Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

meiki
9. únor 2011

@tiburcia nebudes pres ebay kupovat i tehotenske testy? Na kolik by vysli tam?

tiburcia
9. únor 2011

@meiki teď jsem je nekupovala, ale vyšel asi 5Kč /ks 😉

helcenka
9. únor 2011

Ahoj všem,
Marti - takové ty základní věci budeme mít po Kubíkovi - jako je kočárek, postýlka, vanička, přebalovací pult - mimochodem za ten jsem moc ráda, že jsme ho pořídili, je s policí a dole se skříňkou, takže jsem tam na Kubíka měla veškerou výbavičku a v poličce pleny, podložky a další nezbytnosti. Koupíme jenom novou matraci do postýlky.
No a vyndala jsem zavakuované oblečení po Kubíkovi a jelikož jsem měla tak 80% věciček na ty první tři čtyři měsíce půjčené od kamarádky po jejím synovi, tak budu muset něco dokoupit, protože se dvěma košilkama jedněma dupačkama a asi dvěma bodýčkama by jsme asi nevystačili 😀 . Už jsem začala pár maličkostma, mamka prý má taky něco doma, tak to právě teď o víkendu dáme dohromady a ještě si sepíšu, co bude třeba.
No a ještě budu muset koupit jarní bundu pro Kubíka, jarní botky a nějaké kalhoty. Protože pak se mi za pár týdnů nebude chtít někde před porodem běhat a dokupovat nebo s mimískem...
A autosedačku - vajíčko jsme měli taky půjčené, ale od 4. měsíců už byl Kubík ve vlastní, takže vajíčko si zase půjčíme, na Kubíka jsme se zrovna trefili, protože kamarádka měla modrou po synovi. Tentokrát ji ale budeme mít od někoho jiného a je růžová, ale co, hlavně že poslouží účelu a třeba se zase trefíme 😉 .
A neházej ještě flintu do žita, třeba to tentokrát vyjde, když s tím zrovna nepočítáš. 😀

Lucko, podle BMI mám asi tak 3 kila nadváhu - jenže podle mě se z toho nedají dělat nějaké závěry, protože mně přijde, že jsem úplně normální. Ale žádná superštíhlá nejsem, takže mimís má z čeho brát. S Kubíkem jsem první kilo přibrala taky až v pátém měsíci, ale to jsem začala nabírat pravidelně a tak nějak všude. Nakonec se to dostalo na 13 kilo. A jedla jsem teda normálka tak 5x - 6x denně, ale je fakt, že normální porce, jako před těhu. Teď jím sice míň, ale zato víckrát, takže bych řekla, že by se to mělo tak nějak kompenzovat.
A cvičím na míči cviky pro těhulky a úplně stejné jsem cvičila i s Kubíkem.
Každé těhu je jiné, u mě je to zcela markantní. Hlavní je, že mimís roste jak má. A mně určitě nebude vadit, když nebude mít opět přes 4 kila, jako měl Kubík. Ale to je spíš genama. Manžel má v rodině velké děti, jeho mamka je ze 4 sourozenců, kde měli dva 4,5kg a dva měli 5kg. A narodili se úplně normálně a nejsou žádní obézní, mají úplně normální váhu, která odpovídá výšce. No a manža měl taky přes 4 kila. Tak snad tohle mimčo bude víc po mamince...

Tak a už se mě snad nikdo na nic neptal.

@angelina987 - ono asi mimi ví, proč je takhle otočené. Ale ještě se může otočit hlavičkou dolů. Držím palce, ještě máte trochu času.

@yfka30 - tak hodně zdaru s ovu testama, jsi z toho trochu zmatená, co? A neboj, my jsme se ani jednou "nesnažili" při ovu. Kubík byl po ovu, druhé těhu bylo taky po ovu, a tohle těhu fakt vůbec nevím, takže buď dva dny před nebo dva dny po, teda tak to odhaduju, takže klid. 😀

helcenka
9. únor 2011

No to jsem napsala román... To asi, že sem tak často nechodím a nepíšu.

Ještě by mě zajímalo, co Breberuška, snad je v pořádku.

A LEHE, šup rodit, co tady ještě děláš?

lucie.krajcarova
9. únor 2011

@helcenka Hezky jsi to napsala 🙂 teď už jsou to takové hezké starosti - nakupování oblečků a tak. akorát mě teda nebavilo, že nevím, co to bude, univerzální barvičky a žádné sukýnky 😒 vy už něco víte nebo nechcete vědět?

yfka30
9. únor 2011

@helcenka děkuji děkuji 🙂 . No jsem z toho tatar 😀 . Tak uvidíme, jestli to k něčemu bude , dneska jsem měla premiéru v testování. Už to čekání je pro mě dlouhý, tak pro to udělám co budu moct, aby to vyšlo co nejdřív. Na Patrika jsme čekali přes rok, ted je to sice "teprve" půl a i tak už je to dlouhý ☹

helcenka
9. únor 2011

@lucie.krajcarova - my to vědět nechceme, bude to překvápko. Kubík byl taky překvápko. 😀 Jen potom těch větších věcí máme po Kubíkovi dost a ty jsou teda převážně vyloženě klučičí. I když je tam pár kousků spíš holčičích, protože Kubík má hrozně rád oranžovou barvičku, a když byl pak větší, tak jsem mu třeba dala na výběr, když jsme něco kupovali, tak si samozřejmě vybral oranžovou, pokud tam byla. 😉
Ale jména už máme, ale nebudeme prozrazovat, protože to možná ještě změníme, protože zejména to holčičí jméno je jediné, které jsme měli společné (vybírali jsme "papírkovou" metodou 😀). A můj favorit to úplně není, tak možná manžu ještě přesvědčím o jiném. Ale tohle by mi taky nevadilo.
@yfka30 - přeju ti, aby to vyšlo co nejdřív. Já pokaždé otěhu napoprvé, takže nevím, co to je, čekat takhle dlouho. Ale asi bych byla taky nervózní a zkoušela co se dá. Já s ovu testama zkušenost nemám, ani s měřením teploty. Prostě jsem vždycky ovu bezpečně poznala, podle hlenu, který se mi asi na 2 dny změnil a podle píchání u vaječníku, to trvalo tak den, den a půl.

lucie.krajcarova
9. únor 2011

@helcenka tak to bude hezké překvápko 🙂 a jak říkáš o tom píchání na vaječnících, ten den byla ovu? já to totiž hodně cítím po tom potratu.. mám to až tak kolem 20dc, ale tím, že mám dlouhé cykly, by to docela vycházelo...

yfka30
9. únor 2011

@helcenka to je právě ono, já u sebe ovu nepoznám 😅 . Žádnej hlen a ani píchání u vaječníků, prostě nic 😕

rozum
9. únor 2011

@meiki aha, já myslela na Tebe tak, aby jsi brala koňskou dávku 🙂
Chvilku se tu neukážu, tak se držte spojubojovatelky!

martasl
9. únor 2011

ahoj 😉
yfka-já jsem ovu testy vzdala,nikdy mi nevyšel pozitivní.teď už jen měřím bt.

heli-tak to máš fajn,že máš věci po Kubíkovi.já jsem skoro všechno rozdala.po druhém porodu před 12 lety jsem netušila,že mě ještě chytně miminkovskej amok.ale snad se moji sourozenci podělej,všichni mají prcky.

danielko-ahoj.to je dost,že jsi o sobě dala vědět.koukám,že se ti to krátí,není to tak dávno,kdy jsi nám psala,že jsi našla //.letí to jak hrom.

fram-no ovuli mám asi dnes,poslední sexík v neděli večer a manžel v nedohlednu.takže to tentokrát opět nevyjde.3 dny spermijky nevydržej ☹ .ještě mám jedno balení clostilu,ale pokud manžel opět nebude doma,tak mi to bude na prd.a ani to nevypadá,že by měl být častěji doma.všechny baráky jak na potvoru jsou daleko.příští týden by měl jet na Slovensko ☹ .a co fotka,máš?? 🙂

jani-zítra na tebe budu mooooc myslet a ať ti ty zkoušky dobře dopadnou.tfuj tfuj tfuj..... 🙂

lucie.krajcarova
10. únor 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //

pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel)......................................................30DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová................................................25DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................24DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................22DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................19DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)..................................................18DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................16DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan ).........................................13DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................12DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................12DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................12DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................11DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej).................................................7DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................5DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí)........................................5DC

meiki
10. únor 2011

@rozum ja vim, ze jsi myslela na me 😉

tiburcia
10. únor 2011

@yfka30 já u sebe jen tak ovu taky nepoznám 😉

@martasl neboj vydrží...kamarádka otěhotněla 5 dní před ovu 😀

meiki
10. únor 2011

ahojky holky, budu objednavat tehu testy na ebay, nemate nektera zajem se pridat? Cena jednoho testiku jemax 6 Kc (uz je v tom zapocitane postovne sem k nam do CR) + postovne tady u nas - 20 Kc

lucie.krajcarova
10. únor 2011

@meiki ahoj já bych docela chtěla. kolik si jich bereš?

meiki
10. únor 2011

cenu bych upresnila do zitra, je mozne ze najdu jeste levnejsi, ale urcite by byla cena max 6Kc za kus

meiki
10. únor 2011

@lucie.krajcarova ja si jich budu brat asi 25 a kamaradka si jich bere rovnych 50

lucie.krajcarova
10. únor 2011

@meiki tak mě asi taky 25 🙂))

meiki
10. únor 2011

ok

jahudka80
10. únor 2011

@jane84 držííím palečky 🙂
@lenkacar máš pravdu musím vydržet 😉
@mircisek 😀 tak vidíš tak blbej barák můžem mít jen my 😀
@daniela699 jé ahoj holka tys tu tedy dlouho nebyla, ale hlavně že jsi ty i mimís v pořádku 😵
@fram jéé já jdu 15.2. na krev snad se nepobliju 😀 když musim na lačno ☹
@yfka30 😀 😀 hele já otěhotněla 100% před ovulí páč sexík byl jen 7DC a ovulace pak myslím 9DC 😀
@martasl ale vydží 😀 😀 😀 četla jsem že vydrží až 72h akorát že ty co dloho vydrží jsou většinou ty holčičí , ty rychlejší jsou klučičí 😉

meiki
10. únor 2011

mam jeste 140 moznych kusu, da se tam objednat jen minimalni mnozstvi 250 kusu

meiki
10. únor 2011

@jahudka80 AHOJKY, DOUFAM, ZE SE SETRIS 😉

meiki
10. únor 2011

a jeste kdo by mel zajem za stejnych podminek o ovulacni testy

jahudka80
10. únor 2011

@meiki jasně 😀 😀 😀 dopoledne lítám kolem malé, peru, vařím a po obědě si nachvíli lehnu pak mi je tak nablitííí 😀 že mám pocit že ani nedojedu do práce a ty 2h v práci trpím 😀 kor když mi tam přijde nějakej z hospody smrdí cigaretama a chlastem 😀 😀 😀 . Chtěla jsem pracovat ještě v březnu,ale asi se na to vykašlu a zůstanu doma, jen nevím jak to mám šéfovi říct ještě nemám průkazku a nic...přeci jen si říkám, že mě ty 3tis.za to nestojej aby mě bylo zle a tahala se tam s kytkama 😒

mircisek
10. únor 2011

@martasl Já jsem taky otěhotněla před ovulací a máme doma chlapečka 😉 a jednou si spermie počkala celých 7 dní. 😵
S ovu testama taky nemám zkušenosti, měřila jsem BT. Chtěla jsem to zkusit používat jako antikoncepci, kdyby se zadařilo, tak by nám to nevadilo, ale já bych jaksi byla těhotná asi pořád a tolik dětí zase mít nechceme. Já totiž patřím mezi ty šťastné, co otěhotní, když vidí manželovy trenky. 😀

meiki
10. únor 2011

holky tak uz mam plno, vse uz je pryc
dekuji

fram
10. únor 2011

Ahoj holky,
držítě všechny palce jane???? 🙂 🙂
@martasl já jak jsem teď otěhotněla, tak jsem si myslela, že ovulace vůbec nebyla a vida.....

lucie.krajcarova
10. únor 2011

Janičko, všechny ti držíme palečky!!!!
tak teda, u mně je to s tím těhotněním fakt věda... za necelých 5 měsíců fakt nic. a jak mám teď své dny, tak skoro nekrvácím, je to slabota, když jsem přestala pít kontryhel. no kdybych si před 5 dny nedělala test, tak i věřím, že bych mohla být těhu. takhle ale těžko.

jane84
10. únor 2011

Ahojky. Jsem doma 🙂 😀 😀 😀 😀
Holky bylo to náročné, zkoušení trvalo 2,5 hodiny. Z každého předmětu 2 otázky. z anorganiky se mě ptal i na věci, které nebyly v požadovaných okruzích. To mi dost pomáhal a odvozovala jsem a lovila v hlavě, co se dalo. Ale asi se mu ten přístup líbil, protože byl spokojenej a všichni ostatní také. Takže výsledné skóre: průměrná známka z 5 chemických předmětů je A a z didaktiky chemie taky A. Pořád to nemůžu vstřebat. Mám takové smíšené pocity, protože jsem spoustu věcí nevěděla, tak by mě zajímalo jak to vypadá u ostatních.
Děkuji všem za držení palečků, moc to pomohlo 😉 🙂