Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
3. říj 2012

@luuc_2012 no to je teda překvápko, jsem byla v šoku a ještě furt si to neuvědomuju, neumím si to představit, že tam bude mít pindíka 😀 No manžel taky nechtěl věřit, ale mám fotku a dokonce mu stál 😀 😀

terulin
3. říj 2012

@ladydi Takže bude chlapeček, to je hezký mít doma kluka i holku.... To musíte mít obrovskou radost!

luuc_2012
3. říj 2012

@ladydi 😀 je pěkné mít doma páreček, taky by se mi to líbilo mít kluka a holčičku tak se raduj a můžete vymyslet klučičí jména 😉

ladydi
3. říj 2012

@terulin no radost máme, jsme v šoku, nevím jak to popsat, ale už jsme se strašně těšili na Magdalénku, bylo nám to fakt jedno co to bude. Jen bude teď problém s oblěčkama, po Diance máme všechno růžový. Ale to se vyřeší 🙂

@luuc_2012 jméno je jasný, Vašík to bude, jen se mi tomu nechce furt věčit, u nás kluci nejsou v rodině. Těšili jsme se na holčičku , nevadilo by nám to, ale tak to víš, kluk bude u nás rarita 😀

vanilka31
3. říj 2012

@ladydi No tak to je něco. Já se právě "děsím", že mi dr. oznámí, že moje holčička má taky pindíka. No co už, hlavně aby mimi bylo zdravé!
A že by na tvůj týden 1300g bylo moc? No nevím..

ladydi
3. říj 2012

@vanilka31 No jako nechtělo se mi tomu věřit 😀 myslela jsem si, že si ze mě utahuje. No 1300g není extra moc, ale to Dianka nemněla ani na 32týdnu a narodila se dřív a měla 2975g

vanilka31
3. říj 2012

@ladydi Mě by to taky sebralo. Jsem už psychicky připravená na holčičku, předtím jsem zase byla na kluka.. To už radši, ať neříkají nic, když si nejsou jistí - to se pak připravíš na obě varianty. Já jdu na kontrolu tento pátek, tak jsem z toho nervní. Ale hlavně, ať je zdravé!

vanilka31
3. říj 2012

@ladydi A s tím otočením.. vždyť se mimi otáčí až před porodem a to ty máš ještě čas, tak co straší?

kolino
3. říj 2012

@ladydi ahojky, fíííha 😀 tak to je góól!!!!! Takže bude Vašííííík!!! 😀 😀 😀 😀
hlavně že bude zdravučký!!!!!!

kolino
3. říj 2012

Holky musím se s vámi podělit o radost která mě neskutečně potěšila....jak některé tady víte tak jsem nemohla sehnat zaměstnání. jsem na úřadu práce už od června no a v pátek? jdu podepsat smlouvu, vyzvednout oblečení a v pondělí hurá do firmy co dělá automobilový průmysl, tak snad už jsme se odrazili ode dna a už bude líp a líp. sice na tři směnný provoz, ale aspoň to je finančně pěkně ohodnocené. smlouva jen na měsíc, pak se buď prodlouží a nebo ne, ale já jsem ráda aspoň za jeden měsíc, protože tady sehnat práci je nadlidský výkon.
jůůůůů já se tak raduji hned je lepší pohled na svět!

ladydi
3. říj 2012

@vanilka31 děti se neotáčí přesně před porodem, malá byla na 29tt už hlavou, nestraší, jen upozornil. Ono čím je míň místa, tak to pak je menší pravděpodobnost, že se mimčo otočí, ale necháme se překvapit jak to malej plánuje, teda. Když nám udělal takovýhle překvápko prdelka jeden 😀

@kolino no je to mazec, no, byl to šok, ale jako hezkej, jsem z toho byla kapku vedle, když mi to řekl 😀 😀 k nové prácičce moc moc gratuluju 😉

vanilka31
3. říj 2012

@ladydi Tak to já jsem zase slyšela, že se otáčí až později. Myslím, že máš ještě čas. Dokonce jedné známé se přetočila až těsně před termínem. Místa mají sice málo, ale oni to zvládnou 🙂 Ale snad tvůj dr. ví, co dělá.

ladydi
3. říj 2012

@vanilka31 tak mojemu gyndrovi je přes 60 a je to bejvalej primář, takže asi ví co dělá 😉 No však neříkal abych se už rozhodla o způsobu porodu, jen že to musíme teda pohlídat 😉

vanilka31
3. říj 2012

@ladydi No snad jo. Pohlídat určitě, ale tímto by mě teda nerozhodil. To spíš tím nově nalezeným pindíkem 🙂

ladydi
3. říj 2012

@vanilka31 no to tu s manželem nemůžeme pochopit pořád, no musím zajet pro benzín, protože jsem si ho zapomněla v tom šoku koupit, no a pak jedeme pro malou do školky a stavíme se u babičky, podat důkaz z UTZ 😀 no zírám na to jako trubka, kde se mu tam vzal 😀

vanilka31
3. říj 2012

@ladydi Určitě se zase brzy přeorientujete na klučíka. Ale jsem v šoku za tebe 🙂 Fakt hlavní je, aby bylo zdravé. A mít páreček - to je skvělý. Zkusíš si vychovat oboje, to bych si přála 🙂

froka
3. říj 2012

@ladydi No to je paráda! 😀 To je teda překvápko! Už si asi říkal, že ho musí ukázat, když jste furt o něm mluvili jako o holce 😀 A z oblečkama se to vyřeší, to už je detail! Kdyžtak sem hoď fotečku! Gratuluji k Vašíkovi!
@kolino Jůů, veliká gratulace 🙂 Určitě to potěší a trošku zvedne sebevědomí. A třeba za ten měsíc už ani nebude potřeba smlouvu prodlužovat 🙂 Hodně štěstí! 🙂

terulin
3. říj 2012

Je normální aby čárka na ovuu testu byla jednou silnější jednou slabší, pak vůbec a pak zase silnější? Každej den je ten test negativní,ale síla čárky skáče nahoru a dolu. Myslela jsem, že bude postupně sílit až do pozitivního testu, ale je jak na houpajdě.

vanilka31
3. říj 2012

@terulin Ano, tak to je. Sílí jedině až těsně před ovulací.

terulin
3. říj 2012

@vanilka31 Takže mě to nemá vůbec překvapovat... to jsem ráda!

jane84
3. říj 2012

@ladydi blahopřeji k pindíkovi 🙂))

winterska
3. říj 2012

@maximka33 díky, jdeme si tento měsíc pro mrazáčky, tak snad z toho něco bude 🙂

winterska
3. říj 2012

@ladydi blahopřeji k pindíkovi - alespon budete mít páreček doma 🙂 A hlavně, že je zdravý!!!

fykyska
3. říj 2012

@ladydi Ju vono no miminó má bambááána 😀 😀 😀 😀 jupííí gratulace 😀

fykyska
3. říj 2012

Jinak ahoj holky - já jsem uplně hotová odrvnaná a zničená ☹ ☹ propadla jsem depce ale totální - z toho jak je mi pořád špatně jsem unavená, protivná, hnusná a nebaví mě to jaá už nechci ☹ ☹ Já myslela jak to vydržím, ale já už nemám sílu - nemááám ☹ ☹

barbarucha
3. říj 2012

@ladydi Gratuluju k pindíkovi!!! 😎 Jinak na otáčení je ještě dost času. Třeba cviky, co se na to cvičej, se doporučujou až od 35tt, aby se zase neotočil zpátky. Některý mimča se otáčej fakt až úplně před porodem a vědí, co dělají, mají třeba nějak zamotanou šňůru a kdyby se otočily o x týdnů dřív, tak si na ní budou sedět, tak si počkají až na poslední chvíli. Hlavně neplaš, máme ještě víc než dva měsíce 😀

ladydi
3. říj 2012

@froka no to byla bomba, jsem málem řekla gyndrovi KECÁŠ 😀 😀 no fotečku hnedle šupnu, jen to vyfotím 😀 No ten nám dává klučina jeden. A my mu furt říkáme Magdalénko 😀

@jane84 moc díky 😉

@winterska jj, zdravíčko je vždy až na prvním místě 😉 Ať tam je či není ten famfulínek

@fykyska moc díky Ty bambááne 😀 😀 😀 byl to fakt šokec 😀

@barbarucha díky moc, no čas je, jen aby bylo místo. No ale snad si prdelka poradí, chtěla bych rodit normálně a mít ho hnedka u sebe v náručí prdelku, než nějakej CŘ, ale pokud by se neotočil, tak bych asi volila jistotu. A neboj neplaším, jen jsem znervózněla, protože Dianka byla menší a už byla touhle dobou připravená, ale je fakt, že měla šňůru na zadní stěně a teď jí mám na přední stěně.

martinakl
3. říj 2012

@ladydi Gratuluju k bimbaskovi 😀 😵 😵 A jmeno pro kluka mate? 🙂
@fykyska jaaaj, holka, ty chudinko... Nevim, co ti poradit 😒 Neumim si to představit. Mne bylo celou dobu celkem dobře, tak si to moc nedovedu představit. Proste mysli na toho prdolu malinkého, ze az ho budes mit u sebe, na tohle vsecko zapomenes hrozne moc ti drzim palce, at je brzo lip....

Jinak my byli dneska v nemocnici na kontrole ohledne ty krve ve stolici, porad tam je, i když o dost min. Takze kontrola zase za dva tydny, kde kdyztak dostaneme jiny umely mliko. I když ja teda doufam, ze do ty doby uz nebude třeba a prejdem jen na moje. Porad s tim kojenim a laktaci bojujem, ale snad se to zlepsuje. Aspon, ze malej se pekne rozpapal a pribira, tak jsou doktori konecne spokojeni. A uz ho nebudu na jidlo budit, porad ho vazit a zapisovat kolik toho snedl.

maximka33
3. říj 2012

@ladydi tak to je sranda, jak se to pohlaví mění 🙂 asi začneš nakupovat oblečení 🙂 hlavně že jste zdraví. já bohužel měla malého taky KP a zůstal tak až do konce, tak šel císařem. u tebe by to byl už druhý porod, tak by to mohli nechat normálně.

fykyska
3. říj 2012

@martinakl držím ti palečky s maličkým 🙂 určitě bude brzo dobře 😉 😉 No jinak já no jsem hotová už je ze mě hysterka na záchodě jsem tak brečela že jsem nevěděla čí jsem 😢 Na prdolku mám vztek že mi tohle dělá a tak ač je to zvláštní nechci na něj myslet ☹ ☹ já ho ale tak moc miluju ☹ 😔 Jen jsem tak strašně vyčerpaná, že nevím co mám dělat ☹ už jsou o tři neděle 😔 🤐