Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
4. kvě 2010

Dobré ránko holky
já dneska výletěla málem až do nebe 😕 😕 😕 ,normálně jsem tomu nechtěla věřit a zkusila i druhý teploměr a fakt jooo 😕

kopretina82
4. kvě 2010

Ufffffffffffffffffffffff, mám dočteno 😲
Nat, gratulka k teplotce-myslíš, že ovulka byla teda asi v neděli, nee? 😵
Jinak u nás stále klid před bouří-už aby byl pátek 😀 😵

petra.vavra
4. kvě 2010

Dobré ráno..., včera jste byly ale kecalky, ještě nebyl čas vás dočíst. Zkoušku jsem odložila, prostě to nejde do hlavy. Takže jsem to zase o týden posunula a tak mám příští týden zk a zápich, aby se to neppletlo 😠 , no budu muset. Vítám nové holky a je mi moc líto, že se prostě takové věci dějí, ale jsme silné ženy a přeneseme i skálu 😉 .

natulaaa
4. kvě 2010

Kopre néé ovulka byla hned po MS,byl i pozitivní testík a hlen,ale nikdy nevíš,sexík tam celkem i byl,i když pokud byla ted,tak jsme tomu moc nedali dva dny 😠 ,ale dělala jsem si ovu denně a byli čisté,takže dneska pouze nějaký vzestup a ovu platí ta minulá asi

natulaaa
4. kvě 2010

Baby kde jstéééé,já jdu pak pracovat,ale ted sedím u okna a čekám poštandu,chci jí dát dopis,at nemusím na poštu,mám ji dalekoooo a tak to dám přímo jííí 😝

petra.vavra
4. kvě 2010

Posílám všem milé překvapení rána....

kopretina82
4. kvě 2010

Peti, hezkýýý😵😵😵
Že by...😉😵😀😀?
Holky je mi zle...😝Teda je pravda, že už asi týden chlastám jak duha, akorát že meruňkový sirup s vodou, tak tím to asi nebude...😀😀😀

natulaaa
4. kvě 2010

Jééé Peto, v sobotu odpoledne přeletěl přes naší zahradu,ale nijak nekroužil,měl na spěch,tak ted nevím,co si o tom myslet 😖 😖 😖 😀

petra.vavra
4. kvě 2010

To je pro nás všechny 😉
jinak všechny víte, jak to mám a zbytek je napsán a zdokumentován ve fotoblogu 😉

leheckova
autor
4. kvě 2010

Peti krásný mam radost za tebe 🙂 🙂 🙂 🙂

natulaaa
4. kvě 2010

Peto 😉 😉 😉
Lehe čauky,jak je? 😵
Jdu něco upéct,mám chut na bublaninku,nebo mákovec,uvidím,jakých surovin bude víc 😝

natulaaa
4. kvě 2010

Tak jsem upekla bublaninu,na ten mákovec mi chybělo to zásádní-MAK 😀 😀 😀 😀

endie
4. kvě 2010

čao holky tak jsme to konečně dneska dostala 🙂

natul: teda taková pekařka stebe 😀 se stavím na kousek jo? 😀

endie
4. kvě 2010

ach jo dneska bych byla 16 tt ☹ a možná by šlo už vidět co to bude ☹

natulaaa
4. kvě 2010

Endi už vařím kafe 😀 😀 😀
Endi takhle neuvažuj,nebo se zblázníme,zase bude,já jsem měla za 14 dní rodit 😔 ,ale dost už na to myslet nebudeme 😉

endie
4. kvě 2010

ale tady se čápuje holky bacha něco na tom bude já když čekala malou tak nám přes auto proletěl čáp a při druhém taky 😀

natulaaa
4. kvě 2010

Endi já když jsem prvně otěhotněla,tak taky,máme za zahradou louku a den předem se tam sekal trávník a další den tam vletělo 17 čápu,pokud jsme to dobře spočítali,bylo to nádhernéé,ale moc štěstí nám to nepřineslo

mircisek
4. kvě 2010

Ahoj, téda, my k tomu ani nepotřebujeme čápa. 😀 Manžel se na mě usměje a já jsem těhotná. 😀 V tom u nás problém není. ☹

natulaaa
4. kvě 2010

Mirci moje babička dycky říkala,že vyprala trenky a byla těhotná 😀 😀 😀 😀 ,baby že by v tom byl ten zakopaný pes?Za to mužou ty naše pračky,asi koupím valchu 😀 😀 😀 😀 😀

fram
4. kvě 2010

Ahoj holky,
mircisek, natul 😀 😀 Někdo je na to sperma holt chytlavější 😀
kopre, v pátek budu držet pěsti, kéž by tam byly // ať nás můžeš všechny nakazit 🙂

natulaaa
4. kvě 2010

Fram čauky,Mirci tak se s manžou někdy stavte na kafe 😀 😀 😀 ,holky se určo přidají,že jooo 😀 😀 😀 ,my takového doma nemáme 😀 😀 😀

fram
4. kvě 2010

natul, dobrej nápad 😀 😀 mirci manža pak bude na roztrhání 😀 😀 😀

fram
4. kvě 2010

endie, gratulka k mrše, já byla na nervy, když měla moje babička narozky, původně jsme jí totiž chtěli dát jako dárek pravnoučátko. Celej den jsem prořvala a nikdo nevěděl, proč jsem divná, protože vůbec nic netušili o mém těhu ☹

natulaaa
4. kvě 2010

Fram,sranda musí být,ne vždy je nám do smíchu,ale někdy je to zapotřebí že?

mikkisek
4. kvě 2010

AHoj holky,
tak u nás právě prší, hrůůůza a to jsme chtěli jít s Ondráškem sázet salát ☹

Peti - nádherná fotečka, nasměruj ho k nám, nachystám mu pár žabích stehýnek 😉

Endie - tak konečně mrcha dorazila, gratulujju, vím jaká je to úleva, já se dočkala až po 50ti dnech. A je pravda, že teď si jí užívám jaksepatří - takhle silnou MS jsem snad ještě neměla.ÚPlně zírám,kolik toho ze mne jde ven. Manžel včera přišel s vtipem - prý se mi nedá věřit, krvácím a stejně neumírám - ha ha, vtipálek 😀

Včera jsem to žehlení celé nezvládla, tak jdu pokračovat.

Hezký večer a hlavu vzhůru všem!

kopretina82
4. kvě 2010

Endie, gratulka k 1.MS.Taky mě občas napadne, že už by malý kopalo a tak, tak si řeknu, že teď nekope, ale brzy určitě bude 😵, člověk to fakt musí co nejvíc hodit za hlavu jinak by mu hráblo 😉
Fram, dík, budu se snažit 😉 😀
Holky dobrou, jdu se nabaštit a chrupkat 😉

leheckova
autor
4. kvě 2010

ahoj je tu jeste někdo ja se dřív neutrhla přišli jsme ze školky a já zjistila že nemam kliče dobrý a když jsme tak čekali v autě než prijede tatka s kličema tak koukam že ma synátor něco na krku a ono neštovice takže jjsme doma 😖
byla jsem z toho všeho tak hotova že jsme lehli a usnuli pak přišel manža byla veča a ted sem se k tomu dostala abych vam napsala kočičky ....
gratuluju Endie k mrše 😉 a jdu tabulku udělati 😀 😀 😀 😀
Natulka je samý vtip dneska cooooooooooooooooooooooooooooto je dobře

herbie
4. kvě 2010

ahoj holky skoda, ze mam takhle blbe ten cas a nechytnu vas tady peto ta fotka je krasna a fotoblog jeste hezci 😀 jupi zitra prijede milacek tak se tesim mrcha taky uz konci takze kveten holky je jasnej jo 😀 😀 😀

herbie
4. kvě 2010

ahoj milli 😉

starhys
4. kvě 2010

Ahojky já jsem jen chtěla říct,že holky nemáte ztrácet hlavu.Já jsem potratila v 5tt, 2.dubna 2007 a byla to ta nejhorší věc co jsem zažila,ale musím říct,že zase ta nejštastnější radost přišla na svě 18.4.2008 a jmenuje se Filípek.Ale když jsem potratila,tak se pro mě zhroutil celý svět,nebyla jsem schopná 2 měsíce jít do práce a kdzž jsem viděla někde kočárek vždycky jsem se rozeřvala,ale po 3 měsíční pauze jsme se začali znova snažit a ono to vyšlo hned první měsíc.TAK neztrácejte hlavu!!!