Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
4. pro 2012

@kolino zítra na tebe budu myslet. Jsem zvědavá, co vám řeknou

kolino
4. pro 2012

@eva518 Jé Eviku děkuji! 🙂 pak napíšu. Jen už to tu nemám ským probrat, je to tady samá těhule. a snažilky už tu žádné nechodí, tak se budu muset přemístit do jiné diskuze.

eva518
4. pro 2012

@kolino no, zůstalo vás pět netěhu, ale to se přece změní 😉 Věřím tomu, že se to brzo překlene a budeš čekat také miminko. Podívej, jak maximka byla nešťastná, že tu zůstane sama a teď.. 😉 Neboj.

terulin
4. pro 2012

@kolino Nikam nepůjdeš, tady budeš... Víš jak by tu po tobě bylo smutno!!!! Já chci mít přehled jestli otěhotníš už v lednu, nebo až v únoru 😉

fykyska
4. pro 2012

@terulin Nazdar Karle jdu si pro pochvalu 😀 si představ že jsem dneska udělala guláš hovězí néé že by to byla nějaká věda ale já a kuchyň po tolika týdnech 😀 😀 😀 olééééééééééé olééééé tjadladááááá 😀 😀

@kolino Kolino Kolííno tu deprézi z tebe citím ža sem ! Že já ti naplácám 😠 😠 😠 🤐 Jakýpak copak mimino bude jakože se Veuna menuju 😎 😉 😉

@eva518 AHOJ EVOVÁ 😅 😀

HOlky já sem totální mišuge vařím sedím u pc to moje mimino do mě nějak extra nebuší tak já nevím co si o tom mám myslet - a když myslím tak se bojím jestli tam není nějakej mrkev třeba ☹ e nejní že néééé jen chrápe satan 😔 Taky musím pro ty prsní vložky holky já nevím teče to ze mě ze všech stran dole intimky nahoře vložky 😀 😀 to je zase stav 😀 😠

maximka33
4. pro 2012

@terulin gratulace k narozkám i prima mailu. a budeš se mít kam vrátit po rodičovské?
@eva518 to se máš. ale mně teď v těhu celkem honí chutě, že si budu sama vařit. dneska teda citronový koláč a oběd mám z víkendu. ale už mám seznam jídel, na které se mi sbíhají sliny. nevolnostmi opravdu netrpím.

maximka33
4. pro 2012

@kolino neblbni.. přece jsi už tak blízko. víš, jak dlouho to trvalo mě, ale teď se zdá, že těhotenský bacil vážně funguje.. a zítra ti zas bude líp na duši, uvidíš.

eva518
4. pro 2012

@fykyska ¨Jasně že potvůrka spinká 😀 si musí taky někdy dáchnout, ne? 😉

fykyska
4. pro 2012

@eva518 😅 😅 No, asi jooooo asi mě chtěla jen donutit k nějaké aktivitě 😀 když něco dělám chrápe 😔 😔 😔 zzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzzzz

eva518
4. pro 2012

@fykyska 😀 😀 😀 😀

kolino
4. pro 2012

@eva518
@terulin
@fykyska
@maximka33
Kočky já vím že těhotná jednou budu!!! když se podařilo jednou, podaří se znovu! jen ta cesta je fakt dlouhá!!! a hlavně když nemám MS nemám ani OVU takže můžu dělat stojky jak chci,když mě to nefunguje....podívejte kolik mi je, jsem mladá vím že má čas! ale my se snažíme už od 19 let! a prostě někdy ta depka přijít může....a ten těhu bacil ne a ne se mě chytit. 😠
UVIDÍME JAK ZÍTRA DOPADNEME, dnes jsem volala na gyndu protože potřebuji zprávu z nemocnice jak jsem byla na laparoskopii a ta pipka sestra zdravotní na mě...jo? a na co ji jako vy můžete potřebovat? hm? tak jsem ji řekla že to je snad jen moje věc. pipina!

eva518
4. pro 2012

@kolino Tak TFUJ, TFUJ, TFUUUUJJJJ!!!! Tady máš jeden pořádný prskanec ode mě 😉 A na tu sestru se vy... Hlavně, ať ti ji dá.

eva518
4. pro 2012

Jo a dneska jsem dokopila další mazadlo - 400ml modrou niveu, tak jsem se už dneska dvakrát namazala 😀 Ta balea mi holky nějak smrdí... Jsem asi divná, ale natáhlo mě to. Ještěže jsem k tomu čichla hned v drogerce 😕

maximka33
4. pro 2012

@kolino na sestru kašli, ta není důležitá 🙂 uvidíš, co zjistí v CARu, i kdyby to nebylo vše v pořádku, jste ještě mladí a hodně se toho dá stihnout. mám známou, která byla poprvé těhotná v 25 a z IVF, protože její muž měl nějaké problémy. a do roka šli do dalších dvou embryí a ujaly se obě, takže mají 3 dětíi a jí je 28. ovšem mají ještě 2 mrazáčky, to teda nevím, jak se rozhodnou 🙂

fykyska
4. pro 2012

@kolino To je nějaká čuromilovíla vykašli se na ní ! 😠 Jinak rozumím při dlouhodobém nezdaru klesá naše mysl na bod mrazu, ale poklade to by v tom byla nějaká svině pekelná aby se nezadařilo a protože j mám v pekle kontakty 😅 😠 😀 Tak ti říkám, že 3.50kg 51 cm pošlou i tobě 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mircisek
4. pro 2012

@fykyska No, to je přece normální. Když se hýbeš, tak se to s drobkem houpe a spí, když jsi v klidu, tak se nudí a drbe do Tebe. 😀 😀 😀
@kolino Neblázni, my Tě tady máme rádi a chceme to s Tebou doklepat až k porodu Tvýho prďouska. 😀

eva518
4. pro 2012

@kolino jo, jak píše maximka, máte výhodu věku. Zní to blbě, já vím, čekáte už dlouho, ale opravdu se to všechno může krásně vyřešit třeba během několika týdnů a budeš taky mezi nejmladšíma maminkama 😉

fykyska
4. pro 2012

@mircisek 😀 Já už jenom z principu to moje dítě normální nemám 😀 😀 to je čert a proto mě pořád mučí 😀 😠 to mám za to že mu klepu na bříško když do mě čutá 😀

terulin
4. pro 2012

@maximka33 Já měla dvě práce, jednu hlavní a jeden vedlejšák. Tak jsem s vedlejšákem sekla. Nechtěla jsem na nemocenskou pokud to nebude nutný, ale zase jsem nechtěla zůstat v zápřahu. Ani jsem ještě neukončila smlouvu, jen nepracuju a vrátit se můžu kdykoliv kdyby to dopadlo blbě, ale protože to dopadne dobře, tak po screeningu to ukončím ofiko 😀

eva518
4. pro 2012

Ne, že by mě extra zajímaly drby z monarchie 😎 ale... včera na mě na seznamu vykoukla zpráva, že Kate čeká mimi 🙂 je na kapačkách kvůli zvracení 😝 tak si říkám, že jí to asi dopadne dobře, když blije jak šakal, co? 😅

kolino
4. pro 2012

@maximka33 no mladí 🙂 můj chlap má skoro 40! 😀 takže tak....uvidíme, zítra budeme chytřejší.

maximka33
4. pro 2012

@eva518 jj viděla jsem to včera n Nově, ale nevím, jak dlouho je asi těhotná??

maximka33
4. pro 2012

@kolino ano ZÍTRA. s chlapovýma věcma se dá něco dělat hned 🙂 u ženský je to dost horší. tak hlavně, ať jsi v pořádku ty 🙂

maximka33
4. pro 2012

holky, díváte se na ENTENTÝKY? je to teď můj nejoblíbenější seriál. škoda, že už nebudou natáčet další díly..

eva518
4. pro 2012

@maximka33 teď jsem četla na novinkách, že asi nejdýl necelé tři měsíce. Takže asi jako já 🙂
Nesleduju, můj přítel nemá tv a já mám zatím tu svou ve svém bytě 🙂

m_artasek
4. pro 2012

@kolino Ahojky, nikam neutíkej, budeme pak těhulit spolu 🙂 a holky nám budou radit co a jak.

Zítra nás čeká vyšetření na genetice v Brně, tak jsem zvědavá, jak dopadneme. Výsledky asi budeme vědět až v lednu. Stejně mi doktorka říkala, že 3 měsíce bych neměla otěhotnět a pak asi zase IUI.

petulaho
4. pro 2012

@maximka33 dělali mi v Pronatalu i základní hormonální profil.št.žláza v pořádku, i ostatní hormony akorát mírně zvýšený prolaktin, ten prý ale spíš blokuje ovulaci, s čímž evidentně problém nemám...na to jsou prášky, to jsem byli s dr.domluvený, že mi bude sledovat folíky a nasadí event.prášek aby se ovulace neblokovala, ale mezitím sjem otěhotněla....takže nevím...

petulaho
4. pro 2012

@maximka33 děkuju za vložení do tabulky, ten seriál miluju....nepropásnu jediný díl....kdy bude končit, nevíš?....

petulaho
4. pro 2012

@kolino já uvidím, možná si je taky koupím, zkusit s emá vše.mě ted čeká ta kůra na stimulaci imunity, nemůžu se k tomu nějak odhodlat...a nemáš na cyklus nějuaký hormony, aby se ti ms a ovulka nastartovala...držím palce do CAR, tak vám určitě pomůžou neboj....a nikam nechoď🙂 budeme tu čekat na tšhu spolu, já se v nejbližší době nechystám těhulit, i když bych strašně ráda,ale holt péče o tchána je ted přednější...☹

eva518
4. pro 2012

@m_artasek Ahoj, budu zítra držet palce