Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
9. srp 2012

@terulin 😀 je s nima srandá co 😀

martinakl
9. srp 2012

Ahoj holky. Koukam, ze resite psiska 🙂 Tak my mame taky malou prdolu 3,5kg. A ta nejen ze cura radosti, ale i strachem, Zejména když k ni pribehne velkej pes. No sranda. Je to desnej srab 😀 A to uz ji je přes rok, tak necekam, ze by ji to preslo. A maly psi pred ni zase zdrhaj, protože je na ne moc divoka 🙂 Ale jinak je to milacek mazlivej. Stejne jako kocour 🙂

leeena_4
9. srp 2012

@terulin 😀 😀 😀 Tak to ty naše jakmile slyší, že si v ložnici povídáme a už jsme teda vzhůru, tak se přijdou mazlit a drbat 😵

terulin
9. srp 2012

@leeena_4 No to ten náš spí u mě nebo manžela pod peřinou. Má sice pelíšek vlastní, ale tam chodí jen když s náma nemluví. Když byl malinkej tak sám brečel, tak jsme si ho brali do postele a už v ní zůstal. Ale my jsme na něj úchylný... Je s náma v práci, chodí na cvičák (to aby měl sociální kontakt, na poslušnosti zas tak netrváme) a pravidelně cestujem přes celou Prahu na nejoblíbenější psí louku. Je to takovej náš miminkovskej trenažér 😀

leeena_4
9. srp 2012

@terulin s takovým malinkým to jde, ale my máme dvě boxerky, každá 30 kilo v bdělém stavu. Jak mile usnou, 2x se zvětší a ztěžknou a to odmítám 😀. Jinak je ale taky bereme naprosto všude.

terulin
9. srp 2012

@leeena_4 Jo tak tomu rozumim. Boxerka je jiná váhová kategorie, to se s naší krysou srovnávat nedá...

maximka33
9. srp 2012

@fykyska
@kolino opravdu holky, mýdlo a spermie se nemají rádi. není tam takové přirozené prostředí, ve kterém se udrží. četla jsem to už na více místech. takže před se tam nemusíte mydlit 🙂

fykyska
9. srp 2012

@maximka33 Tak a dálnice jsou jistý 😀 😀 Žádné mýdlo + velké orgie = dvě dálnice 😀 😀

maximka33
9. srp 2012

tak holky, loučím se, vyrážíme na dovču. budu zpátky až příští neděli. mějte se tu pohádkově 🙂

fykyska
9. srp 2012

@maximka33 UŽIJ SI JÍ V KLIDU A MÍRU 😵

martinakl
9. srp 2012

@maximka33 Krasnou dovolenou preji 😉

turcice
9. srp 2012

@mircisek no já vím 😒 ale před ovulkou jsem měřila..nikam jsem to nezaznamenávala..cca tedy jen 3-4dny a vždy to bylo max.36,5...no zítra už budu 10DPO tak se to krátí na udělání testíku 😉 tak uvidíme 😉

turcice
9. srp 2012

jinak holky ..koukám že se řeší pejsci...tak to jsem mimo mísu 😀 😀 😀 😀 ale potřebujeme přece probrat všechno nééé 🙂 🙂 🙂 🙂 a taky s tím mydlem před stykem..to je mi taky novina 🙂

taka já zase letím na zumbinu..byly jsem s rodinkou na zahradě grilovat tak smrdím jako vyuzenej špekáček 😀 musím ještě hodit spršku a pak pojedu...je mi ale nějak blivno a jsem táák unavená že nevím zda neusnu vestoje 🙂 až dorazím tak sem ještě juknu jak štěbetáte 😉 😉 😉

fykyska
9. srp 2012

@turcice užij si zumbínu já sem ráda že sem se doplazila z práce domů 😉 přijď si večer zaštěbetat já tu budu 😀 muž jde na firemní mechcheeheheeh tak sem zvědavá jestli přijde po svejch nebo po 4 - tůdle mi napsal : HOSPODA JE JEDINÉ MÍSTO KDE SE Z ČLOVĚKA STÁVÁ PLAZ 😀 😀 😀 jsem zvědavá

zinevra
9. srp 2012

@maximka33 uzij si hezky dovcu

turcice
9. srp 2012

@fykyska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 opět se tady řežu 🙂 🙂 🙂 jj kolem 21h se tu ukážu 🙂 🙂 doufám že na zumbině nehodím šavli..fakt je mi divno od žaludku 😝

fykyska
9. srp 2012

@turcice No tak 21h tě tu čekám 😎

froka
9. srp 2012

Ahoj holky, když dostanete ms třeba odpoledne nebo večer, tak počítáte už od toho dne nebo berete 1DC až ten den následující?

fykyska
9. srp 2012

@froka Ten den kdy nastala MS 😉

turcice
9. srp 2012

@fykyska jsem tu 🙂 🙂 🙂

fykyska
9. srp 2012

@turcice 😉 😉 😉 tak jaka byla zumbína
nehodilas blití 🤐 😀 😀 😀 😀

turcice
9. srp 2012

@fykyska no naštestí nee 🙂 🙂 🙂 zumbina byla taková línější..málo lidiček dnes dorazilo..asi je to tím open air festivalem v Panenském Týnci 😉

fykyska
9. srp 2012

@turcice Téda nemám vůbec přehled - já si teda nedovedu představit být na nějakém open ttoho času u nás leje a ještě někde pod stanem 🙄 😀 Línější no škoda škoda že je to taková dálka bych zumbila vo sto šest já poslušně hlásím že taťulda se ještě nedoplazil domů 😀 😀 😀

turcice
9. srp 2012

holky mám dotaz..tedy jestli některá budete něco vědět...kámoška dvakrát přišla o mimi v 3trimestru..má prý v tomto trimestru vys.tlak,jinak ho má normální a při tom posledním těhu jí odtekla voda a prostě to tak nechaly a ve 27tt mělo mimi něco málo přes 400g..nikdo kámošce neřekl co by to mohlo..léky na vysoký tlak dostávala ale nepomohlo..pak jí prý budou dělat nějaké testy na srážlivost krve..ona je už zoufalá..už i miminko vzdala jak je z toho na dně tak se ptám jestli někdo nebude vědět

turcice
9. srp 2012

@fykyska však má ještě tatka časík 😀 😀 😀 😀 😀 ten můj se vždy doplazí tak k ránu ale není to časté..vždycky harjí karty a nevědí kdy přestat 😉

fykyska
9. srp 2012

@turcice Také musím zaklepat že v tomto směru mám poslušného pána, naposled přišel jak Carskej důstojník když se chlapi dozvěděli že čekáme a do lahvičky 250ml mu nalili ko'nak s rumem - samozřejmě pak ještě poseděli 😀 No a když přišel domů já s skoro spala a muž hrdě prohlásíl NÓ ASI SEM SE OPIL 😀 😀 😀 😀 chceš kýbl ?? Néé já to zvládnu 😀 😀

fykyska
9. srp 2012

@turcice Téda s kamarádkou je mi to líto to je síla ach jo že se vůbec něco takového děje 😒

turcice
9. srp 2012

@fykyska no právě že je z toho zoufalá tak jsem jí slíbila že se zkusím něčeho dopídit tady..hlavně tedy v té nemocnici v Mostě mi přijde že se na ní vyprdli..

fykyska
9. srp 2012

@turcice Je to smutné, že zrovna v takových smutných případech se žena musí dožadovat pozornosti od lékařů člověk by i řekl že by ta pozornost měla být samozřejmá ! 😖 Pak se všichni diví že se m,álo rodí když se takhle chovají
😔

miranda77
9. srp 2012

@maximka33 aha ... já myslela, že těmi homeopatiky také řešíte nějak i hormonální nerovnováhu ... já bych něco na veselejší náladu také potřebovala 😀
u nás doma je trošku krize ... poslední měsíc na RD a hurá do práce ... uvidíme, co bude dál 😅