Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

kolino
4. pro 2012

@m_artasek Ahoj Martinko! zítra na tebe budu moc myslet ať to nebolí to vyšetření! mě totiž bolí i injekce 😀
Jen ta cesta tam 70km, u nás je totálně zasněženo a klouže to, to bude jízda! snad ve Zlíně nebude nakypaný sníh. Máme nové auto tak bude naše premiéra na sněhu, budu řídat já ,protože chlap veze tam do servisu služební auto, tak každý jedeme sólo. tak mi držte palce 😀

froka
4. pro 2012

@maximka33 Ahoj, moc gratuluji Lucinko! Hlavně ať se drží a je vše ok! Zasloužíš si to! 🙂
@petulaho Ahojky, vítám tě v dizkusi. Je fajn, že jsi se odhodlala. Holky jsou tu skvělé a doháží poradit a hlavně podpořit a pochopit. Je smutné, že i dnešní vyspělá medicína kolikrát neví, kde je zakopaný pes. Přeji ať se brzy dočkáte pohodového těhulení 🙂 Někdy je to cesta dlouhá, ale věřím, že i vy se dočkáte. Já jsem si prošla peklem. A nyní jsme snad ve fázi, kdy se každým dnem blížíme ke štěstí a vytouženému cíli. 🙂
@kolino Nevzdávej to! Určitě jsi v tabulce na řadě 🙂
@fykyska Ahoj zlato! Taky jsem to ráno četla a hned jsem si vzpomněla na tebe a říkala jsem si, aby se z ní nepotentovali, ty jsi taky nebyla ve zprávách 😀

fykyska
4. pro 2012

@froka 😀 😀 no čurina jedna coooo 😀 😀 😀

eva518
4. pro 2012

@froka @fykyska já vám řeknu, že jsem ráda, že žiju v anonymitě. Tohle by mi děsně vadilo, aby každý věděl každý prd 😀

mircisek
4. pro 2012

Holky, a já to Kate přeju. Co se vzali, tak se jí pořád celá Anglie ptá, kdy bude mít dítě. A když nebyla těhotná měsíc po svatbě, tak o ní hned psali, že je neplodná. Jako by to mohla ovlivnit. Já bych s ní neměnila ani za nic. Nemůže vůbec nic, aniž by ji u toho vyfotil nějakej blbej novinář.
Holky, co řešíte stavění. Mně měkne mozek - Výpis z katastru nemovitostí a List vlastnictví není to samý, že ne? A dá se získat LV na poště? Musíme to doplnit k hypotéce. 😝

fykyska
4. pro 2012

@eva518 No, i mě by to děsilo navíc zase dělaj z komára velblouda chudák holka jestli má vážne HYP.GRAV tak je ráda že funí a oni jí ještě ždímou media a spekulujou jestli čeka ditě jedno dvě deset nebo nějakýho marťana 🙄 🙄

eva518
4. pro 2012

@mircisek Jj, já jí to taky přeju. Spíš ji lituju, že každý čeká na to, co se stane jak na odhozenou kost 😖
LV a výpis z katastru není totéž. Výpis bys měla sehnat v czechpointu a LV taky.

eva518
4. pro 2012

Hlavně si neumím představit tu situaci, kdyby se náhodou něco stalo... Jakože bohužel pravděpodobnost je celkem velká, že...

mircisek
4. pro 2012

@fykyska Veru, nevím, jak moc tíhneš k těmhle věcem - látkovkám a tak, ale neuvažovala jsi o látkovejch vložkách do podprsenky. Mně teda hrozně vadily ty "igelitový", tak jsem hledala jinou alternativu, a nakonec jsem si koupila v Bráně k dětem - bambusový a ještě jakýsi obyčejný a musím říct, že je mám doteď, takže to i cellkem ušetřilo penízky. 😉 Možná ty obyčejný byly i lepší. 😅

vanilka31
4. pro 2012

@maximka33 Velká gratulace, konečně se zadařilo, zasloužíš si to po takové době.

mircisek
4. pro 2012

@eva518 Evi, myslím si to samý.
Díky, přesně to jsem si myslela. Jen s tím Czechpointem jsem si nebyla jistá. Tak to zkusím vyřídit. Mám trochu strach z dlouhé fronty na katastru, tak bude ta pošta asi schůdnější.

vanilka31
4. pro 2012

A gratuluju i ostatním ke //, pěkně se to tu rozbíhá a koukám, ještě nikdo další neporodil..

eva518
4. pro 2012

@mircisek nechci tě strašit, nevím, kde bydlíš, ale třeba u nás to vyjde teď před Vánoci na stejno - pošta nebo úřad 😖 Ale asi bych šla taky na poštu

eva518
4. pro 2012

@vanilka31 za pár dní by měla mít termín ladydi a pak jsi taky na řadě ty, ne? 🙂

maximka33
4. pro 2012

@m_artasek Marti, to je fajn, že se pořád něco děje, člověku pak neumírá naděje, že se to jednou povede.
@petulaho taky jsem chodila do Pronatalu a byla jsem moc spokojená. škoda jen, že mi nakonec nepomohli. co vím, tak Ententýky končí před vánocema.. taky se na to dívám klidně i z pc, když náhodou ve středu večer nejsem doma 😀

fykyska
4. pro 2012

@mircisek No, mám ráda když je to takové přírodní to se přiznám nejsem tedy zastance EKO BIO BLA BLA BLA protože nejlepší věci jsou stejně z druhý ruky a nebo vlastní zahrádky 😉 Ale zauvažovala jsem i nad možností sehnat si něco takovýho pratelnýho... Zitra jedeme s mužem na nákup tak se podívám po nějaký alternativě a po novým roce až budu mít penízky ze soc. asi začnu řešit všechny ty plínky vložky látkáče atd 😎 Děkuju za radu 🙂 🙂

maximka33
4. pro 2012

@mircisek máš pravdu, taky bych nechtěla, aby si mě každý všímal, kde mám větší břicho a spekuloval.. navíc Kate si už taky prodělala potrat. holt ani královské rodině se to nevyhýbá. j
jo to LV je výpis, myslím, že jsem to na poště taky zkoušela, jen po mě chtěli rodná čísla majitelů myslím. ale dá se říct, že teď by na katastru mělo být míň lidí. u nás je na poště furt plno, a to tam ani není czechpoint..
@vanilka31 nejdřív asi bude barbarucha 🙂

terulin
4. pro 2012

http://www.super.cz/17813-podivejte-nemocnice-k... myslím, že je fakt lepší blejt v anonymitě 😀

kolino
4. pro 2012

@terulin 😅 ach ti novináři...mají fakt pecku! 🙄 chudák ženská, ani v nemocnici ji nedají pokoj! 😠

fykyska
4. pro 2012

@terulin Chudák holka 🙄 🙄 🙄

terulin
4. pro 2012

Já jsem si snad pořídila bandu malých kámošů - jmenují se bacili rýmy, kašle a bolení břicha (ale to je asi jen nevhodná volba oběda). Že by Terinku zabila rýmička 😀

maximka33
4. pro 2012

@terulin fakt? tak to je blbý, tak čajíčkuješ a dáš si paralen ne?

terulin
4. pro 2012

@maximka33 No čajíček to jistí, paralenem si nejsem jistá, tak asi počkám jestli mě to nepustí samo...

maximka33
4. pro 2012

@terulin ale paralen určitě můžeš až do konce těhu. záleží na tobě, jen aby ses moc netrápila.

terulin
4. pro 2012

@maximka33 No tak jestli můžu paralen, tak asi zítra koupím. My doma máme tak akorát ten čaj.

janikana
4. pro 2012

@terulin paralen se může, ale ne víc než 3 dny vkuse, zvyšuje riziko rozvoje astmatu u mimča.

janikana
4. pro 2012

Royal baby je na cestě 🙂 chudák Kate, tohle sledování bych nedala

segra_bruni
4. pro 2012

@maximka33 taky ho milujuuuuu ♥ .... ten seriál 😉

maximka33
4. pro 2012

@segra_bruni UŽ SE Těším, až zejtra bude 🙂))

segra_bruni
4. pro 2012

já to mám vždy posunutý ... koukám až v sobotu ze záznamu z tabletu u snídaně 😀 😉 fakt povedený seriál !!! ♥
přeju ti krásné těhudny maxi 😵