Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
14. srp 2012

@aagnes Aničko opravdu obdivuju tvou statečnost...jsi silná a to zdravé miminko přijde už brzy 🙂

fykyska
14. srp 2012

@terulin Zkus vydržet 6 týdnu je standartní - 6 nedělí a v tom to může lítat jak se jí zachce - krvácet špinit a nebo vůbec nic ... Všechno v těle je řízeno hormonální změnou.... 34 dní je ještě dobré chvilku počkej třeba se rozjede když si špinila.... Dej jí čas..Porevizní většinou bývá bolestivá a znatelná, ale pak se to postupně dorovná 🙂 😉

lenickan
14. srp 2012

@terulin mne přišla po 28 dnech a to jsem měla běžně dlouho cykly klidně 45 dní... dr. říkal u vás počítejte těch 8 týdnů... a ono ejhle...kolikátý jsi den?

martinakl
14. srp 2012

@terulin Ke mne prisla první porevizni tetka taky asi az 8 tydnu po...

froka
14. srp 2012

@turcice No ty seš teda číslo, to už to pěkně plánuješ 😀 No jestli začněte hned po ms, tak aby mu tam do té ovulky něco zbylo 😀

turcice
14. srp 2012

@froka no a pokud by ms dorzila zítra tak 10-12DC budeme na Mácháči takže tam ho nenechám odpočívat 😀 😀 😀 no ale občas ho nechám noo..tak myslím že sexík oden nebo jednou za dva dny by mohl zvládnout 😀 😀 😀 😀

fykyska
14. srp 2012

@turcice No tak třeba přijde jen špiněníčko 😉 rozhodně ti držím palce 🙂 A ty bradavky teda to sou potvory 😀 čoveče to je sájc fikšššn s tebou - nahaníme ducha kapitola první 😀 😀 moc se na něj těším s tebou 😵 My jsme včera řádili - zase mám to těličko jako vyměněné nic me nebolí nekouše nepálí - už dva dny sem se neumyla mydlem mám ti takové podezření 🙄 🙄 🙄 No bych se z toho picla....

terulin
14. srp 2012

@turcice Myslím, že tohle je sen každého muže.

fykyska
14. srp 2012

@terulin 😀 😀 😀 my tomu u nás říkáme KRÁLIČÍ REŽIM 😀 😀 😀

turcice
14. srp 2012

@fykyska 😀 😀 😀 😀 😀

turcice
14. srp 2012

@terulin no já ti nevím,ten můj už řekl že ho přede mnou schová 😀 😀 😀 😀 😀 😀

turcice
14. srp 2012

@fykyska no to mýdlo to mohlo zavařit...můj bývalý Dr.říkal že nejlepší by bylo kdyby ženy vůbec mýdlo nepoužívaly.. 😀 😀 😀 😀 aby se nenarušovala mikroflora 😉

turcice
14. srp 2012

holky,letím s hlídacím dětátkem Filípkem na rajz ven takže se zase ozvu kolem jedné.... 😉 😉 😉 pááá

fykyska
14. srp 2012

@turcice No - vyprdnu se na všechno stane se ze mě rákosník a bude po ptákách 😀 😀 že já nebyla chlap 😀

terulin
14. srp 2012

@turcice Hele a to nejsou dobrý ani ty gynekologický mýdla (nikdy jsem je nepoužívala, ale po revizi jsem si je koupila, abych jako byla úplnej vzorňák a zase to nebyl dobrej nápad?) Takže před začátkem snažení, je mám poslat do koše?! 😀

turcice
14. srp 2012

@terulin já je používám ted...to PH by neměly nijak měnit tam píšou 🙂

safea7
14. srp 2012

@lenickan Jé mocinky gratuluji a držíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím pěsti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

antymania666
14. srp 2012

kdy se po potratu holky zacinate zase snazit,nekdo rika vydrzet 6 nedel, jiny ze snati min, tak ja nevim.

froka
14. srp 2012

Ahoj holky, prosím o radu. Jsem 7DC a ovulační test je pozitivní. Co si o tom mám myslet? Po ms ještě špiním a dnes před tím testnutím bylo ještě špinění v hodně tažném hlenu a řekla bych že i čípek je pootevřený. Na ovulku je brzo ne? Vím, že některé ženy ovulují dokonce během ms nebo hned po ms, ale je to možné, když jsem minulý cyklus měla normálně 14DC a teď by byla dřív?

froka
14. srp 2012

@antymania666 Myslíš přímo snažení o prcka nebo jen sexík? 🙂

antymania666
14. srp 2012

@froka mylsim snazeni no....

froka
14. srp 2012

@antymania666 Tak v nemocnici po zákroku většinou radí 3měs., někde dokonce 6měs., gyndr. pak radí taky ty 2-3 měs., ale nejčastěji holky počkají na druhou ms a jdou do toho. I po té první porevizní už se dá. Já osobně si myslím, že jde hlavně o to, jak se žena cítí fyzicky a také psychicky. V šestinedělí se radí nesexovat (i když 14dní půstu stačí 🙂), natož otěhotnět, ale i takové tu byly a děťáko donosily v pořádku a zdravé. Tohle platí právě pro potrat, který je řešen revizí dutiny děložní. Pokud se jedná o potrat spontánní, tak může být snažení hned.

antymania666
14. srp 2012

@froka no ja jdu prave zitra no na vycisteni cele dutiny, mimi mam stale v dsobe ale uz nezije. tak ja radsi pockam,ale pul roku to asi nevydrzim....

froka
14. srp 2012

@antymania666 Ono počít do ještě ne zcela a dokonale zahojené dělohy je docela risk. Přece jen je to operační zákrok, když to tak řeknu, tak tě "vyškrábou" a chce to chvíli čas než se zase ten domeček pro prcka vybuduje, než naroste sliznice, nastartuje se normální cyklus s ovulkou (což nemusí být hned, cyklus po revizi v šestinedělí bývá často anovulační), taky HCG musí klesnout na nulu. U někoho je ta obnova fofr a u někoho to chvilku trvá. No a pak tělíčko může klidně těhulkovat. 🙂

antymania666
14. srp 2012

@froka tak dekuji za informace....

froka
14. srp 2012

@antymania666 No není zač. Přeju ti, ať to máš zítra rychle za sebou, všech proběhne hladce a pak už bude líp. Drž se!

froka
14. srp 2012

Holky, kde jste všechny????????????? 😕

antymania666
14. srp 2012

@froka dekuji moc, snad e vecet pusti domu

maximka33
14. srp 2012

@froka ahojky, tak zkus ještě testnout zítra. myslím, že dvě čárky tam klidně můžou být i dva dny po sobě. prakticky to znamená, že ovulace přijde do 12-24 hodin, to psali na mých testech.
jinak vás zdravím z dovolené. je tu pěkně, ale doléhá na mě smutek. ms 8 dní dlouhá, ještě dnes jsem měla tampon. máme tu 10měs. krásnou holčičku a mě to celkem mučí... nějak mi není psychicky dobře..

froka
14. srp 2012

@maximka33 ahojky, to vím, že může být i dva dny, spíš jde o to, že se mi to zdá brzo. Jinak nebuď smutná, nenech se pohltit chmurnými myšlenkami. "Slunce ještě nezapadlo" - dokud je naděje, jde všecho líp 🙂