Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
27. říj 2010

dobre rano holky

@zzzzuuuuzzzziiii no to je teda moc pekny zacatek dne, mne to taky vadi, pokud o tom nemluvim ja, treba, kdyz jsem sla k doktorovi na potvrzeni tehu, tak asi 3 se zminil o revizi, ptal se kdy byla, jako kdyby to nemel napsany v papirech, no apak teda jako ze uz byla relativne davno, ze uz by to nemelo mit vliv
zuzi pokus se to hodit za hlavu, ja vim , ze kdyz clovek neni pripraveny a neceka konverzaci na toto tema, tak mu to vezme dech

meiki
27. říj 2010

chvilkama lituju zmenu doktora, predchozi doktror byl prijemnejsi, co se tyka pristupu, na tohohle si asi musim zvyknout, je hodny, ale neni tak osobni, spis ma pristuptrochu odtazity, nepripousti si moc osobnich veci

pe_t
27. říj 2010

@zzzzuuuuzzzziiii neboj, za dva dny ti to už nepřijde 😉
@jane84 pořád probíhá snaženíčko, nebo už je po? 🙂

pe_t
27. říj 2010

@meiki a proč jsi měnila mudra?

pe_t
27. říj 2010

jééé mě se první neodkleplo - tak ještě jednou - Hezké ráno holky 🙂

meiki
27. říj 2010

@pe_t protoze ten predchozi nemel v ordinaci zadne pristroje, jako utz a tak a nechtelo se mi litat pak jeste od nej do spitalu a znovu tam cekat na utz, ten novy mudr ma vse v ordinaci, takze nemusim behat a pri kazde kontrole uvidim prcka a nebudu se muset stresovat, jestli je vse ok nebo ne

pe_t
27. říj 2010

@meiki ahaaa tak to jo. To bych taky tak řešila. Budeš klidná, když budeš mít hned u něj UTZ. Myslím si, že po tom, co máme za sebou si nás dr. asi víc uty hlídají. Takhle bys měla vlastně každou prohlídku ještě zdvojenou, co? To by se uběhala a bylo by to otravný.

meiki
27. říj 2010

@pe_t a hlavne porad nekoho otravovat aby pohidal maleho, protoze bych ho sebou nebrala nebo s nim, bylo by to zdlouhave a navic by mi asi pokazde zadanku na utz nevypsal

pe_t
27. říj 2010

@meiki to je fakt. Páni, mě včera večer tak strašně píchal jeden vaječník - ale mám pocit, že to byl stejný, jako minulý měsíc. Je možné ovulkovat dvakát po sobě z jednoho 😕 ?
No i jsme to posichrovali nad ránem tuleníčkem 😅

lichtakova
27. říj 2010

nazdar holky, jdu vás jen krátce pozdravit, před chvílí jsem podala výpověď, uff, tak uvidíme, jak to bude všecko dál...

lucie.krajcarova
27. říj 2010

@lichtakova gratulace ke konci a novému začátku🙂
Zuzi, právě jsem si vzala vložku - jako dodnes byla potřeba jen intimka. tak uvidíme. na gyndu jsem teda nešla. dopoledne se mi zdálo, že se to rozjelo. fakt nevím.
no když tak jsem opět koupila těhu testy....

zzzzuuuuzzzziiii
27. říj 2010

@lucie.krajcarova tak uvidis luci, no... kdyz uz tak kdyby se ti to aspon srovnalo tak, aby se s tim dalo pracovat dale, vid...

zzzzuuuuzzzziiii
27. říj 2010

@pe_t peti no nevim, obcas citim podbrisek, zase na to moc myslim, ale spis je to predzvest MT... ☹

zzzzuuuuzzzziiii
27. říj 2010

jinak ta pani tady dneska byla znovu... ta co se ke me vcera tak hlasila... a dnes me pro zmenu ani nepozdravila... tak nechapu...

mv
27. říj 2010

Ahojky,
jdu si jen postěžovat a nestihnu dočíst, ale jestli dobře chápu, tak
@lucie.krajcarova mě to mrzí, že nic.

Dneska nám dorazily výsledky té buněčné imunity,pořád jsem doufala, že budou o.k.Ale nejsou. 😠 Mám ji zvýšenou, takže na řadě je na 3 měs.Prednison,sex jen s kondomem a pak kontrola, jak tělo zareagovalo.Takže nejen ta Leidenská mutace, ale i tohle.
Sice mě to moc nepřidává na náladě, protože je jasné, že s IVf se můžeme zatím rozloučit,ale na druhou stranu to může být jeden z důvodů toho MA.Tak doufám, že když se tohle zaléčí a i ta mutace a podařilo by se pak IVF, tak snad už pak je šance, že to dobře dopadne.
Jako z toho kondomu mám dost, to budu žít radši těch pár měsíců jak jeptiška, než s oblečkem... 😀 😝 😀 😝

lucie.krajcarova
27. říj 2010

@mv to mě mrzí, že ti našli ještě něco jiného. ovšem myslí´m, že bude fajn, když se nejdřív uzdravíš, aby mělo větší šanci i nové mimi. ale ten sex s kondomem teda nezávidím. 😒

meiki
27. říj 2010

@lucie.krajcarova treba jeste pouzijest ted i tehu test, moc bych Ti to prala

@mv to me mrzi, ale zase budes zdrava a pak by tehu nemelo nic branit

jane84
27. říj 2010

@mv to je mi líto, máš pravdu, že to mohlo být příčinou MA. Doufám, že ten prednison zabere, ale vůbec ti to nezávidím, ani prednison ani kondom
@pe_t snažilkování bylo 7,9,11,12,13, pak pauza až 17DC, ovulkou si nejsem moc jistá. čípek se mi pootevřel 14DC a hleník byl, ale 17DC mě hafo píchalo na vaječníku, čípek otevřený ještě víc a hlenu jak u slimáka. takže kdo ví jak to bylo a jestli jsme se trefili

mv
27. říj 2010

Jste hodné.... 🙂
Nejhorší je ten čas, měsíce mi ubíhaj a tímto tempem budu jezdit s kočárkem, pokud to vůbec někdy dopadne tak ve 40letech. ☹
Manžel je zlatej, povídal mi, jestli chci, tak že mi ježíšek nadělí toho pejska, ať jsem veselejší... 😉
Nevím, možná to není až tak blbej nápad, člověk by dostal taky myšlenky jiným směrem, než jen, tak kdy už to výjde...

fram
27. říj 2010

Ahoj holky,
@lichtakova chtěla bych vidět tvého šéfa, když jsi mu dávala výpověď 😀 Přeju ti hooodně štěstíčka do nového začátku.
@zzzzuuuuzzzziiii ta paní musela být pěkná kr..a, některý lidi prostě nemaj sociální inteligenci a nedokážou odhadnou, co je vhodné a co ne
@mv to mě mrzí, ale zase pak budeš vyléčená a budeš mít mnohem větší šanci miminko v pořádku donosit. Lepší pár měsíců jeptiška, než otěhotnět a znovu o to přijít. Vydrž, dočkáš se.
@jane84 už aby bylo za týden, viď? 😀

fram
27. říj 2010

@martasl ahoj, jak ti dneska je? Jsi už aspoň trošičku klidnější?

martasl
27. říj 2010

ahoj holky.

zzzzuuuuzzzziiii-zítra prosím do tabulky 2DC.takže jste správně pochopili,že OPĚT nic.nějak tomu přestávám věřit,že se nám ještě někdy zadaří.sice to bylo dopoledne spíš špinění(tak jsem doufala,že se ms nerozjede),ale teď k večeru se ms rozjela,sice ne nějak silná,ale je 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

fram- no nic moc,pořád slyším v uších-běžte hned.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mv-to mě mrzí.jakoby jedno nestačilo,tak se musí ještě něco přidat.hlavně,aby léčba byla úsoěšná a dočkali jste se vytouženého miminka.

lichtakova-tak velký rozhodnutí máš za sebou a teď už bude všechno hezky vycházet 😉 😉 -tím myslím opravdu všechno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teda,koukáte na zprávy??to je hnus,co se dneska všechno stalo.a ta ,,matka",co nechala ty děti v bytě zamknutý-BESTIE

fram
27. říj 2010

@martasl ☹ ☹ ☹ ☹

jahudka80
27. říj 2010

Holky přišla jsem si jen poplakat ☹ dnes mě chtěl chlap okrást o 2 000kč. tak jsem byla ráda že jsem se nenechala. Hajzl jeden zasr.... 😠 😠 😠 😠 . A aby toho ještě nebylo málo volal pán z realitky ať pozdržím zaplacení podnájmu že neví zda to dopadne abychom o ty peníze nepřišli. No tak jsem se rafla s manželem páč ten je nasranej, že jsme zaplatili 5tis. a zítra máme dát dalších 17500kč a, že o ně příjdem když těm lidem nedaj hypotéku, že budem v prdeli že ten byt neprodáme ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 já už nemůžu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ pro se to všechno sere 😠

martasl
27. říj 2010

jahudko-úplně chápu,jak ti je. ☹ .a stěma lidma ohledně toho pronájmu se nedá domluvit?zkuste to,za zeptání nic nedáte.musej přece pochopit,že banky mají na všechno hafo času.

jahudka80
27. říj 2010

@martasl už jsem paní psala že bychom jim zaplatili nájem n listopad tedy 5tis. a příští týden zbytek když to deopadne a když ne tak lepší přijít o 10tis než o 22500kč Je mi hrozně jdu chlasčit víno,.....

a.j.a.
27. říj 2010

Ahoj holky 🙂 já dneska celý den ležela, pže mi není dobře a navíc mě dostal bacil 😝 akorát odpo jsem se vyhrabala do obchodu pro jídlo a do lékárny. Stejně mi dala prd, pže se nic nemůže, tak mám akorát Propolki na bolavý krk a dala jsem si půlku Paralenu na teplotu. Tak snad bacila do pátku porazím. Akorát mě to štve, pže jsem zítra chtěla jet za mamkou a malou a být s nimi. V pátek jsme chtěly péct. Takhle akorát nic, pže jsem ráda, že žiju a dýchám, tak se aspoň budu kurýrovat dokud můžu. Ach jo.

@lichtakova super zpráva 😉

@lucie.krajcarova hm hm, Luci, tak že by nakonec došlo zase na těhu test 😵 dej vědět 😉

@mv ach jo, to mě mrzí, že zase další komplikace ☹ ale každopádně je dobře, že na to přišli a přeléčí tě. Pak už vám snad nic nebude stát v cestě. Je fakt, že v takových chvílích se člověku zdá, že čas letí jak blázen zrovna, když to moc nepotřebuje 😖

@jahudka80 a kde tě chtěl obrat ? Jako v práci ? A s tím pronájmem je to taky blbé ☹

martasl
27. říj 2010

a.j.a.-paralen se v těhu může,říkal mi to můj doktor.ale už pozdě 😠

a.j.a.
27. říj 2010

@martasl mi to právě poradila ta paní v lékárně, že teď už Paralen můžu prý po celé zbývající těhu. Tak než bych se tu měla trápit s teplotou a třeštící hlavou, vzala jsem si půl a na noc si vezmu ještě tu druhou.

A jak to, že ti řekl až pozdě ?

lucie.krajcarova
27. říj 2010

@jahudka80 to je mi moc líto kočko, prostě blběj den 😠 třeba se z toho vyspíš a zítra bude líp, přeji ti to!
Martasl, to je škoda, že zas přišla, potvora...