Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jane84
15. kvě 2010

co musím říct, kdy mě to břicho bolí nejvíc, když si kontroluju čípek, jak na něj sáhnu, tak za chvíli mě bolí děloha, takže já už ho raději nekontroluju

natulaaa
15. kvě 2010

Jani to mi taky dělalo před MS a já už se bála,že zase nějaký problééém,tak to jsem ráda,že to tak děláááá,já už si říkala,že co zase, 😖 😖 😖 ,taky jsem si ho pak už nekontrolovala 😉 ,ale je to divné že?jako že čípek a břicho,mi příjdou uplně odlišní 😒 😒

jane84
15. kvě 2010

ani ne Natu, mě vyložení bolí děloha a čípek je část dělohy zasahující do pochvy, takže mi to přijde, že to patří k sobě, ale nikdy mi to nedělalo 😒

petra.vavra
15. kvě 2010

jani, to nesmíš být tak divoká 😀 - jen odlehčení 😉 já vím, jak se asi cítíš, věř tomu!!! to je důležité... 😉

jane84
15. kvě 2010

jen doufám, že pokud to klaplo, ukáže se mi to na testech brzo, protože za dva týdny mám jet se školou na týden pryč, bude to docela fyzicky náročné. Jestli budou //, tak tu akci musím co nejrychleji zrušit.

natulaaa
15. kvě 2010

aha jani to já ani nevím jak je čípek spojený s dělohou 😵 😵 😵 ,až tak jsem nikdy neuvažovala 😕
Jani jestli míváš cykly 28,29,tak v pondělí,až testneš,to už musí jit vidět,to se neboj,budeš mít čas to odhlásit 😉 😉

natulaaa
15. kvě 2010

Jani a tys byla minule na vyvolávačce?tys měla nějaký probléém né,nebo to nebylo u tebe 😕

jane84
15. kvě 2010

jj, byla jsem na vyvolávačce, cyklus byl kolem 50 dní, tipla bych, že stresem, protože máme problémy kvůli bráchovi. Takže kdo ví jak to bude tento cyklus

natulaaa
15. kvě 2010

Ty jo 50,tak ted to nebude,bud si těhu,nebo to dostaneš,když tě bolí břicho,jedno z toho bude 😉 ,přeju ti to těhu 😉 🙂 .
A minule ses necítila na mrchu?jéžiš to je ten,co mají toho prcka?

jane84
15. kvě 2010

minule jsem žádné pocity na mrchu neměla. Uvidíme zítra nebo v pondělí. Jo můj bratr, to je vůl, a to jsem hooodně slušná. To co nám minulej měsíc udělal, to nemůžu ani říct, je mi z toho smutno jen si na to vzpomenu. Neviděla jsem ho už od léta. ani nevím jestli ještě někdy chci

natulaaa
15. kvě 2010

ježiš Jani a kolik má roku?

jane84
15. kvě 2010

25, vždycky si myslel, že je mistr světa, že na něj všude čekají a za málo práce bude hodně peněz. Je někde sám, bez rodiny, má spousty dluhů a jediné co můžu, je doufat, že snad žije a můžu se pomoct postarat o malýho

natulaaa
15. kvě 2010

No tak to zní vážně,takže ani na malého tím pádem neplatí 😒 ,jeežiš to jsou problémy fakt,ani nevím,co ti na to napsat 😔

natulaaa
15. kvě 2010

holky dobrou,jdu chrnět,už jsem ko

jane84
15. kvě 2010

Kdo chce kam, pomůže si sám. Proto jsem strašně vděčná přítelovi za to jaký je, bez něj bych to nezvládla. A ty moje výkyvy nálad, jeeee, to by asi vydržel málokdo 😀

jane84
15. kvě 2010

Dobrou noc 🙂

herbie
16. kvě 2010

ahoj holky jane tak na tebe jsem zvedava doufam ze zahlasis // moc ti to preju a nam vsem tady vcera jsem byla venku slavili jsme narozky kamosky tak jsem si uzila malinko opila, ale bylo to dobry zase po dlouhe dobe me bolej bradavky ale to proto ze asi jeste je posledni den ta ovulka ja jsem dneska jak zblbla po tom vcerejsku hlavinka boli a vsechno 😀

natulaaa
16. kvě 2010

herbi ty si teda užíváš 😉 ,jinak dobré ránko,u nás není opět dobré,leje,vítr a je jen 5 stupnu 😠 😠 ,no katastrofa,jsem zvědavá,co to udělá se všema balkonovkama taková kosa 😠

fram
16. kvě 2010

Dobré ráno,
petra, gratulace ke zkoušce
jane, ať tam jsou zítra // 🙂
U nás dnes hnusně, ale aspoň zatím neleje. Včera jsme byli v kině na Ženy v pokušení - doporučuju, super oddechovka 🙂

herbie
16. kvě 2010

ahoj holky preju vam dobre rano ja mam asi 2 hodiny nedele rano pujdu uz spat za chvilku tady bylo dneska krasne teploucko doufam ze to vydrzi i zitra

gambrinuska
16. kvě 2010

ahojky holky 😉
herb hlavně nám pošli sluníčko a teplo, to počasí už je tu fakt hnus 😝
Peto ty jsi šikulka 😉 a jak se vyvíjí situace nadále, co takhle doktor? dyžtak napiš do IP 😉
Jani tak budu držet palečky at to tu prolomíš 😉
natu jo počasí je hnus, už mi to leze na mozek, pak máme snášet dobrý vajucha, chjooo 🙄 😉
Jakpa lehe, vše ok? Nebo furt manža zlobí?? Asi muu dáme přes zadek 😝 😉

fram
16. kvě 2010

ahoj herbi, to se máte, že je u vás teploučko, tady fakt hnus, skoro jako listopad 😒

gambrinuska
16. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//

petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................52DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................42DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................29DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................27DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka).......................................................................................................27DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................27DC
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................27DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................27DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................26DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)..........................................................25DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................19DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................18DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................17DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................17DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................15DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................13DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
El29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 3DC

Lehe nechci fušovat, ale tabulka musí být😉 😀 smázla jsem si tu IUI stejně je to v kelu 🙄

leheckova
autor
16. kvě 2010

nic se neděje ahojda už si tu nebyla dlouho jak to vypada s tebou tento cyklus ja to propasla na plné čáře ale nevadi už jsem se sklidnila aberu to sportovně ☹

silvidee
16. kvě 2010

Ahoj holky 🙂
hlásím 2 DC, tak od příštího měsíce začínáme se snažením 🙂

leheckova
autor
16. kvě 2010

čauky Silvidie jak se máš tak to je paradička vid to to uteklo...tak přeju pfuj pfuj pfuj hodně štěštíčkaaaaaaaaaaaa

natulaaa
16. kvě 2010

čaute baby
Gam to si trefila s těma vajuchama, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vždyt ani našim slepicím se nechce nosit 😀 😀 😀 😀 a co pak my 😀 😀 jinak já jsem po MS a opět pocity mokra,včera už silnější ovu test,uvidím,jaký bude dneska,ale jestli pujdu na laparku,tak mi to je tak i tak k hov.....,zeptám se ale dr,jestli by bylo možné,že kdyby jsme něco,jestli by to nějak mělo šanci 😖 😖 😖 😖 na netu,jsem četla že jo,ale nevím nevííím 😒 😒 ,
ps: doufám že jste to nevzali blbě s těma slepicema,to jako není narážky,že my jsme slepice 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

silvidee
16. kvě 2010

lehe: utíká to pěkně, tak v červnu do toho jdem naplno, to už by neměly být žádný chřipky. Koupila jsem si ten Femibion 🙂 Dneska máme v práci velkou inventuru, 😝 , tak peču švestkový koláč a odvezu jim ho tam, já jdu až ráno, naštěstí. 🙂

gambrinuska
16. kvě 2010

lehe u nás stejně asi jako u vás, jen s timm, že u nás já stávkuju-bez injekcí tak asi bez vajec, 20 jdu do centra se domluvit co dál 😔 😅
Natu já to taky tak myslela 😀 😀 😀

natulaaa
16. kvě 2010

holky tak já se taky připijuju k tomu červnu,jestli pujdu na tu laparku ted,tak po MS se mužem začít snažit,aspon minule jsem to tak měla,tak od června už jedu konečně s čistým štítem 😵 ,resp. s čistou dělohou bez cysty huráááááááááááááááááááááááááááááá