Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

mircisek
19. lis 2012

@ladydi No to je strašná představa. Kluci byli oba hujeři a od 25TT byli hlavou dolů, tak snad si třetě vezme příklad. Mám pocit, že malá už tak tráví většinu času. 😉
Hlavně že bude zdravej Vašík, ať se dostane ven jakkoliv.

fykyska
19. lis 2012

😕 holkýý ? nějaký dobrý typ na suché bradavky 😔 ?? mažu a nepomáhá to - tak já nefíííím 😢

ladydi
19. lis 2012

@mircisek on byl hlavou dolů naposled na 20tt 😀 pak se usadil do polohy prdelkou a od té doby si tam sedí jako paša. Ale třeba mu křivdím, třeba mu v tom otočení prostě něco brání, no. Nechám se překvapit, myslím si, že za měsíc touhle dobou už bude venku a budu chytřejší.

eva518
19. lis 2012

@fykyska nemáš kelímek od oriflamu? Ten nedráždí a dobře promašťuje

fykyska
19. lis 2012

@eva518 Tím posledním kelímkem se promastila naše mafina 😀 😀 😀 Ona totiž kráva psí jakmile nalezne někde nějak jelení lůj nebo něco tomu podobného tak to sežere 😀 Musím si objednat ted je novej mandlovej 😀 😀

eva518
19. lis 2012

@fykyska 😀 😀 😀 nooo, tak to nevím, co jiného poradit. Ale v Praze určitě má oriflame prodejnu, tak ať ti tam někdo zajde a koupí ti ho. Mandlový si taky objednám, mám teď karamelový - taky dobrý 😎

eva518
19. lis 2012

holky, asi si jdu lehnout. Jsem unavená a za hodinu tu bude muž i se synem, takže bude po válení 😒 😎

pavlina26
19. lis 2012

@eva518 právě chodím do práce...jsem byla minulý týden u dr. a ten mi více méně těhu nepotvrdil a ještě se choval jako hulvát, však víš, jak jsem to tu psala, tak mám právě jít k tomu novému a uvidím, co mi poví...každopádně v práci docela opruz...zatím to ví jen jedna kolegyně a ohledy se na mě moc neberou...

mpetula
19. lis 2012

@winterska Ahoj, také držím palce 😉 Snad to už konečně vyjde...

eva518
19. lis 2012

@pavlina26 jo, to vím, že se choval jak hňup. Jen jsem nevěděla, jestli máš práci nebo ne. U más by se taky nikdo neohlížel, jezdila bych dokonce pravidelně každý týden na detaš do jiného města a všechny materiály tahala s sebou vlakem. Mimochodem, do konce listopadu se tam většinou netopí, takže jsem fakt ráda, že jsem si to letos ušetřila 😎
Hlavně se opatruj ty, jestli cítíš, že je něco na tebe moc, tak zpomal, ono se nic nepo.. a až budeš mít po kontrole, tak se můžeš rozhodnout co dál. 🙂

pavlina26
19. lis 2012

@eva518 ...tak to jsi vychytala opravdu suprově 🙂 lidi jsou hrozný...a mezi námi taky nepřející- teda alespoň mám ten pocit. Ví to jen jedna kolegyně a už teď mám pocit, že ona má takový pohled, že moje těhu je jen komplikace pro všechny...totiž pořád mě přesvědčuje, že není vůbec nutné, abych si brala PN, že to je úplně v pohodě...mno a pak mi s klidem dohodí infekčního pacienta s hepatitidou nebo oparem...

eva518
19. lis 2012

@pavlina26 ježiš, to je teda kráva bezohledná.. 😠 Kde děláš? V nemocnici? Já dělám s dětma, denně mi přijdou dvě, tři a k tomu rodiče. Dost často je někdo z nich marod, dokonce při prvním těhu se mi stalo, že mi jedna kráva matka přivedla dítě, které zrovna dostalo antibiotika, takže bylo 100% infekční 😖 a řekla mi to, až jsem viděla, že kluk nemůže přes rýmu vůbec dýchat a je celý hotový.. Ještě na mě čuměla jak na blba, proč to jako vadí. To, že kromě nákazy ta práce s ním pak nemá žádný smysl, to taky nepochopila..

maximka33
19. lis 2012

@kolino tak co, ještě trvá zpoždění?

pavlina26
19. lis 2012

@eva518 ...Eví, to je asi i závist...někdy si nejsem jistá, jestli mi nepřeje samé špatné věci. Sama se už dlouho o mimi snaží a nic, tak si to teď tady vyžeru...dělám na takové menší klinice. A lidi jsou bezohlední šíleně...

eva518
19. lis 2012

@pavlina26 no, tak to bych na tu nemocenskou šla. Jednak děláš v infekčním prostředí a jestli je tak pitomá, že ti to nepřeje jen kvůli sobě, tak bych byla radši v klidu doma.

fykyska
19. lis 2012

@eva518 Já mám mamku v orif 😅 😅

eva518
19. lis 2012

@fykyska ach taaak.. no tak to je ok 😵

barbarucha
19. lis 2012

@ladydi Nazdáár, tak jak je ve finiši? Na otočení mimča jsou nějaký cviky, zkoušelas? A taky nějaký akupresurní body, určitě by to šlo rychle vygůglit 😎 Jinak já už pomalu vstávám a uklízím 😵 včera jsem si vyprala a pověsila 2 pračky prádla, no nádhera. Už jsem taky párkrát myslela, že rodím, ale zatím se to vždycky uklidnilo, když jsem si dišla na velkou 😀

fykyska
19. lis 2012

@eva518 😵 😵 Mám to tedy hnedka z fkeku 😀 ty jejich novinky 😀 jinak jak to zvládáš jak se citíš ? heh 😅

@terulin - Já chci véén 😀 😔

eva518
19. lis 2012

@fykyska No, je mi líp, což mě znervózňuje.. Ale unavená jsem pořád, tak nevím.. Už chci mít za sebou kontrolu příští týden, to čekání mě sejme 😖

fykyska
19. lis 2012

@eva518 Je to na prd s tím měsíčním rozestupem 😠 umorné a zdlouhavé 🙂 Ale, jen si užívej že je ti lépe 😉 Je to extáze 😀 😀

miranda77
19. lis 2012

zdravím ženy!!! Tak dnes kontrola u MUDr. - podle UTZ jsem 6+4, vše se zdá v pořádku. Paní doktorka předepsala Duphaston, ale domů z lékarny jsem si přinesla Utrogestan ... kontrola za 14dní ...

eva518
19. lis 2012

@miranda77 gratuluju 😵 jé, ty se máš, že jdeš hned za dva týdny. Mě napsali kontrolu až za tři a je dlooooouuuho 😠

ladydi
19. lis 2012

@barbarucha no ahoj spolubojovnice 😀 no občas myslím že rodím hlavně v autě a ještě lépe když řídím 😠 český silnice a to slavný drncání to je na pár facek. V pátek když jsme dorazili z nákupu tak jsem jen seděla a čekala co bude. Fakt poslíci asi, nebo nevím co, nebyla to pravidelná bolest, prostě to bolelo furt a chvílema hrozně, no ale pak to přešlo. Ale myslím, že porod bolel jinak 😅 už si to neumím vybavit. No já jsem manželovi říkala, že ještě do pátka musíme vydržet v celku a pak už děj se vůle boží, no. U nás v Náchodě totiž berou až od ukončenýho 36tt a to máme v pátek. Takže ještě vyháněcí rituály neprovádím 😀 No a cviky, vím o kočkách, to jsem parkrát zkoušela, ale z toho se mi děsně motá kebule a tak to moc nechci blbnout když jsem doma sama abych tady sebou někde pak neřápla. Gyndr mi poradil podložit zadek 30cm knížkama a na tom ležet 3x denně 10minut, no a jako to jsem mu řekla teď na rovinu, že jsem parkrát zkusila, ale že jako to fakt nemůžu. Mám totiž špatný plotýnky a ty se už hezky ozejvaly, že jako takhle by to nešlo. No tak jsem si říkala, že jako aby se malej otočil a já rodila a u toho se nemohla pohnout se zádama, že to by asi nebylo zrovna nejlepší. Jinak googlovala jsem už víckrát, taky píšou, že některý ty mimča se ani otočit z nějakýho důvodu nemůžou, zase bych ho nerada nutila do něčeho, co by mohl být problém. Přeci jen ta placenta v předu mě štve, mám strach aby nebyl omotanej nějako blbě.

miranda77
19. lis 2012

@eva518 no, mně to řekla, protože normálně chodím do té ordinace k jinému doktorovi a taky protože mi napsala léky jen na 10dní ... jinak taky řekla za 3týdny 😉

maximka33
19. lis 2012

@barbarucha ty jo, už se ti to blíží. a budeš rodit doma nebo v nemocnici?

dnes jsme zase měli výstup se šéfem... nařídil nám, že už nechce slyšet, že bychom někdy smazali nějaký mail. je to fakt debil... musela jsem si ulevit, tak se omlouvám za tu nadávku. a jsem rozhodnutá zůstat doma na PN okamžitě, jak najdu //.

maximka33
19. lis 2012

@miranda77 tak to je prima, že po kontrole vše v pořádku. zvláštní, že ti chtěla dát duphaston, u nás se dává před těhu (hlavně užívá se v době ovulace že).

pavlina26
19. lis 2012

@eva518 já o tom opravdu uvažuju taky....poslední dobou je to pro mě stres- jen se tam mihne někdo, kdo zakašle nebo má opar, tak mám panickou hrůzu a myslim na prcka...navíc jsem tam v po a út skoro celý den (teď jsem se vrátila z práce a jsem úplně hotová) a taky mě poslední dobou ty lidi štvou...mám pocit, že budu brzo úplně vyhořelá...ze začátku jsem pro lidi dělala první poslední, ale postupně zjišťuju, že to nemá smysl...každej Tě ve finále pomluví nebo seřve...

miranda77
19. lis 2012

@maximka33 no to se v lékarně taky divili - a tak mi po telefonické konzultaci dali utroš :D

barbarucha
19. lis 2012

@ladydi Jasně, mimča prej opravdu vědí, co dělaj, třeba by měl krátkou šňůru, kdyby se otočil, někdy se prej kvůli tomu otáčej vyloženě na poslední chvíli 🙂 a někdy se radši narodí prdkou napřed, protože je to pro ně prostě lepší.