Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
5. lis 2010

@jane84 tak jsem na tebe zvědavá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jinak ahoj všechny 🙂

lichtakova
5. lis 2010

@jane84 tak jsem na tebe zvědavá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jinak ahoj všechny 🙂

majjka24
5. lis 2010

@ivasa super. kujíí. Já mám sice super obvoďačku, ale bývá u ní vždycky plno a čeká se u ní tak 2 hodky, tak ať tam nejdu zbytečně..... 😅 . A za jak dlouho jsi měla výsledky?

lucie.krajcarova
5. lis 2010

@majjka24 určo bych obvoďáka poprosila, třeba bude víc nápomocný 🙂
takže nahoře je 13 holek a dole 14. tak kdo tu hranici posune??? 😅

lucie.krajcarova
5. lis 2010

@zzzzuuuuzzzziiii prosím o změnu do tabulky, už nemám femigard, tak beru jeřáb ptačí. díky.

majjka24
5. lis 2010

@lucie.krajcarova jeřáb ptačí? Na co to je?

lucie.krajcarova
5. lis 2010

@majjka24 na plodnost. ale radši se zeptej spíš a.j.a., viděla jsem to u ní v tabulce, tak jsem na to přišla a vyzkoušela to. i když nemám ty správné kapky. ale doberu je a uvidíme.

majjka24
5. lis 2010

@lucie.krajcarova už jsem si to našla 😀 A pomáhá to? Jak dlouho to bereš? proč už ne Femigrad?

majjka24
5. lis 2010

@lucie.krajcarova 😀 😀 😀 prý je dobrý i ten gynex nebo rumělka....je toho tolik, že vůbec nevím co si mám koupit 😝

lichtakova
5. lis 2010

@lucie.krajcarova já jsem jako za dolní tabulku.... 😒

majjka24
5. lis 2010

@lucie.krajcarova s tím se asi nedá řídit, ne?? 😉 😉 🙂 40% alkoholu...
http://obchod.serafinbyliny.cz/jerab-ptaci-tink...

fram
5. lis 2010

ahoj holky,
já taky beru jeřáb ptačí na doporučení aji, mám ho teprve druhý měsíc a beru od 1DC do ovulky, pak už radši ne právě kvůli tomu alkoholu.

lichtakova
5. lis 2010

@fram ahoj 🙂

majjka24
5. lis 2010

@fram aha a máš potom pravidelnou MS? A ovulka jak má? ty si měříš nebo počítáš nebo podle hlenu?

fram
5. lis 2010

@endie tak vám to taky tento měsíc nedopadlo ☹ to mě mrzí
@majjka24 ten přístup některých doktorů je hroznej, dělaj, jako kdyby ti to vyšetření měli hradit 😠 Člověk se nesmí dát a všechno si vydupat.
@herbie je mi líto vašeho kamaráda ☹
@jahudka80 vám se to teda fakt s.r. ☹ 😒

fram
5. lis 2010

@lichtakova ahoooj 🙂 🙂 🙂 🙂 Jak se dnes máš? Jupí pátek 😉

majjka24
5. lis 2010

@fram to mi povídej, on je příjemný, ukecaný, ale jakmile má něco napsat.......jak jsem byla těhu, tak jsem se ptala jestli mám brát nějaké vytamínky nebo něco a on že vůbec nic nemusím, ani listovku.....dobrý, ne? 😠

lichtakova
5. lis 2010

jojo, jupí pátek, se mi v práci moc nechce nic dělat, jak jsem dala tu výpověď
jinak já nevím, mám to zas jak na houpačce, jednu chvíli si říkám, jak se strašně těším na miminka a hned vzápětí na mě padne depka, jestli se toho vůbec někdy dočkám...
co ty? 🙂

fram
5. lis 2010

@majjka24 já měla do revize ms přesně 28-29 dní, teď mi to poskakuje, ale žádné velké výkyvy, většinou to dostanu po 28-30 dnech. Ovulku nijak nekontroluju, jen mě vždy uprostřed cyklu cca 2 dny bolí prsa, tak předpokládám, že je to ovule. Podle hlenu bych to nepoznala, ale asi začnu kontrolovat čípek. Jeřáb užívám teprve druhý cyklus, tak myslím, že účinkovat začne až později. Bylinky potřebují čas.

lichtakova
5. lis 2010

@majjka24 ale to zas já mám fajn doktora a ten těm potravinovým doplňkům taky moc nefandí, že když jíš pestře, tak ani listovka není třeba...ale to já zas moc nejím , to vím, takže praventivně listovkuju taky

jane84
5. lis 2010

Ahoj holky, já jsem nemožná, sedím doma a brečím, malej se dneska vrátil k mamince, prý už nemá horečku, ale nachlazená je. Malej dostal taky dneska rýmu jako blázen, vstával už o půl šesté 😠 a celej den byl jen u mě, naučili jsme se krásně si utírat nos do kapesníku a ne do rukávu, dokonce si nechal několikrát stříknout sprej do nosu.
Ale teď tady není a mně je strašně smutno a řvu 😢 😢

majjka24
5. lis 2010

@fram aha, aha 🙂 tak tos měla fajn,Ja teď čekám na druhou porevizní , měla by dorazit koncem příštího týdne, tak jsem zvědavá... Já jsem nikdy nepočítala kdy má přijít MS, tak nemám tucha jak dlouhý jsem měla cyklus 😅 Ale vbylo to tak cca 29 dní plus mínus den dva, zhruba. na to kolik mi je, tak jsem skoro nováček 😅 Brala jsem prášky 9 let, tak jsem to neřešila a pak jen vysadila a nechala to na přírodě 🙂

majjka24
5. lis 2010

@lichtakova já se snažím jíst pestře, ale někdy to faskt nejde, kolikrát mám čas se najíst až příjdu domů, v práci prostě nestíhám ☹

lichtakova
5. lis 2010

@jane84 achjo, ty moje čudlo malá.... ☹ 😢

jahudka80
5. lis 2010

@jane84 neplakej 🙂

Holky moje tak paní nám těch 10tis.vrátí 😉 a tedy přišli jsme jen v uvozovkách o 12 500kč i to je dost máme po vánocích ☹ byt neprodáme no nic škoda no tak hezky to vypadalo a hovn. z toho. Ale co mohu čekat tenhle rok se ser. vše mamka onemocněla přišla o práci, já zas opět nemohu otěhotnět a když už jsme si řekli že se na mimíska vyprdnem když těď prodáme byt že se pustíme do domečku tak to shořelo jako domeček z karet 😠 😢

lichtakova
5. lis 2010

@jahudka80 aspoň něco, že vrátí...nojono, když se to s..., tak se s... všecko

majjka24
5. lis 2010

@jane84 bobku, nepláč.nevím jak bych tě potěšila, co tě potěší? 😀

https://www.youtube.com/watch?v=V0dN4W5YmGc


https://www.youtube.com/watch?v=P9Fyey4D5hg
majjka24
5. lis 2010

@jahudka80 tak aspoň něco, že Vám to vrátí 🙂 bude zase dobře, moc ti to přeju aby se Vás ta smůla už pustila 😵

lichtakova
5. lis 2010

@majjka24 to druhý znám, super 🙂

jahudka80
5. lis 2010

@majjka24 jojo budem rádi za těch 10tis. však jsem si je pujčila od babičky ☹ 😢 tak alespoň nebudu dlužit babínce.A děkuji jsi moc hodná. 😉

majjka24
5. lis 2010

@lichtakova a moji hafani se to ne a ne naučit, jen to umí spát a sr.... 😀