Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

zzzzuuuuzzzziiii
22. čer 2011

@fram Frami i my s mrnouskem se pridavame ke gratulaci - prejeme ti ze vseho nej zdravi, more lasky, stastnou rodinu a co nejmene starosti 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
22. čer 2011

@jane84 a ty se jani fakt neboj, jestli nekdo, tak ty 100%... a mam zkusenost ze svych zkousek, ze kdyz se clovek strasne boji, tak to udela a kdykoliv jsem to mela na haku, tak znova... takze to je jasneee 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
22. čer 2011

@martasl Marti neboj, na vecer hlasi bourky, takze o nic neprijdes 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
22. čer 2011

@mircisek Moc gratuluji k prtouskovi, je nadhernej a preji vam hodne zdravi a radosti.

zzzzuuuuzzzziiii
22. čer 2011

ja porad premyslim, jestli ty obcasne "tukave" pocity je miminko 🙂

fram
22. čer 2011

Holky, všem vám děkuju za gratulace 🙂
@zzzzuuuuzzzziiii klidně už by to mohlo být ono 😉

jane84
22. čer 2011

Holky moje zlatý, uvidíme zítra, s jakou náladou nastoupí komise. Už toho mám fakt plný kecky. Ráno pojedu brzo, tak asi nestihnu dát tabulku. Začínáme v 9 a nevím jak přesně ta naše skupina bude postupovat, jestli půjdeme všichni zaráz a budeme se střídat u jednotlivých stanovišť nebo budeme chodit po jednom a až si odkroutí všechno jeden, půjde druhý. Vzhledem k tomu, že jsem podle abecedy pátá ze šesti, tak to bude trvat hooodně dlouho
Ani se mi nechce věřit, že zítra možná skončím konečně školu. Pamatuji, kdy jsem šla do první třídy, na gympl, na medinu, teď sem na přírodovědu. A všechno je to jako včera

jahudka80
22. čer 2011

@marulinka 😀 😀 😀 jojo taky už má klid a může si užívat kdežto já se v jejím věku budu starat o puberťačky 😀
@fram no já se minule zhrozila když jsem si uvědomila, že mamča ve 45 měla klídek já už dávno z domu a brácha po mauritě a já až mě bude 45let tak mladší bude 14let a starší 17let 😀 to budou nervy začnou se jim zapalovat lejtka 😀 . Jinak manželově mamce bude letos 59 😉

Holky já vyprala 2 pračky a už tu od rána stihlo 3x svítit slunko a 3x pršet, po tom co jsem 2x táhla prádlo se sušákem z balkonu mě došla trpělivost otevřela ono a balkonové dveře a suším, já nebudu furt to prádlo tahat ven a dovnitř 😀 😀 😀 . A dnes mi přišly další látkové plenečky 🙂 jsou bazárkové ale úplně nádherné, měkoučké a k nim jahudkové svrchňáčky 😵 😵 😵

daniela699
22. čer 2011

Hezke odpoledne, moc vas zdravim, nakoukla jsem a vidim takove krasne zpravy. 🙂

@veraakubik @mircisek Moc moc gratuluju k miminkum. Preji moc zdravi a detatkum stastne vykroceni do sveta. 😀 A zavidim takove krasne porody. 🙂

@jane84 - drzim pesti na statnice, tusim spravne, ze jdes zitra? Ty to das uplne v pohode, i kdyz se asi jsi urcite nervozni, to k tomu patri, ale o tebe fakt strach nemam. 😀

@fram - Dodatecne vse nej k narozkam. 🙂 At ti to tehulkovstvi tak krasne probiha jako dosud.

zzzzuuuuzzzziiii
22. čer 2011

@fram panecku, ty uz mas tricitku 🙂 tak snad budou tukanecky zvysovat svou intenzitu, zacinam si to nejak uzivat 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
22. čer 2011

@jahudka80 taky bych potrebovala vyprat, nemuzu si te pujcit domu? 🙂

jahudka80
22. čer 2011

@zzzzuuuuzzzziiii 😀 😀 😀 😀 no sama bych potřebovala pradlenu 😀 😀 😀 😀 musím vyprat asi 8praček pro mimčo když jsem to ráno spočítala tak jsem se smála že abych už začala abych to vůbec stihla 😀 😀 😀

marulinka
22. čer 2011

@jahudka80 jé,ty už pereš na mimíska? si rychlík 🙂 my nejdřív budeme muset vyjet na nákup modrýho oblečení,aby kluk nechodil po holkách v růžovým 😅 a až pak praní...jinak u nás je dnes krásně,svítí sluníčko,tak taky peru--ale manželovy montérky 😀
@jane84 na zítra budu držet palce,ale ty si fakt šikovná,takže to bez problému zvládneš 🙂 🙂

jane84
22. čer 2011

holky když čtu jak perete, pečete, uklízíte. Mně se z toho dělá špatně, protože teď při učení jsem tu domácnost zanedbávalaa když se kolem sebe rozhlídnu, no fuj to bude práce

herbie
22. čer 2011

fram dodatecne ti preju vsechno nejlepsi k narozeninam, jane84 prosim opravit taky muj vek v tabulce na 29 😠 dekuju 🙂 jinak ti drzim palce at to zitra dopadne dobre 🙂

jane84
22. čer 2011

@herbie Také přeji vše nejlepší a ať už se brzy dočkáš //. Jak to u vás vypadá? Už je přítel doma?

marulinka
22. čer 2011

@herbie také přeji vše nejlepší,hlavně hodně štěstíčka 😉 😉

holky dnes sem 4x na wc papíře měla nějakej hlen...co to může znamenat?-snad ne už hlenová zátka? to by bylo brzy,žejo?😕 😕 ani nevím jak vypadá,u holek mi nic takovýho nešlo 😖 sem z toho paf 😒

mircisek
22. čer 2011

Holky, moc děkujeme za pochvaly. To víte, jsme hrdí - jako všichni rodiče. Dnes jsme byli u doktorky. Za jeden den přibral 120g. Taky máme otesánka. Díky bohu.
@fram @herbie Všechno nej nej a nej k narozeninám!!! Ať se vám daří, však vy obě víte nejlíp, co si přát. 😉
@jane84 Jani, zítra budeme držet všechny pěsti, co doma máme. Ale o Tebe fakt strach nemám. 😎

jahudka80
22. čer 2011

@marulinka právě že na mimíska neperu - teprv musím začít. Čeká mě tak 8 praček, musím po malé vyprat kočár, deky do postýlky krabici oblečení (je sice prané ale leží 2,5roku v krabici 😀
@jane84 na domáctnost se při učení vyprdni, já prala skoro po 10dnech manža už neměl trencle, a tedy neuklízím, jen to co se fakt musí 😉 dříve jsem musela každý pátek vyluxovat, vytřít, setřít, umýt koupelnu a wc vyprat a těď tedy né, luxuje manža, já stírám tak max.1x za 14dní, koupelnu uklidím když je fakt špinavá 😉 a je mi fajn nedřu se a mám víc času na jiné věci 😉
@herbie jé tak všechno nejlepší hlavně zdravíčko a moooc štěstíčka a brzké // ta jsi ještě mladice 😀 to my s trojkou na začátku to máme už spočítané 😀

herbie
23. čer 2011

jeeee holky dekuju jste zlaty ja mela narozky uz v kvetnu 20 hahahaha nevim jestli jsem to psala na konika, ale asi ne jinak jj pritel je uz tri dny doma a taky prosim zapsat jsem 2DC dekuju 🙂 jinak bych si taky prala ty // moooc ale musim uznat ze za rok posledni to fakt holky flakame ten sex po mrse se objednam k doktorovi na prohlidku a pak uvidim mozna dame to IUI zkusebne preju vam krasnej den 🙂

fram
23. čer 2011

@herbie taky dodatečně všechno nejlepší ke květnovým narozkám 🙂 Je mi líto, že mrcha dorazila ☹ Doufám, že ti návštěva u doktora pomůže.

@jane84 DRŽÍME PĚSTIČKY 🙂 🙂 🙂 🙂

fram
23. čer 2011

@mircisek vy teda krásně dlabete, šikulky 🙂

lichtakova
23. čer 2011

@jahudka80 ty jsi pilník 🙂 , ale já už jsem taky pokročila-koupila jsem Batole..... 😉

lichtakova
23. čer 2011

@jane84 všecko dobře dopadne 🙂

tiburcia
23. čer 2011

@jane84 držím palce!!!

hojda
23. čer 2011

Omlouvám se za vstup do diskuze, ale nemáte nějaké zprávičky od Lucie.krajcarove? Chodila k nám do diskuze a my teď máme novou soukromou. Neozvala se vám někomu po tom zablokování?

zzzzuuuuzzzziiii
23. čer 2011

Ahoj holky, chci se zeptat, co si myslite a predporodnich kurzech?

martasl
23. čer 2011

ahoj holky.
jé herbie-všechno nej k narozkám,hlavně splnění toho největšího prřání,krásné plánování svatby a ať k doktorovi už nemusíš.jak pokračujete se svatebníma přípravama?

zzzzuuuuzzzziiii -předporodní kurzy,proč ne??hlavně ideální pro prvorodičky.určitě bych na ně chodila.

jani,několikrát jsem se během spaní vzbudila a vždycky jsem si na tebe vzpoměla.tak doufám a vím,že jsi to perfektně zmákla.

hojda-lucka se tady od zablokování už neobjevila a nevím,jestli o ní některá holka něco ví.je to škoda,moc nám tady chybí.

jahudka80
23. čer 2011

Ahoj holky tak jsem právě dokončila předsíň 🙂 ale tedy utekla mi jedna tapeta a na fotkách to jsem vidět ještě víc 😅 no ještě že tam bude nad tím polička a snad se to trochu zamaskuje, to jsem celá já 😀
Dám sem foto před (zelená) a po 🙂

jahudka80
23. čer 2011

@zzzzuuuuzzzziiii No já na žádným nebyla a taky odrodila 😀 stejně ty jejich přiblblé rady jak dýchat ... a ulevovací polohy. Stejně jsem si dělala při porodu co dělalo dobře mě a na nějaké dýchání si stejně nevzpomeneš 😀