Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
20. srp 2012

@fykyska já byla na laparoskopii v květnu 2011 takže vím do čeho bych šla 🙂 odstranili mi cystu, srůsty a nějakou hruhou stěnu která bránila vajíčku propuknout tam kam měla...a světě div se po 3 letech snažení já po laparoskopii v červnu už byla těhotná!!!! jako musím souhlasit byla jsem celá neskutečně bolavá...holky co tam byly tak úplně v klidečku po 3 dnech šli domů, já až 8 dnech. ale bolavá jsem byla pěkně dlouho ,ale ty //♥ za tu bolest stály...takže kliďo píďo bych to podstoupila znovu.

froka
20. srp 2012

@turcice Holt to tak v dnešní době je, všechno je dřív a dřív holky dospívají bych řekla. Chce to opradu tu trpělivost a hlavně si nic nebrat osobně. 🙂

turcice
20. srp 2012

@fykyska týý joo ted čučím že jsi už 20DC..tak to bude testování brzyyy vid??? 😉 😉 za týden už budeš vědět 🙂 🙂 🙂

turcice
20. srp 2012

@froka jj ty holky to mají nějak dřív...ale ani se potvora s námi nerozloučila..byla nafuněná že jsem jí nenechala veliké kapesné

froka
20. srp 2012

@turcice To je normální, ona si neuvědomí, jak ty její chování můžeš vnímat. Asi ten vývoj takový je, takhle to začíná, nejdřív se musí zabývat malichernostmi, aby nakonec poznala ty skutečné životní hodnoty.

fykyska
20. srp 2012

@turcice Upřímně která z nás tím stavem neprošla ? Všechno porozumnění přijde časem já jsem s mamkou byla jako satan bylo to hotové peklo protože každá byla jinde ale totálně pak se to srovalo našli jsme si k sobě cestu a teď jí mám zase plné zuby třeba se to zase srovná až bude skřítek na světe ... VE 12 JI PRDNE V KOULI V 18 ZJISTÍ ŽE MÁMA JE DOCELA FAJN A VE 20 JÍ DOJDE ŽE JE TO NEJDULEŽITĚJŠÍ ŽENA V JEJÍM ŽIVOTĚ 🙂

20 DC nooo zrovna jsme s Kačkou řešili kdy se vrhnout do tajů testování myslím si že tak 25+ nevím nevím 😕

@kolino no já ji absolvovala taky bohužel za 5 -12 když mě vyndali mimíska z těla a pak no jestli sem se někdy citíla hrozně tak zrovna po laparce - oranžová od dezinfekce krvavá bolavá neˇšťastná rozřezaná pak mě začali hnisat stehy teklo to ze mě jak z vola 😖 😖 ale věřím že jinak je laparko v celku přínosná operace rázem po ní jde všechno raz dva 😵

turcice
20. srp 2012

@fykyska tak to máš naprostou pravdu...já taky byla na zabití..ale je to moje holčička..nechci aby dělala stejné chyby jako já...ach jo..to tak rychle uteče...no jinak to testování od 25dc chvaluju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a budu napojená na vás jako na pupeční šnůru 😀

fykyska
20. srp 2012

@turcice 😀 jen sosej informace sosej já jsem taky zvědavá 😀 😀 nakoupím testíky jen nevím kolik 3 -4 -5 😵 - jinak rozumím stejné chyby jako ty každá mam se chce vyvarovat aby její dítko tyto chyby dělalo ale někdy není na škodu aby je poznalo 🙂 o to víc v životě dostane 😉

turcice
20. srp 2012

@fykyska tak já už má doma připravené 4těhu testíky 😀 😀 😀 😀 a myslím že tímto číslem končit nebudu 😀 😀

fykyska
20. srp 2012

@turcice 😀 no taky dobrý - tak ja mám další novinu jo teď už sem z toho uplně magor - mám uplně totálně vlhkej hlen celá je uplně vlhká totálně - takže já bych se z toho picla v sobotu hlen dneska vlhko já už jí nerozumím 😒

turcice
20. srp 2012

@fykyska to bude tím tulením 🙂 🙂 🙂 😀

fykyska
20. srp 2012

@turcice asi bude tuleníčko 😀 pro jistotu

turcice
20. srp 2012

@fykyska no to neuškodí 🙂 😀

froka
20. srp 2012

@fykyska no to vypadá, že máš hlen furt 😀

fykyska
20. srp 2012

@froka 😀 No ty se mi směješ jo 😀 ale já teďka vážně 3x za sebou zaznamenala ,, bílek " - jinak sucho totál - proto sem z toho takhle zmatená 😖

froka
20. srp 2012

@fykyska no já ti věřím, musíš být zmatená, kterej je ten pravej, ale já si myslím, že to už bude jinej, jen je podobnel. Já na něj taky občas při utírání narazím během cyklu a rozhodně není doba ovulace. Některé ženské mají nějaký ten hlen pořád nebo spíš ho mají hodně, některé třeba ten bílkový ani nespozorují, protože není tak hojný a musí ho hledat. Proto asi nestačí pouze jedna mentoda sledování, ale musí se spojit i s ovu testy, čípkem nebo bt. Buď v klidu zlatíčko, to se asi prcek zavrtává, tak trochu prská 😀

fykyska
20. srp 2012

@froka 😵 😵 😵 jůůůů - děkuju no víš jak vypadám jak mišuge to je pořád holky holky mám hlen a už si připadám jako pacient 😀 No a jak ty jsi na tom s práci na mimísku ? Kontroloval tě ještě mudr pudr s tou cystičkou ? nebo papáš nejaký vitamín

froka
20. srp 2012

@fykyska ale ne, od toho jsem tady, komu jinému bys to vykládala, kolega v práci by tě těžko pochopil 😀 No my se snažíme, snažíme, a dnes ráno jsem hlásila manželovi nízkou teplotu, tak snad vydržím než dorazí z odpolední a hupsnem na to. Takže hlen, bolesti, čípek, teplota a i chuť by odpovídala ovulce, tak uvidíme 🙂

turcice
20. srp 2012

@fykyska no já zase ten hlen nějak nepoznám..takže já jsem z toho pak taky jelen 😀 ale kačka to napsala dobře..mimí se zavrtává tak prská 🙂

fykyska
20. srp 2012

@froka No tak to držím palec hihi já sem včera odhalila taje polohy na boku a tak přemlouvám muže jestli do těch tajů půjde dneska znova 😀 já mu dám prskat 😀 😀 Holky kéžby to byl kluk 😅

barbarucha
20. srp 2012

@leeena_4 O magnéziu jsem četla, že když se bere, tak uvolňuje svalové napětí - proto ho předepisují při křečích, popř. při předčasném otevírání čípku, ale brutálně se to předávkovává, aby to takhle fungovalo - říkal gyndr. A pokud se včas nepřestane, tak jsou potíže u porodu, protože děloha pak nechce vyrábět kontrakce - je tím nadbytkem Mg příliš uvolněná a musí se to vyvolávat zase chemicky, což může vyvolávat další komplikace... Takže bacha na to a včas přestat. 😉

leeena_4
20. srp 2012

@barbarucha jojo, mě to doktoři v Podolí říkali, takže už ho cca týden neberu 😉 a předtím jsem brala 2x1 a zabíral.

lenickan
20. srp 2012

Tedy holky vy jste kecalky...
Dnes je v Praze totální masakr... Ani jsme nešly ven, mám na teploměru a to už je ve stínu 39 - no humáč...
Ráno proběhl bazén na terase a od té doby jsme zavřené...

lenickan
20. srp 2012

@ladydi ahoj no nevím co myslíš, že ti uniklo?

lenickan
20. srp 2012

Holky příští kontorlu mám za týden v úterý. Jsem napjatá jak kšandy:(
Snad bude vše OK, nestačím se divit jak mi vyjelo břicho!!!!????
U Aninky jsem pomalu v 5 měsíci vypadala jak hodně najezená a teď normálně už je to vidět 😲

froka
20. srp 2012

@lenickan to to utíká 🙂 Prej to je normální, když v dalším těhu už je hned břicho. Asi je tam z minula místo 😀 A jak se jinak cítíš? Nějaké nevolnosti nebo tak?

mircisek
20. srp 2012

@lenickan O tom břichu mi chvíli povídej. Na mně je to vidět vždycky hodně brzy. A teď je to fakt mazec. Bohužel mi bříško vyskočilo, i když to v pořádku nebylo, takže mě to vůbec neuklidňuje. Hlavně se to blbě tají. Sousedky po mně pokukujou a já se snažím zatahovat břicho. 😀 Už abych měla aspoň po screeningu. Sice ani pak to nebudu vytrubovat do světa, ale přece jenom ...

safea7
20. srp 2012

Zlatíčka děkuji za přání a držení pěstiček 🙂 Velký UTZ dopadl na jedničku a fazolka je 309g velkej kusanec 🙂 🙂 🙂 Ale stále se držíme jako kinder překvapení,snad to zvládnem se nezeptat až do porodu 🙂 🙂 🙂

ladydi
20. srp 2012

@lenickan ha, dle fotky už vím, ale dle nicku jsi mi byla v tabulce podezřelá 😀 tak pupís já mám už šílenej, manžel si ze mě už utahuje, že jako teda ale na devátej měsíc už budeme muset koupit trakař 😅

ladydi
20. srp 2012

@safea7 moc gratuluju, že je to to nejhezčí slyšet, miminko je v pořádku 🙂 a jste kusanec akorát 😉 parádička