Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fram
14. únor 2011

@jane84 @slunicko_luca já jsem docela v pohodě, zítra mě čeká krev a UZ na NT (za 14 dní bude ještě jeden UZ v rámci NT), trošku nervy mám, ale snažím se nehysterčit 😅 Nešpiním,pupík roste, tak snad to bude O.K.

@slunicko_luca tak budu držet palce,ať to vyjde, kdy jindy, když ne na Valentýna 😀
@aanicka1 vítám tě a je mi líto,co máš za sebou. Nemá cenu nad ničím dumat, stejně to nepomůže a budeš se jen trápit. Přeju, ať to brzy přebolí a můžete se vrhnout na další snažení.

pe_t
14. únor 2011

ahoj holky
tak hlasím 1 DC 😢

pe_t
14. únor 2011

Zuzi moc držím palce, ať ti to vyjde a o víkendu najdeš ty nejkrásnější čárky v životě

lucie.krajcarova
14. únor 2011

@pe_t tak to mě moc mrzí... říkala jsem si, že tak dlouhé cykly nemíváš ☹

fram
14. únor 2011

@pe_t toje mi moc líto ☹

pe_t
14. únor 2011

hmmm já se začala včera večer malinko radovat...od pátku jsem totiž jen trošku špinila...a v noci... 😔
no dneska mě to nakoplo k rozhodnutí po 9 letech změnit lékaře. A místo 3měsíčního čekání ( moje dr. objednává čtvrt roku dopředu), jdu hned v PO po ms
A jsem strašně šťastná, že jsem to udělala, kartu si vyžádají sami, tak ani pro ni nemusím.

pe_t
14. únor 2011

už mám plný zuby toho věčného zklamání a zase naděje že snad...a zase nic....ať mi aspoň udělají horm. profil, vezme krev....pořádně prohlídne. Je to kapacita, hodně chválený doktor, tak zase nějaká neděje...

pe_t
14. únor 2011

jdu si lehnout a číst, ať přijdu na jiný myšlenky. Dobrou holky.

martasl
14. únor 2011

pet_s-to je mi líto.jsem si říkala,že nás napínáš a ono nic.škoda.novej doktor určitě poradí a pomůže.aspoň nám pak budeš referovat a radit,když je to kapacita.

fram-zítra na tebe budu moc myslet. 😉

lucie.krajcarova
14. únor 2011

@pe_t myslím, že to bude změna k lepšímu!!

mpetula
14. únor 2011

@lucie.krajcarova Ahoj Luci, zítra mi napiš prosím 2DC ☹ Snažím se to nepřipouštět a neřešit, tak to vyjde jindy, ale když nad tím začnu přemýšlet, tak je mi to hrozně líto. No ale žádné truchlení, ono se určitě zadaří 😉 🙂 A když jsem byla před čtrnácti dny u dr. tak říkal, že vše v pohodě. Tak jsme se dohodli, že tomu dáme do června a kdyby nic, tak přídu a začneme to řešit. S tím jsem souhlasila, protože s manžou jsme si už předtím tak nějak říkali, že by jsme počkali do září...
@pe_t Peti netruchli, určitě se taky dočkáme 🙂 😉

aanicka1
15. únor 2011

Holky, díky za podporu. Zítra jdu na kontrolu po týdnu, tak snad mi pak doktor poradí s těmi vitamíny a řekne, kdy se můžem zase začít snažit. Je to asi fakt nejlepší lék, jak tady všude čtu.

lucie.krajcarova
15. únor 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //

el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................29DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................27DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera).......................24DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)..................................................23DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................21DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan )......................................18DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................17DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................17DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................17DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................16DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................12DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................10DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................10DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).......................................................2DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová.................................................2DC

@mpetula tak to je škoda... tak obě Petry na konci tabulky a stejné DC, že by soutěž? 🙂

jahudka80
15. únor 2011

Tak jsem zpět z krve, dělala mi i ULZ je 6+3 a srdíčko na nás blikalo 🙂 Už máme i průkajdu 🙂

veraakubik
15. únor 2011

@jahudka80 Velka gratulace!!!!Konecne jsi se taky dockala-drzim palecky a preju pohodove tehulkovani!!!!!!

lenkacar
15. únor 2011

@jahudka80 gratuluji moc 😵

tiburcia
15. únor 2011

@jahudka80 super!!! 🙂 🙂 🙂

lucie.krajcarova
15. únor 2011

@jahudka80 tak to je krása 🙂 jen se divím té průkajdě, je to docela brzy.
@lenkacar Leni, kdy tě čeká odběr a transfer? ségra byla včera na odběru ve čtvrtek se to rozsekne...

pe_t
15. únor 2011

Ahoj holky
@jahudka80 krásná zpráva 🙂

@lucie.krajcarova jj myslím, že změna jen prospěje a popravdě řečeno, už si říkám, ať už je pondělek - začínám spoléhat na to, že se dozvím co a jak a co s tím...prostě že se NECO bude aspoň dít.
@mpetula no snad nebudou dlouho čekat... 😉
@martasl no to já nevím, kapacita nekapacita,může se říkat o něm co chce .Uvidím, jestli mi pomůže. Ale je fakt, že moje dr. byla k tomu dost laxní a skoro ksem se doprošovala sestry, aby mě obj.. To jsem se ospravedlňovala, že co vůbec chci dřív. když stejně mám v červnu prevenci......tak to už byla poslední kapka. A jsem strašně rády, že jsem se k tomu odhodlala.

marulinka
15. únor 2011

ahoj holky
@jahudka80 gratuluju 🙂
@pe_t to mě mrzí ☹ taky sem se odhodlávala změnit doktorku,není o ní zrovna dobrá pověst,ale chodím k ní vlastně už tak dlouho,že sem si na ni zvykla 😖 je taková,že když se ženská nezeptá,tak toho moc nepoví...ale po tom potratu se mi zdá,že mi toho říká víc než dřív-možná je to i tím,že hodně ženskejch odešlo,tak se začíná snažit,aby neodešly všechny 😅 tak snad se u nového doktora budeš mít líp a začne se něco dít 😉

lucie.krajcarova
15. únor 2011

@pe_t Fakt jsi udělala dobře. když mám nějaký problém já - dlouhé krvácení, dlouhý cyklus atd. zavolám na gyndu a oni mě nějak rozumně objednají. prostě krásný lidský přístup. je to moc příjemné 🙂

martasl
15. únor 2011

ahoj holky 😉
jahudko-gratuluju.jen tak dál.u nás se taky nedává průkazka tak brzo.ale asi záleží na doktorovi.

holky,nevíte něco o breberusce??jsem z toho,že už se dlouho neobjevila celá nervozní.doufám,že je i s miminkem v pořádku a nemá jen čas nebo možnost se připojit.
leheckova už je určitě v porodnici,když se neozívá.doufám,že je u ní taky všechno ok.teda,takhle nás napínat 😅

mircisek
15. únor 2011

@jahudka80 Gratulace 🙂 Tak se i dál držte.
Já jsem tentokrát dostala průkazku ve 13. týdnu. To se mě i sestra byla třikrát ptát, jestli ji fakt nemám nebo ji jen nemám s sebou. 😀 Ale potom co jsem ji jednou musela ve 14TT vrátit, tak jsem byla ráda. 😢

mircisek
15. únor 2011

@martasl Mrkni k Breberušce. Zatím se holky drží. 😉

anavirez
15. únor 2011

@jahudka80 moc a moc ti gratuluju
@aanicka1 vitám tě, doufám, že ti pomůžeme lépe to zvladnout, osobně jsem ze tu diskuzi ráda 🙂 a rozhodně nehledej vinu v sobě, stalo se tak a melo se takto stat a ver, ze bude líp 🙂

vcera jsem byla v porodnici pochovat mimisko, bylo tak malicke, drzela jsem se statecne, i kdyz jsem se vnitne klepala jak ratlík, nic nebylo znát

lenkacar
15. únor 2011

@lucie.krajcarova mě čeká v březnu KET,čekam až si odpočine děloha 😉

mv
15. únor 2011

Nakukuju, jak ta Lehe...

@fram zítra držím palečky, určitě je mimís spokojenej u tebe... 🙂

@jahudka80 super, gratuluju. 🙂

@pe_t dobře, že jsi se rozhodla pro změnu doktora.Jakmile má člověk z doktora pocit, že to není ono a musí se o vše doprošovat, tak to fakt nemá cenu.takovej doktor je pak k ničemu.

jane84
15. únor 2011

Ahoj holky. Musím se přiznat, že po tom všem učení najednou nemám co dělat. Dnes jsem celý den hlídala synovce. No užila jsem si až až. Je nachlazenej prďolka jeden, v sobotu se mají jet koupat, tak asi bohužel. Ale přišla si pro něj maminka, jestli se jí tak dá říkat. A jsem vytočená jak šroubek. To bylo: Jakto žes dneska nebyl venku? Co tu máš za škrábnutí? Ty seš nemocnej? A ten tón jakým to ta .... 🤐 říkala. To ho jako mám vláčet ven, kde je 0°C a fičí vítr, když má teplotu. Ježiš jak ta mě se.e Hlavně, že místo normálního jídla mu strčí čokoládu a pojede s ním na bazén, i když bude nemocnej, protože on tam chce.

@jahudka80 gratuluji. Pááni už průkazku? 🙂
@pe_t mrzí mě, že MS zase přišla. Ale neboj, dočkáme se 😉

martasl
15. únor 2011

jani-tak to je fakt škatule-slušně řečeno.když není učení,tak hups do postýlky 😀 😀 😀 -samozřejmě že ne sama 😉

jdu juknout na tu breberusku 😉

angelina987
15. únor 2011

Moc vás holky všechny zdravím, zítra nastupuju do nemocnice aby mi udělali všechny předoperační vyšetření a ve čtvrtek jdu rodit, tak na nás všichni prosím myslete. 😲