Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
31. srp 2012

@turcice chuděrko, to musí bolet ☹. Snad mazání a bandáže brzy pomůžou. Mrzí mě, že jste se kvůli rentgenu chytli. Taky bych se ho bála. Na druhou stranu je to od něho jasný signál, že vnímá, že se na to moc soustředíš. Možná o tom doma dost mluvíš, nebo jinak cítí, že to moc prožíváš, tak pozor, ať ho tím neotrávíš 😉. Chlapi jsou na tohle strašně přecitlivělí, ani si to neuvědomují 😉. Člověk tu touhu po miminku musí málem maskovat.

froka
31. srp 2012

@turcice Ahoj, to je fajn, že to tak dopadlo, no teď se musíš prostě válet 🙂, aspoň máš důvod zaměstnat tu smečku doma 😀 ale oni už jdou chudáčci do školy co?

turcice
31. srp 2012

@froka jj v pondělí mažou do školy...Dr.ale říkal že den ode dne to bude lepší... 😉 víkend ale prosedím a prohopsám s berlemi ☹ určitě.Ale štve mě to..zumbu musím určitě na 3týdny vysadit..do Ph taky nemůžu...a pojištění nemám takže přijdu o prašule sakra 😖

ladydi
31. srp 2012

@turcice taky nejsem pojištěná na úraz, mám jen pojistku na nemocnici a na smrt a mám pojištěnou hlavně malou, je to takovej náš kaskadér, ale jak jinak, než jsem jí pojistila, to bylo furt něco, ale hlavně že je beruška zdravá 😉 a taky jsem měla na chlebíku rajče, máme domácí a tak si to užívám dokud jsou 🙂

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 no já bych řekla že o tom nemluvím s ním vůbec ale ví že jsem hodně na MK a že měřím teplotu a dělám ovu.testy a už to mu přijde nenormální.. no akdyž začal mluvit o rentgenu tak to ze mě samo vypadlo že co když jsem těd otěhotněla aby to nevadilo..no a on si klepal na čelo že to ani nevím jistě a že hned plaším..a říkal co když by to musely operovat tak tě jako neuspí??No bylo to takové nevinné..já ho znám on tohle nikdy neprošel...vždycky jeho manželka otěhotněla a nikdy se neřešilo nic jiného kolem

turcice
31. srp 2012

@ladydi ty domácí rajčátka jsou nej... 🙂 taky je máme 😉 😉 no s tím pojištěním je to na prd..my máme životní ale ůraz se do toho asi nepočítá..já fakt nevím...musíme se na to zeptat..myslím ale že nepochodíme ☹

leeena_4
31. srp 2012

@turcice oni to blbě nesou, když se moc hlídáme a tak. Ten můj to taky tak vnímal a moc se mu pak nechtělo sexovat. Lepší, když o těhle věcech, jako jsou testy a spolnevědí :-/. Jsou to citlivky. A nemáme to s nimi jednoduché. Ale fakt bych byla z rentgenu po ovulce taky dost nervozní. Vždyť pak by se člověk nervoval kolik měsíců, jestli to je vše v pohodě...

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 no právě..a je to myslím přirozené po tom všem že jsem měla strach....no je to težký aby o tom nevěděl když měřím teplotu atd..když leží vedle mě a mě ráno zazvoní mobil že mám měřit a pak slyší jak pípá teploměr...testy zase pro změnu viděl když jsme byly na mácháči...tak se ptal co to je...tak mu říkám že ovu.testy..tak kroutil hlavou..ale zase sexoval poctivě..to zase mu nedělalo problém 😀 😀 😀 😀

ladydi
31. srp 2012

@turcice no v životku můžeš mít pojištěnej úraz, to záleží jak je to sepsaný. Mrkni do smlouvy, tam to máš určitě.

luuc_2012
31. srp 2012

@turcice ahojky nedelej si z manžela hlavu, on neví čím si procházíš. Nez jsem otehotnela hodne jsem o mimcu mluvila a po case jsem zjistila ze to partnera ani moc nezajima a ze me mozna ani nevnima, tak jsme se ho zeptala jeslti vubec to mimco chce! 😠 Hned se rozcilil "co je to za otazku?" 😒 ale nemusi se vse tocit jen kolem toho. Ale ja jsem se z toho chtela proste jen vypovídat a rict mu co me trapi a jak to citim, pak jednou v noci jsem mela strasidelny sen, prozila jsem ve snu znova potrat a celou tu situaci od vysetreni na gynde az po probuzeni z narkozy a probudila jsem se s brekem,bylo to strasny, tak zivy sen a presny do detailu. To ho natolik vydesilo ze jsme si povidaly celou noc a on me uklidnoval ze bude vse v poradku a ze uz se to nikdy nestane, v tu chvily jsem si stejne myslela ze to rika jen kvuli tomu aby me uklidnil, ale opravdu me to vnitrne nejak uklidnilo! Ale kdyby se clovek jednou za cas s partnerem nepohadal tak by nebylo to hezke usmirovani a byla by nuda! 😀

luuc_2012
31. srp 2012

@leeena_4 chlap chce sex aby si uzil a ne aby plodil mimca, a kdyz pak vidi ze ho zena chce jen aby otehotnela tak ho to dost odrazuje a myslim ze ani ta chut na to neni tak velka, ze zacatku jsem rikala doma hlavne vecer, pojd pujdem delat miminko a on se vzdy zasklibil 😒 a nic nebylo, nebo to bylo takove sup sup, ale kdyz jsem ho v noci prepadla a mazlila tak se mu to moc libilo, i ja si to pak vic uzivala kdyz jsem vypnula hlavu a vnimala jen jeho a nepremyslela, jo jo ted by to mohlo vyjit, jo mely jsme to delat prd dvema dny a ted uz to nevydje, vic doleva a tak.
Prostě to chce vypnout, mozna nejakou sklenicku a pujde to lepe

ladydi
31. srp 2012

@turcice @luuc_2012 jooo holky, to jsou chlapi. Přijde mi, že se malá v břiše nějako přetočila, včera jsem si lehla k TV jako vždy na náš mikrogauč a to byla bolest jako blázen, ležela mi asi na vaječníku nebo nevím co to bylo, ale bolest jako blázen na levý straně. Ten můj? no ani to s ním nehlo, pak jsem mu ukazovala pupek jestli mu nepřijde jestli nezněnil trochu tvar, jestli se malá nepřetočila jinak a on? koukal skrz mě na TV. Absolutní nezájem a to prosím mimčo chce. V těchto situacích mi to je vždy tak líto, přijde mi, jako kdyby to dítě bylo jen moje a jako na potvoru bude jako dianka určitě celá tatínek. Aspoň trošičku by mohla být po mně, aspoň hnědý oči. Dianka je tak strašně moc po něm, že kdybych si jí neporodila, tak snad ani nevěřím, že jí může mít semnou. A bylo to to stejný, taky nevnímal a celý těhu dělal, že těhu nejsem, 14dní po porodu byl miliónovej a pak se vrátil zpět do starejch kolejí, k Diance získal vztah až tak na roce.

fykyska
31. srp 2012

@froka
@turcice
AHoj kočičky moje , s nožičkou a tatínkem mě to moc mrzí holky a\´t je brzo dobře fyz. i psych. 😖 😵 😵 Musíte být obě moc moc silné - Evulí - hezky ať tě vyšetší a je jedno jestli zatím nevíš zda-li si těhotná - chovej se tak 🙂 náhoda je blbec a pak by toho člověk mohl litovat , oni jsou ti chlapi v tomhle takoví nezasažení - já jsem včera taky plná nadšení říkala NO A CO KDYŽ BUDEME MÍT OPRAVDU MIIMINKO a Mužskej řekl NOO TÁK BUDEME MÍT MIMINKO s velice otráveným laem tak jsem dodala a ŽÁDNÁ VÝHRA CO ☹ a to se urazil že mě nechápe co dělám jakoby se netěšil tak mi to taky bylo líto vyjádřil se opravdu nemilým tónem ☹ a k tomu těhu - lepší preventivní opatření než žádná opatření 😉 😉 určitě bude dobře... a s tím poj. na úraz vidíš jaká škoda - a to zrovna pracuju v pojišťovně ovšem něvěš hlavu já jsem kovářovic kobyla taky nemám poj. ani byt 😀
Kačenko, ty buď silná víme všechny že život se s náma občas nemazlí a všechno zlé je pro něco dobré - snad bude tatínkovi v jeho situaci aspoň o trochu lépe až mu doktoři trochu uleví..Budu Vám moc držet palečky 😉

Jinak podávám hlášení vzhledem k mému zatím ingognito těhulkování MS díky bohu nedorazila kozeny stále bolí jako hrom v noci se mi těžce spalo takž jsem jak reklama na chodící mrtvoli a než sem usla byla jsem asi 5x do hodiny na wc 🙄 🙄 - akce čůrání naplánována na sobotu 😎 😀 mudr nenaordinoval na krk žádné ANTB. ovšem jsem povinna absolvovat ještě vyšetření krku přes sono protože nějaký asi zánět tam byl a nebo bude ovšem jakého původu to se zjistí až po dalším vyšetření a další postup léčby se bude probírat - měla jsem na sono jít ještě dneska ale v jedné poliklinice mudr . není a do druhé mě nakonec objednali až na uterý a tak jsem volala do práce že mám potvrzení od dr. ale než bych tam dojela bylo by poledne šef mi netaktním hlasem sdělil ,,A CO MÁM STEBOU JAKO DĚLAT !"- ´´´to bylo zase keců a to bude ještě kotel protože jdu na vyšetření v uterý ! s to je den kdy nás úžasnej šef vyhlásil že nemáme chodit k lékařům kvůli poradě s vedením. No já kvůli nim nezchřadnu 😠 😠

leeena_4
31. srp 2012

@luuc_2012 to je přesně to o čem píšu 😉

leeena_4
31. srp 2012

@ladydi To mě mrzí, že to takhle vůbec neprožívá. Nemůže to být tím, že se bojí, aby se něco nestalo a nebyl zase zklamaný?

turcice
31. srp 2012

@fykyska tyy jo Veruu..tak stále nic jako??tak to už je podezřelé 😉 a ten krk..nemůže to být štítná žláza????a měřila si ráno teplotku když si se probudila???Já dnes opět 36,7 takže už druhý den vyšší 😉

luuc_2012
31. srp 2012

@ladydi Jojo chlap no, co by jsme chtely. Ten muj se zatim zajima, kdyz si stezuji ze me neco boli nebo vidi ze mi je na blinkání, tak kouka tak soucitně a hned se pta jak mi je a jestli se to zlepsilo, ja zas doufam ze bude mit oci po nem, segra ma dve holky a ty kdyz se narodily byly cely po tatovi, ale ted jdou spis do podoby nasi rodiny. Jen se bojim aby nebyly tak vysoké jako on, ja mam 165cm a Tom meří 198cm, tak doufam ze nebudeme mit zadne zirafatko po tatkovy, u kluka by mi to nevadilo, ale chudak holka, ja uz si zvykla ze jsem z rodiny nejmenší, u nej jsou vsichni vysoky i jeho mamka je o hlavu vetsi nez ja. Kamosi se mu ze zacatku smaly ze si poridil malou zenu, maly byt a pak jeste civavu, ale dnes uz to nikdo neresi. Jsem rada ze je tak vysoký a tam kam ja nedosahnu mi vse poda 🙂 v tom je velika vyhoda!!!Snad nebudeme mit velike miminko kdyz se partner narodil mel 3,5kg a 52cm a já 4kg a 50cm, tak snad nebudou po nas 😀

leeena_4
31. srp 2012

@fykyska zdraví je přednější, než porada 😉
Jinak on si člověk nevybere s těma chlapama. Ten můj je na mě tak opatrný, že už nesmím ani hodit psovi míček, abych Tomíkovi nenatrhla domeček 😀 A už začíná mít strach ať mu neporodím, takže mobil musím mít furt u sebe, když dlouho nejdu z obchodu, vydá se mi naproti a nedej bože, když mě loupne v kříži a já řeknu nahlas jau, tak už pomalu startuje pro tašku a volá taxíka 😀

turcice
31. srp 2012

@ladydi no ty chlapy jsou prostě jiný....oni nemají to mimi v bříšku..ale je pravda že jsou i chlapy kteří to prožívají...no holt máme doma asi tvrdáky 😉

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 😀 😀 😀 to mi připomíná nějaký film 😀 😀 😀 ale bud ráda..jsi středem pozornosti 😉 😉 😉

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 Leni jak je to s těmi grafy..tam se ti ta ovulka podle teplot ukáže sama????dnes byla teplota opět 36,7 😉

leeena_4
31. srp 2012

@turcice Jo, jakej? 🙂. Já jsem ráda, já si na tohle fakt stěžovat nemůžu. S bříškem si povídá, stará se, vaří. V tomhle ho musím chválit donebe. Má zase jiné mouchy, samozřejmě, ale celkově máme teď takové období zamilovanosti, snad to dlouho vydrží 🙂

leeena_4
31. srp 2012

@turcice ano, pokud program vyhodnotí, že ovulka byla, pak ji sám vyznačí, ale někdy až třeba 3-4 dni po ní 😉. Ve tvém případě by graf mohly mást ty vysoké teploty (37,6) před ovu. Ono women zone vyznačí méně spolehlivě, než třeba fertility friend, ale taky to z toho poznáš 😉

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 já už nevím jak se ten filmík jmenoval ale taky tam budoucí tatka kolem maminy pořád poletoval a vychyloval a pak omdlel na porodním sále 😀 😀 😀 😀 to je dobře že si to těhu tak užíváte... 😉 😉 😉 😉

leeena_4
31. srp 2012

@turcice Jo, tak to by ten můj nejspíš taky udělal, kdyby tam zůstal běhěm samotného tlačení 😀 😀 😀

turcice
31. srp 2012

@leeena_4 na fertility si zaznamenávám taky... 😉 ale přiznám se,že je to pro mě tak trochu španělská vesnice 😀

ladydi
31. srp 2012

@leeena_4 já nevím, ale myslím že ani ne. Prostě je takovej a tak moc mě to mrzí vždycky.

@luuc_2012 no tak holka, u nás to samý, já 164cm a manžel 198cm 😀 a naše malá není žirafa,ale kobyla. Čekají jí ještě dva roky ve školce a je vělká jako děti ve škole už teď. Roste hrozně rychle a bojím se toho, že fakt jednou bude vysoká, je totiž naprosto celej taťka, modrý oči, bílá kůže, pihy na nose a v chování taky. Jí nadávám u jídla jaký je čuně, jak je špinavá kolem pusy a koknu na manžela a .. absolutně stejný čuně. Já v tý holce nevidím ani ň po sobě, krom toho, že je hodně upovídaná a soutěživá. Jinak je celej manžel, proto i trochu doufám, že druhý mimčo bude kapku po mamince.

@turcice no nevím jestli jeto tím, že by byl tvrďák, myslím si, že je to něco jinýho. Nevím jak to popsat, ale ta lhostejnost bolí.

leeena_4
31. srp 2012

@turcice chce to trochu zabojovat s AJ. Kdybys tam něco potřebovala vysvětlit řekni 😉

@ladydi to se nedivím, ale asi má ty city schované prostě uvnitř a neumí je dát najevo. Jinak tu lásku k tobě i miminku určitě cítí 😉

lenickan
31. srp 2012

@turcice já jsem ted v posledním cyklu kolem 23DC měla mít očkování proti žloutence (druhá přeočkovací dávka - takže přesně naplánováno, aby to nevypršelo) a u dr. jsem to odmítla, že přijdu až dostanu MS. Podívej a ona nepřišla... ted si předstv, že bych si to dala píchnout.
Je fakt, že akutní úraz je něco jiného...

dle své zkušenosti s otěhotněním s Aninkou, kdy jsem to 2 roky řešila byl manžel dost znechucenej dokonce to došlo tak daleko, že když jako to mělo být to ono milování, že jako ted fakt je ovulace tak to nešlo!!!! Stalo se nám to za celou dobu (7let) snad 3x jinak stačí lusknout a je v plné polní... prostě to berou jinak, je to pro ně psycho, připadají si jak inseminátoři...
Vím, že ty to řešit nepřestaneš, plně to chápu, ale dělej to spíš opatrně ať on to neví... a i pokud jsi ho teď "zneužívala" častěji než jindy - spojí si to s tím chce sperma nechce mne....
jestli mi maličko rozumíš...

a co ta noha? Nějak mi to uniklo

ladydi
31. srp 2012

@leeena_4 manžel nebude u tlačení?? jéé to ne, neomdlí, to jsou jen filmy, na to tam není čas. Manžel e toho šíleně bál a teď už se na to těší, je to životní zážitek, kterej se nebude opakovat a stojí to za to.