Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
29. srp 2012

holky já jsem dnes nějak vycuclá..divnej den fáákt a to ještě musím uvařit rajskou a šunkofleky..doma je to jako po výbuchu..manža šel na noční tak mám přes noc co dělat 😀 😀 😀

martinakl
29. srp 2012

@turcice Ten muj delal v uklidovy firme chvili 🙂 Ale on to ma hlavne po mame. Ta je ještě horsi. U ni doma nesmí byt ani drobecek a snitko prachu. Ma to tam jak v nejakym muzeu, na me az moc vydesinfikovany.. A cese koberec. Tak to me uplne dostalo. Když jsme tam byli na navsteve, tak jsme ty trasne trochu "pocuchali", jak jsme po nem prosli a ona hned vzala hreben a sla to učesat 😀
Je ale fakt, ze u nas v byte jsou dve zvířata, z kocoura jsou chlupy, fenka se stále ještě občas vycura doma, takze třeba caste luxovani a vytirani je celkem potřeba..

turcice
29. srp 2012

@martinakl 😀 😀 😀 😀 češe koberec???tak to je hustá 😀 😀 😀 😀

martinakl
29. srp 2012

@turcice Ja jsem si nejdriv myslela, ze si dela srandu, ale ona neee 😀 😀 😀 Cesala hlavne ty trasne okolo, aby byly pekne rovny, ale vzala ho trochu i "shora" 😀

turcice
29. srp 2012

@martinakl tak to bych je ostříhala 😀 😀 😀

maximka33
29. srp 2012

@turcice ty jo, v kolik hodin to stihneš uvařit?
@martinakl no to jsem zvědavá, jak se to změní a narodí se prcek 🙂 nejde o prach, ale věci rozházené všude, teeda hlavně po té, co mimčo začne lézt 🙂

martinakl
29. srp 2012

@maximka33 No to je mi jasny.. To vidim u tchana. Ma malého synka a prijde mi, ze oni porad jen chodi a sbiraji hracky a tak 🙂 Ale zase uz se to celkem naucil na povel po sobe uklízet sam (ted mu byly 4). A porad je nekde něco vysypany, rozlity, zapatlany... No uz se tesim 😀

fykyska
29. srp 2012

@turcice téééda no a kdybys viděla mě 😀 jsem taky jak struna

martinakl
29. srp 2012

@fykyska Ja jsem teda spis jak prefouknutej balon, ale napjatej poradne 😀

fykyska
29. srp 2012

@martinakl @turcice když jste u toho uklidu takhle vyšolichaná byla moje extchyně o bože ta nesnesla smítko prachu kdykoliv oni byli na chatě a ja jsem jela k nim do bytu s ex - tak to bylo od něj ukliď si tohle po sobě ty si nechala hrneček u pc a jeééé jaká byla scena když jsem omylem rozbila skleněnou pokličku od hrnce 😔 😔 😀 téda semetrika jedna - a on byl prase že bych mu za to dala korunu 😀 😀 a nejlepší bylo když jsem si vyslechla pak od ex víš mam říkala že nejsi jako Lenička (jeho bejvala přitelkyně) Lenička měla všechno pintlich - srovnanéééé a načančané měla vysokou školu a věděla za čím jde a to ty nevíš i pravila tchýně a já myslela že rozkoušu stůl když mi to řekl 😀 😀 😀

fykyska
29. srp 2012

@martinakl tak nám hlavně neodleť 😀 😀 😀 ještě tady bude divoko 😀 😀 tak mě tak napadlo z jaký části PHI jsi ? 🙂

martinakl
29. srp 2012

@fykyska jezisi.. Tak to by me neskutecne vytáčelo...
Moje tchyne mi nic nerika (my se teda ani moc nevidame 🙂). Ale třeba když jsme u nich jedli, tak jsem "upustila" drobek na zem a ona hned jak jsme dojedli, to sla zamést. Tak to me taky stvalo, ale na druhou stranu - aspoň u toho mlcela 😀
Ty jo, a srovnávat s bejvalkou? To je fakt uz na facku 🙂

leeena_4
29. srp 2012

@martinakl česání koberce mě teda fakt pobavilo 😀. To je dobře ujetý. To by jí u nás s dvouma psama trefilo 😀. tady vyluxuješ, vytřeš a do pár hodin je tu zase spousta chlupů a kolem misky v předsíni bazén 😀

martinakl
29. srp 2012

@fykyska Praha 4, prelom Chodova a Zabehlic 🙂 Ja ani nevim, kde ty Petriny jsou? 😀

turcice
29. srp 2012

@martinakl musíš ještě vydržet než se to tady rozsekne..no pravda..až budu vědět něco já tak to už asi 2V1 nebudeš 😀 😀 😀

martinakl
29. srp 2012

@leeena_4 Tak nas pes nelina, takze to jde. Za to kocour s bilejma chlupama to dohani 🙂

turcice
29. srp 2012

@fykyska
@martinakl jinak koukám i že i tchýně dnes vedou 😀 😀 😀 😀

martinakl
29. srp 2012

@turcice Si snad vezmu do porodnice notas a USB internet 😀

turcice
29. srp 2012

@leeena_4 joo Leni ještě k tomu grafu...23.8 jsem nezapsala teplotu ale byla 36,3 takže 23-24.8 byla stejně nízká teplota 36,3 byl to 9Dc-10Dc 😀 😀 😀 😀 Mě už z toho vážně hrabe..zase mě bolí břicho..takový tlak když zmáčknu ale hlen není 😒 😒 😒 😒 😀

turcice
29. srp 2012

@maximka33 no to nevím ale snad do půl noci bude hotovo..mám tady rajčata a ty musím zpracovat takže to dnes musím nějak uklohnit 😀 😀 😀 😀

turcice
29. srp 2012

@martinakl no to jako musíš 😀 😀 😀 😀 přece nepřestřihneš pupeční šnůru i s námi 😀 😀 😀 😀

fykyska
29. srp 2012

@martinakl Maminka byla kouzelná to víš holka neměla jsem titul jen madurýýýýdu a chtěla jsem rodinu a dítě a rozhodně jsem nedělala věci tak jak mi ona diktovala a do toho její užasnej synátor -No, je fakt že nechápu jak jsem s tím člověkem dokázala vydžet 2 roky - v podstatě jsme se nerozešli moc v dobrém měli jsme se rádi ale on pak zjistitl že já nejsem na mejdany techno party apod a že mám raději klid pohodu a rodinu - no jo a padla kosa na kámen - mamince jsem nepadla do oka hned od začátku pro ní jsem byla kunhůta z vesnice co se chce vdávat s holým zadkem a pro něj sem postupem času byla tak akorát dobrá pichna - pardon za výraz - neměla jsem ráda jeho partu lidí protože lidi ve 30 by měli myslet jinak než jak se zdunit - a tak to šlo od 10ti k 5ti - naše společná kamarádka mě u něj začala pomlouvat pak sem se dozvěděla že s ním spala - on často chodil do hospody chodil domů buď zhulenej nebo napitej - na můj potrat mi řekl že se mu vlastně ulevilo - no a když jsme se rozchazeli řekl mi že se mnou byl hlavně proto aby měl práci ( o svou přišel po 2 letech a tak se vratil k řemeslu s mým otcem) u ktere ho je doteď mimo jiné - no a taky proto že prý umím dobře vařit 😠 😠 bezvadný pro korunu by si nechal vrtat koleno a trvalo to dobre tři měsíce než mi dal pokoj s tím že mu mám vrátit kauci - která propadla protože z nájmu si vzal věci a všchno zbylo na mě ! a ještě mi tenkrat řekl jestli mu prý nedám žehličku když mám dvě 😀 😀 já myslela že ho umlátím 😀 😀 doma byl vzornej hoch a ve skutečnosti prase 😠 😠

turcice
29. srp 2012

@martinakl Já kdysi bydlela na Roztylech a moje mamka bydlí v Petrovicích 🙂

fykyska
29. srp 2012

@turcice milášku kašli na čůraní měj ho v sobě rano odpoledne večer 😀 a na konci září máš // 😀 😀 😀 😝 😝 😝 haha - ale rozumím v těch testech je teďka nějak divoko - já osobně jsem je vzdala protože 3 ks u nas stojí 100 kč

fykyska
29. srp 2012

@turcice Jéé škoda že nebydlíš 🙂 Já bydlela na Opaťáku jeden čas

leeena_4
29. srp 2012

@martinakl to máte výhodu. Naši viditělně taky nelínají, ale chlupů je tady pořád na dalšího psa. navíc se požád přetahují o nějaké hračky, takže z toho taky prach a bordel, a to jejich pití - naberou do té placaté držky 2 deci a deci z toho vycintají po bytě 😀. Ale jsem zvyklá 😉

turcice
29. srp 2012

@fykyska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 víš jak budu pak vypadat????? 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ale zase se u PC tlemím a doma na mě koukaj děti že se jim maminka zbláznila 😀 😀 😀 😀 No asi jo..ale zvládneme to tak obden 😀 😀 😀 to by snad stačilo ne???

froka
29. srp 2012

holky, ještě s tím úklidem, já si teda dám na pořádku taky záležet, ale těším se až bude mimčo a nebudu mít na to čas 😀

leeena_4
29. srp 2012

@turcice i tak tam tu ovulku zkrátka zatím nevidím, pokud tedy zítra a další dny nevylítne teplota nad 36,7 a nebude se tam držet, to by pak situaci měnilo a mhla by být včera, nebo v z pondělka na včerejšek. Ale ty testíky tomu nenasvědčují. Úplně nejlepší bude, když si naliješ dvojku vína, dáš si nohy na stůl, nebo si napustíš vanu a s ní spláchneš i všechny domněnky a dedukce. Jen čas ukáže, jestli ta ovulka byla a kdy 😉. A kdyby náhodou tenhle cyklus nebyla, bude další 😉. U u 100% zdravé ženy, u které to vše funguje se klidně jednou za rok stane, že ovulace neproběhne. A tím, že se stresuješ, stresuje se i tvé tělo a vyplavuje hormony, které mu nesvědčí 😉. Vím, že je to těžké, ale zkus trošku přesměrovat myšlenky jiným směrem 😉 Hodně štěstí 😵

fykyska
29. srp 2012

@turcice urvana jak šňura od záchoda 😀 😀 😀 😀 tak budem vypadat holka to ti povím 😀 😀 no jistě ob den podle možností 😉 😅 letecká sezóna ještě nekončíí 😀