Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

gejbule1
8. kvě 2010

Holky taky vás bolí sexovat při ovulaci?Já si včera při sexu včera připadala jako když jsem promilovala celou noc jak to bolelo.

natulaaa
8. kvě 2010

Gejb tak mě právě nééé,to jí mám celou nějakou uvolněnou 😀 😀 😀 😀 ,mě spíš po ovu ,spíš před MS jsem taková bolavější 😒

jane84
8. kvě 2010

gejb ovulku sice cítím jako mírné bolesti na vaječníku, ale spíš mám na sex šílenou chuť, mohla bych pořád 😀

jane84
8. kvě 2010

Nat to byl krásný sen, podle snáře vidět dítě ve snu je vždy dobré znamení 🙂

kopretina82
8. kvě 2010

Holky díky všem...😵
No, zas trochu krvácím, ale teda klasická MS to není 😲.Testíky už nemám, tak netestuju, ráno jsem si šla koupit, že bych zítra ráno testla, jenže ouha všechny lékárny zavřený-svátek, tak jsem si řekla, že to prostě nechám na pondělí, ať už si to dopadne jak chce 😉
Popravdě, lhala bych, kdybych tvrdila, že mě vůbec nenapadne, že třeba...Spíš mám strach tomu byť minimálně věřit, protože spíš myslím, že nee☹
Peti, dík moc za IP-ani nevím, že jsem to tak pěkně napsala...😀 😀 nebo mi to možná tak nepřišlo, protože jsem byla v jíný situaci...Dík
No, už aby bylo pondělí a hlavně ať mně nežene do špitálu
Jo, Jani a něco o volný tekutině za dělohou říkal 😲 😲 😲

leheckova
autor
8. kvě 2010

Kopre to přeci není samo sebou aby jsi měla za sebou dva minipotraty nebo aby se to dvakrát nepovedlo ja už věříla že budeš chytlavější potom nezdaru že to bude jako když pohnojíš moc jsem ti to přála a přeju a je to červená hustá enbo spis voda krev

natulaaa
8. kvě 2010

Lehe čusek,co děláte dneska 😒 ,my přišli ze zahrady,okoupali jsme se a opekli si klobásy na elektrickém grilu pod digestořem 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
8. kvě 2010

no ja sedim doma myla jsem okna mam pul baraku omytého předek nechavam až odkvetou pampelišky to pak jsou okna žlutý a tak jeste jeden bok tam mam lodžii a balkonový vojitý dveře takže to je na cele dopoledne zitra a pak už jen předek domu a mam hotovo malej už to ma lepší dnes byl bez teplot risa byl v praci a po obědě jeli na zapas a za chvili přijede domů

jane84
8. kvě 2010

Kopre ta volná tekutina tam ale může klidně být už od ovulky, jak praskne folikul, tak se nějaká tekutina uvolní a dostane za dělohu, je to prý normální, dělá se taky, když praskne cysta, ale při mimoděložním je toho asi víc. Kdyby to bylo vážné podezření, tak by to dr určitě nějak řešil. Oni totiž doktoři spíš postraší, aby když se něco stane byli krytí, že ti to řekli. Ale většinou je to planý poplach.
Mně tenkrát doktorka řekla, že tam podezření je, ale že to v 6tt nepozná, druhý den jela na 2 týdny na dovolenou s tím, že když budu mít bolesti mám jít do špitálu. Jo, no tak to jsem se tenkrát modlila za potrat, hlavně aby to to mimoděložní nebylo.

Já bych zkusila pít kontryhel, ten hojí sliznici, dr. Jonáš uvádí, že v těhotenství není na škodu. Tak proč to nezkusit. Naprosto tě chápu, že si nechceš dělat marné naděje, ale trošku věřit člověk taky musí. Vím ale, že to je strašně těžké. Všechny ti držíme palce 🙂

herbie
8. kvě 2010

ahoj holky mi mame zase krasne uz od rana milacek sel surfovat ja jsem jeste dospavala sexik po ranu byl tak super 😝 a ted psal ze me vyzvedne a ze ma nejaky prekvapeni tak jsem zvedava jo a rano jeste mi donesl ruze ze zahrady no neni zlatej 😅 jinak chci napsat ze me taky obcas boli sex kdyz mam pred ovulkou hlavne kdyz ho da do me hloubeji tak to boli hahahaha zitra jdem k jeho rodicum na den matek tak mam uz ted z toho hruzu jeho mamca je takovej general haha jooooo to jsem chtela napsat hej natul to je divny mi jsme nejak na stejno se vsim skoro.....me se zdal vcera sen jeste jsem mu to rano licila, ze jsme nekde byli a ja on a moje mamka jsme meli nekam jit a venku byla zima a ja jsem mela na posteli polozeny asi 6 mes mimco byl to kluk a davala jsem mu kalhoty ponozky boty cepici normalne jsem ho oblikala keeeez by ty sny byli nejaky znameni 😠 🙂 jinak pred tim se mi zdali sny nez jsem 1 otehotnela ze jsem byla tehotna ale nikdy jsem to mimco nevidela tak proto jsem treba pak potratila jako ze by sny meli nejakej vyznam? no bylo by to super!!!!! 😉

herbie
8. kvě 2010

holky ja musim na kontrolu k doktorovi jenze me se tak nechce pokazdy se bojim ze mi na neco prijde (gynda) 😅

herbie
8. kvě 2010

holky tak to prekvapeni bylo, ze jsem dostala krasny novy kolo jupi 😉

natulaaa
9. kvě 2010

dobré ránko,tu zase leje 😠 😠 😠 ,Manža jel na motorky,takže jsem sama,teplota krásně spadla,takže MS je na cestě,no ono s tím mým prolaktinem by to těhotenství nemuselo dopadnout dobře,nejdřív ho musím snížit,takže dneska to vidím na fakt krásnou neděli 😠 😠 😠

herbie
9. kvě 2010

ahoj natul mi jsme se vratili z vecere akorat tak pujdu spinkat brzy jsem nejaka unavena dneska jsem mela hezkej den zitra je den matek tak se fakt tesim az navstivime pritelova rodinu juchu 😉

fram
9. kvě 2010

Ahoj holky,
kopre, kdybys měla testík, nejspíš by se ti ukázal pozitivní i kdyby šlo i mikropotrat. Myslím, že Hcg z krve nezmizí hned. Tak je asi lepší netestit a prostě počkat, co zítra u dr. ☹ Budu na tebe myslet, takováhle nejistota je nejhorší.
Herbi, to jsi musela být hodná holka, když jsi dostala takovej krásnej dárek 😉

natulaaa
9. kvě 2010

Holky to je dneskahnus,já nejsem zvyklá byt v neděli bež miláčka ☹ ☹ ☹ ☹

leheckova
autor
9. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................45DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................35DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 22DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................22DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................20DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................20DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................20DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................20DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................20DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................19DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................18DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................12DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ...................................................11DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................10DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................10DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................8DC (16.4 IUI)
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................6DC

gambrinuska
9. kvě 2010

Leh asi mi tam zítra mázni to IUI stejně je to v pr... 😝
Nat jestli tě to uklidní tak já trčim v práci 😠 🙄

angelina987
9. kvě 2010

Ahojik, jak je při neděli? miopět malujem, ale jen chodku, ještě nám zbývá psí pokoj a ložnice.¨Leh připiš mi tam prosím listovku a CA baby plan 😉

natulaaa
9. kvě 2010

Ahojte holky 😉 tak vy pracovně? no já taky,ted jsem dožehlila a jdu vysát a poklidit auto,já neumím jen tak sama odpočívat

fram
9. kvě 2010

holky, vy jste všechny tak pracovitý 😀 já dnes tak akorát uvařila oběd,ale v neděli se stejně nemá pracovat 😉

leheckova
autor
9. kvě 2010

my jsme posekali vyseli novou travu protože snih nam ji sežral a zadní část byla skoro jako když ji oholím do hola 😀 😀 😀 no umili vysáli auto pak vyplela trávu ve skalce vysala vytřela doma a jeste budu asi něco udělat s chodbou přemyšlím o malování taky ale stále nevím na co.....

leheckova
autor
9. kvě 2010

nevíte co my to píšou nemam si něco zaškrtnout nebo tak něco :

SPECIAL OFFER: [Click Here] to order your VIP Membership at a discounted price. Offer valid for the next 7 days only!

IMPORTANT: Your VIP Trial expires in 1 day. VIP Members consistently achieve higher pregnancy rates.
[Better Your Chances] with a VIP Membership.

jane84
9. kvě 2010

Ahoj holky, dneska se mi vrátila miláček z ryb, samozřejmě bez ryb jako obvykle 😀 Jak mi bylo smutno 😉 Mně dneska tak strašně bolí břicho, hlavně na pravým vaječníku, napadá mě uhnizďování mimíska, ale to už tady bylo tolikrát, že se na to snažím nemyslet.

Lehe píšou ti, že ti končí za 1 den VIP a že máš 7 dní na to, aby sis zaplatila VIP za sníženou cenu.

leheckova
autor
9. kvě 2010

no Jane třeba ne hlavně nemyslet moc spis opačně 😉

jane84
9. kvě 2010

ne že bych přemýšlela, co to může být, jen mě to tak napadlo, když jsem si všimla, že jsem dens 22DC, že by to mohlo být. Jen že ty bolesti jsou občas silnější, tak mi dá práci je trochu ignorovat

fram
9. kvě 2010

lehe, ty jsi taky pilná jako včelička 😀 až z toho mám mindrák 😉 Ale já jsem sama (chlapi jeli na fotbal), tak jsem si hoďku zacvičila podle DVD , abych byla štíhlá jako proutek 😀 😀
jane, já mám zase pocit, že chodím často na záchod, ale to by fakt byl hoodně brzo těhu příznak, takže je to spíš tím, že je teplo a víc piju 😅 Jsem si skoro jistá, že tento měsíc se nezadařilo 😒 ,ale tobě přeju, ať je to fakt zavrtávání mimíska.

jane84
9. kvě 2010

Fram děkuji, mi přijde, že to řeším cyklus od cyklu míň a míň. Užívám si, že je nám s přítelem moc krásně a když se zadaří bude to super a když ne, tak se budeme tulit dál a dál, dokud to nevyjde. Ani nevím, kde se ve mně bere tolik optimismu poslední dobou 🙂

jane84
9. kvě 2010

jinak fram s tím chozením na záchod, četla jsem, že to může být už brzy v těhotenství a ne protože by se zvětšovala děloha, ale protože je v té oblasti zvětšené prokrvení a pomalu se mění metabolismus a ty máš větší potřebu pít

fram
9. kvě 2010

jane, to zní hezky a nadějně, ale radši nedoufám, tenhle měsíc nám snažení nevyšlo moc časově (manža nebyl doma ve správnou dobu). A jinak jsem ráda,že to bereš optimisticky a máš pravdu s tím tulením, nemyslet na výrobu miminka, ale užívat si to. Mám pocit, že u nás pokud se zadaří, tak bude s tulením konec, protože se prostě budu bát. Teď , jak jsem byla těhu, jsem po sexíku jednorázově zakrvácela a málem mě šlehlo.Ale se zamlklým to nemělo souvislost.