Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

aagnes
14. říj 2012

@eva518 taky to nechápu, není to graf, ale přímka

eva518
14. říj 2012

@aagnes Jo, to jsem si všimla - vím, že když tu holky dávaly grafy, tak to vypadalo jinak... Nevím, co to znamená. Nezkoušela ses mrknout na netu?

aagnes
14. říj 2012

@eva518 nevím jak to hledat 😕

eva518
14. říj 2012

@aagnes Bych si asi zadala do googlu zvláštní pokles bazální teploty nebo tak něco a pročetla, co mi vypadne.

eva518
14. říj 2012

@fykyska To je dobře, Veru, že je ti už líp. To už teď bude lepší, mě se taky udělalo dobře kolem 11tt 😉

kopretina22
14. říj 2012

@aagnes teploty nemusí skákataké jsem to tak někdy měla....je si myslím,že ovu podle grafu nebyla....Každopádně bych ještě zkontrolovala teploměr (resp.baterie 😉 )

aagnes
14. říj 2012

@kopretina22 ovu byla 4.10. taky jsem ji cítila. Je tam pokles a druhý den velký skok nahoru.

aagnes
14. říj 2012

@kopretina22 ovu byla 4.10. taky jsem ji cítila. Je tam pokles a druhý den velký skok nahoru. Teď jsme si změřila teplotu jestli to ukáže to stejný a byla jiná, tak asi funguje.

aagnes
14. říj 2012

@eva518 mrknu se, něco jsem podobnýho už našla. Uvidíme 🙂

froka
14. říj 2012

@aagnes Ahojky, no pěkně divokej graf 🙂 Podle teploty ovu rozhodně ještě nebyla, je tam pokles a následně vzestup, ale ta teplota by musela zůstat nahoře (tzv. pravidlo "tři po šesti" nebo-li naměří-li žena po šesti dnech s nižší teplotou tři dny za sebou teplotu o 0,2 - 0,4 C vyšší, znamená to, že je po ovulaci). A podle čeho jinak soudíš, že ovu byla?

maximka33
14. říj 2012

@eva518 jj taky si myslím, že je to hormony. už se to spravilo, dnes byl krásný den, trochu jsme pracovali doma a pak jeli pouštět draka a nakupovat. večer jsem udělala rizoto se žampiony a kluci to krásně zblajzli, měla jsem fakt radost. no prostě asi je to opravdu tím clostilem, ty výkyvy... jo do cARU tento měsíc jdem. v úterý nebo ve středu jdu na kontrolní utz, musím si zjistit přesný den, nějak jsem si to nepoznamenala dobře. ten výlet musel být super, Beskydy miluju.

maximka33
14. říj 2012

@aagnes tak to ti bohužel neporadím, sama nemám trpělivost na pravidelné měření. třeba dnes jsem se z postele dostala až v devět, to by byl záznam asi značně neobjektivní.

froka
14. říj 2012

@kopretina22 Ahoj, moc gratuluju! Jsem to říkala, že je tam! Držím pěstičky a k té dr. si určitě hned skákni. Kdyby ti to nevyšlo, tak bys mohla nasadit do 100mg Anopyrinu, ten se může do této dávky brát i jen preventivně, ale pokud máš zvýšenou srážlivost přímo diagnostikovanou, tak bych na nic nečekala, v těhu na to dávají myslím něco jiného. Tak se dřž! 🙂

aagnes
14. říj 2012

@froka já jsem myslela, že ovulace je když klesne a pak vyletí nahoru 😕 no čumím jako blázen, ale asi máš pravdu. Jsem z toho jelen 😅 A kdy teda bude? se z toho p....u 😝

aagnes
14. říj 2012

@froka když koukám na ten graf co mám v albu, tak to tam mám taky tak, že teplota po ovu klesla.

froka
14. říj 2012

@aagnes Musí tam být vidět minimálně 2 fáze, předovulační v nízkých teplotách a po ovulaci už zůstavají vysoké s vyjímkovou jednodenního poklesu, ke kterému může dojít v době zahnízďování embrya. Kdy bude to ti nemůžu říct, podle měření BT se ovu pozná až zpětně a to právě až pokud se už teplota drží nahoře min. ty 3dny, podle toho pracují i ty grafy, až je tato podmínka splněna, tak ti to ovu vyznačí. Pročti si tuhle stránky, přehledně tě zasvětí do tajů měření BT 🙂
http://merenibt.xf.cz/index2.html

aagnes
14. říj 2012

@froka na ty stánky koukám a pořád je študuju a vím prd 😅 acho jo 😖

froka
14. říj 2012

@aagnes Ale aspoň tam vidíš, jak by měla ta křivka vypadat. No třeba seš vyjímka a podle teplotky se řídit nemůžeš. Uvidíš co ti napíšou ještě další holky, které mají s měřením zkušennost.

terulin
15. říj 2012

@turcice Tak manžel žádnej pozitivní tt k narozeninám nedostal. Zatím neházím flintu do žita, přece jen jsem testovala dost brzo. Ale myslím, že si dáme ještě jedno snažící kolo (ještě, že dělání dětí není otrava 😀 )

terulin
15. říj 2012

@kopretina22 K duchu gratuluju, ať ti rychle sílí!!!!!!!!!!!!

martinakl
15. říj 2012

Ahoj holky. Jdu vas pozdravit. Nevim, jestli stihnu docist, pac vikend jsme byli pryc, tak jsem od ctvrtka bez netu a to asi nestihnu 🙂 Navíc malej je ted dost vzteklej - porad jen kojime nebo placeme 🙂 ted na chvili usnul, tak jdu konecne vybalit po tom vikendu a dat si svacu. Jo a dneska mi fotograf poslal první dve fotky, tak se taky jdu pochlubit 🙂 🙂 🙂

terulin
15. říj 2012

@martinakl Páni, to je háro! 😨

luuc_2012
15. říj 2012

@martinakl jejda, ten je sladoučkej úplně bych ho poňuňala 🙂 🙂 🙂

zinevra
15. říj 2012

@martinakl Ten je krasnej 🙂

fykyska
15. říj 2012

@martinakl NO TO JE KRÁSNEJ KLUK 😵 😵 😵 to je jak z pohádky 😅 namalovanej nakreslenej uaaaaaaaaa k sežranííí 😀 😀

Jinak ahoj holky, já Vás zdravím hlasím dnešní dobrej druhej den, včera mi bylo večer trošku špatně jen mě pozlobila žáha ale jinak holky celej den ready a dneska jsem začala výživně banánem už jsem domluvila miminku že je hrozně dobrej a že orchestr KRUČOBOL ŽALUDKOIDNÍ 😀 😀 je sice hezká melodie v utrobach ale mamince se ne ne nelibííí 😀 a on papáááá holky spapal celej banán terorista můj malej 😅 😅 dokonce jsem se i pořádně ehm to nó ale jo sem to mužu napsat vykakala 😀 jupíííííííí @ladydy trubky fungujou 😀 😀 😀 @eva518 no já žasnu jsem jak neználek na měsíci takovéhle príma stavy 😀 😵

froka
15. říj 2012

Ahoj holky, tak za chvilku vyrážíme na kontrolu. Nervy mám na dranc. ☹ No snad je vše v pořádku! 🙂

barbarucha
15. říj 2012

@martinakl To je nádhernej človíček!!! Akorát jsem si na první podívání myslela, že se jmenuje Honza Ptáček 😀 😀 😀

barbarucha
15. říj 2012

Ale bylo mi to divný, páč vím, že Kubajs je Kubajs 😎 😎 😎

froka
15. říj 2012

@martinakl Martinko, ten je opravdu nádhernej! 🙂

vanilka31
15. říj 2012

@martinakl Po kom má to háro 🙂 Povedl se vám..