Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
7. kvě 2010

no já už na endokrinologii chodím kvůli štítné žláze asi tak 15 let. Teď jsem změnila doktora, máti u něj začala pracovat jak zdravotní sestra, takže ji poprosím, aby na něj zkusila zatlačit a ten profil mi udělá nebo aspoň ten prolaktin.
Kopre mateří kašičku seženeš u včelařů nebo je součástí přípravku Sarapis (tablety), ale ještě jsem se na to podrobně dívala a moc se v těhu nedoporučuje, spíš před otěhotněním na nárůst sliznice, protože jako včelí produkt obsahuje moc alergenů. Ach joo. To by se z toho člověk zbláznil, jestli by raději člověk nevěděl co se může všechno podělat. Nevědomost je sladká

leheckova
autor
7. kvě 2010

ahoj kopre to mě mrzí kočko ach jo už jsem ti to přála z celého srdce to je na hovno....

leheckova
autor
7. kvě 2010

Natul ja mam jinak od včera eeg hlen je to moznéééééééééééééééé a čipek nizko skoro na dne nechapu to

fram
7. kvě 2010

Ahoj holky,
kopre, co to čtu? ☹ ☹ to mě moc mrzí ☹
natul, to je úleva, vědět, co se děje, viď? Mě dělala HP moje gyndařka, byl v pořádku, ale to bylo ještě před otěhotněním. A ta homeopatie - té bych taky hodně věřila. Takže nejpozději za 2 měsíce // 😀 😀

leheckova
autor
7. kvě 2010

holky nevite co mi to zase píšou
My usual luteal phase length is 14 days and my temperatures have been up for 16 days past ovulation and I have no sign of my period, nor any sign that I might be pregnant. What should I do? Read More...

natulaaa
7. kvě 2010

Fram děkujíí ,no uvidíme,jak rychle to pujde,sexovat budeme furt 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
7. kvě 2010

no jo taky to neni dobře furt ja uvidim necham si raději pauzu děla mi radost že se kvuli tomu začal sprchovat řekla jsem mu že se to může zahřívat a pak ho ma husty zdrclý a nefunkční v letě se jen sprchoval a koupali jsme se v bazenu v chladný vodě a šup šup a pak hned druhý cyklus a bylo to tak si to vzal asi k srdci

natulaaa
7. kvě 2010

Lehe to neřeš,to je jakoby příklad něčeho,že někdo má LF 14dní a ted má zvýšené teploty už 16 dní a žádný náznák MS a ani těhu,.Ptá se co má dělat,Já nevím co to tam furt někdo píše,to je jakoby nějaký dotaz někoho,nevím,proč to tam máš 😒 😒

natulaaa
7. kvě 2010

No Lehe víš jak já myslela furt,prostě častěji,to každopádně musíme přes ovu 😒 😒

leheckova
autor
7. kvě 2010

no taky nevim proč mě to tam píše ty to tam nemáš nevím ch,......proč mě to tam píšou 😠

natulaaa
7. kvě 2010

hej já asi nééé,já tam nic nevidím 😒 😒 😒 .Co malý,už chrní a tak ješte furt má teploty?

leheckova
autor
7. kvě 2010

jj před chvili šel čekal na tatku ten dorazil po 19 dali jsme večeři koukali se na rychle a zběsile ale usinal už....teploty neměl dneska už snad už to bude jen ustupovat dnes se mu dělali jeste nový ja nevim bud mam bedary nebo jsem se nějak osypala taky snad to nic neni ale jsem samý bolák už mě to sere

herbie
7. kvě 2010

ahoj holky teda to byla fuska vas docist 🙂 mame tu dneska krasny pocasi je to k bazenu nebo k mori ale voda je studena takze radsi k bazenu 🙂 kopretinko to je mi lito ale nadej jeste je tak uvidis hlavu vzhuru budu drzet palce at jsi tehu!!!! natul teda to jsou veci tak jeste ze na to prisly a ted budes papat prasky a pak sup budou // jak vysity.....hadonoshka to je mi lito teda ten tvuj manza by zaslouzil na prdel 🙄 no jo je to jenom chlap 😉 jinak ja tenhle mesic jsem si rekla ze nebudu testovat ovulku nic proste jenom sexovat budem a treba z toho neco bude jinak holky mozna poletim do ceska 19 cervna se bracha zeni juchu uz se fakt tesim 🙄

hadonoshka
7. kvě 2010

Holky loučím se s vámi, dneska jsem se od manžela dozvěděla že si už se mnou nemá co říct a že se asi odstěhuje. Prý už se několik let přetvařujeme a jsme úplně odlišní, před dvěma měsíci jsem byla skvělá ženská, teď má asi jiný názor. Moje nálada je na bodu mrazu a vyhlídky do budoucna také. Přeji všem brzy zdravé mimísky a ani si nedovedete představit, jak je mi strašně líto, že pro mně už snažení skončilo. Budu na vás myslet, ale teď potřebuji klid. Nevím co bude dál................

herbie
8. kvě 2010

jeeeeee neeeee hadonoshko ☹ neluc se s nami treba se to jeste spravi nejak 😢 kazdopadne je mi to moc lito, ze je manzel takovej na tebe a myslis, ze se neda s tim jeste neco delat? treba mel spatnou naladu nebo tak neco ale vim i to neni odpustitelny tohle by se rikat nemelo vubec drzim ti moc pesti a prosim klidne jsem prijd mezi nas ze vykecat vsak mi tu taky nepisem jenom o snazeni ... drzim ti palce 😉

herbie
8. kvě 2010

holky ja jsem takova pinda 😀 tak jsem si rekla ze musim upict babovku a nemela jsem mouku tak jsem jela pro ni do kramu a co myslite neodolala jsem a koupila jsem si 7 novych ovulacnich testu tech digitalnich takze budu testit nejak divne me bolej vajecniky a jsem nafoukla mohla bych mit takhle brzy ovulku po mrse to bych uz byla jak natula mam ji mit az okolo 15 myslim no kazdopadne budu testit teda jinak ty testy byly drazsi jak tehotensky testy to je sila 34$ za tech 7 testu 😅

natulaaa
8. kvě 2010

jééééžiš had já jsem z toho uplně v šoku 😢 .Ale stav se tu za náma,až ti bude líp,držím palce a pevné nervy 😉 😉 😉

natulaaa
8. kvě 2010

Herbi no já si říkala,že to nevydržíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,mi dneska teploměr ukázal 37.3 a 2x po sobě,ale mi se to zdálo divné,zkusila jsem po pul hodce a 37,tak ted nevím co napsat,ale dam tech 37,ono je to stejně jedno,hlavně že je vysoká 😉

herbie
8. kvě 2010

no jasny natul ja zkusim test jeden dneska jeste a pak budu mit jeste 6 tak ty az se bude blizit datum ovulky 😝

gejbule1
8. kvě 2010

Ahoj holky,jdu vás pozdravit 🙂 a kouknout jak se vám tu daří.U mě nic nového.Po té události v dubnu čekám na MS a jestli vůbec bude ovulka.Zatím to vypadá že podle testu nebude .

kopretina82
8. kvě 2010

Had 😲 😲 😲 Moc mě to mrzí, ale ono se nic nejí tak horký jak se to uvaří (my se rozvádíme min. 1x do měsíce 😉 😀 i když vlastně od potratu jsme se zatím nerozváděli 😲), tak uvidíš a pokud to nedopadne ideálně, moc přeju ať se daří líp. A jak píšou holky, určitě se zastav, když budeš chtít...
Holky, tak já nevím, krvácení přestalo-bylo to jako jednodenní MS-kdyby mi Dr. neřekl, že sliznice je na těhu moc nízká, snad věřím tomu, že to klaplo, teď mám spíš docela dost strach z toho mimoděl 😲 😢 Už aby bylo pondělí a bylo to jasný...

herbie
8. kvě 2010

jeee gejbule obcas zajdu na vasi diskuzi ale nepisu tam nic 🙄 naposledy jsem tam byla kdyz jsi byla tehulka to je mi moc lito asi to nevyslo podle toho co pises urcite se nam vsem holky brzy zadari jinak muj ovu test vysel negativni ale podle kalendare mam ovulku od 11 kvetna do 16 tak nejak takze pak budu testit 😉 dneska jsem jeste malinko spinila hnede asi od mrchi tak proto me mozna boli malinko spodek ach jo

natulaaa
8. kvě 2010

Ahoj Gejbul,jsem ráda,že si přišla 😉
Kopre tak co ti ona řekla,že to těhu určitě není?,to je nějaké divné néé,jako na rovinu tin řekla,že s tím nemáš počítat?,nebo máš šanci ještě?Promin za otázky,ale máš pěkné //,tak snad to dopadne a dneska si netestila už?

jane84
8. kvě 2010

Ahoj holky, no to jsou zprávy, Had to mě moc mrzí ☹
Kopre ještě to nevzdávej, třeba jsi vážně otěhotněla později nebo ti sliznice narůstá pomaleji nebo je nižší kvůli tomu špinění třeba. Každá jsme jiná a nemůžeme se řídit jen tabulkami. Já měla loni při potratu taky podezření na mimoděložní a to mi tenkrát dr řekla, že je na ultrazvuku vidět volná tekutina v břiše a to by ti dr řekl, že to u tebe vidí

natulaaa
8. kvě 2010

holky mi se dneska normálně zdál sen,že na něj furt myslím 😒 .Byli jsme s Petou někde jakoby v kojenáku asi a my tam normálně spali na pokoji někde a najednou se tam objevilo asi roční mimi a chytlo se mě kolem krku,měli jsme líčko na líčko a ono se mu furt strašně pevně drželo a nechtělo se pustit,no byla to nádhera 😵

fram
8. kvě 2010

ahoj holky,
had, nevím, co napsat, snad, že držím palce ať se to nějak vyřeší ☹ ☹
kopre, to čekání na pondělí musí být hroznej nervák, ale třeba fakt není vše ztraceno, i když lepší je nedoufat a pak být příjemně překvapená . V pondělí na tebe budu moc myslet, ale to tady asi všechny holky
natul, třeba ten sen něco znamená 😉

natulaaa
8. kvě 2010

Holky tu je bouřka jako prase 😠 😠 😠 ,kruci chtěla jsem sekat trávník a nic z toho 😠 ,tak jedeme do města,koupit nějaké ty kytičky těm naším maminám 😉 🙂

petra.vavra
8. kvě 2010

ahoj holky, já se tu dřu tu ekonomii a nebaví mě to, ale musím...jo sám sis nadrobil.....
had- bohužel na to není co dodat, jak psaly holky, moc držím palce, ať se vše vyřeší. Máte spolu dvě krásné děti a tak za to snad stojí něco obětovat ne. Ti chlapi, potřebovali by jednou za čas nasekat jako malý.
kopre- hlavně buď v klidu. já vím, že se to strašně hezky píše, ale hůř čte a ještě hůř dělá a bude to říkat každý, ale pozitivní myšlenky jsou strašně silné a jsou schopny pomoci i nemožnému...myslím na Tebe. Poslala jsem ti IP, ještě že některé příspěvky nemažu!!!!!! 🙂
nat- tady je krásně a neděs mě, moje zlatíčka teď odjeli na výlet a pláštěnku nemají 😲

leheckova
autor
8. kvě 2010

Tak koukam že tu jsou samé novinky bože bože kdy už nám všem to trápení skončí???Kopre ty se nenervuj dokud neni mrcha neni nic ztracené hlavně si nenech namluvit že je to mimoděložní nebo buh vi co....jasnýýýýýýýýýýýýýýýýýý

Hadi to mě mrzí občas krize přijde do každého vztahu ja jsem s manžou 15let a už jsme ji měli 2x dokonce jsme rozvedení ale ted nam to klape fakt lip než před tim ,víš si fajn ženská pokud to je jen řešení jak ti říct že už další ditě nechce měla by jsi nad tim uvažovat aby jsi ho neztratila.......viš pokud by mu nevadilo tak si adoptujte nebo osvojte děcko .....nevim ale pokud ho miluješ a on tebe nemělo by vás tohle rozdělit máš 4 děti si máma která jednou bude babička vnoučátka a to všechno tě čeká zkus si o tom s nim promluvit pokud v tom není nikdo další tak třeba se rozpovídá že to je kvuli tomu že neví jak by ti řekl že už dítě nechce a jen tohle musi udělat aby tě donutil o tom přemýšlet chlapi občas dělaji věci že ženská by to dělala jinak ale oni když se zaseknou dokažou od ženský odejít a začít jinde ale co my....přemýšlej nad tim zda by to za ten rozhovor nestálo fakt jo přeju hodně štěstí

Gejb vítam tě mezi nami................

leheckova
autor
8. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................44DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................34DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 21DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................21DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................19DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................19DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................19DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................19DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................19DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................18DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................17DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 17DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................11DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................9DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................9DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................7DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................5DC