Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
2. zář 2012

@eva518 já ti můžu doporučit jedině boxíka 😵 A ten by měl být uvnitř, ne pak sám na zahradě 😉

froka
2. zář 2012

@kolino tak bys mohla aspoň v tu neděli zkusit testík, to už by mohl být aspoň duch nebo slabá čárka a kdyžtak bys prostě ráno zavolala, že na zákrok nepřijdeš 🙂

leeena_4
2. zář 2012

@kolino tak toho 10. už by mělo být na testu i na krvi vidět, jestli těhu jsi 😉

eva518
2. zář 2012

@leeena_4 😀 Jj, ale v domečku by bylo víc místa. Teď jsme v 2+1, v podstatě spíš 2+kk a to je málo i pro nás, protože tu máme kola a různé sport.vybavení..

kolino
2. zář 2012

@froka no s tím samým přišel přítel večer jak došel z hospůdky...tak jsem vyvalila oči o čem se s chlapama bavil a on že né ,že jak šel domů tak to počítal 🙂 že vlastně týden před námi ,že pokud už je po ovu ,že to test už musí ukázat 😀 tak jsem říkala ,že musím koupit teda test že žádný doma není , a on hned že nemá problém že ho koupí 🙂 no ,ale stejně si myslím že bude sněhu bílo ,že přece jenom v te krvi je to dřív. tak uvidíme jak to naše story dopadne 🙂 samozřejmě nejvíc bych si přála // ,ale ta šance je nulová...tak snad do konce roku mi bude přáno.

eva518
2. zář 2012

@kolino Já si taky myslím, že do 10.by se mohlo něco ukázat - min.z krve to poznají už určitě

kolino
2. zář 2012

@leeena_4 a ty podle mojeho grafu co jsem tu vložila si myslíš kdy byla ovu? 29.8 nebo 30.8.?? zkusím v neděli před nástupem do nemocnice testík a ten ukáže 🙂

eva518
2. zář 2012

@kolino Mě říkal dr.že už 10.den po oplodnění to může chytit test, ale krev je jasná ještě dřív.

froka
2. zář 2012

Holky, od kdy se chodí na PN? Hned po potvrzení těhu nebo se čeká na srdíčko? Díky 🙂

kolino
2. zář 2012

@eva518 děkuji. zkusím a pak vám tu písnu info! 🙂 můžu se zeptat kde se budete stěhovat? jako Valmez...na Vsetínsku?

leeena_4
2. zář 2012

@eva518 jasně, to chápu 😉. Boxík je dost temperamentní pes. Já ho měla teda 2 roky taky ve 2+1. On víc než prostor potřebuje přítomnost člověka + hodně dlouhé a aktivní procházky každý den 🙂.

eva518
2. zář 2012

@froka No, mě dr.napsal PN ještě než bylo něco vidět na ult, protože jsem měla tři testy pozitivní. Ptal se mě a já jsem myslela, že na pár dní a nakonec to bylo na celou dobu. Šla jsem na krev a pak za tři dny znovu na ult a tam už to viděli a jen se pokračovalo. Asi záleží na tobě.

leeena_4
2. zář 2012

@kolino já bych to tipla až na toho 30.

eva518
2. zář 2012

@kolino jasně, jiný přece není 🙂

Ty jsi taky odněkud podobně, co?

froka
2. zář 2012

Holky, mně už asi začíná hrabat ☹ Mám strach, že ta ms přijde, teď jsem se dokonce byla podívat, jeslti se mi nezmenšily prsa. 😀 No musím se hodit do klidu!

turcice
2. zář 2012

@eva518 Evi děkuji..tobě taky držím palečky a moc a moc 😉 😉 😉 😉

kolino
2. zář 2012

@eva518 jj jsem 27km od Valmezu 🙂 a taky mám staršího přítele🙂 a právě do Valmezu jdu na operaci 🙂

turcice
2. zář 2012

@froka Kačííí klííd..všechno JE a BUDE OK 😉 😉 😉 😉 😉 dej pak info co ti Dr.řekla... 😉 No jinak já cítím prsa čím dál více..no snad to není nějaká vize 😀

fykyska
2. zář 2012

@froka Kačenko mě PN dal naposledy hned nebo spíš nabidl mi jí a tak jsem se ho ptala a co doporučujete pane doktore - no auž hulákál na sestři ať mi jí vypíše 🙂

kolino
2. zář 2012

@turcice juj to vypadá dobře!!!! držím palce! 🙂

aagnes
2. zář 2012

@froka
@kolino taky ho ještě mám, byl použitý jen 2x a hned zabral 🙂 může se používat denně, tak se těším až ho zase zkusíme, pokud se to podaří hned na poprvé, tak je to jasné 😀
Je to takovej redbull pro spermouše 😀

maximka33
2. zář 2012

@froka ty jo, nestraš! ta PN záleží na doktorovi. ale s naší "historií" je to snad jako pozvánka, že bychom měly být víc hlídané. ale osobně bych k mudr. ani před srdíčkem nechodila.

maximka33
2. zář 2012

jinak jste mě celkem naladily na ten gelík 🙂

maximka33
2. zář 2012

@axonka jsi tu?

kolino
2. zář 2012

@maximka33 já jsem na něj zvědavá, jsem ho už objednala a určitě bude možnost ho vyzkoušet 🙂 jsou na něj fakt výborné hodnocení 😉

maximka33
2. zář 2012

@kolino já právě hledala na netu, a nic moc. třeba jsem hledala špatně.

lenickan
2. zář 2012

No já jsem holky zase vysinuta, mampocit, že mám cipek šílené nízko, úplně ho jako cítím při chůzi... To je divný co? Vždy jen večer...

lenickan
2. zář 2012

@froka mne na utz ani dříve neobjednali, vzali krev a až za 16 dní byl ultrazvuk... Vycházelo to nějak na 6+2 a to uz srdíčko bylo...

lenickan
2. zář 2012

@fykyska taky si myslím, že zlomový je ten 6-7 týden. To na mne padly únavy. Na nevolnosti metelil a když tam fakt maličko. U toho nevydareneho tehu mi bylo zlé i od žaludku i jsem zvracela ... Teď díky Bohu ne...