jen se trochu upravi ta ctyrletka

a.j.a.
30. zář 2010

@jahudka80 jo, Jahud, už mi to došlo. Ty jsi doma na čtyři roky, že ? Tak to jo, tam to fakt osekají dost 😝 a na tříletou by jsi u druhého dítěte nárok neměla ??

jane84
30. zář 2010

@a.j.a. jiné změny tam nebudou? já totiž protože studuju a nejsem sociálně pojištěná nemám nárok na mateřskou a tak bych musela mít tu 4-letou rodičovskou

meiki
30. zář 2010

http://www.mpsv.cz/cs/9532
tady na tech odkazech to je, na tom prvnim jsou vsechny chystane skrty
a na tom druhem popisuji ten rodicak

meiki
30. zář 2010

@a.j.a. myslim ze az od dubna, ale je to presne jak pises

meiki
30. zář 2010

holky brou

a.j.a.
30. zář 2010

@meiki tady je to obecně http://www.mpsv.cz/cs/9527

a.j.a.
30. zář 2010

Původně to chtěli od dubna, teď na všechno tlačí ten leden 2011. Tak třeba to nestihnou 🙂 i když mi je to tak jako tak úplně jedno. Nový rodičovák budu stejně startovat až po jejich změnách a navíc chci zase ten tříletý. Takže se mě dotkne akorát ta nemocenská, tu musím ještě prozkoumat.

jahudka80
30. zář 2010

@meiki
@jane84 Holky u té čtyřleté varianty (což je pro cigány a bohužel i nás maminky co jsme na RD bez práce a ty co jdou na RD hned po škole) po narození potomka zažádáte o rodičovský příspěvek (na mateřskou nemáte nárok, na porodné taky ne) a dostanete hned 4500kč až do 4let dítěte 😒

jane84
30. zář 2010

je mi z té naší vlády na b.ití 🤐

rozum
30. zář 2010

@a.j.a. Zlíňada zdraví novou Zlíňandu! 🙂

fram
30. zář 2010

@rozum ahoj těhule, jak je?

fram
30. zář 2010

Je zvláštní, že páni ministři chtějí ušetřit hlavně na dávkách, ale že by začali s tím šetřením u sebe, to ne 😠

rozum
30. zář 2010

@fram jéééé děkuji. Pořád mě bolívá podbřišek a příjde mě, že na mě jdou krámy. Na kontrolu jdu až příští čtvrtek a tak občas k tomu mojemu malému emryjku promlouvám, ať hezky roste a ať buší srdíčko. Se zase poseru strachy. Jinak jsem si pročetla diskusi a vidím, že by to tady mohlo vypadat nadějně. A myslela jsem i na Tebe Fram, když ten tvůj mužík se tak moooooooooc snažil, tak by si zasloužil nějakou odměnu 😉 . A samo Ty taky!!!

fram
30. zář 2010

@rozum pobolívání v podbřišku je normální, ve čtvrtek budu držet palce a uvidíš, že to bude v pořádku. Já se raději snažím moc nedoufat, aby pak to zklamání nebylo tak veliký. Uvidíme.

rozum
30. zář 2010

@fram Jsi zlatáááááááá. Děkuji. Snad bude! Škoda, že to nejde ovlivnit! Já Ti moc držím pěsti! Po zdolání dálky nedálky, práce nepráce by jste si to zasloužili. Ale přesně, jak příšeš, nevyslovovat to nahlas, ať člověk není zklamaný! Myslím na Tebe! 😎

fram
30. zář 2010

@rozum děkuju moc, to je milý 😔