Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

miranda77
3. lis 2012

@eva518 mě bolívá vždy na pravé straně při ovulaci - mám tam srůsty ještě od slepáku 😝

barbarucha
3. lis 2012

Ahoj holky, tak jsme si pobyli v nemocnici a rozmlouvali prťousovi předčasný příchod. Zatím držíme vcelku a jsme propuštění do domácí péče. Tak snad ještě chvíli vydržíme. Jinak v nemocnici nic moc, chytla jsem tam asi po 7 letech chřipku a zánět do ruky od kapačky, ale když vezmu v úvahu ostatní holky, co tam ležely, tak jsem ještě dopadla zdaleka nejlíp 😎 A hlavně ten šťastný návrat domů, žejo, 3x hurá 🙂
Co se tu za poslední dobu stalo? 2 a půl týdne fakt nedočtu 😀

eva518
3. lis 2012

@miranda77 jenže já jsem těhotná..

eva518
3. lis 2012

@barbarucha já jsem si to myslela, že jste asi v nemocnici.. Ty komplikace mě mrzí, ale je dobré, že jste doma a že je miminko ještě u tebe. Opatruj se 😵

luuc_2012
3. lis 2012

@eva518
@mircisek
Díky holky, zatím to jistím jen čajem s citronem a medem, ten mi chutná, ale bylinkové nemůžu ani cítit, od rána mi teplota trochu klesla tak uvidím v noci, kdyby bylo hůř zajedu si do lékarny a tam už mi poradí, mě nachlazení nevadí, ale mám strach o prcka, aby mu něco neublížilo, jeste ze jdu v pátek na kontrolu a snad to nachlazení brzy přejde, tohle polehávání mě nebaví!!!! Hlevně na nic nemám chut a má nalada je pod psa

barbarucha
3. lis 2012

@eva518 Těhotná? Tak to MOOOC gratuluju!!! 🙂

eva518
3. lis 2012

@barbarucha Děkuju. Je to teprve 4tt a právě včera jsem měla bolesti břicha podobné slepáku, ale sna dje to dobré..

froka
3. lis 2012

No ahoj! Zrovna včera jsem se tu po tobě ptala 🙂 Jsem ráda, že jsi v pořádku. A už je to lepší? Pořád musíš ještě ležet atd.?
Jinak co nového tady? Jsou tu nové těhulky, mrkni na tabulku a uvidíš kolik // 🙂 Potom já a @fykyska máme za sebou screening. Verunka vše v pohodě a já vše v pohodě u jednoho miminka. To druhé je bohužel menší a nevyvíjí se dobře, pravděpodobně nepřežije a vstřebá se, takže nás čeká ještě kontrola na genetice a kdyby to samo nevzdalo, tak bychom asi museli na redukci. ☹ Ale máme radost, že alespoň jedno miminko je krásné a zdravé 🙂

Tak se nadále opatruj co to jen půjde! Držím pěstičky! 🙂

m_artasek
3. lis 2012

@barbarucha Ahojky, taky jsem na Tebe myslela. Hlavně ať je vše v pohodě. Holky mám dotaz, co si můžu dát na opar? Jsem fakt krásná, udělal se mi opar, do toho ještě beďar, no fakt super 🙂 Natřela jsem to jen pastou na zuby, mám doma Vero-max nebo jak se to přesně jmenuje a tam je napsaný, že těhotný a kojící to mohou jen po poradě s lékařem. Tak jsem to radši na ten opar nedávala. Jinak jsem dnes trochu pouklízela, uvařila a pak relax.

barbarucha
3. lis 2012

@froka Jů, nové těhule, to je paráda 🙂 No já pořád ležím s nohama nahoru. Už mě to hodně neba, ale chtěla bych ještě pár týdnů vydržet. Pořád mám hodně malé břicho, vypadám tak na 6. měsíc, tak bych ráda, kdyby mrňous ještě poporostl.
To jsou ale divnosti, s tím druhým mimčem.. to bych nevděla, jestli se mám radovat nebo brečet ☹ Tak držím moc palce, aby to dopadlo co nejlíp to jde.

leeena_4
3. lis 2012

@barbarucha To jsem ráda, že porod prckovi rozmluvili. Proboha, kde jsi to ležela??? Já taky byla 3x hospitalizovaná, ale naštěstí žádné horory nebyly a i tak jsem se těšila domů.A buď ráda, že nemáš ooobr břicho, nedá se s tím hýbat 😉. Držím pěsti, ať ještě aspoň tři týdny vydržíte 😉
@froka mrzí mě to s tím jední miminkem, ale bereš to úžasně, že se raduješ z toho druhého 😵

leeena_4
3. lis 2012

@eva518 ty bolesti vypadají na roztahování dělohy 😉

leeena_4
3. lis 2012

@eva518 Gratuluju a držím pěstičky, ať je všechno jak má 😵

barbarucha
3. lis 2012

@leeena_4 V Brně na Obilňáku 🙂 Asistentky jsou tam milé, ale doktoři strašně otrlí. Jako tak bolestivé vyšetření čípku pohmatem jsem v životě nezažila. Vylezla jsem 20 centimetrů po koze nahoru a křičela jsem u toho. A to se normálně chovám docela civilizovaně 😀 Když jsem pak zjistila, že po tom jejich vyšetření začínám krvácet, tak už jsem se pohmatem vyšetřit znovu nenechala. Tohle mému ubohému sotva držícímu čípku nikdo dělat nebude 😎 (Zlaté něžné ruce mého osobního gyndra!) No bylo to veselé, nejsem zrovna ukázkový pacient. Dvě vyšetření ze tří odmítám a na všechno mám názor 😝 Myslím, že jsme vzájemně dost otestovali svoje hranice. Akorát se mi nepodařilo je přemluvit, aby mi tu kapačku s magnéziem dali sebou domů 😀 Tak mám teď zato spoustu řeznických historek z nemocnice, co se tam za dobu mého pobytu staly.. 🙂

leeena_4
3. lis 2012

@barbarucha pane jo, to se nedivím, že jsi se už nenechala, zvlášť, když jsi tam byla na udržení. udělat jim na pinďourovi uzal, takovým doktorům. Taky mám řeznickou historku - z vlastní zkušenosti 😀. U porodu něco jako Kill Bill 😀. Ale budu jí vyprávět, až to budeš mít za sebou 😀. Dobře, že jsi doma, i jim se asi ulevilo 😀

barbarucha
3. lis 2012

@leeena_4 To byla doktorka!!! Prej jsou tak drsné, protože mají krátké prsty a jedním prstem na čípek nedosáhnou, tak tam cpou pomalu celou ruku.. 🙄 Ale nenechala jsem se pak vyšetřit ani od jejich doktora, jmenoval se jako můj brácha, tak to bych asi nedala 😀 Krom toho představa, že mě takhle někdo rozvrtá před odchodem domů..
Na tvoji historku jsem moc zvědavá, ale přesně odhaduješ, že až po mém porodu 😉

barbarucha
3. lis 2012

@eva518 Taky jsem to na začátku těhu měla. Hlavně v noci, ale pak to vymizelo. Tak držím palce!!

vanilka31
3. lis 2012

@barbarucha Tak hlavně, že už jste doma a stále 2v1 😉

ladydi
3. lis 2012

@fykyska tak já jsem za alergo moc ráda, jelikož jsem střednětěžkej astmatik a zažila jsem si s tím v minulosti docela dost.... V té fakultce mi moc pomohli a dneska na mě krom jen vyjímečně nikdo nepozná, že mám astma. Na jaře jsem právě měla celkem dost problémy letos a tak jsem tam musela jezdit častěji a pak už každej měsíc si mě dr. chtěla hlídat. Napsala mi zprávu do porodnice, aby případně věděli co semnou a tak. Mimčo mi ale nekontrolovali, takže jestli se malej otočil zatím fakt nevím, ale nemyslím si, že by byla změna, těžko říct, díky té placentě v předu fakt moc neumím určit čím mě kam žďuchá. Ale jsem ráda, že o sobě dává vědět.

ladydi
3. lis 2012

@barbarucha Ahojky, říkala jsem si, kde Tě je takovou dobu konec, že se ani neozveš. Tak hlavně že vás zase pustili a jste ještě stále 2v1 😉

barbarucha
3. lis 2012

@ladydi Ahoj, taky jsem ráda 😎 Koukala jsem do tabulky, že už jsme na řadě, tak jsem zvědavá, kdo to rozstřelí 😀 U tebe se ještě nic nechystá?

froka
3. lis 2012

@barbarucha
@leeena_4 To víte, že mi slzička ukápla. Je mi ho líto. ☹ Když o něm dr. začal mluvit, tak mě manžel chytil za ruku. 🙂 Ale ten náš zdravý prcek je teď pro nás dar 🙂 Děkujeme za něj! Snad všechno půjde dobře. Už si přece trošku toho štěstí, zdraví a pohody zasloužíme! 🙂

fykyska
3. lis 2012

@ladydi 🙂 No já měla jako dítě samej zápal plic pak kyslikové stany pak dobrý nakonec to byly prudušky a nějaký astma - takže přesně vím o čem mluvíš,ale záchvat jsem měla jen jednou 😖 Takže samej ventolín, foukátka atd atd 😠 Jinak jsem na toho tvýho chlapcé zvědavá 😔 to ti teda povím 😨 😕 Upřímně se těším až taky ucitím pohyby zatím jsem jen protivná nepříjemná v noci 150x vzhůru spocitem že jsem sto let nejedla ráno se jdu pozdravot se žlučí aspoň že ten den už je lepší 🙄 už bych tak brala aby to bylo aby to bylo všechno 100% ok - dneska jsem myslela že chcípnu hlava mě bolela, doma hádky hned od rána no paráda 🙄 🙄 jsem chcíplá a připadám si k ničemu ☹

@barbarucha Ahoj to je dobře že jste stále 2 v 1 😉 😉 jen ať se hezky peče 😵 a doktoří jak tak čtu no samej expert 🤐 🤐
@eva518 Taky jsem to měla bolest jako na ms a občas se mi stalo že jsem měla pocit že ze mě snad něco vypadne 🙄 😕 občas jsou to i prdíky hrozně bolej - a jak se spomalí peristaltika v těhu a trávení všeobecně tak je to nářez 😔

ladydi
3. lis 2012

@barbarucha jj, jsme na řadě, ale myslím, že na to spíš vypadáš Ty 😀 No chystá, ale střízlivě, malej ještě navíc není pořád otočenej a tudíž jak nenaléhá hlavička, tak je asi čípek víc v klidu i když měkne.

@fykyska no já jsem na něj taky zvědavá... včera jsem měla s manželem hovor večer v posteli a tak, docela hezky jsme to probrli, mluvila jsem spíš jen já, on mi jen zopakoval že jsem praštěná 😀 no ale bylo to dobrý. No dneska jsem to přepískla, manžel poprosil souseda a snesli mi přebalovák z půdy a tak jsem ho vydrhla a pak všechny dveře po baráku a nakonec jsem omyla poslední tři okna a vyprala záclony. Manžel vařil svou oblíbenou svíčkovou, abych neurazila, snědla jsem jeden knedlík, ale jsem teda KO. Vidím to dneska že usnu jako když mě do vody hodí. Malej chvílema buší do močíku, pak zase do čípku a pak zase počítá žebra, no asi se mu to moc už nelíbí. Zítra si dám pohov, jen musím vyprat, ale mám pračku i sušičku, tak to snad zvládneme a budeme užívat klidné neděle.

fykyska
3. lis 2012

@ladydi Koukam že vcera byl takovej uklizecí den ja měla doma mamku tak jsme taky šůrovali, a vařili a bylo to fajn ale pak mě bolelo břicho podbřišek a nakonec jsem usla už v 8 večer 😔 A ty heleď neblázni - jo ať ti ještě nerupce cééfka mámo 😕 nepřeháněj opatrně 🙂

miranda77
3. lis 2012

@eva518 já vím 😉 ... já jen, že když se tam "cokoli" děje, tak mě to bolí

ladydi
3. lis 2012

@fykyska já včera nebyla doma, dneska jsem uklízela. No nebudu to už přehánět, se.u na to 😀 s prominutím. Ale to víš, musela jsem to dodělat ty okna a ty dveře a taky jsem to hned manželovi připomněla, že jsem musela abych od něj měla klid, aby neměl důvod mi zase nadávat, že nic nedělám.... Jsem ráda ,že jsem to zvládla a nsad i bez úhony, no. Dneska stejně prd dávaj, manžel chce zkouknout toho blbýho Avatara, sice jsem to neviděla, ale už z principu nesnáším věci na který je mega reklama. Nikdy jsem neviděla ani Titanic a Pána prstenů a pod. Prostě jsem alergická na to jak to všude člověku vnucujou a na just na to nemíním koukat. Ten Avatar mě dneska asi nemine, no 🙄 . Máme koupený sýry a vínko, tak si dám jednu sklenku, a budu se snažit moc nedržkovat 😀 No ale zatopili jsme v kotli, tak tu bude teplíčko a to víno a ta únava z dneška si myslím, že mi jistí výtuh do půl 9 😀

barbarucha
3. lis 2012

@fykyska Ahoj, díky za přivítání, taky doufám, že ještě setrváme v kupě 🙂
@ladydi Taky jsem zvědavá. Co my víme, jak nám to prckové naplánujou. Dle posledních slov mého gyndra je malej asi dost šikovnej, páč se asi zapříčil o stydkou kost, aby nevypad 😀

barbarucha
3. lis 2012

@ladydi Ty se máš, že můžeš uklízet. Já se akorát otáčím z boku na bok, vždycky, když se znechutím, že tam, kam koukám už se pro ten bordel dál koukat nedá..
Na reklamu se vykašli, Avatar je dobrej 😎

ladydi
3. lis 2012

@barbarucha No ono to uklízení už není tak jednoduchý a bezbolestný 😀 ale gyndr mi ho zatím nezakázal a tady to za mě těžko někdo udělá... A než se hádat se svou polovičkou tak, že ...ehmmm tak prostě jsem to udělala a kašlu na to. A tak už víš jistě že bude jedno mimčo? No je to šikulka a je hlavičkou??