Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
12. říj 2010

@yfka30 tomu moc nerozumim s tema dalnicema?

pe_t
12. říj 2010

holky jak o tom tak přemýšlím, nejde mi do hlavy, jak může někdo otěhu mimo plodné dny...a teď jsem četla kdesi na diskusi takové zkušenosti. To mi teda hlava moc nebere.

martasl
12. říj 2010

pe_t-já žasnu už jen u toho,že někdo otěhotní hned na první,,šťouch".prostě si řekne-teď chci dítě a buch,hned je těhotná....závidím 😅

meiki
12. říj 2010

@martasl nam se to povedlo to druhe na poprve ale mimi se neudrzelo

meiki
12. říj 2010

@pe_t asi hodne drave spermijky, ale vsude pisi ze plodne a neplodne dny neni 100%

yfka30
12. říj 2010

@meiki prostě třeba ty když si testovala, tak ti čárka postupně sílila a já měla hnedka pořádny // jedna jak druhá a bylo to asi 2 dny po zpoždění 🙂
@pe_t já otěhu ten den jak mi skončila mrcha 😅

pe_t
12. říj 2010

@yfka30 cože????? no tak tu máme příklad u tebe 😅 ale to je teda pozitivní 🙂 ale to nechápu. Jak je to možný?

yfka30
12. říj 2010

@pe_t to jsme dvě 😀 , takže já tady stresuju s nějakou ovulací, že ju chlap prošvihne a nakonec mi je asi k prdu 😝 😀

zajímavý 🙂 http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/teh...

pe_t
12. říj 2010

@yfka30 jojo to je vlastně to, co tu pořád probíráme. Mě se teda měřit BT nechce, ale začala jsem se od včera "učit"čípek 😀 . To asi může pomoct. A zatím jsem ho nepoznávala. Teď mám už jasno, co znamená zkrácený a měkký 😀 . Budu ho každý den pozorovat.

yfka30
12. říj 2010

@pe_t já zatím začla s tou BT, už ju měřím druhej měsíc, čípek nezkoumám. Já hledám jinej článek, ale ne a ne ho najít, tam bylo něco o tom, že se otěhotní po každé 104 souloži nebo tak nějak, jen už nevím kde to bylo 😠 😖

pe_t
12. říj 2010

@yfka30 tak to ani radši nehledej - ať nemáme depky tady.... 😀

yfka30
12. říj 2010

@pe_t no prdím na to 😀 už jsem projela skoro celou historii a nic. jsem si to blbec měla dát do záložek, byl to zajímavej článek

meiki
12. říj 2010

@yfka30 no protoze jsme brzi testovali, je to podle hcg, nekomu stoupa pomaleji a nekomu rychle a taky podle toho kdy doslo k oplodneni vajicka 😉 nemuselo to byt v den ovu, ale treba az treti den po ovu a vam se to proste povedlo zase driv

yfka30
12. říj 2010

@meiki to bude asi ono, mě jenom pořád zaráží a je mi záhadou to, že když jsem byla v porodnici se špiněním a dělali mi vnitřní utz, že na něm nebylo nic vidět, jen zvětšená sliznice a to jsem si myslela, že aspon ten váček tam bude. Prostě, že to hcg roste pořádně, až je to zavrtaný 😕 . A taky tam na mě čučeli, že si to snad vymýšlím, že asi nemám nic jinýho na práci než čekat přes 3h s prckem v nemocnici 😝

jane84
12. říj 2010

Ahoj holky. Koukám, že tu probíráte jak poznat ovu, kdy se snažit atd. Každá 104 soulož? jako kdo to počítá? 😀

yfka30
12. říj 2010

@jane84 ahoj, musíš si dělat čárky 😀

jane84
12. říj 2010

@yfka30 nebo přítel zářezy 😀

yfka30
12. říj 2010

@jane84 taky možnost 😀 . Ale snaší frekvencí styku se dřív dočkám vnoučat 😠 😀

meiki
12. říj 2010

@yfka30 na utz jde neco videt nejdriv az 5tt ale lepsi az 6tt, ja jdu na kontrolu k mudr az 19.10, coz bych mela byt podle ms 5+1, a budu moc doufat, jestli bude neco videt

yfka30
12. říj 2010

@meiki to jsem nevěděla, já byla s malým v 7tt a už bylo i srdíčko 🙂. Budu držet palečky, aby se ti tam mimísek ukázal 😵

fram
12. říj 2010

Ahoj holky,
@yfka30 moc dobře to znám, když chlap není doma na snažení. Můj mm si příští týden bere dovolenou jen kvůli plození 😀 Jinak bychom se asi nikdy tý 104. oplodňovací soulože nedočkali 😀

fram
12. říj 2010

@martasl myslím, že jste se trefíli, naděje určitě je. A otěhotnět můžeš přeci i před ovu. Budu moc držet palce.

anavirez
12. říj 2010

@fram pekne si to snazenicko uzijte a potom budu cekat jako ostatni na dve// tak tuk tuk tuk at to nezakriknu

dnesek byl tedy pro me trosku slunecny. rano jsem zjistila, ze se mi blizi ci mam ovu, coz si myslim, ze je dobre znameni. a taky mi volal sef a nabidl mi praci od listopadu. cekam na podrobnejsi info. takze budu myslet i na jine veci, ale net🙂 mam i v praci🙂

yfka30
12. říj 2010

@fram to máš super, že si tvůj muž může vzít dovču 🙂 . Nevím nevím, jestli by byl i ten můj takhle ochotnej 😕 😅 , ale je fakt, že my se snažíme "teprve" 2 měsíce, takže u nás to není tak akutní, ale každej další měsíc navíc je šílenej 😠

fram
12. říj 2010

@anavirez děkuju, a držím palce, ať brzo dorazí ta první porevizní. To je super s tou prací, aspoň přijdeš na jiný myšlenky.
@yfka30 taky se mu do tý dovolený moc nechtělo, ale kdo se má pořád koukat na můj smutnej ksicht a poslouchat to kňučení - tak to se radši obětoval a bude se týden nudit doma 😀 Je zlatej 🙂 🙂

yfka30
12. říj 2010

@fram tak to je fakt zlatej 🙂 . Já počkám do toho prosince a pokud se nezadaří, tak začnu trénovat psí oči a kňourání 😀

helcenka
12. říj 2010

Ahoj holky,
v rychlosti všechny zdravím, dočtu snad brzo. Držím všem palce, nejvíc teď Rozum - jak se vlastně jmenuješ, nechceš nám to prozdradit? Jestli jsi to psala, tak se omlouvám, ale nějak mi to uteklo. Všem ostatním samozřejmě úspěšné snažení. 😉

Dančoooooooooooo, někdy by jsi fakt mohla kouknout do IP.

fram
12. říj 2010

@helcenka ahoj,doufám, že se máte s miminkem dobře a už tě netrápí žádná viróza.

fram
12. říj 2010

@yfka30 😀 😀 u mě to zabralo. Ale jestli se nezadaří, tak příště už mám smůlu 😒

fram
12. říj 2010

Příšlo mi mailem 😀 :
Slohová práce žáka 6. třídy ZŠ na téma: „Moji rodiče“

Rodiče se dělí na dvě části: na matku a otce. Matka se ještě dělí na ženu v domácnosti a v zaměstnání. Doma se matka skládá z manželky, matky, kuchařky, uklízečky, pradleny, nákupčího, účetní, vychovatelky a milenky (to mi napověděla ségra Jana, co chodí do devítky, ale když to maminka slyšela, tak řekla, ať to tam nepíšu, že lhát se nemá). Maminka to umí ještě rozvést dál a používá slova jako otrok, služka, děvka pro všechno – myslím si ale, že taková slova se do slohu žáka 6. třídy nehodí.
Matka sa vyznačuje tím, že se zázračně nachází na více místech najednou, umí najednou myslet na sto věcí a přitom deset věcí najednou dělá. Vidím na vlastní oči, jak po návratu z práce dá vařit vodu na sporák a mezi tím zadělá těsto na nudle. Přitom jí samozřejmě běží pračka, do které neustále chodí vyměňovat prádlo, pro mě vymýšlí věty oznamovací, rozkazovací a tázací a naší Olinku zkouší z malé násobilky. Že přitom přebalí a nakrmí malého Káju, toho si ani nevšimnu. Dvě oči mi na to nestačí !!! Protože když potom zasednu k večeři, je už namletý mák i ořechy na vařené nudle a já mám na kolenou tepláků čerstvě zašité díry. Olinka má umyté vlasy a prádlo visí na balkóně. Zbytečně si mamku prohlížím – fakt má pouze dvě ruce ... a přece, když přijde z práce, má v jedné malou i velkou kabelku, ve druhé má dvě tašky s nákupem a to by mě tedy zajímajo, čím drží Karlíka ve fusaku !!!
Otec, ten se neskládá, ani nerozděluje. Nachází se doma, nebo v práci, ale doma ho najdete málokdy. Mimo snídaně a večeře, kdy sedí u stolu v kuchyni, se nachází v obýváku na gauči a bývá zakrytý novinama. Po sobě zanechává vždy ty stejné stopy. Rozevřené a poházené noviny na zemi vedle gauče, všude drobky od toho, jak u toho mlsá, na stole troje brýle, pět ovladačů na spotřební elektroniku hrnek od kafe, od čaje a sklenici od piva a politý ubrus. Na rozdíl od mamky (i když má taky dvě ruce), přichází domů vždy s prázdnýma rukama, někdy se přihlouple směje a usíná na gauči dřív, než přečte noviny. Jestli umí násobilku to nevím, ale psát asi neumí, protože žákajdu mi ještě nikdy nepodepsal. Ještě jsem ani nestihnul prozkoumat, proč patří do kategorie „rodiče“, protože na rodičovském sdružení taky ještě nikdy nebyl.
Pan učitel řekl, abychom se při psaní této slohové úlohy zamysleli nad prací svých rodičů.
Ve škole přidělují žáka, který řádně nepracuje a neučí se k dobrému a usilovnému žákovi. Myslím si tedy, že při svatbách přidělují chlapy k ženám, aby je něčemu dobrému naučili a měli na ně kladný vliv.
Mojí mamince se to zatím nepodařilo..........