Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

slunicko_luca
16. únor 2011

@angelina987 hodne stesti zitra 🙂

Jsem zvedava jak dopadlo nase valentynske snazeni ...
zitra a patek jsem doma, protoze mam kolegu v praci kretena, druhy tyden je nachcipanej, chodi do prace a me zaclo byt vcera uz taky blbe ☹ , takze radsi nejdu do prace kvuli sobeckosti druheho ...

leheckova
autor
16. únor 2011

ahoj holky v nedeli 13.2.2011 v 5:20 rano se mi narodila dcera Viktorie 2890g 48cm porodní bolesti me vzbudili ve 2h rano po 14min. ve 3:19 už byli po 3min. a tak jsme jakmile prijel kamarad hlidat naseho kluka jeli jsme v porodnici už byli po 2min. a byli tak sileny že jsem mela i krizové opet....když me sestra prohlidla byla jsem na 8prstu otevrena a slo se na sal bez klistyru bez niceho papiry jsme podepisovali až po porodu ...tlacení mi ale neslo mala mi sla misto smerem dolu do mocových sest a trochu me natrhla ale je kouzelna jakmile stahnu fotky poslu vam ji miluju ji je to broucícek.... 😉 🙂 🙂 🙂

lenkacar
16. únor 2011

@leheckova moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jane84
16. únor 2011

@leheckova moooooc blahopřeji k Viktorce 🙂 🙂 🙂

marulinka
16. únor 2011

@leheckova strašně moc gratuluji,přeji vám hodně zdravíčka 🙂 🙂 🙂 🙂

herbie
16. únor 2011

JUUUUUUUUU LEHECKOVA HROZNE MOC GRATULUJU K VIKTORCE tak mate parecek to je super hezky si tu uzivej

lucie.krajcarova
16. únor 2011

@leheckova Tak to je krásné, gratuluji k Viktorce a ať roste do krásy 🙂 tak ses dočkala, to je super 🙂

slunicko_luca
16. únor 2011

@leheckova mooooc gratuluju 😉

petra.vavra
16. únor 2011

@leheckova gratuluji, jsi šikula 😉

a.j.a.
16. únor 2011

@leheckova moc moc moc gratuluji k Viktorce 😵 😵 😵

mv
17. únor 2011

@leheckova moc gratuluju, ať vám dělá jen samou radost.... 😵

zzzzuuuuzzzziiii
17. únor 2011

@leheckova hrozne moc gratuluju a preji ji jen zdravicko a stesti do zivota 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
17. únor 2011

☹ a jinak Luci 1DC...

fram
17. únor 2011

@leheckova 🙂 🙂 🙂 🙂 velikánská gratulace k Viktorce 🙂 Krásný jméno 🙂 a určitě ještě krásnější holčička 🙂 🙂

fram
17. únor 2011

@zzzzuuuuzzzziiii to mě moc mrzí ☹ ☹
Od probuzení myslím na angel, za chvíli už by mohla chovat svoji holčičku 🙂

lichtakova
17. únor 2011

@leheckova moc moc gratuluju a přeju hooooooodně zdraví a štěstí celé rodince 😵 😵 😵 😵 😵

lucie.krajcarova
17. únor 2011

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //

silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................28DC
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová)..................................................25DC
martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................23DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová, calibrum baby plan )......................................20DC
jane84 (26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová).....................................................19DC
sarykbrok (VP 6/2010, Femibion, kontryhel).........................................................19DC
endie (23let, MA 3/2010)................................................................................19DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................18DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................14DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)................................................................12DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................12DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová).......................................................................9DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).......................................................4DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová.................................................4DC
zzzzuuuuzzzziiii (25 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)........................2DC

@zzzzuuuuzzzziiii Zuzi, tak to je pech..... budeš hned volat doktorovi ne? mně štve, že jsem začala brát ty prášky... v práci mě vypekli, chtějí mi dát málo hodin. tak jsem mohla být dřív těhotná..

jahudka80
17. únor 2011

@leheckova Mocinky gratuluji 🙂 Tak máte doma páreček to je krásné 😉

Holky mě je furt zle .... ☹

mircisek
17. únor 2011

@leheckova Moc veliká gratulace!!!! Ať se vám holky moc a moc dař!!! 🙂

mircisek
17. únor 2011

@jahudka80 A co čekáš, když jsi těhotná?! 😀 Ještě pár týdnů a bude líp. 😉

lenkacar
17. únor 2011

@jahudka80 bud ráda ,to prý je známka ,že je to v pořádku 😉 ,mě se potom udělalao dobře a bylo to v hajzlu 😖

helcenka
17. únor 2011

Ahoj holky,
LEHE - supervelikánská gratulace 😀 😀 😀 😀

ANGEL, držím palce. 😉

Jahud, drž se holka, bude líp. Mně bylo zle první čtyři měsíce, ale uteklo to hrozně rychle. Hlavně protože už doma mám jednoho raubíře, tak jsem ani nemohla na nějaké nevolnosti myslet a snažila jsem se fungovat. Ale kdybych měla ještě chodit do práce, tak to bych asi nedala. 😝

Jinak zítra mám kontrolu, tak doufám, že mimís už bude hlavičkou dolů.

jahudka80
17. únor 2011

@mircisek mě bylo při malé taky zle ale né tolik , dnes jsem málem na wc omdlela 😠 mála furt ke mě chodí a když zkučím říká maminko neplakej 🙂 zlatíčko moje
@lenkacar to je blbost! Jsou i takové které nevolnosti nemají a mají zdravá miminka a mě bylo docela při Máje dobře ,ale tohle je tedy hnus 😠 volala jsem sestřičce na gynekolodii, tak jsem snědla suchý rohlík asi 2dny starej a je mi o malinko líp, může za to žluté tělísko to nám dělá tu neplechu v těle, až bude mít mimís svou placentu tak už to bude ok. Sice se může stát že se někomu udělá dobře a je vše jak píšeš.... ale to je zas pro to že plod odumře a už člověk vlastně jakoby není těhu.tak mu nemá co dělat zle. Ale určitě to že mi je zle neznamená že je vše v pořádku, já si ani nepřipouštím,že by něco nemělo být v nepořádku když by jo tak nedělám nic jiného než se sleduji a hned jak by se mi udělalo líp byla ve stresu jestli je mimi v pořádku a to je přeci hloupost. ČLOVĚK MUSÍ MYSLET POZITIVNĚ ! Já pro to těhu.udělala vše, už nechodím do práce a jsem v klidu doma, a teď si říkám, že je to na přírodě, a tím, že bych se nervovala jestli neportatím, tím bych si tedy moc nepomohla, akorád bych se stresovala a stres škodí miminku daleko víc.

jane84
17. únor 2011

Ahoj holky. První na co jsem dnes pomyslela, když jsem se vzbudila, byla Angel. Až jsem se trochu zastyděla při představě, že zatímco já si klidně spím, ona leží na operačním sále a rodí
@zzzzuuuuzzzziiii to mě moc mrzí. Aspoň jsi ale nemusela na MS čekat dlouho. Teď se objednáš k dr a půjde raz dva 😉
@lucie.krajcarova to je škoda s tou prací, obzvlášť, když platíte ty jesličky pro malýho. Budeš ty prášky brát dál?

jahudka80
17. únor 2011

@helcenka No právě já vůbec nemohu fungovat celej den polehávám, ☹ představa že pujdu s malou ven když se sotva držím na nohách. 😢 Když bych se aspoň poblila a pak mi bylo líp ale mě 4x 6x za den natahuje a pak nic, ale ten stálej pocit na zvracení je děsnej 😠 jsem unavená a chce se mi furt spát 😒 Musím vydržet musím, ale nejhorší je že dnes mi ráno udělalo zle slabo na omdlení a mám strach abych tady sebou nesekla...Jediné co udělám uvařím to si 2x odběhnu na wc jak mě to natahuje 😠 nic mi nechutná, na nic nemám chuť, za dva dny mám 1kg dole ... Dnes musím na kožní ze spaní jsem si roškrábala exém do krve ☹

lenkacar
17. únor 2011

😝 @jahudka80 to je jasný že je holkám dobře ..ale četla jsem ,že ty nevolnosti znamenají něco v hormonech a že je to známka ,že se tam něco děje a je to v pořádku ..asi jsem to blbě napsala 😀 😝 taky mám kámošky co papaly zmrzliny a všechno a mě bylo zle jak psovi a děsně jsem jim záviděla

fram
17. únor 2011

@lucie.krajcarova sakra, koukám, že skoro všichni zaměstnavatelé jsou pěkný hajzlíci 😠 Taky to se svýma šéfama nemám lehký 😒

fram
17. únor 2011

@lenkacar mě při minulém těhu bylo zle a stejně to nedopadlo dobře ☹ Teď mi taky není dobře, ale nic extrémního a mimís je zatím v pořádku.

jahudka80
17. únor 2011

@lenkacar jojo a to si ještě kámoška co jí nic nebylo stěžovala že nemá chuť na sex, a já jí říkala co bych za to dala když bych jen neměla chuť na sex, čeká druhé a o nevolnostech v těhu. neví, chjo to je nespravedlivé a zrovna je to ta co otěhotní jen se otře o spodky 😀

Holky vypínám pc a jdu ležet 😒 pak se mrknu odpol.jestli už tu nebudou fotešky od Lehe 🙂

lenkacar
17. únor 2011

@fram já měla v plánu jak budu chodit v těhu do práce a nakonec jsem 15hod. denně objímala záchodovou mísu 😝 ,ale byly to velmi štastné okamžiky myslet si jak je to kvůli mimísovi 😉