Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 super...díky 😉 😉 😉 co já se všechno nedozvím 😉

leeena_4
31. srp 2012

@turcice tím se dají trávit hodiny času, jen člověk u pak začne tošku hrabat 😀

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 😀 😀 😀 😀 😀 no to jo

leeena_4
31. srp 2012

@turcice zkusila jsi vyplnit tu zítřejší teplotu? jestli to ukáže ovulku? 😉

barbarucha
31. srp 2012

@ladydi To je stresová inkontinence, v těhotenství běžná. Já to mám od 4.měsíce 🙄

fykyska
31. srp 2012

@froka děkuju poklade 😉 i tobě Aničko @aanes 😅 Tak a te´d je řada na Vás 😅 Jinak muže jsem napínala psala jsem mu že mu něco potřebuji říct - tušil ale hrdě jsem to popřela že se plete 😀 vyšlo to a když přišel domu šel se převleknout do ložnice všiml si toho ale urgentně musel na toaletu 😀 😀 😀 tak sem si říkala a teď se z toho pos*** 😀
ovšem pak si to v klidu přečetl a hrozně mě objal políbil na čelo rty a bříško že je to báječné úžasné a super a z toho všeho mu ukápla slza dojetíí 😵 😵 😵 a od ze doby se na mě směje jako sluníčko 😅

fykyska
31. srp 2012

@turcice Evulí miláčku jak tak čtu pořád honíte s @leeena_4 grafy a teplotu co 😀 máš už nějaké podezření na datum ovulky ??

fykyska
31. srp 2012

@maximka33 je hrozně príma že je mudr sympatááák 🙂 aspoň se budeš cítit uvolněná 😉

leeena_4
31. srp 2012

@ladydi s tím učůrnutím po vyčůráním si nedělej hlavu - já to mám taky, pšíkám se skříženýma nohama a ni to není záruka, že to udržím. chodím s intimkou a někdy musím vyměnit spoďáry 😉 😀

froka
31. srp 2012

@fykyska jéé, to je hezké, taková idylka 🙂

fykyska
31. srp 2012

@froka No když bych ho zrovna neklepla přes prsty tak je báječnej 😀 😵 Teda a co ty holko, jak to vypadá u tebe 😕 😅

froka
31. srp 2012

@fykyska já mám ještě čas, zatím jsem netestla

fykyska
31. srp 2012

@froka noóó už aby to bylo --- 😵 😵 😵

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 jj..vychází to na 15DC 🙂

fykyska
31. srp 2012

@turcice No jooo tak to seš jasnáááá 😀 😎

m_artasek
31. srp 2012

@maximka33 Ahoj, zatím se testovat nechystám, MS čekám v neděli a vzhledem k tomu, že jsem byla měsíc v lázních a tudíž skoro žádné snažení nebylo
@fykyska Mooooc gratuluji, ať je vše, jak má

froka
31. srp 2012

@turcice no vidíš 🙂 a musíš tam něco zatrhnout, aby se ti ukazovalo to DPO 1, 2, 3 ?

turcice
31. srp 2012

@froka já když na to čučím tak se to tam ukazuje 🙂 🙂 🙂 no a sexík byl v den ovu,den po ovu a taky dva dny před ovu a to hned dvakrát 😀 😀 😀 😀 no to by snad mohlo býti nadějné že???? 😉 😉 😉

froka
31. srp 2012

@turcice aha, to je asi jen pro VIP účty

froka
31. srp 2012

@turcice no určitě je to nadějné 🙂

froka
31. srp 2012

@turcice a ty sis VIP členství kupovala?

turcice
31. srp 2012

@froka nene..nekupovala 😉

froka
31. srp 2012

@turcice ale máš ho! To já jsem na chvíli myslím měla taky, když jsem se tam loni registrovala, ale jinak 10dolarů za 30dni, to jsou židi!

turcice
31. srp 2012

@froka jj tak to bude asi tou registrací 😉 no to je teda fakt dost 😒

froka
31. srp 2012

@fykyska Verunko, a jak jsi to měla a máš s tím hustým bílým hlen? Byl nebo nebyl a kolik?

turcice
31. srp 2012

dnes mám žrací den 😝 😝 😝 😝 😝 je to asi tím že nic nemůžu ale doma jak kmitaj 😀 😀 😀 😀 vyprané dvě pračky..dcééérka mi udělala toustíky..a ted jde i koupat malého..manža než odjel na fotbal nakoupil...no bylo by to fajn takto každý den 🙂 🙂 🙂 🙂 ale jak bych vypadala 😀 😀 😀 😀

fykyska
31. srp 2012

@froka Kačenko, po ovu teda aspoň po té kalkulačkové tj po 18.8 jsem začala mít takový obyčejný sekret - maličko zabarvený do bíla no a na začátku tadytoho tydne už se mi začal objevovat na kalhotkách ale málo a jeden den opravdu hodně že mi to proteklo skrz gatky neco jako když si představíš Začátek MS ale bez červené barvy 🙂 a také jsem měla takový bilý poš. vchod to co jindy bývá přirozeně růžové teĎ bylo bíle.. a teď něco málo mám na kalhotkách ale nic extra to není že by to byl hojný výtok to ne

froka
31. srp 2012

@fykyska díky 🙂

turcice
31. srp 2012

@fykyska a jak se jinak cítíš mamino????bude nějaká spešl oslava???