Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
25. dub 2010

Dobré ráno holky 🙂
těhu tady budou všechny a co nevidět, společnou podporou a přičiněním Vašich mužů, tomu tak BUDE, věřím tomu !!!

petra.vavra
25. dub 2010

a zakazujou se negativní myšlenky a špatná nálada 😀 😀 😉

fram
25. dub 2010

Pěkný den všichni,
dnes dobrá nálada, asi, že je krásně. Cítím v kostech , že květen bude mimořádně plodný 😀

jane84
25. dub 2010

Ahoj holky, včerejší zušlechťování mi bylo k ničemu, sexíček se nekonal, uvidíme dneska.
dobrá nálada je půl práce 🙂 takže kdo nemá dneska dobrou náladu vyrazí na výlet, ať přijde na jiné myšlenky 😎

leheckova
autor
25. dub 2010

ahoj děvčata my jsme celý den venku je krásně dělá se dřevo na čarodejnice a na topení jdu dat kavu uklid hotov tak jeste venku poklidim seberu pradlo a můžu sázet kytky

natulaaa
25. dub 2010

Ty jo holky vy máte takový problémy s těma vašima chlapíkama,tak to u nás je to v pohodě,to se stačí trošku mín obléci a je to doma 😀 😀 😀 ,asi mám nějakého nadržence 😀 😀

leheckova
autor
25. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................45DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................31DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................27DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................25DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................21DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 8DC
jane 84(26let,SP 8/2009)................................................................................................................7DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................6DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................6DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................6DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................6DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ 5DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................4DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. 3DC

leheckova
autor
25. dub 2010

ahoj Nat jak je už to mas pryč nebo jste

petra.vavra
25. dub 2010

ahoj, my jsme taky venku, konečně jsem zasadila všechny kytky, tak budu čekat co z toho vyleze 😀 jsem vysloveně pěstitelský typ 😀 😀 , Terce jsme dodělali pískoviště, tak si tam už hraje a je to pohoda. Jinak já mam taky nadrženýho chlapa pořád, akorát poslední dobou usíná dřív než obvykle 😀 😀 😀

fram
25. dub 2010

Ahoj holky,
nádhernej den, udělali jsme si asi 15km túru, včera 25 km na kole a teď jsem ztahaná jak kůň. Ale je mi krásně 🙂 Akorát zítra do práce ☹ vůbec se mi nechce.

natulaaa
25. dub 2010

Fram vy jste takoví sportovci jooo?To je hezké,my kam mužem,tak jedeme autem,ale taky dobrý 😀 😀 😀 😀

angelina987
25. dub 2010

Ahpjky, takhlásím opět, že prvníporevizní MS skončila, škoda, že musíme čekat ještě měsíc, už mě to neba... Jinak teď jsem přijela s pejskama z výketu, manža celý den čistí kotel, čumím na loskutáka a užívám si zbytku neděle.
Co tady nového?

jane84
25. dub 2010

Angel blahopřeji k ukončené MS, teď hezky nabírej síly a jak se tu postupně budou objevovat // a bude se prskat pro štěstí, musíš se s námi rvát o místo v první řadě 😀

fram
25. dub 2010

natul, zas tak velký sportovci nejsme, pěkně nás ty dva dny odrovnaly 😀
angel, to čekání je fakt nekonečný, obzvlášť když se cítíš dobře a je chuť pustit se do snažení.
jane, jsem fakt zvědavá, kdo další po liptonkovi nahlásí // a už se na to těším 🙂 květen je ten správnej měsíc na mláďátka 😀

gambrinuska
25. dub 2010

Ahojky holky 🙂 zas trčim na noční 😝 , těšim se na dočítání a tasy docela mrtvo ☹ 😉
Jinak Peti ty jsi už testovala?? a jak to dopadlo?? vypadá to nadějně ne??
Natu teda ty v tom máš hokej, naberou ti hormonálí profil 3krát za cyklus a měli by podle utz zkontrolovat ovulku, tak at ti pomůžou 😉
taky čekam kdy se tu pořádně roznese těhu bacil ☹ potřebovala bych nějaký chytnout 😀 😅

jane84
25. dub 2010

holky já tipuju herbie, měla plnou hlavu stěhování, vůbec bych se tomu nedivila 😉

gambrinuska
25. dub 2010

jo to by mohlo vyjít já doufam v sebe 😔 , ale asi jako každá 😅 ale jen tak 50 na 50 každej den se to mění 🙄

jane84
25. dub 2010

gamb a pozoruješ nové příznaky? já vím, že jak se člověk začne sledovat, tak je mu jen a jen přibývají, ale i tak 🙂

gambrinuska
25. dub 2010

boleli mě od středy dost prsa, tak jsem byla natěšená,ale ted už to asi trochu ustupuje, nebo jsem si už zvykla ☹ a samozřejmě napnutý podbřišek, ale nepřikládam tomu zas tak velkou váhu, jelikož vsugerovat se dá cokoliv 😅 a může to být i po užívání toho utrogestanu 🙄

leheckova
autor
25. dub 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................45DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................31DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................27DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................25DC (16.4 IUI)
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................21DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 8DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................8DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................6DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................6DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................6DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................6DC
myisiska1(24let, )............................................................................................................ 5DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................4DC
vendulak(22let,MA 4/2010).............................................................................................................. 3DC

jane84
25. dub 2010

gamb já tě obdivuju, že jsi tak klidná

gambrinuska
25. dub 2010

jak klidná, právě že jsem nervní jak prase, furt pročítam net 😅 🙄

leheckova
autor
25. dub 2010

Jane ja si myslim že je lepší si to nepřipouštět pak to tolik nebolí spíš čekat na mrchu než zoufale čekat a vsugerovavat si jjj jsem těhotná a jak to poznam a když nemůžu spat jsem těhotná a když mě bolí bricho a prsa je to proste lepsi si říkat ne to nedopadlo ne ne ja nejsem těhotná a pak přijde mrcha a nebolí to tolik vis proto si myslim že Gamb chce být v klidu a psychicky fit když tak na další pokus 😉 🙂 🙂 🙂

kopretina82
25. dub 2010

Ahoj holky, tak se hlásím zpět po náročném a procestovaném víkendu...
Bylo krásně, tak jsme doma víceméně jen přespávali 😉
Nat, držím pěstičky, ať to všechno dobře dopadne 😉
Gamb, moc přeju, aby v pátek vykoukly // 😵 A kdyby nááhodou ne, tak příště 😉 😵 😵
Lehe, beru to jako ty, kdykoliv mám pocit, že cítím těhu příznaky, hned se v duchu sprdnu, že abych si to laskavě nevsugerovávala a počkala na mrchu... 😉 Tenhle měsíc to docela funguje-dokonce ani nevím jaký jsem DC, jen tiše čekám, jak to dopadlo... 😉 😵 a říkám si, že jednou to klapnout musí 😉
Holky, jdu vypracit manžu na cestu-zítra nám na týden odjíždí "do světa" (tj. na J. Moravu 😀 😀), tak si ho ještě dnes musím náležitě užít...
Tak zas zítra pa 😉

leheckova
autor
25. dub 2010

jj je to nejlepší ja taky ted koukala že jsem 10dpo ani o tom nevim takže v tom budu pokračovat zitra mam zařizování a běhání po uřadech a pak hned doma sázení kytiček a vaření večeře takže zase další den pryč tak uvidime mrchu čekam tak v pátek

natulaaa
25. dub 2010

holky takže MS mi trvala asi dva a pul dne,takže super 😠 😠 😠

jane84
25. dub 2010

byly doby, kdy jsem se hodně sledovala, ale to by se člověk brzo zbláznil. Teď se taky snažím na to nemyslet, jaký jsem DC nebo kde mě něco píchá. Ale když už člověka něco zabolí, napadne ho, že by to snad klaplo.
ale jak se blíží MS tak začínáme být všechny trochu nervozní a prostě mi přišlo, že gamb je docela v klidu a ještě rozšiřuje optimismus 🙂

myisiska1
25. dub 2010

Ahoj holky, teda tady to žije!!! Zítra vás dočtu. Jen kráťoulinké info. tenhle víkend nebyla díky Honzulkovi ani slzička! Byli jsme v zoo a tak mě to utahalo, že jsem si šla lehnout spolu s ním. Fotečky máme v albíčku. Snad jste měly všechny tak pohodový a sluníčkový den, jako my 🙂

gambrinuska
25. dub 2010

no jani asi nic jiného nezbývá, beru jako úspěch jen to že jsem přežila injekce 😖 😅 a že jsem vypotila po půl roce vajucho a že snad příště bude zas 😵 i když jsem začla přemýšlet i o IVF jsou tam větší šance 😅

jane84
25. dub 2010

nepřemýšlelas někdy, že za to může to studium chemie? kolikrát když vidím, s čím pracuju a když už se snažíme rok, tak mám trochu strach