Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
11. dub 2011

@horty 😀 😀 😀 😀 jé děkujem za zprávičku já jsem to psala že malá kopala a vytekla mi voda a bylo a vidíš to Aji je na tom stejně 😀 Mocinky jí od nás pozdravuj ať jsou holky v pořádku a přejeme malé Koblížce hodně štěstíčka do života 😉

jahudka80
11. dub 2011

@helcenka tak Heli šup šup teď jste na řadě vy 😀 🙂 jde nám to krásně podle tabulky 🙂

lucie.krajcarova
11. dub 2011

tak to je krásné, prostě rychlovka bez nějakého klepání 🙂 🙂 Tak ať jsou obě holky zdravé!!!! Heli, u tebe to podle tabulky vypadá na kluka 🙂 a mohla bys porodit zítra, to se mi před dvěma lety narodil Martínek 🙂

jane84
11. dub 2011

Jééé tak teď jsem se úplně rozplakala. Ráno jsem Aji odepisovala a to už byla malá na světě. @a.j.a. Mocinky moc blahopřeji k Ivance a přeji celé rodince hlavně hodně zdraví. Ivance ještě aby na cestě životem potkala jen dobré lidi 🙂

jane84
11. dub 2011

@zzzzuuuuzzzziiii koukám dnes samé dobré zprávy 🙂 jsem ráda, že to byl jen doktor blb. Držím palce dál 😉

meiki
11. dub 2011

@zzzzuuuuzzzziiii super, teda gratulace, nechapu, jak muze dr sednout k utz a neco kontrolovat, kdyz ani nevi co ma kontrolovat a jeste to takhle komentovat, bych asi nervama byla v haji, stat se to mne. No nastesti to vse dopadlo na 1

aji: moc gratuluji k Ivance

martasl
11. dub 2011

jééé,miminko 😀

a.j.a.-
Z porodnice přišla zpráva,
že na světe je holka krásná.
Přeju jen štěstíčko a
ať zlobí jen maličko 😉

a.j.i-obrobvitánská gratulace tobě i manželovi a samozřejmě i Klárce k sestřičce.těšíme se na fotečky 😉 .

jsem ráda,že nejsem opět poslední,kdo se to dověděl.
heli-tak tento týden ještě ty a bude to super-dvě miminka za týden 🙂

holky a pak je kdo na řadě??

zuzi-bezva,no vidíš,že je miminko šikulka a v pořádku.takovej doktor by vůbec gyndaře dělat neměl.pokud je ta maminka slabší a citlivější povahy,ještě by se jí mohlo něco stát.debil 😠 .a co manža,byl s tebou na utz?a fotečka je?

jane84
11. dub 2011

@martasl po Helčence si budeme muset chvíli počkat. Danielka Veraakubik mají termín myslím za měsíc

anavirez
11. dub 2011

@a.j.a. velika gratulace, pevné zdraví a hodně božího požehnání

vybrali jste tuze krásné jméno 🙂

mircisek
11. dub 2011

@a.j.a. Gratuluju ke koblize Ivance. Ať si zlobí, jak chce, hlavně ať je to zdravá holčička.
@jane84 Veraakubik má termín 4. června, ale uvidíme. Má přece mega mimíska, tak uvidíme.

jane84
11. dub 2011

Holky já jsem dnes celý den naměkko. Nejdřív jsem se rozplakala kvůli radostné zprávě od Aji a teď jsem si zapla po dlouhé době v tv Pohotovost a řvu u toho jak malá. A to ještě stahuju jeden film, kterej prořvu asi celej

lenkacar
11. dub 2011

hlásím ducha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pidi ducha 7den ještě nebyl .. a zároven nastává další trapný okamžik ,kdy musim říct v práci ,že končim ,protože celý noce nespim jak mi bolí záda a nemůžu to už vydržet ,v tom hypermarketu je fakt šrumec a to na mojí plotnu bohužel neni

lichtakova
11. dub 2011

@lenkacar jůůůůůůůůůůůů 😵
jina nazdar ženy, teď jsem skončila, mraky pacošů, mámm vážnou obavu, že se tadyna to asi za chvíli vykašlu a budu doma, nevím, proč se tady mám takhle honit jako debil

martasl
11. dub 2011

lenkacar-jejda,že by??hoď nám sem fotečku.to by bylo bezva,už by to zase chtělo nějaké ty // 😉

lichtakova-se ti nedivím,že toho máš plný zuby.a počkej,až bude pořádný teplo.nebo plánuješ zůstat doma až do mateřské?to stání taky musí být opruz 😝

jane84
11. dub 2011

@lenkacar jeee, tak to nezakřiknout. Držím palce, ať // sílí 🙂 jedna zpráva lepší jak druhá

jane84
11. dub 2011

@lichtakova říkala jsem si, jak to máš, když děláš rentgen a stání taky nic moc. Krom toho plno lidí a riziko nějaké virózy

herbie
11. dub 2011

a.j.a mooooc velka gratulace k Ivance krasa 🙂

martasl
11. dub 2011

tak jsem si teď holky hledala na netu jak by to bylo ,kdybych po skončení pracovního poměru zjistila,že jsem těhu.tak ochraná lhůta je 7 dnů po skončení PP,to můžu jít na nemocenskou,kterou mi od 22 dne bude hradit sociálka.pokud bych to nestihla do těch 7 dnů,tak jsem v pr.....když nastoupím do nového zaměstnání a otěhotním ve zkuš.době,půjdu na neschopenku,tak mě samozřejmě vyhodí(v prvních 21 dnech prac.neschopnosti mě nesmí vyhodit),pak už může.neschopenku by mi pak dál platila sociálka.horší by to pak bylo,kdybych měla jít na mateřskou,tam jsou nějké ochrané lhůty.nárok vzniká,když žena za poslední 2 roky platila alespoň 270 dnů zdravotní a soc.pojištění.pak tam bylo něco o 180 dnech a v tom už mám guláš.já se picnu,absolutně nevím,co teď.

marulinka
11. dub 2011

ahoj holky
tady sou dnes dobrý zprávy,to se to pěkně čte 🙂
zzzzuuuuzzzziiii-to je skvělá zpráva!! 🙂
a.j.a.-moc gratuluji k narození Ivanky a přeji vám moc,moc štěstíčka a hlavně zdravíčka!! 🙂
lenkacar-držím palce,ať // sílí a potichoučku gratuluji!! 🙂
🙂 🙂 🙂

fram
11. dub 2011

@a.j.a. velikánská gratulace k princezničce Ivance, už zase brečím, 😅 😅 to je nádhera, tolik miminek.
Teď jsem koukala na Klárinku od breber a je k sežrání 🙂 🙂

fram
11. dub 2011

@lenkacar potichoučku gratuluju, dnes je opravdu den dobrých zpráv 🙂 🙂

mircisek
11. dub 2011

@lenkacar Tak jen ať sílí. 😅

tiburcia
11. dub 2011

@a.j.a. gratuluju 😵 😵 😵

@lenkacar jééé 🙂

@zzzzuuuuzzzziiii 🙂 😵 😵 super!!!

Holky dneska tu byl super den.. kdyby to tak bylo i dál 😎 😀 😵

veraakubik
11. dub 2011

Ahojky holky..Dneska jsem se vratila z nemocnice..V nedeli dopoledne jsem spadla z kuchysky zidle-stala jsem na ni a neco hledala ve skrince k kuchynsky lince a zidle se podemnou podlomila,projela jsem skrs a jeste s ni spadla az na zem-lezela jsem ve vterine na zemi na boku-mam odresou celou nohu a narazenou ruku-no narazenou-odrenou a peknou modrinu tam mam..Bohuzel malej lezi jeste v pricne poloze a me bylo spatne tak jsme pro jistotu jeli-porad si rikam radeji 10x jet zbytecne,nez abych jednou nedojela vcas a bylo pozde..Dojela jsem do nemocnice,natocily ozvicky,udlelali ultrazvuk a gyn. vysetreni a nechali me na pozorovani,ale vse bylo v poradku a dneska me pustili domu.Tak se mi ulevilo,ze je malej v poradku..A pozor-kdo vite jak jsem tady resila,ze malej je o dost tezsi-v 31tt mi ho zmerili a mel by mit temer 2,5kg a vcera mi ho merili znovu a podle tohodle mereni ma 2kg-sice je to malinko vic,ale porad to nejsou 2,5kg,ze jo?! Hodnoty mam BDP 85mm-dopovida 34+6,AC 279mm-odpovida 32+0 a FL 64mm-odpovida 32+5..A dle ms jsem v nedeli byla 32+2 a dle usg 33+2-coz uz neni takovy rozdil..Jsem rada,ze jsem doma a nabytek pujde z domu-mame ho dva mesice a tohle..Jeste najit papiry a odvezem ho,budem chtit vratit penize a za Askem delam tlustou cernou ranu a nechci od nich ani igelitovou tasku..Jdu ulozit deti,manza je v praci a pak asi zalehnu s nima-vubec jsem se nevyspala..

fram
11. dub 2011

@veraakubik fuj, ještěže to dobře dopadlo a jste s mimískem v pořádku

marulinka
11. dub 2011

@veraakubik jejda ☹ tak hlavně že to nebylo moc vážný a prcek i ty ste v pořádku.dávej na sebe pozor 😉

mircisek
11. dub 2011

@veraakubik Věry, úplně mi přejel mráz po zádech. 😨 Ještěže to skončilo jen modřinami. Uffffff! Tak to je dobře, že nakonec brouček není tak velkej. Aspoň ho nebudou vyhánět moc brzy na svět. Tak teď odpočívej a dávej na sebe pozor (i když chápu, že se dvěma malejma dětma to není žádná sranda).

jane84
11. dub 2011

@veraakubik úplně jsem se lekla. Ještěže se z toho byla 'jen' modřina.

Holky tak jsems i teď pořvala u filmu. Jestli máte rády romantické filmy, tak vřele doporučuji PS Miluji Tě. Je to takový smutný příběh, ale tak úžasný. Viděla jsem ho už 3x a vždycky brečím. Celej film.

jane84
11. dub 2011

@fram taky jsem koukala na fotky. Klárka je krásná. Krásné tvářičky a jako všechny děti narozené císařem má krásnou kulatou hlavičku

fram
11. dub 2011

@jane84 já jsem opět brečela nad fotkama Klárinky 😅 😅