Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kopretina82
6. kvě 2010

Nat, já měla termín MS v pondělí 😉😀
Jinak u mně ticho po pěšině, tak stále doufám, no a na netu jsem našla spoustu holek, kt. kolem 5tt špinily, tak snad si fakt jen prcek vrtá pelíšek 😉
Jani, já jsem doma na MD a mám pocit, že víc "v klidu" už to nejde, takže v tomto mám svědomí čisté 😉 S tou brigádou...Já nevím, asi bych to vzala, už jsem to tu možná někde psala, ale myslím, že pokud se něco má stát, tak se to stane a je jedno jestli celý dny ležíš nebo lítáš po terénu-koukni na naše babičky, těhu netěhu dřely jako koně a jaký byly zdravý miminka a podstatně míň potratů...Myslím, že jen v tomhle to nebude. Ale rozhodnutí je na Tobě 😉
Peti, gratuluju k výsledkům

natulaaa
6. kvě 2010

Kurnik Kopre fakt,tak to si mě dostala 😀 😀 😀 ,ale minule si testila před že joo,napíš že joo,at nevypadám jak blbec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jane84
6. kvě 2010

Holky mám v plánu zajít za vedoucí, je to rozumná ženská a domluvím se s ní, řeknu, že nastoupím, zrušit to můžu vždycky. Tak ať mi to nikdo nevyfoukne. Jen si pamatuju, že jsem loni vlastně byla ve 4 tt a špatně jsem snášela vedra na pochůzce. Kdyby se to opakovalo, tak se asi zblázním, měla jsem šílené výčitky svědomí

natulaaa
6. kvě 2010

Jani jdi do toho a když otěhotníš,,tak prostě skončíš,nikdo tě za to nezabije néé?Nebo pujdeš na marodku,já nevím jak u koho ale moje obě kámošky jednou potratily a podruhé už je dal na nemocenskou 😒

jane84
6. kvě 2010

na nemocenskou nemusím, prostě bych skončila brigádu a jsem na škole, takže bych si to pořešila tak, abych měla klid. A do léta daleko, třeba ani nenastoupím 😉

natulaaa
6. kvě 2010

No jasan 😉

mikkisek
6. kvě 2010

Ahoj holky,
tak konečně odezněla 1. porevizní mrcha - dnes jsem šla kolem lékárny, tak jsem měla cukání zajít koupit ovu testy, uvidíme jak to půjde/nepůjde.

Kopre, Peti - držím mooooooooooooooc palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U nás teď vykouklo sluníčko, tak jdu na chvilinku na vzduch než dorazí manža domů.

Hezký večer

kopretina82
6. kvě 2010

Nat, no posledně jsem taky testila až po termínu 😀, ale vždyť o nic nejde, kdybysme měly mít v hlavě všechny termíny MS, musely bysme mít hlavy jako bernardýnky 😀.Víš co, já měla vždy cyklus 28 dní, tak neustále beru 29DC jako termín MS.Otázka je nakolik se mi to po revizi rozhodilo a kdy vlastně ten opravdový termín je, ale jak říkám, vždyť o prd jde 😉
Jani, jasný domluv se-ženská tě určitě pochopí, a jak píšeš, odejít můžeš kdykoliv...
Mikki, dík

Peti, tobě skládám hlubokou poklonu, já bych nedokázala dělat jako že nic...😲 a i když mám strach jak to všechno dopadne, tak to prostě nevykecat nedokážu, takže klobouk dolů a moc moc držím palečky 😵 😵
Holky, držte mi pěstičky, ať je ráno tlustice, hned dám vědět 😉

martasl
6. kvě 2010

no teda holky!!Vy tajnůstkářky 😀 😀 Ale konečně se to tady snad rozjede.Už to nějaký těhulky chtělo i ty utajený 😉 Samozřejmě vám v koutku duše gratuluju,ještě ne nahlas,ale mám z vás radost 😀 😀

U nás už se taky vyjasnilo,ráno brutální slejvák a vítr.Chudák holka v tom největším nečase šla na autobus.Se starší jsem dnes byla u doktorky,má angínu tak to doufám nechytnu.Vylézat z pokoje může jen v nejnutnějším případě. 😅

pipa
6. kvě 2010

ahoj holky! hledala jsem téma o mensturaci po revizi a nějak jsem nic moc nenašla..ráda bych se zeptala..kdy u vás po revizi dorazila první menzes? díky moc!

fram
6. kvě 2010

Ahoj holky,
kopre,petra 😵 😵 😵 tichounká gratulace. moc moc vám to přeju.

fram
6. kvě 2010

pipa, mě přišla 30.den. dr.mi říkala, že by měla dorazit 4 až 6 týdnů po revizi.

pipa
6. kvě 2010

fram, děkuji 🙂 a byla normální nebo extra silná? jasný, že to má každá jinak, ale jsem z toho nějaká nervozní. mám 14 dní po zákroku.

lucifer1987
6. kvě 2010

Ahoj pipo, mě dorazila po šesti týdnech od revize. Dělali mi ji ve 13 tt kvůli zamlklému těhu.

martasl
6. kvě 2010

pipa-u mě dorazila první ms asi 35 dešn po revizi.byla takoá střední a trvala5 dní.neboj,ona dorazí.u některé dřív u jiné později.další byly tak akorát.březnová skoro vůbec-spíš jen špinění a dubnová masakr 😝 😝 😝 😝

pipa
6. kvě 2010

holky, moc moc děkuju! držte se a hodně štěstíčka!!

jane84
6. kvě 2010

Nat jak jsi dopadla u té homeopatičky?

natulaaa
6. kvě 2010

Holky já vás dočtu zítra,manža už mrčí,že jsem furt na net,byla jsem ještě na jiné diskuzi,ale dopadla jsem dobře,viděla na mě,že jsem psychičtější slabší,takže i na to se zaměří,abych se víc sklidnila a v pondělí jdu ještě jednou a to už bude mít sestavenou tu lečbu a dostanu léky ,prý jich bude hodně,bude to nějaká směs,tak uvidím,ale měla jsem z ní super pocit,že mi pomuže ,Tak já zatím končím,papa a dočtu vás zítra ju? manža je 😠 😠 😠 😠

herbie
6. kvě 2010

ahoj holky kopretinko a peto gratuluju a prosim o bacili poslat jo 😉 😀

hadonoshka
6. kvě 2010

Tak skvělý, právě dorazil drahoušek, neřekl ani ahoj, jen začal nadávat že v chodbě smrdí mokrej pes, sednul k počítači, ani pusu mi nedal.
Řekla bych že o tomhle asi manželství být nemá. Chce se mi brečet.

herbie
6. kvě 2010

jeeee hadonoshko netrap se na to kasli ja taky vcera pritel priletel po tydnu domu byl v mexicu surfovat a priletel vecer jeste s kamaradem byli unaveni a hned mi usl na gauci tak jsem mela nervi rano jsme stavali tak jsem myslela ze neco bude a on misto toho se muchloval se psem 😀 chlapy maj nekdy takovy ulety ale vim je to hruza jak se pak mame cejtit.....ja jsem na to dneska mu ujela do banky rano ani jsem mu nerekla ahoj a jak mi hned volal a kde jsem a atd 😠

kopretina82
7. kvě 2010

Holky, tak testík docela ukázkově sílí, ale radši si zajdu dnes k Dr., aby mi řekl, co s tím špiněním, tak mi držte palečky...

herbie
7. kvě 2010

kopretinko budu na tebe myslet a drzim ti palce dej pak vedet jak jsi dopadla 😉

natulaaa
7. kvě 2010

Dobré ránko 🙂
Kopre dej pak vědět,ale ono to prý dělá,když je žena těhu a má termín MS,ale raději běž,určitě dostaněš utroš ebo ascorutin 😉
Jinak u nás svítí sluníčko,normálně nechápu 😕 ,přitom včera hlásili,že na severní moravě bude pršet,tak jsem zvědavá ,jak dlouho to vydrží 😕 ,tepllotně se zatím držím a tento cyklus nemám příznaky vubec žádné,dokonce mě nebolí ani prsa 😕 😕 😕 😕 😕 😠 😠 😠 😀 😀 😀

kopretina82
7. kvě 2010

Nat ono někdy žádný příznaky-největší příznak 😉
Taky jsem včera pádloval po internetu (novotvar manžela a jeho kolegy 😉) a spousta holek to měla, ale bude víkend a chci mít aspoň v rámci možností klid na duši.
Určitě dám vědět-jdu ve 12
Herbi, dík 😉

natulaaa
7. kvě 2010

jasné kopre běž,já myslím,že my co jsme už potratily by jsme měli jít co nejdřív 😉 😉 😉

natulaaa
7. kvě 2010

Hadi,herbi,tak to mi je líto s těma vašima mm 😒 .hadi a co ted ráno,to už to vyšlo,nebo je furt nabručený? 😒

herbie
7. kvě 2010

natul on byl unavenej ten let a to vsechno okolo je to narocny chapu ho no ale mi zensky takovehle veci nechapeme ze 🙄 🙂 jinak je vse v poradku mezi nama ( je zlato ) obcas ale jsou taky nejaky mracky ale hned se to prezene tak jsme spolu teprve rok takze neni duvod nejakych velkych hadek nebo tak nejak......ja bych spis chtela vsechno hned vis jak hlavne to mimco 😀 😝

herbie
7. kvě 2010

chtela bych mimco co nejdriv pak domek dodelat je tu hodne prace on vydelava penize a porad se neco planuje 🙂 takze obcas je z toho taky na bednu a potrebuje vypnout ale to asi kazdej

petra.vavra
7. kvě 2010

Dobré ráno 😉 , u nás taky svítí sluníčko, tak doufám, že náš čeká daleko hezčí den, než včera.
Kopre- držím palce 😉