Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
17. čer 2010

😉 Lichti no na to se vubec neohlížej,protože v mém případě budeš sklamaná já byla na revizi au v říjnu,ale holky někdo otěhotní hned,to fakt takhle nejde

gambrinuska
17. čer 2010

Ahojky holky 😉
nějak jsem se sem nemohla přihlást, klump jeden 😉
Jinak hlásim 2DC a ode dneška pícham puregon, tak mě lehe prosím pozměn, nechci ti do toho fušovat 😅 , mam ten babyplan a puregon
Jinak v pondělí jdu na utz tak doufam, že se vaječnící vzpamatujou a bude velká úroda 😔 😅
Ostatní zdravim a držim pěsti 😉

lichtakova
17. čer 2010

natu, já jsem na to sama zvědavá 😖

natulaaa
17. čer 2010

🙂 Gambri zdravím,tak konečně dorazila,to je super,takže červen je tvuj ,já začínám až 16 července,ale snad to uteče

breberuska
17. čer 2010

gamb, gratuluju k mršce 😉

natu, já taky doufám, že červenec vyjde 😀 😀

jane84
17. čer 2010

Natu já si myslím, že vám vyjdou dvojčátka 🙂

lichtakova
17. čer 2010

a jak se tipuje na dvojčata? 🙂 kvůli ivf?

jane84
17. čer 2010

nějak to cítím v kostech 🙂 všechna to homeopatika plus ivf. vůbec bych se nedivila 🙂

lichtakova
17. čer 2010

jooo, to by se mi taky líbilo.....i když stačí i jedno 😉
no nic, já holt budu muset zas do fronty

lichtakova
17. čer 2010

@jane84 prosím tě, já jsem si u tebe přečetla, žes nemusela na revizi, já v to teda taky doufám, jak je to pak dál?

natulaaa
17. čer 2010

Jani moc bych si je přála ,i když by to byl velký záhul,ale já budu vděčná i za jednoho prdolku,ale už jsme nahlásili,že teda chceme dvě embrijka ,at máme větší šanci aspon na jedno

lichtakova
17. čer 2010

natu, vyberou dvě krásný velký schopný vajíčka a oběma se bude u tebe hrozně líbit, neboj

jane84
17. čer 2010

@lichtakova no já byla u dr a ta mi řekla ať přijdu za dva týdny na kontrolu (jela na dovču), samozřejmě když bude problém tak do nemocnice. Na kontrole mi řekla, že je to v pořádku, že dočištění není nutné a že se můžeme hned po menses začít snažit. My to ale nevydrželi, protože po tom potratu jsem měla šílenou chuť na sex. Ale nezadařilo se nám. Zatím, je to už třičtvrtě roku, dávám tomu ještě přes prázdniny a pak budu už něco řešit

lichtakova
17. čer 2010

@jane84 já mám právě stejný problém 😉 , zítra jdu na utz, jestli teda bude možné ho udělat a pak teda asi budu muset ten měsíc čekat, co? až se jakože dostaví normální ms...
jen mám obavy, jak to s ní bude, protože teďka jsem už půl roku užívala proveru od 17DC na 10 dní a pak ms...takže tu asi budu těžko brát teď, tak jsem zvědavá, jestli vůbec přijde
já už jsem byla taková nadržená před tím a když mi minulý pátek dr. řek, že to stejně půjd edo kopru, tak jsem si aspoň v sobotu dopoledne užila a večer žbluňk a bylo to...
jak píšeš, že je to už zas tak dlouho, ono ten rok uteče, ani člověk nemrkne, je to hrůza, už teď jsem čekali rok a nakonec to skončilo takhle... ☹

jane84
17. čer 2010

to chce čas, nikdy nevíš čím přesně je to způsobené a každá jsme se ze začátku obviňovali, že jsme něco udělali nebo neudělali. Ale časem se člověk aspoň trochu smíří s tím, že se to stává. Nejlíp si poplakat a najít si něco, co ti zaměstná hlavu i tělo. Mně tenkrát začala škola a na chmurné myšlenky neměla pak čas. S menzes jsem problémy neměla, po potratu bych řekla, že byla mrcha pak pravidelná, na hodinku přesně, spíš zesláblá a trvala jen 3 dny. Teď užívám nové vitamíny a mrcha trvá už 5 dní, tak snad to nějak pracuje a brzo nám to klapne. Soustřeď se ať se tělo brzo uzdraví.

lichtakova
17. čer 2010

to jo, já se teď děsím toho, o se mi všecko nakupilo v práci a těším se na dovču, neschopenku jsem strávila u rodičů, tak se i těším na mužku
smířená celkem jsem..i k dyž mě to samozřejmě mrzí, jako každou z nás, jen ty obavy z budoucnisti...uvidím zítra, co mi k tomu řekne

fram
17. čer 2010

Ahoj všechny,
helcenka, me po revizi břicho nebolelo vůbec, ale zase jsem špinila dokud mi dr.nedala pilule na zastavení krvácení
kopre, zítra držím moc palce
gamb, super, že mrcha dorazila a můžete jít zase do toho,tentokrát to musí vyjít, sakra, jestli je na světě nějaká spravedlnost 😉

fram
17. čer 2010

lehe, ještě to nevzdávej, když jsem byla těhu, bolelo mě břicho úplně stejně jako na mrchu, takže jsem testila až 4 dny po zpoždění a vůbec jsem si nedělala naděje. A jaký to bylo překvápko.

natulaaa
17. čer 2010

tak já si ted konečně v klidu sedla,zítra hlasí hnusně,tak jsem posekala trávník a dala všechno konečně dopořádku,obrala balkonovky ,aspon jsem se přichytla na sluníčku

breberuska
17. čer 2010

natu, a to hlásí hnusně na celý víkend ☹ úplně mně to štve. my jedem s manžou od zítřka do neděla na mini dovču na jižní moravu na kola, takže snad nám to celé neprochčije...ať nejsme v penzionku zavření celé 3 dny 😀 😀

natulaaa
17. čer 2010

Breber no tak fakt bacha,dívala ses ted na zprávy,právě na moravě má být nejhuř ,kde konkrétně jedete,do kterého města?

breberuska
17. čer 2010

jedem do vlaltic a budem se motat po místních cyklostezkách...teda takový je zatím plán. Na zprávy jsem se dívala a je to docela mazec...asi musíme vymyslet nějakou "mokro variantu" 😉

lichtakova
17. čer 2010

breber, my tam jedem na dovču 🙂

breberuska
17. čer 2010

licht, a kdy a kam?

angelina987
17. čer 2010

@breberuska budeš v našem kraji, je tady krásně a určitě budete moct dělat spousty věcí ikdyž bude pršet 😉

lichtakova
17. čer 2010

taky do Valtic, poslední týden v červenci, doporučila mi to kolegyně, že tam právě byli vloni s kolama, penzion Irena
nikdy jsme tam nebyla, tak se těším, prý jim musíme dovézt víno

breberuska
17. čer 2010

my jedem do penzionu u vlků, tak já ti pak písnu nějaké poznatky 😉 taky jsem tam nikdy nebyla, jen kdysi s našima jako malá v lednici a dolních věstonicích. hlavně se těším, že s manžou vypadnem a odpočinem si, už oba potřebujem změnu prostředí jako sůl 😉

breberuska
17. čer 2010

angel, vidíš, já si to ani neuvědomila, že budu "u vás" 🙂

angelina987
17. čer 2010

@breberuska nj, není to až tak uplně u nás, ale je to kousek, je tady fakt krásně

lichtakova
17. čer 2010

tak to já si pak písnu o tipy, kam se všude mrknout 🙂